S12 - Panama - EP10

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:01

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP10

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:49

Shane jako vždy nezklamal :mrgreen: na jeho adresu bylo perfektně poznamenáno, že je jako postavička z komiksu :mrgreen: Byla by velká škoda kdyby ho na začátku série poslechli a poslali domů 8)
No a vida, máme tu znovu emerickou vlaječku :mrgreen: já věděl že Terry je kapitán Amerika se vším všudy :mrgreen: už jen proto :twisted: a druhé :twisted: za to jak je rád v pozici já proti všem ala kapitán amerika...heh, doufám že na to doplatí.
Jinak zaplať pánbu že tam neukazovali ty videa rodin celý, tahle část mě vždycky nebaví, jak tam všichni bulí a nějací neznámí lidi tam mluví nesmysle na videu
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP10

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:25

Shane je fajn, ale tou jeho zatvrzelostí proti La Mině mi k srdci nepřirostl ...


Jinak musím říct, že předchozí serie (Guatemala) byla mnohem lepší a zajímavější, tam se aspoň něco dělo a tady jen nuda nuda .... už z principu bych si přál, aby Terry vyhrál všechny souboje o imunitu :(
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP10

Příspěvekod vita » 04 kvě 2014, 13:54

Tak Shane to tam docela zachraňuje, ani nevím proč, ale ten týpek mě baví :) Myslel jsem, že bude po soutěži o odměnu pořádně naštvaný, ale vzal to sportovně :idea:
Terry opět vyhrál imunitu, ale se skrytou imunitou se rozhodl neriskovat..no uvidíme, zda to byla dobrá volba...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S12 - Panama - EP10

Příspěvekod Alisch » 05 kvě 2014, 10:05

Já mám tedy Panamu hodně ráda. Sice tam jde o Pagonging, ale vtipné je, jak se tak nesourodá skupina dokáže udržet pohromadě, aniž by se nepovraždili. Terryho asi jako jedna z mála nemůžu vystát. Je arogantní a ostatní má za blbce - přijít za Cirie s tím, že když se k nim připojí, bude mít dva týdny klid bez hlasování - to bych brala skoro jako urážku.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 27 led 2015, 12:01

Tak musím říct, že jsem rozhodně přál Sally víc, aby byla last La Mina standing, než Terrymu - že na ní imunitu nepoužil celkem chápu, je to logičtější, ale zase nijak zábavný taky ne - navíc mě štvalo, jak se Casaya nepokusila vymyslet žádný back up plan, prostě 6 hlasů Sally a hotovo. Díky tomu začínám čím dál víc fandit Arasovi, docela mě mrzí, jak se zbytek jeho aliance nezajímá o to, že by mohl vyletět - plus to, jak všechno nechali během soutěže o imunitu na něm, zvlášť když se zrovna vrátil z Exilu... jinak Shane, Cirie a Courtney jako vždy nezklamali a pobavili, Bruce a Danielle jsou poslední dobou nějací klidnější a tím pádem nudnější... každopádně hrozně bych si přál, aby šel Terry jako další, ale vzhledem k tomu, že má amulet, na to není nejmenší šance... :angry:

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Aras, Cirie, Shane, Courtney
Nejhorší: Terry, Danielle
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů