S12 - Panama - EP06

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:00

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP06

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:47

Tady to bylo asi víc než jasné, Dan byl sice borec, ale v soutěžích nic extra nepředváděl, strategie taky nijak valná, bylo to celkem jasný rozhodnutí poslat ho v nejlepším domů, protože kdyby tam zůstaval, tak by tam v těch jatkách byl stejně jen na obtíž a do počtu.
Shane si nejspíš výhrou zachránil krk a je to dobře, protože tahle postavička mi v Survivoru fakt chyběla. Žít s nim na ostrově, tak asi plavu na nejbližší pevninu, ale perfektně to tam víří a třešničku tomu dodává tim svym zjevem :mrgreen: Z holek je mi nejsympatičtější Danielle :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP06

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:13

mno ... nedá se nic dělat, Sally měla opět z prdele kliku .. je mi klučičího klubu líto, vypadali vážně férově ... podle ukázek dojde příště ke slučování, tak doufám, že Bruce a ještě někdo (Shane, Aras) přeběhne a začnou vybíjet ten babinec :)

PS: Odchod kosmonauta považuju za jeden z respektuhodnějších :idea:

PPS: Shane a jeho hláška " Danielle, můžeš mi říct, proč máš takovou averzi k práci " :D :D
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP06

Příspěvekod vita » 14 bře 2014, 09:48

Cirie si to tam dává :) docela hledím. Taky mě překvapilo, že ve skládačce porazili Dana se Sally, která se zachránila jen tím, že ji poslali na ostrov vyhnanství. Jinak k Danovi respekt, s jakým přijal odchod. Asi neměl zapotřebí to tam nějak zbytečně vířit.
Odměna byla skvělá, přesně taková by se mi líbila ;) a Shane, to je teda týpek, i když je to magor, tak mě baví :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 25 led 2015, 00:48

Mě babinec v Casaye baví, super trojka :D Shane v noci ve stanu byl na nakopnutí, jenže to on je vždycky. Jsem rád, že soutěž dopadla, jak dopadla - nerad bych přišel o něj ani o Sally. Oslava ve vesnici super. Bruce děsil děti svým karate, Shane se před nima pro změnu svlíkal kvůli cigáru, sám nevím, co by mě traumatizovalo víc :D Cirie dál infiltruje hlavní alianci a za to body nahoru :idea:
Pak ale nastala ta část epizody, která je pro mě zatím jednoznačně nejhorším momentem celé Panamy - aneb La Mina a rozhodování 4 borců, koho vyhodit. Teda, ono se to ani rozhodováním nazvat nedá - bylo to jasný jak facka a dost mě naštvalo, že Terry snad ani neuvažoval, že by Dana jako svýho spojence podržel. Celých těch posledních 15 minut bylo tak příšerně nudných a je mi jedno, jestli Dan přijal svůj vyhazov na úrovni - co mě má na tom jako sakra bavit? :vomit: Jednoduše řečeno, poslední hřebíček do rakve La Miny - v mých očích už ty mamlase nic nezachrání...

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Shane, Cirie, Courtney, Danielle
Nejhorší: Terry, Dan, Nick, Austin
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti