Face Off S7 - EP12

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S7 - EP12

Příspěvekod milan » 08 říj 2014, 11:42

Epizóda 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S7 - EP12

Příspěvekod Mogo Mogo » 09 říj 2014, 16:17

Splnil se mi sen!!! :love:
Nemám nic tak rád jako právě řeckou mytologii (snad jen s výjimkou Harryho Pottera a Elizabeth Mitchell :D ) a o téhle soutěži jsem snil už dlouho.
Na začátek musím říct, že ten nápad s hlavou protivníka se mi z počátku velice zamlouval. S výsledkem už ovšem tam spokojený nejsem..
Pokud se tady bavíme o řeckých bozích, v roli jejich oponentů bych čekal řecké příšery. A té jsme se dočkaly pouze jednou (a to ještě jak správně poznamenal Neville, vypadala spíše jako japonská anime nafukovací panna.. :cry: ). Samozřejmě rozumím, že né všichni znají tyhle staré báje, ale např. Cigova hlava mi přišla úplně mimo mísu..

No ale zpět k jednotlivým maskám..
Afrodita byla jednoznačně nejlepší maska epizody. :idea: Jestli někdo správně vyjádřil vzezření Boha, byla to právě Dina. Hlava byla překrásně vymodelovaná, nabarvená a skvěle ladila nejen ke zbytku postavy, ale také vyjadřovala podstatu samotné Bohyně..
afr.jpg

Cigův Apollón vypadal zpočátku ne-příliš dobře. Poté co ale změnil svůj námět, jsem s výsledkem nadmíru spokojen. Apollón by měl být atraktivní, bojeschopný a také trochu zženštilý a toto všechno Cigův výtvor splňoval.
apol.jpg

Poseidon byl vždy mým nejoblíbenějším bohem a zpracování Stelly se mi líbilo. Hlava správně vyjadřovala moře a zbytek těla se také povedl, jediné co bych opět změnil, byla hlava nestvůry (i když tady to zas tak hrozné nebylo).
pos.jpg

Maska Háda nebyla nijak dokonalá, ale úplný průser to taky nebyl. Líbila se mi ta koruna, kterou pro něj vytvořil :idea:

Z postavy Dia mám rozporuplné pocity.. Hlava a obličej byly perfektní - i ty vousy se mi na rozdíl od poroty líbily - s čím mám ale problém je zbytek těla. Co to jako mělo být? :shock: Ten úbor byl úplně příšerný, k postavě se vůbec nehodil a určitě jsem v tom neviděl něco, co by si na sebe oblékl Bůh, spíš by se mi to hodilo k nějakému Power Rangerovi... :angry: :lol:
cnrcsqs0ofvxyerzrcru.jpg

O nejhorší výkon se ale postarala Sasha.. Její Athéna byla opravdu nejhorší maska epizody a po právu tak vynesla Sashi odchod domů. Kdybyste mi tu masku ukázali a nic mi k ní neřekli, to že je to Athéna bych neuhádl ani za milion let. Nápad s přeměnou na kámen - příšerný, provedení - ještě horší, hlava Medusy - hrozná :down: Přemýšlel jsem dlouho nad tím, jestli se mi něco na této masce líbilo a bohužel jsem vyšel s prázdnou..
ath.jpg


Abych to shrnul, s epizodou jsem spokojen, na každé masce jsem našel něco, co se mi líbilo (kromě Athény jak už jsem napsal..) a vítězná maska byla opravdu skvělá. Sasha si zaslouženě sbalila kufr a nám už tak zbývá posledních pět soutěžících. A ať to vyhraje kdokoli z nich, budu spokojen 8)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S7 - EP12

Příspěvekod rhee » 17 říj 2014, 13:34

Řeckou mytologii miluju, jako malá jsem znala všechny ty báje zpaměti, takže souhlasím, skvělá volba soutěže :D A speciální host Scott Wilson (Herschel z TWD)... to mě pobavilo :D

Dina - Afrodita - Krásná maska, Dina se překonala a tohle je její nejlepší výtvor za celé účinkování ve FO, zároveň bezpochyby nejlepší maska epizody. Skvělý nápad a ještě lepší provedení, i ta ryba byla výborná.

Cig - Apollón - Líbil se mi i původní návrh, ale mohl by se dočkat kritiky poroty, protože to opravdu trošku připomínalo toho mimozemšťana, kterého dělal na začátku soutěže. Výsledek moc dobrý, u té useklé hlavy trochu pátral (vypadá dobře, sice nesplňuje úplně požadavky... ale to skoro žádná).

Stella - Poseidon - Poseidon vypadá dobře, čekala jsem však něco jiného, nemůžu říct, že by mě to nadchlo. Ta chobotnice je tragická.

Drew - Hádes - Souhlasím s tebou i porotou, nejlepší na celé masce byla ta koruna. Co se týče obličeje, určitě by se na tom dalo ještě popracovat. Náčrt se mi líbil mnohem víc než to, co poslal na pódium.

George - Zeus - George dobře vystihl řecké rysy, vlasy a vousy ok, jen ten knírek byl fakt divný (ale všimla jsem si toho, až když to řekli porotci). Tím rádoby brněním to pokazil, kdyby to alespoň nechal v té původní barvě, kdy to vypadalo jako kov... jo a porota mě rozesmála.. man boobs :D

Sasha - Athéna - Bída, bída, bída. Už ten koncept za nic nestál. Sasha mě přesvědčila, že porota udělala chybu, když jí dala tehdy imunitu, po záchraně se nedokázala vzpamatovat (měla jediný světlý okamžik v soutěži s klauny). Technicky na tom není špatně, ale je vidět, že má problémy něco vymyslet, kdyby se to dalo, tak na každé masce vymodeluje peří. Tady zase nemohla na nic přijít, tak recyklovala foundation challenge, kterou dělali chvilku předtím. Nikdy by mě nenapadlo, že tohle má být Athéna. A k té nafukovací panně znázorňující Medusu se ani nechci vyjadřovat.

Untitled 3.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů