TAR S26 (US) - Epizoda 1

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 30 srp 2014, 18:49

1. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 26 úno 2015, 20:26

Musím říct, že mě Blind Date Edition nezklamala tak moc, jak jsem čekal. A dokonce si jim nově vzniklé týmy podařilo docela pěkně namíchat, rozhodně je to lepší než Mark a Mallory v S24, což byla katastrofa. Spojení týmů, které měli aspoň něco společného tomu zřejmě pomohlo.
Ale vytknul bych několik věcí:
1) Mohli to udělat více jako "VERSUS" a udělat první soutěž o letenky tak, že vyhrajou Blind Date týmy nebo Dating týmy.
2) Ženský tým. Netvrďte mi, že je problém sehnat pár lesbiček/2 single lesbičky. Měli to dokonce jednodušší. Hlavně, že lesbiček bylo v castu kdo ví kolik, ale gaye máme v každý sérii, teďka dokonce dva páry. Gayů v reality show mám vážně plná zuby. Přijde mi, že když zaškrtnete v přihlášce "Gay," tak se vaše šance na přijetí zvyšuje z nějakýho 1% na 50% nejmíň.
3) Nechápu proč máme jen "Dating" týmy. Nechápu, proč podle nich manželské týmy nesedí do této série.

Ty selfie jsou skvělý, jsou vážně vtipný! :D Kdybyste mi to řekli předem, tak vám řeknu, co je to zase za sračku, ale takhle je to vážně sranda a myslím, že to ocení hlavně soutěžící ve formě vzpomínek. Protože sice pořád můžete vidět ty záběry, ale fotka je něco jinýho.
Japonsko bylo průměrný. Strašně se mi líbila Detour s tancovánním, jinak tam nebylo nic extra. U-Turn mi nepřišel zrovna potřebný na první etapu...

Bylo mi vážně líto Jeffa a Lydy. Málem se jim povedl úžasný comeback a rozhodně šlo o zajímavější pár než jsou Libby a CJ, kteří stejně hodně brzo půjdou. Strašně fandím Jelanimu a Jenny, kteří se mi líbili už od odtajnění castu a s EP v kapse by snad vydrží déle.

Fandím: Jelani, Jenny, Blair, Hayley, Mike, Rochelle
Na facku už teď: teamstupid - Jeff a Jackie, karikatury Bergen a Kurt
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Jean » 26 úno 2015, 20:52

Nápad mi připadá zvláštní, ale rozhodně to přineslo dohromady zajímavé týmy. Myslím, že bylo nutný TAR trochu osvěžit. Detour byly zajímavý, ale silně nevyrovnaný (nebo špatně sestříhaný). Bylo vtipný vidět, jak se Blair snaží neposlat Hayley do prdele, protože tenhle pár měl k sobě na začátku dost daleko :).
Stejně jako Honzovi nademnou na mě už ze začátku zapůsobili Jelani a Jenni a v průběhu epizody se to ještě zlepšilo... Konečně má express pass sympatickej tým, snad jim to vydrží - je vidět, že si hned padli do oka!

Co mě sralo - zase ty stupidní hashtagy... #truckstoplove wtf?.
U-turn v první epizodě mi taky moc nesedl, ještě že byl blind...
Navíc jsou si dva týmy hrozně podobný ( Jeff a Jackie/ Matt a Ashley)

Overall ale rozhodně zatím lepší, než minulý dvě série...
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod brninho » 26 úno 2015, 22:30

Problém jsem ani tak neviděl v twistu, blind date oproti mým očekáváním přineslo celkem osvěžení a páry jsou namíchaný zajímavě, bude mě zajímat, jak se to bude ubírat dál ;) Jména si po první epizodě v TAR nikdy nepamatuju, ale zaujal mě ten pár zamlklejší brýlatej- užvaněná blondýna, mohlo by být dost srandy ještě :D
Jinak nesnáším tu modernu asi ve snaze resuscitovat TAR, selfies mi už lezou krkem, hashtagů už si ani radši nevšímám. Japonsko mi je milejší než Čína, Indie a okolní státy, ale snad se co nejdřív poletí do Evropy nebo Afriky.
Sečteno a podtrženo epizoda dobrá, asi nebudu odpočítávat hodiny do odvysílání další, ale neurazilo a jak jsem psal, jsem zvědavej jak si nové páry poradí :)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod torciollo » 27 úno 2015, 13:24

Tak ty týmy nakonec namíchali celkem dobře, tak snad to půjde... i když jak je zmíněno výše, jedny gaye si mohli v klidu odpustit (se děsím toho, kdy bude nějaká "gay série") a nahradit je nějakým starším blind date párem nebo čistě ženským... Ty nucený Selfie :down:

Jinak nevím, jestli mi něco neuniklo, ale proč probůh nikdo nezměnil tu detour, se tam někteří motali půl dne a ani zmínka o tom, že by šli na to druhý... mě napadá jedině, že to muselo být daleko od sebe, jinak to fakt nechápu :shock: Přitom to saké vypadalo tak 100x jednodušší...

Další díl jde hned dneska, co se dívám, tak snad nás čeká dobrá série...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod lord_night » 27 úno 2015, 14:02

Já jsem rozhodně nadšen :) Když jsem na konci předešlé série viděl, co se chystá, měl jsem z toho obavy a říkal si něco o pohřbívání TAR. Nicméně můj skeptický názor se hned rozplynul, fakt dobře sestavené týmy. Co si budeme povídat, Blind-date páry to "normálním párům" celkem natřeli. Detour v podobě robotího tance super, i když saké bylo nakonec mnohem jednodušší. U-turn v 1.etapě jsem nečekal, nicméně bylo hned jasné, že ho využijí jen týmy z úplného dna pořadí. Hastagy jsou pakárna, nicméně lepší než v předešlé řadě. A selfie cam mi přijde jako další plus, oživení TAR. Pindejte si na to co chcete, mě se to líbí
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 28 úno 2015, 17:45

Sranda, že jediné 2 dvojice ktoré si nevybrali tancovanie, pozostávali z profi tanečnice a člena boybandu, ktorý má podobné choreografie natrénované. :D


Tiež som sa pozastavoval prečo tam všetci márnili čas miliónmi pokusov na tom tancovaní, keď tá reštika bola podľa Google kúsok od toho. A to saké bolo teda podstatne jednoduchšie...
Inak Detour v premiérovej epizóde potešil, naposledy bol v S13. :)


Celkom fajn epizóda.

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod perr » 02 bře 2015, 23:21

Při skládání týmů se celkem snažili a docela lidi k sobě pasují, samozřejmě něco jiného než stále páry, jedni kandidáti na výbuch už by se tam našli, dva páry gayů taktéž nechápu, zvláště ti v tom zeleném jsou na mě příliš.

Při opičí dráze mně někteří přišli jak kdyby na ten start museli dojít několik kilometrů pěšky, dále bych taky v takovém úkolu a zvláště při smíšených párech očekával víc týmové pojetí, bylo tam pár záběrů, kde se gentlemani na prvním rande jen dívali a povzbuzovali dívky, které se nemohli dostat přes nějaký val.

Úkoly v Japonsku docela nezajímavé, u saké nevím jestli mně něco neuniklo nebo byl blbý střih, ale takto lehké mně to nepřišlo, taky mně není jasné proč si to víc nepohlídali, tento úkol nebylo zas tak těžké udělat těžší.

Nejvíc zaujali Jelani & Jenny, ale na oblíbené týmy je ještě brzy. Vypadnout mohl aj někdo jiný než jediný starší pár. Celkově průměr.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod kata_rina » 07 bře 2015, 21:12

Jelikož jsem dneska zvládla všechny 3 epizody, tak to vezmu v rychlosti.
:idea: počáteční opičí dráha byla pěkným zpestřením
blind date zajímavější než normální páry
selfíe → mně se líbí, i když by jich nemuseli dělat tolik :D
:down: nevyrovnaný detour

oblíbenci:
Blair & Hayley (spíš asi kvůli Blairovi)
Tyler a Laura
Obrázek

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod sirek » 06 úno 2016, 17:44

Tahle epizoda byla fajn. Ne tak perfektní jako byl pilot minulé série, ale nebylo to špatný. Blind date je fajn oživení, docela se jim to povedlo namíchat - ale jsem zvědavej na Hayley s Blairem, ti by se mohli dost hádat :D uvidíme.

Líbila se mi soutěž o lístky, je to lepší, než když týmy závodí jen v autech. Od Japonska bych čekal něco víc, pokaždé se mi na něm líbí, že je v něm něco šíleného. Tohle byla docela nuda. Tancovací úkol byl lepší z diváckého pohledu, já bych šel ale na saké. A navíc, to bylo o dost kratší (rozhodně to tak vypadalo). Ale ta písnička byla chytlavá, teď mi bude hrát v hlavě ještě dlouho :D

Vyřazení Jeffa a Lydy mě docela mrzí, jsou zajímavější než Libby a CJ. Z date týmů mám nejradši asi Mikea s Rochelle a olympioniky. Pak Ashley, ale z toho týmu nemám rád Matta. Harley a Jonathan jsou překvapivě snesitelný gay tým.
Oproti Borgenovi a Kurtovi určitě, ti jsou strašně nesnesitelní. Také asi bude zajímavý tým Blair + Hayley. Mno, z blind týmů fandím nejvíc Tylerovi a Lauře, pak Jelanimu s Jenni. Jeffa a Jackie zas tak nemusím, ale taky ujdou.

Co mě štve je to, že chybí nějaký F/F tým... Selfie nejsou špatná věc, hashtagy mi taky neva.

Fandím: Tyler a Laura, Jelani a Jenni, Ally a Steve, Mike a Rochelle
Nemám rád: Bergen a Kurt
Ostatní mi zatím nevadí


Zpět na „The Amazing Race S26 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti