S12 - Panama - EP01

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:58

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP01

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 15:00

Tak a je to tu, jdu se pustit do série ve které nám začala oblíbená neoblíbená karikatura tábornice :mrgreen: :mrgreen:

A hned v prvním dílu zůstává rozum stát :shock: vyhodit Tinu a nechat si Cirie? Jako chápu že mohla bejt trochu hlučná, ráda byla občas sama kvůli synovi, ale takhle jí zaříznout hnedka ze začátku, ta jim musela jít opravdu na nervy, že si tam radši nechaj gaučovku která se bojí listí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ta postavička...hmmmm...rozená atletka na fyzický soutěže :mrgreen: asi nějakej klon Lydie z minulé série :mrgreen: nejspíš jí zachránilo to že nefňuká, sem tam hodí nějakej vtip a umí si to ukecat...

každopádně exile island se skrytou imunitou...to se mi hooooodně líbí tenhle tah tvůrců, rozhodně jeden z nejlepších počinů...těším se jestli bude symbol správně využit :idea:

A tady výběr nejvtipnějších momentů...Cirie se bojí listí, chlapi postavili přístřešek a holky přemýšlí co mají jak kdy kde dělat :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP01

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:00

Tiny vyhozený na konci byla škoda, přišla mi docela dobrá (narozdíl od ostatních, hlavně v prvním díle úřadovala Cirie)..

Skoro bych řekl, že to od nich byla docela sviňárna - gaučový ženský se zbavily jediný, která s outdoorem neměla problém a mohla jim teoreticky pomoct (na druhou stranu se pak ukázalo, že to na ně nemělo takový vliv, jaký jsem doufal, že mít bude)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP01

Příspěvekod vita » 25 úno 2014, 23:01

Tak u tohoto dílu jsem se hodně pobavil :D
Zajímavé rozložení na 4 kmeny, ale zase se člověk velice rychle orientuje. Docela dobře zapamatovatelné postavy -
dřevorubkyně Tina (bohužel ji hned vyrazili, možná si za to trochu mohla sama, ale i tak :cry: :cry:
Gaučovka Cirie s postavou jak lusk ale umí ostatní přesvědčit, což jí zatím zachránilo krk. Ale říct, že se bojí listí :D :D :D
Řekl jí někdo, do jakého jde pořadu? :D
Závislák a magor Shane a jeho - Co to tam dělá ten Mickey Mouse? :mrgreen: :mrgreen:
Astronaut dan a pilot stíhačky F14 Terry :o
Sympatická Danielle, která mi velice připomíná kolegyni z práce ;) Která se velice těšila na výzvu, protože je sportovní typ a doběhla poslední
Neschopní mladí muži a jejich přístřešek, mladé ženy a hledání místa pro přístřešek..hele a sluší mi růžová :D :D
Docela zábavný první díl ;)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 22 led 2015, 13:09

Panamu jsem viděl myslím poprvé a naposled pořádně celou jen na podzim 2011 na Prima Cool a pokud se pamatuju, tehdy mě celkem bavila. Tak uvidíme, jestli ten dojem přetrvá :D

Rozdělení na 4 kmeny mi přijde takové divné, zvlášť podle toho, jak bylo provedeno. Mladší ženy celkem fajn, nejzajímavější byla Courtney a mrtvá želva. Starší muži taky jako parta ujdou, tady zase zaujal Shane a jeho detox. Mladší muži jsou naopak katastrofa, sympatický mi není ani jeden, navíc ti tři běloši jako kdyby jeden druhému z oka vypadli. Jako nejpestřejší kmen mi hned přišly starší ženy, kde zaujala sportovní Ruth-Marie, gaučová povalečka Cirie i zálesačka Tina. Velká škoda, že zrovna ony musely na první radu, bylo by naprosto boží, kdyby tu soutěž projeli kluci, ale co se dá dělat. Tiny je škoda, ale kdyby vypadla Cirie, to by byla teprve tragédie - dobře si to ohlídala :)

Hodnocení po 1. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Tina, Ruth-Marie, Courtney, Shane, Danielle, Terry
Nejhorší: kmen mladších mužů komplet (možná krom Arase)
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti