Face Off S7 - EP7

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S7 - EP7

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 08:37

Epizóda 7
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Face Off S7 - EP7

Příspěvekod EdBrush » 10 zář 2014, 02:43

Na tuhle epizodu jsem se hrozně těšil hned od oznámení. Konečně se taky představili porotci na druhý straně a ukázali, co umí (ne jak učitelky na základce a gymplu, co nám furt kritizovaly slohy a nikdy nám žádnej ukázkovej nepředvedly :angry: ).

Glenn konečně taky dokázal, že se umí tvářit i jinak než jako kakabus a nebyl tak strašně vážnej jako obvykle...nevěřím!!! Na Ve bylo vidět, že se fakt baví, pořád samý legrácky....akorát Neville mi přišel takovej suchej.
Charity vybraný od porotců byly teda dost zvláštní, čekal bych, že si vyberou spíš něco pro těžce nemocný než zachraňování orangutanů nebo koček :-? Každopádně aspoň cast pomocníků se povedl. Na Lauru a Roye jsem se hodně těšil po tom, co jsem viděl v 5. řadě, vlastně i na Mirandu, protože tady by nemusela tak vyvádět jak v S5 :)
Téma epizody docela fajn, řekl bych takový nijak extrémní ani nic extra lehkýho.

Celkově se mi asi nejvíc líbily věci od Glennova týmu, i když to nebylo třeba až tak originální. Kůň mohl sice dostat trochu jiný barvy, ale i tak se vyvedl. Hlavně ta fialová mi tam úplně neseděla. Líbilo se mi ale, jak byl mohutnej a brnění na hlavě. Král na mě působil jako perfektní (ale rutinní) práce. Pavučiny mu dodaly správnej efekt, ale jako bych něco podobnýho už někde viděl, prostě nějakej random undead. :-|
Tým Ve udělal super královnu, už vím, za co dostává Ve oscary. Makeup byl luxusní...čistá práce, zajímavý barvy. Škoda, že to ale nedopadlo víc podle jejich návrhu. Tam se mi královna líbila daleko víc (všude to peří). Hodně mi to taky připomínalo Akashu z UT3 tou maskou okolo celý hlavy a krku. Věž se ale moc nepovedla imho....model mi v tom přišel hodně utopenej, skoro až ztracenej. Nicméně Roy se alespoň zase pořádně vyřádil :dance:
Tým Neville...Miranda evidentně nakazila ostatní svým strašným rozvržením času :D a dost mi to připomínalo její působení v S5. Neville postavy poměrně dobře propracoval a dávalo to celkem smysl, ale design mě teda bohužel neoslovil. U střelce byla akorát zajímavě řešená hlava a její rozdělení tou rýhou. "Očima" to bylo jak pavouk, i když měl být slepý (jestli si dobře pamatuju?). Pěšec mi nic neříkal...zkrátka Nevillův tým mě nenadchnul, tím spíš mě překvapuje, že vyhrál hlasování.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S7 - EP7

Příspěvekod rhee » 12 zář 2014, 12:28

Téma epizody - Living Chess Pieces (speciální epizoda, "judge match")
► porotci s pomocí šesti soutěžících z předchozích sérií měli za úkol vytvořit 2 šachové figurky, jednu dobrou, druhou zlou

Na tuhle epizodu jsem se taky strašně těšila a musím říct, že jsem nakonec byla víc než spokojená. Nejlepší díl za hodně, hodně dlouhou dobu. Uvítala bych takové osvěžení v každé řadě.
Potěšil mě návrat bývalých soutěžících, především Laury, Roye, Anthonyho a Conora. Zajímalo by mě, jestli je náhoda, že je v každém týmu [spoiler]jeden vítěz a jeden z finalistů. To mě přivádí k tomu, že by nebylo od věci přizvat rovnou všech šest vítězů.[/spoiler]
all.jpg

Team Glenn - král a jezdec
Laura (S03, S05)
Wayne (S04)

Taky jsem byla ráda, že pro změnu ukázal Glenn svoji lidskou a zábavnou stránku, což se za těch 7 sérií stalo asi podruhé nebo potřetí. Stejně mám takový pocit, že ta jeho vážnost je jenom taková póza a ve skutečnosti je takový, jak se nám předvedl v tomhle speciálu.
Glennovi se vyplatil výběr Waynea do týmu, modeluje neskutečně rychle. Hlavu koně, která je obrovská, měl hotovou brzy a ještě k tomu se mu opravdu povedla. Líbil se mi i výběr barev (ta fialová mi tam sedla), jediná věc, která mi vadí, je zářivě červená hříva ala pankáč. Na oficiální fotce, kde je tlumená a blíží se spíš k hnědé, vypadá dobře a hodí se tam mnohem víc.
Z krále jsem byla taky nadšená, je to poctivá práce. Nejvíc se mi líbí přilba a pavučiny. Na druhou stranu to není nic moc originálního, král vypadá jako kdyby vystoupil z LOTRa.

glenn.jpg

Team Ve - královna a věž
Roy (S03, S05)
Conor (S01)

Věž aneb Golden cloak z Game of Thrones, i lev Lannisterů tam je! :D Roy byl ve svém živlu, zase se vrhl na to, co mu jde nejlíp a masku tím pozvedl. Celkový dojem dobrý, líbila se mi ta kamenná zeď, která jde ale vidět jen zezadu.
Královna má skvělý makeup i zvolené barvy, jen když to porovnám s ostatními maskami, tak mi to přijde málo. Asi to na mě takhle působí kvůli tomu, že je prakticky celý obličej nepokrytý a maska překrývá "jen" vlasy a krk. Doma jsme se shodli, že to vypadá tak nějak nedodělaně, jako kdyby si ta ženská jenom narazila paruku a oblékla černé šaty. Nic proti Ve, mám její práci ráda (hlavně ve filmech Burtona), ale myslím, že by se spíš uplatnila ve foundation challenges, které jsou zaměřené na makeup, ten má v malíčku.

ve.jpg

Team Neville - střelec a pěšec
Miranda (S02, S05)
Anthony (S04)

Podle mě se Neville nebavil tolik jako Glenn s Ve kvůli tomu, že se cítil nesvůj, v obyčejných epizodách je mnohem uvolněnější. Sám říkal, že nevzal hlínu do ruky několik let, už jen navrhuje a "špinavou" práci za něj dělají ostatní :D Navíc se ještě dostali do toho šíleného skluzu... Za to beztak může Miranda (bylo navíc jasné, že si ji vybere jako první, všimla jsem si, že vždycky byl její největší zastánce), ta je hrozný nervák :D
Byla jsem ráda, že se Neville vydal úplně jiným směrem než ostatní a masky ladil do sci-fi. Tady se zase neshodneme, pěšec je podle mě (společně s jezdcem) nejlepší maska za všech, pravděpodobně ta úplně nejlepší. Netypický tvar hlavy, super ruce, paint job a to oblečení to dorazilo. V tom dobrém smyslu.
Střelec se mi líbil taky, pořád jsem uvažovala, jakou dírkou se model pod maskou díval ven. Vypadalo to dobře zepředu i zboku.

neville.jpg


Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, koho bych já sama vybrala za vítěze - těžká volba mezi Glennem a Nevillem (promiň, Ve). Po dlouhém rozmýšlení jsem došla ke stejnému závěru jako lidi ve Face Off, můj hlas patří Nevillovi. Oceňuju originalitu a to, že i když vytvořil sci-fi masky, které nemají se šachy nic společného, připomínaly jeho masky šachové figurky ze všech masek nejvíc - byly zachované siluety i barvy.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host