S12 - Panama - EP04

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:59

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:22

Tak mě naopak Shane baví :mrgreen: takovýho opravdu blázna už jsem v show asi dlouho neviděl, je jasný že kdyby tenhle kmen prohrával, že by šel asi brzy, ale takhle je tam rozhodně nejzajímavější článek, i když věřim že bejt s nim na ostrově tak ho odstřelim, ale z pohledu diváka se mi líbí :idea:
V Druhém kmeni mě nikdo extra nezaujal, jasně, Terry je špica, ale pozorovat ho...je to celkem nuda :oops: a celý kmen je bez něj úplně marnej. Hlavně kosmonaut Dan tam toho moc nepředvádí, tak nechápu proč se zbavujou celkem silnejch holek, když chtějí mít silnej kmen a nechávaj si tam takovýho nemotora, kterej si tam ještě ke všemu slušně vyskakuje. jinak průměr díl.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP04

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:07

S vypadnutím Ruth-Marie nejsem spokojený, jako člověk mi byla hodně sympatická a jednoznačně jsem jí měl radši než tu mladou ...

U druhého týmu nemám rád ani jednu z těch 3, co tam jsou (hlavně tu, jak se pořád hádá se Shanem)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP04

Příspěvekod vita » 04 bře 2014, 23:23

Trochu mě překvapuje, že Casaya vyhrává nad La Minou..Kdyby je kdyby ale kdyby měli tu harpunu, asi by nebyli tak slabí :hungry: mimochodem co kmen Casaya jí, že tolik nehladoví..to mají o tolik víc škeblí?? :)
Shane pokračuje ve svých výlevech :vomit:
Kmen La Mina = Terry. A to se ho všichni báli zeptat, jestli tu sošku našel, nebo jo?? :cry:
Jestli vyhodí RM nebo Sally mi bylo vcelku jedno, takže nemám problema :)
Bude pokračovat vyřazování žen?? uvidíme :)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 23 led 2015, 23:26

Casaya nadále top, La Mina šeď a nuda. Tam mě teď baví jenom Sally, a měl jsem rád i Ruth Marie - chlapi nic moc, jen pomalu jim přicházím na chuť. Terry ujde, ale nemůžu si pomoct, s amuletem imunity bych radši viděl někoho jinýho (jakože skoro kohokoliv :D ). Austin mi v týhle epizodě trochu připomínal JTho. Sympatie ztrácí Danielle, celkem i Bobby. Poprvé trošku zaujal Aras. Hlavní favoritka i nadále Cirie :)

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Sally, Shane, Ruth-Marie, Bruce, Courtney
Nejhorší: Austin, Nick, Dan, Bobby
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti