S12 - Panama - EP11

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:01

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP11

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:49

Škoda Bruce, vždycky to zamrzí, když někdo musí opustit soutěž ze zdravotních důvodů :| každopádně to ale ukazuje že tahle soutěž není pro žádný primadony (což samo Bruce nebyl a stejně ho skolila)

Jinak se v dílu nic extra nestalo, Terry opět na exilu, po dnešním dílu jsem si ho dokonce trochu oblíbil, líbila se mi ta vtipná momentka při soutěži, jak začal Shane vyšilovat, Aras je okřiknul že o tom tahle soutěž je, aby se kmen rozhádal a ať toho nechaj a Terry jen tak pod vousy...jj, jen se klidně hádejte :mrgreen:

No a kapitola sama o sobě Shane :mrgreen: tohohle týpka fakt žeru, on je vtipnej i když jen stojí a vyvaluje ten pupek (1foto), i když jen tak chodí s dřívím po táboře a když promluví, tak tomu dodává korunku :mrgreen: rozhodně se těším na story s mobilem, protože ten jeho výraz u toho (2foto), to už je výraz opravdového šílence :mrgreen: ani bych se nedivil kdyby opravdu vlítnul Courtney do jejího zas...ýho bytu. Cože? Já nemám ... byt! Ježiši to bylo jen přídavné jméno, proč si hned všechno tak bereš!!! :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP11

Příspěvekod vita » 21 pro 2014, 23:31

Tak po dlouhém čase v předvánočním dovolenkovém období konečně další epizoda za mnou :) Když někdo musí ze zdravotních důvodů opustit hru, je to vždy na nic :-( Bojoval jak se dalo, ale bohužel..
Shane, to je fakt exot, baví mě :idea:
V souboji o odměnu klasická hra na pravdu ;) Cirii se panenka povedla :)
Pobavila odpověď Arase, že by Terry nepřežil v divočině ani minutu :D :D
Jinak zvláštně vypadal střih z ležícího a hekajícího Bruce na ležící a hekající Cirii :-?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 28 led 2015, 01:14

Bruce škoda, takovej odchod jsem mu nepřál, navíc mě štve, že to je propustka pro Terryho do top 5 :cry: Jinak epizoda hlavně o Shaneovi a Courtney, samozřejmě i Cirie měla svoje fajn chvilky. Aras a Danielle trochu v pozadí, Terry celkem taky. Jinak se neslo všechno v takovém trochu smutném a dramatickém duchu kvůli Brucovi. Přesto zatím nejlepší epizoda po sloučení, Casaya se konečně zase pouští do sebe navzájem :D

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Courtney, Shane, Cirie, Aras
Nejhorší: Danielle, Terry
(?)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti