S12 - Panama - EP16

Pearl Islands, Panama
February 2, 2006 – May 14, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S12 - Panama - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:03

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 14:53

Taaak, shlédnuto 16. sérií, určitě jsem viděl lepší, určitě jsem viděl horší.

V téhle sérii u mě jasně dominoval Shane, zatím jsem nikdy takovýho blázna v sérii neviděl a přesně tohle doplnilo můj seznam trosečníků. Ty jeho vyřvaný výlevy se stoličkou, za...nym bytem Courtney, mobilem a výrazem že volá domů atd atd...dokonale mě bavil a bez něj by tahle série byla hodně slabá.

Terry ala kapitán amerika, v soutěžích špička, ale takový kapitány už jsem v sériích viděl hodněkrát, sociální hra nic extra, i když je fakt že tam toho moc předvést nemohl protože byl v podstatě pořád sám a potom obdiv kam to pod takovým tlakem dotáhl.

Cirie...na jednu stranu jsem nechápal, na druhou stranu jsem jí obdivoval, protože řada lidí na gauči sedí a nedokázala by ani desetinu toho co ona a spadla by do hlubokých depresí pár dní někde támhle v džungli...navíííc...dokázala několikrát ovlivnit hru tím, jak si všímala kdo koho chce do finále a přesvědčila ostatní aby je vyřadili (Courtney, Shane)

Danielle byla rozhodně kočka série, bohužel dost neviditelná, kdo ví jestli opravdu v táboře vůbec nemakala. Trochu mi stylem hry připomíná Danni z Guatemaly, ale dokážu si představit že Danielle svým vzhledem více lidi dráždila, protože působí tak trochu nepřístupně nebo jak to říct. Navíc byla celkem nerozhodná a dala se ovlivnit.

Jinak ostatní hráči na mě nijak extra nezapůsobili včetně samotného vítěze, celkem zapomenutelní
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 17:43

Střihem hodně ovlivněná série, v podstatě vykresluje jak hrdina Terry bojuje proti hordě cassayských barbarů. Obecně kmen Cassaya byl velice zajímavý, blázen na odvykačce Shane, otravní Aras a Courtney, pomalu umírající Bruce a Bob, který SI DOVOLIL vykadit se do kadibudky. Naopak kmen La Mina byl extra nudný, kde zajímavá byla snad jen dvojice Terry-Dan
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 20:46

To, že Terry nevyhrál, je zklamání. Danielle by prohrála tak jako tak, bez ohledu na to, koho by si vzala do finále - jen sem si přál, aby to byl Terry a nikoliv Aras.

Bavilo mě, jak Aras říkal Danielle "když si mě nevezmeš, přijdeš o můj hlas a hlas Cirie" .. když si ho vzala, byla na tom úplně stejně protože Aras nehlasoval a Cirie byla obrovský kamarád s Arasem :x

Druhá věc, která se mi líbila, byla promluva Shana na radě. Vzal to hezky tak, jak to cítila snad většina lidí - Aras je hajzlík, Terry si to zasloužil nejvíc ze všech a Danielle je k ničemu --> obzvlášť po tomhle byla sranda sledovat výraz ve tváři Danielle, jak jí to sebralo vítr z plachet, to se mi líbilo a přál sem jí to :D


Co se Reunionu týče, Cirie dostala auto jako "nejoblíbenější divácká postava" :roll: Neuvěřitelný...


Panamu celkově hodnotím jako jednu z nejhorších sérií, co jsem kdy viděl, a na vině je především vysoký počet antihrdinů, kteří se dostali až na konec.

Vítěz: 2/10
Celkové hodnocení série: 3/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:53

E. I. - ach jo, zhodnoťte to někdo za mě. Mám tady sice Courtney, ale proč musí být většina holek, který se mě líbí tak praštěná??? Ona + Shane = aspoň trochu srandy.

12 Favs - Courtney, Shane, Terry, Bruce
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod wily1 » 15 říj 2013, 11:01

Rendy píše:Taaak, shlédnuto 16. sérií, určitě jsem viděl lepší, určitě jsem viděl horší.

V téhle sérii u mě jasně dominoval Shane, zatím jsem nikdy takovýho blázna v sérii neviděl a přesně tohle doplnilo můj seznam trosečníků. Ty jeho vyřvaný výlevy se stoličkou, za...nym bytem Courtney, mobilem a výrazem že volá domů atd atd...dokonale mě bavil a bez něj by tahle série byla hodně slabá.
Terry ala kapitán amerika, v soutěžích špička, ale takový kapitány už jsem v sériích viděl hodněkrát, sociální hra nic extra, i když je fakt že tam toho moc předvést nemohl protože byl v podstatě pořád sám a potom obdiv kam to pod takovým tlakem dotáhl.

Cirie...na jednu stranu jsem nechápal, na druhou stranu jsem jí obdivoval, protože řada lidí na gauči sedí a nedokázala by ani desetinu toho co ona a spadla by do hlubokých depresí pár dní někde támhle v džungli...navíííc...dokázala několikrát ovlivnit hru tím, jak si všímala kdo koho chce do finále a přesvědčila ostatní aby je vyřadili (Courtney, Shane)

Danielle byla rozhodně kočka série, bohužel dost neviditelná, kdo ví jestli opravdu v táboře vůbec nemakala. Navíc byla celkem nerozhodná a dala se ovlivnit.
Ja by som akurat doplnil ze Aras je podla mna rozmazleny parchant ktory dostal vsetko co chcel na strednej skole bol najvacsi macho a zrazu ho tu o 20 rokov starsi chlap poraza. Zozaciatku to dokazal prekusnut lebo stale mali koho z La Miny vyhadzovat ale ked sa museli zacat vyhadzovat medzi sebou zacal mat z Terriho strach a jeho frustracia vyustila do trapneho predstavenia pri tej vyzve s lanami a karabinami. Myslim ze vyhrat si zasluzil Terri. Danielle by prehrala aj s nim ale udivuje ma ako prisla na to ze s Arasom ma vacsiu sancu.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2013, 22:24

Na Panamě mě se*e, že se Terry nedostal do finále... rozhodně jsem mu to někdy od final 5 přál nejvíc!! Final 2 byla pro hodně hodně lidí velikým zklamáním a prakticky nuda... Aras byl plačko a Danielle jsem fakt nemusel... Docela mě překvapuje, kolik lidí má rádo Shanea, takovej psychopat... doufal jsem, že vypadne už tak od 2. dílu, ale držel se parchant, držel... Cirie a její strach z listí... proč tuhle ženskou nevyloučili jako první nechápu...

Panama je podle mě rozhodně lepší než Guatemala, ale to je asi tak vše :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod vita » 14 led 2015, 08:55

Téměř vše již zde bylo řečeno. Jen doplním, že Shane patřil také mezi mé oblíbence, společně s Cirie :) :)
Souhlasm s tím, že Shane to řekl na finálové kmenovce velice dobře.
A samotný reunion docela klasika, Cirie vyhrála auto, což docela beru :)
Celkově jako řada průměr, oblíbenci: Shane, Cirie, Bruce.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 29 led 2015, 17:26

Reunion - Celou dobu jsem hlavně počítal, jestli se dostane na všech 16 lidí - tady se to Jeffovi ještě povedlo. Potěšilo, že Cirie porazila Terryho v divácké oblíbenosti (no a taky že Aras porazil Danielle :D ). Jinak Arasova reakce na výhru jedna z nejklidnějších, to trochu zklamalo :-|

Panama - jsem si jistý, že se mi tahle série líbila už na první shlédnutí, tohle druhé přesto předčilo moje očekávání. Casaya opravdu asi bude mým nejoblíbenějším kmenem vůbec, žádný jiný tak perfektní si teď nevybavuju :D Nudná La Mina to trochu kazí, ale přeci jen, byli zlikvidováni celkem rychle a aspoň sloužili ke Casaye jako bezva kontrast :) Zkrátka a dobře, dospěl jsem k názoru, že Panama si rozhodně zaslouží místo v mé top desítce Survivor sérií :smile:

Cast:
Tina - něčím mi připomínala Kathy z Markéz, škoda že šla tak brzo, ale vzhledem k tomu, že druhá možnost tehdy byla Cirie, dá se to zkousnout
Melinda - asi nejnudnější Casaya, ale nějak hrozná taky nebyla
Misty - přišla mi tak nějak zvláštní, až nesympatická, takže mi ani nevadilo, když odešla
Ruth-Marie - nudná, ale strašně sympatická osoba
Bobby - víceméně jsem ho nemusel, ale na soutěžích válel a pár fajn momentů taky měl
Dan - kostronaut, jediný co trochu strategizoval v La Mině... jinak nic extra
Nick - nejnudnější hráč ever
Austin - na něj jsem názor trochu změnil, byl celkem otravný
Sally - můj hlavní favorit v La Mině, fajn underdog
Bruce - první z casayských bláznů, bavil mě a jeho evakuace byla škoda, i když by asi o moc dýl stejně nezůstal
Courtney - další magor, otravná hipísačka v akci, dobře se na ní koukalo a důvod k jejímu vyhození je docela unikát
Shane - total top magor, úplně jsem zapomněl, jak moc mě bavil - jeden z top chlapů v Survivoru vůbec
Cirie - ta už vyloženě cvok nebyla, ale skoro vždy měla dobrou náladu a její zpovědi a komenty mě hodně bavily, dodnes asi moje top Survivor hráčka vůbec
Terry - chvílema mi vadil, jeho způsob jednání s lidmi nebyl nic moc... ale má v Panamě svoje místo
Danielle - chvílema mě bavila, někdy byla pro změnu na pěst... takže asi neutrál
Aras - nějakou dobu jsem žil v přesvědčení, že Aras byl dost nic moc vítěz (asi napomohlo, že si to myslí i dost dalších lidí), takže příjemné překvapení, protože Aras mě docela bavil - sice to nebyl žádný maximegasuper stratég, ale sympaťák a tak trochu trdlo a hlavně ke konci jsem mu docela i fandil

Oblíbenci série: Shane, Cirie, Aras, Courtney, Bruce
Hodnocení vítěze: 7/10
Hodnocení série: 9/10
(?)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:31

Panama mě bavila od začátku do konce, ačkoliv jsem doufal, že původní rozdělení na čtyři kmeny podle věku a pohlaví vydrží alespoň dva, tři díly. Fandil jsem čtyřce správných chlapů, Dan, Terry, Austin a Nick, která se ale bohužel rozpadla již před sloučením. Exile Island byl zajímavé zpestření a jsem zvědav, zda se bude objevovat i nadále. Byla tady spousta zajímavých osobností a s vítězem jsem nakonec spokojený.

Aras hrál dobře. Ačkoliv na Terryho v soutěžích neměl, tak hrál dobře a hru měl relativně pevně ve svých rukou. Pořádně podrazil v podstatě jen Shanea. Jogín s věčně načesanými vlasy nahoru překvapil svou vyspělostí a rozhodně si vítězství zasloužil víc než spousta dalších hráčů. Danielle do finále doslova proplula. Vždy byla tak nějak z obliga, i když jí často ostatní vyčítali, že nepracuje v táboře a tak. Danielle začala pořádně hrát až na samém konci hry, což už logicky na samotné vítězství nestačilo. Terry, nezastavitelná mašina, ničil jednoho soupeře za druhým. V soutěžích byl skvělý, ať už byly jakéhokoliv druhu. Byl čestný, což mu však také umožňovala pozice, v níž se nacházel. Snažil se někoho přetáhnout, ale nikdo k němu nešel. Vyčítá se mu, že nepoužil skrytou imunitu dřív na záchranu někoho jiného. Já bych mu to nevyčítal. Pokud by jí použil, tak by byl vyřazen ve Final Four, ne-li dřív, pokud by se mu nezadařilo v soutěži. Já osobně bych pořádně uvažoval o použití imunity teprve v sedmi, kdy zůstali z La Miny už jen Terry a Sally. Byl by vyřazen Aras a Terry by nejspíš vyhrával soutěže i nadále, když by jeho největší protivník byl ze hry venku.
Cyrie se z neoblíbené hráčky stala vcelku oblíbenou. Věděla, co je potřeba udělat, aby se posunula dál a měla šanci se i dál posouvat. Hrála velmi chytře a na konci to podle mě byla ona, kdo tahal za nitky. V soutěžích na tom byla špatně, a když poprvé rozdělala oheň někdy v den 35, tak je jasné, že Danielle jí v tom souboji dostane. Magor Shane a jeho výlevy. :D Ohromně mě bavil, protože kdykoliv byl v pohodě, tak bylo zřejmé, že je to velice inteligentní člověk, který má jen smůlu, že nepřestal s kouřením, ještě než přijel do Panamy. :D Courtney jsem moc nemusel. Byla věčně napruzelá a hádala se tak nějak s kýmkoliv. Za její vyřazení jsem byl rád, i když to bylo v momentě, kdy jako první člověk přeskočila k Terrymu. Bruce byl velice vhodný člověk do tábora, ale v soutěžích a taktizování na tom byl bídně. Každopádně mě moc mrzelo, že musel odejít kvůli zdravotním důvodům. Tak jako tak by byl další na řadě. Sally byla dobrá holka, která se dostala dost daleko na to, že na začátku utvořila špatnou alianci. Bojovala, co to šlo, ale šestka Casaye byla nerozlousknutelným oříškem. Austin se dostal chytře do poroty, ale bylo jasné, že se proti šestce Casaye dál nedostane. Byl velmi chytrý a fandil jsem mu, ale bohužel se to nepovedlo. Nick byl trochu tichý, nepříliš výrazný, ale byl to správný chlap. Zajímalo by mě, kdy si Austin a Nick zase dali fazole. :D
Dan mi přišel jako skvělý člověk a líbilo se mi, jak vzal to vyloučení od kmene. Obdivoval jsem ho, ale zároveň mi ho bylo trochu i líto, protože v soutěžích moc nestíhal. Bobby zapomněl, že Survivor není jen o soutěžích, ale hlavně o sociální hře v táboře. To, že to nedokázal pochopit ho stálo hru. Ruth-Marie nebyla úplně hrozná, ale také nebyla tím, na koho budu vzpomínat. Misty chtěla flirtovat a dostat se tak co nejdál. Dobrá taktika, ale tady nevyšla. Melinda vypadla naprosto zaslouženě. Příliš nezaujala. Naopak Tina zaujala hodně, ale byla vyloučena, aby se jiné zachránily. Neřešila sociální aspekt hry a to jí dostalo.

Suma sumárum, Panama mě moc bavila. Fandil jsem Terrymu, protože mám rád tyhle situace jeden proti zbytku. Bohužel to nedotáhl do konce, ale bojoval skvěle.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S12 - Panama - EP16

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2015, 12:32

Zajímavá série která mě bavila od začátku do konce, už kvůli rozdělení kmenů na samém začátku. Byť trochu nefér ale rozhodně to přineslo do hry zajímavý prvek a zvědavost jak ta konfrontace podle věku a pohlaví dopadne. Další plus tehle serie jsou zajímavé osobnosti. Terry a astronaut Dan ukázali že i tahle soutěž snese věci jako takovou tu rytířskou čest a úctu, pak blázen Shane který vyhrožuje smrtí v televizi a fakt nevíte jestli to myslí vážně. Třešinkou na dortu je totální outsider Cirie. Nevím jak se jí to povedlo, vše nasvědčovalo tomu že déle jak týden nevydrží a ona předvede tohle. Nakonec jsem jí i fandil. Klobou dolů jakou proměnou prošla, tak trochu inspirace pro ostatní. Nic není nemožné.
Co tahle série postrádá je zajímavý vítěz. Ani jeden z finalistů si to nezasloužil tak jako ten na třetím místě. Pro mě nejhorší vítěz od sezony č.4.


Zpět na „S12 - Panama — Exile Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti