S12 - Panama - EP13

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:02

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:53

Tak Shane je out, škoda, ale sranda s nim byla :mrgreen: bohužel namyšlenost že mě chtěji do finále ho dostala ven.
Každopádně Cirie se mi líbí po komunikační stránce, jinak je to děs běs...
Terry se mi líbí po herní stránce, ale jinak taky nic extra...
Danielle se mi líbí po vzhledové stránce, ale jinak taky nic extra, ale asi mi je nejsympatičtější...
Aras je takovej nijakej, občas má silný momenty, ale jinak mi k srdci nepřirostl..
Vůbec netušim komu bych tady přál výhru...
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:34

Tohle byl pekelnej díl..

Aras má pravdu v tom, že to není o soutěžích... všichni jdou po Terrym a spol. od začátku jenom proto, že je prostě z jinýho kmenu.

V první polovině hry všechno fungovalo, každý ho tam měl rád nebo k němu choval respekt a od sloučení po něm jenom všichni jdou: nepřejou mu vůbec nic, nikdo se tam s ním nebaví, serou se do něj ... chtěl bych vidět, jak by to kdokoliv z nich vykrotil, kdyby byli hned od začátku všichni proti nim bez ochoty se s nima bavit, něco jim dopřát, cokoliv ...

Aras zatím nedokázal nic jinýho než to, že prostě drží basu se sviněma a jsem jenom rád, že jejich nenávist vůči Terrymu Jeff už několikrát zviditelnil ve svých komentářích 8)

PS: dilema Matka vs. Manželka --> Terry to seřadil podle určitého řádu, se kterým se stoprocentně ztotožňuji .. on se ženou (logicky, když vyhrál) + Shane a syn, protože ten člověk byl labilní a tohle ho nabíjelo každý den, co jsme viděli .. potom vyhověl tý tlustý svini a nakonec prokázal dobrou vůli, když na Exil neposlal Arase, ale Danielle - zatímco Aras mohl mámu obejmout.. ale místo slov díků se od nich dočkal opět pouze urážek a poučování ... mě, až bude 45 (nebo kolik) tak mi taky nebude nějakej dvacetiletej smrad mít nárok mě poučovat o věcech, který jsem si v životě zkusil už nespočetněkrát ...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod wily1 » 13 říj 2013, 21:23

Touto castou som na Arasa zmenil nazor, ked ti niekto tolko krat nakope prdel tak si zasluzi uctu. Myslim ze tento jeho postoj je totalne detinsky. Terry hraje sam proti vsetkym a nielen vo vyzvach ale aj v tabore. Som zvedavy ako to dopadne ale uz len kvoli tomuto by som mu prial vytazstvo.

Skoda ze vypadol Shane. Hlaska "leju to do spatny dirky" ma zabila. Mozno ho odpisali tie kecy pred kmenovou radou. Kazdopadne osobnost ktoru sa neda nezapamatat si :smile: , exot prveho stupna a myslim ze zatial v Survivore prvy svojho druhu.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod vita » 01 led 2015, 22:00

Škoda, že šel Shane, ale mohl si za to tak trochu sám, těmi řečmi. Ale jinak výrazný a často i zábavný týpek. Věta ,,cáklejší holku neznám od něho teda seděla" :D
Ze zbývajících nevím komu fandit..Aras ani Terry jsou mi čím dál méně sympatičtí, Danielle také ne..tak že bych nakonec začal fandit Cirie? :D Každopádně po sociální stránce je velmi schopná :idea:
Ten její manžel je také dobrý týpek :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 28 led 2015, 19:59

Nejzábavnější postavou tohoto dílu pro mě byl jednoznačně HB v táboře :D Způsob, jakým Terry rozdělil páry při soutěži o odměnu, mi nejdřív nevadil, vypadalo to všechno logicky - Shane a Cirie nástup blízkých už na pohled prožívali nejemotivněji a Danielle ho naštvala vyhozením Courtney - až potud bez problému (zvlášť když HB a Boston byli jednoznačně divácky atraktivnější než Denise a Teresa :D ). Když pak ale došlo u ohně na to vysvětlování, že manželka je víc než matka, rozhodně jsem se přiklonil k Arasovi, který argumentoval líp - Terry to celé bral čistě ze svého pohledu a jiný ho vůbec nezajímal, což bylo dost na pěst. :angry: Nepomohl si ani těmi namyšlenými ksichty, co dělal na kmenovce - do tohohle dílu jsem Terryho celkem bral, i když to nebyl můj favorit, ale tady teda vůbec.
Odchod Shanea mě mrzel, ale jako blindside rozhodně pobavilo. :D

Po 13. epizodě:
1. Cirie :love:
2. Shane :lol:
3. Aras :idea:
4. Danielle :-|
5. Terry :vomit:
(?)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S12 - Panama - EP13

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:20

Terry je zatím výborný a moc mu fandím. Co se týče rozdělení času s milovanými, tak si myslím, že se rozhodl Terry naprosto logicky. Uvědomte si, že první tři mohli se svou blízkou osobou strávit noc, takže u partnerů to znamená, že se k sobě mohli v noci třeba i tulit, proto jsou partneři top.

Terry a manželka na první pozici? Logická věc. Shane a syn na druhém? Kdyby mu nechal čtvrté nebo páté místo, tak vzhledem k faktu, že Shane je magor, tak by mu tam dal řádně sežrat v táboře. A malého kluka nechat 24 hodin v táboře bych si na svědomí nevzal, Bůh ví, co s ním udělá ta špinavá voda a všechno okolo, takže jasné druhé místo. To posouvá Cirie s manželem na třetí místo. A pak už je to skoro o ničem. Danielle Terryho podrazila, takže jasné páté místo, takže na Arase zbylo místo čtvrté.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti