TAR S26 (US) - Epizoda 2

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 30 srp 2014, 18:49

2. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod torciollo » 28 úno 2015, 11:34

Tak jak se mi první epizoda líbila, tak hned druhá teda nic moc... Snad nebude dál pravidlem, že detour a roadblock tam budou "jen aby se neřeklo", protože většinu času budem poslouchat kecání o tom, jak se kdo komu líbí apod. Ty úkoly byly teda hodně slabý, zejména hlavolam a nudle :? I když podle ukázek na další díl, kdy tam posedávají v baru, se bojím něčeho podobného...

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 28 úno 2015, 17:59

Slabučká etapa...

Nepotrebujem mať v každej etape ekvalizér, lenže tu tie úlohy boli také že sa na nich viac menej nedal nahnať/stratiť čas.
Okrem 2 tímov, sa všetci umiestnili +/- 1 miesto ako v 1. etape.

Ten hlavolam celkom fajn, no detour opäť nevyvážený.
Pri tých cestovinách mali dať tiež nejaký časový limit, takto sa tam tímy akurát v klude naobedovali. :D

Tie selfie... Bože prečo. Zlaté hashtagy. Keby to bol aspoň product placement, no TAR z toho nič nemá.
A totálna haluz keď sa tímy natáčajú tými telefónmi, ako keby nemali kameramana. :D

Favoriti: Hayley & Blair, Jeff & Jackie, Rochelle & Mickey, Kurt & Bergen


Edit:
@alliforsythe píše:just now catching up on last nights episode of #AmazingRace....speed skating challenge for...pro speed skaters? hmmm that sounds familiar :)


Načo by nám oni ukazovali že Libby a CJ menili Detour, že??? "Tesný" súboj o predposledné miesto jednoducho nemôže chýbať. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod brninho » 28 úno 2015, 18:12

Já už vím, proč mi jsou milejší blind date páry než páry, co už se nějákou dobu znají...Až na olympijskej pár a new kids jsou to prostě nýmandi, co v životě nemají šanci tuhle hru vyhrát.
Selfies jsou prostě pičovina, to budu tvrdit po celou dobu trvání série, nelíbí se mi, že to zabírá air time, nelíbí se mi, že to odvádí pozornost od hry a pak vznikají situace jako v téhle epizodě.
Jinak další dobrá epizoda, Japonsko je jedna z mála lokalit v Asii (kurva, ještě zajeďte do střední Asie!), která mě bude bavit bez ohledu na roadblocky a detours.
Favority zatím mám v Aly a Stevovi, Harleyovi s Jonathanem a ve všech blind párech kromě Bergena a Kurta
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Pepi » 01 bře 2015, 11:43

Epizoda se mi hodně líbila, stejně jako první, i přestože roadblock a detour byly pěkně slabý... možná tím Japonskem... netuším...

Ty selfie mě začínají pěkně srát... prostě to tam nepatří, stejně tak jako hashtagy, u kterých mi přijde, že k tomu týmu absolutně nesedí, ještě víc než v TAR 25. Už vidím, jak někdo Hayley & Blairovi říkají #RxForLove. Píčovina. Ale jak Libby & CJovi, a.k.a. #TeamTuskegee (WTF :? ), ujel ten vlak kvůli selfie bylo super :mrgreen: ...

Vzhledem k tomu, jak velkou měli v první etapě Libby & CJ z prdele kliku, tak si myslím, že si ani to 10. místo nezaslouží. A podle jejich výrazu v obličeji měli zřejmě v piči. Nesnášim tyhle týmy. Já kdybych byl na 10. místě, tak bych se tam rozbrečel. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Celkově teda fajn, moje oblíbené týmy se tam zatím drží... těším se na Thajsko. :)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod lord_night » 02 bře 2015, 12:12

Co furt máte proti selfie? vždyť je to docela prdel, kord po téhle etapě, kdy si nechá tým ujet vlak kvůli tomu :D Mě to baví sledovat :p
Nicméně k etapě...Sice slabší, ale furt koukatelný, úkoly lehce ujeté...no co bych taky po Japonsku chtěl, tam snad normální úkoly nikdy nebyly :D Každopádně já jsem zatím s vývojem série spokojen - outsideři postupně vypadávají, i když tihle byl extrém, když jsem je viděl v 1.etapě, tak jsem si říkal, že by zabloudili i u nás na samotě...v další etapě si nechaj ujet vlak když machrují do selfie cam....Jen plná huba keců, ale pro takovouhle hru absolutně neschopní...
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod kata_rina » 07 bře 2015, 21:17

Trochu slabší epizoda. Detour opět nesrovnatelný :cry: Sníst si nudle a aloha do cíle... Vtipný moment v podání #TeamTuskegee :D alespoň, že vypadli, raději oni než oblíbenci Blair a Hayley.
Obrázek

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod perr » 10 bře 2015, 20:38

Průměrná etapa, Japonsko celkem pěkné, bohužel úkoly opět slabé a také opět nevyrovnané, nudle měly mít také časový limit jako bruslení. O vypadnutých hned od začátku jasno a ani pokud o drama při střihu na mě nezabral. Selfi zatím moc nevadí, ale asi to přijde. Vypadnutí nemrzí, byli stejně jen do počtu. zatím fandím Jenny & Jelani, Aly & Steve, Laura & Tyler?.

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod BostonRob » 21 črc 2015, 18:49

#selfiefail :lol:
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek


Zpět na „The Amazing Race S26 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti