S12 - Panama - EP03

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:59

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP03

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:19

Tenhle díl mě nebavil, každej tu jen seděl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jediná Misty šla :|

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP03

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:05

Jsem rád, že vyhodili tu rádoby sexy frajerku, co si myslela, že se flirtováním dostane daleko ... muselo jí asi těžce sklapnout, hahaha :D

Bobbyho mám rád, to že spí mi je docela jedno, celkově mi přijde hodně sympatickej a jak to vyřešil s Ruth Marii nemělo chybu .. vyklusal za ni, nechal ji tam doběhnout a jednou rukou nazdar :D to fakt nemělo chybu, Bobby je BŮH !!! :o
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP03

Příspěvekod vita » 04 bře 2014, 09:23

Docela dobrý díl, hlavně soutěž o imunitu :idea: Tahle soutěž byla pro Cirie jak dělaná ;) Misty si myslela, jak to má pod kontrolou a nakonec se musela pakovat, i když kluky namasírovala. Dobrý byl Bruce a jeho filtr na vodu :D No a samozřejmě opět pobavil Shane se svýmy výlevy, tentokrát o židli :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 23 led 2015, 10:52

Tak Casaya konečně zabodovala. Jak Bobby dobíhal Ruth-Marie, bylo mi jí chudáka líto - asi jediný z celý La Miny :D Dál fandím Casaye, a musím říct, že v málokterý sérii v tom mám jasno tak jako tady - chlapi v La Mině jsou strašná sebranka, akorát Terry celkem ujde, no, a holky jsou sympaťandy, ale taky pěkně v pytli :( Zato v Casaye je to jeden magor vedle druhýho, akorát Aras je takovej nic moc.
Odchod Misty ani moc nezamrzel, přišla mi taková divná, ale nedokážu říct čím přesně. Zaujalo hlavně to, že jako první se o tajný imunitě zmínil až Jeff při hlasování, jako kdyby se Misty nesnažila dál hrát na to, že jí má (jako v prvním díle), ani nepadlo ze strany chlapů jediný slovo, že by se jí zbavovali právě kvůli tomu...

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Shane, Ruth-Marie, Cirie, Courtney, Sally, Bruce
Nejhorší: Nick, Austin, Aras
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti