Face Off S7 - EP10

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S7 - EP10

Příspěvekod milan » 24 zář 2014, 18:19

Epizóda 10
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S7 - EP10

Příspěvekod rhee » 02 říj 2014, 14:00

Téma epizody - Scared silly
►soutěžící měli za úkol vytvořit klauna inspirovaného fobiemi ze svých dětství

Soutěž jako dělaná pro mě. Klauni a strachy z dětství? Bála jsem se zrovna klaunů, vyráběla bych klauna na druhou :mrgreen:

Cig - hydroskourphobia = fear of dark water - Potřetí v řadě se Cigovi podařilo udělat nejlepší masku kola, potřetí v řadě nebyl náležitě oceněn a vítězství si odnesl někdo jiný... Jsem zklamaná, ale tak nějak tuším, že mě to mrzí víc než jeho samotného (když si odmyslím ty figurky, které mu minule o chlup utekly, to ho musí štvát ještě teď). Perfektní maska od hlavy k patě, nejlíp vypadá z profilu. Ten rozteklý makeup a celkový mokrý look :idea: Tohle je možná nejlepší maska celé série. Alespoň zatím.

Dina - lilapophobia = fear of tornadoes - Dobrý nápad s oslavou a nafukovacím balonkem ve tvaru psa, ale nebyla jsem nadšená tolik jako porota. Není tu sice moc co vytknout, nijak zvlášť mě to ale nezaujalo.

cig.jpg

Stella - tetraphobia = fear of monsters under the bed - Oversized kalhoty s rukama super, hlava se mi už tolik nelíbila. Určitě bych zvolila jinou barvu a ten balonek na bradě není dobrý, hrozně mě tam ruší. Jeho struktura ok, vadí mi ta odlišná barva, kdyby byl pomalovaný, hned by to bylo lepší...

Sasha - pediophobia = fear of old porcelain dolls - Při téhle fobii se obličej porcelánové panenky přímo nabízel a není to natolik originální, jako některé další výtvory, ale skvělá práce co se týče těch prasklin a paint jobu. Potěšila mě těmi typickými panenkovskými vlasy (vycházejí z větších děr v hlavě v pramenech). Cig byl přesto, alespoň podle mě, lepší.

stella.jpg

Damien - arachnophobia = fear of spiders - Nečekala jsem, že dvojice s arachonofobií bude mít takové problémy, tady se dalo vyřádit, pavouci nabízeli tolik možností a oba dva to zbabrali. Jak řekla porota - Joker... Ale abych jenom nenadávala, ti pavouci se mu povedli.

Drew - arachnophobia = fear of spiders - O něco lepší než kolega nahoře, ale pořád zklamání. Aspoň, že ty pavoučí oči udělal pořádně, i když je špatně umístil.

damien.jpg

George - vermiphobia = fear of worms - Uf, dost se divím, že George není v bottom looks. Přesně takhle vypadaly gumové žížaly, když jsem je v sáčku nechala nějakou dobu na slunku.

Rachael - katsaridphobia = fear of cockroaches - Originální pojetí úkolu, hodně povedené.

george.jpg

Top Looks
Cig - hydroskourphobia = fear of dark water
Dina - lilapophobia = fear of tornadoes
Sasha - pediophobia = fear of old porcelain dolls

Safe
George - vermiphobia = fear of worms
Rachael - katsaridphobia = fear of cockroaches
Stella - tetraphobia = fear of monsters under the bed

Bottom Looks
Damien - arachnophobia = fear of spiders
Drew - arachnophobia = fear of spiders

Vítěz - Sasha
Vyřazen - Damien
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti