TAR S26 (US) - Epizoda 3

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod milan » 30 srp 2014, 18:49

3. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod kata_rina » 07 bře 2015, 21:27

Krásná epizoda :) Thajsko je užasný :love: Detour zajímavé, asi bych si taky vybrala zip-line ... My way Cabaret, bože nasmála jsem se opravdu hodně :lol: Oblíbenci konečně poskočili a vysloužili si druhé místo :idea:

Konečně!! Cena v podobě výletu do Prahy potěšila, doufám, že se jim tu bude líbit :)

Ještě k selfie, tady se mi líbí jako vzpomínky ze závodu, fajn "vychytávka". Jen doufám, že něco podobnýho si nevymyslí Probst do survivor :D Už to úplně vidím "my first coconut" :D
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod XtttX » 08 bře 2015, 16:44

Epizóda celkom ušla...

Hayley a Blair sú úplne úžasní, verím že tam ešte chvíľu pobudnú. :)
Mike a Rochelle tiež skvelí, 1. miesto potešilo. Skúste sa s nimi niekto skontaktovať, môžete dať stretko. :)
Celkom fajn sú ešte Jeff a Jackie, a baví ma sledovať Bergena a Kurta. (Tým tie zásnuby prišli mimoriadne vhod... :D )


Najlepší moment epizódy: tento malý troll. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod brninho » 08 bře 2015, 20:59

Nechci být po třetí epizodě prorokem, ale ten twist hru nijak negativně nepoznamenal, naopak si myslim že pomohl..Kvůli BD párům se kamera víc zaměřuje na záběry mimo "ostré" závodění a to se mi celkem líbí, je to návrat k staré dobré TAR :)
NEL jsme asi všichni očekávali a docela jsem rád, že jsou zachráněni právě Hayrley a Jonathan, nevadí mi, naopak jim z "normálních" párů fandím nejvíc.
Za Prahu jsem rád, už jsem se bál, že nás Travelocity záměrně ignoruje, škoda jen že to vyhrál poměrně nezajímavej pár :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod lord_night » 12 bře 2015, 14:14

Jo, celkem fajn epizoda, Detour dobrý, bral bych teda zip-line, zdál se snadnější. No a Cabaret neměl chybu :D Výhra pro 1.tým v podobě zájezdu do Prahy (y) , dále pak trocha romantiky v cíli, selfie, no-elimination leg.... já jsem spokojen, jen mi chyběl Roadblock
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod perr » 15 bře 2015, 12:30

Z etapy mám trochu rozporuplné pocity, záběry mimo závod jsou super, ale rozhovory, kdo se komu líbí a kdo s kým je v jednom pokoji už tolik ne, stejně tak ty zásnuby se mně nelíbily, ale Američané už jsou takový.

Na začátku zaváhaly dva první týmy, které neletěly nejlepším spojem, ale vlastně o nic nešlo a celou etapu všichni věděli, kdo bude poslední, Thajsko pěkné, první úkoly opět trochu nevyrovnané, když možná nejsportovnější tým ani na deset pokusů neuspěl na vodním prkně, zábavnější úkol asi s doručením občerstvení(Blair měl štěstí, že Hayley není někdo, kdo by mu pořád připomínal jeho chybu:o)), tančení také zábavné, ale vzhledem k tomu, že se tančilo posledně to mohli trochu obměnit. Praha potěšila

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S26 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod sirek » 07 úno 2016, 00:41

Skvělá epizoda!

Mikea s Rochelle mám čím dál radši! Sice mi nepřijdou jako úplně nejsilnější tým, a tipoval jsem je na poslední místo. Podle mě vypadnou brzy, ale nečekal jsem že vyhrajou etapu. A zájezd do Prahy! :3 :love:

Blair s Hayley se pohádali! Ale přiznávám, že jsem čekal větší hádku. :D Objížďka byla lepší ta na kterou šli všichni, ta vodní byla nudnější a stopro těžší. Trasvest úkol byl dost zábavný.

Komu zatím z Blind date týmů věřím, že by se mohl dát dohromady je Laura a Tyler, a Jeff a Jackie. Chtěl jsem to napsat i o Jelanim a Jenny, ale když se jim nedaří tak komunikace trochu vázne. Ale fakt jsem zvědav jestli vůbec někdo z těch týmů spolu skončí aspoň na rok. Rozhodně to nebude Blair a Hayley (muselo by dojít k nějakýmu velkýmu osvícení a porozumění mezi nima).
Trochu si u mě šplhli Bergen a Kurt, tím že dali to noční rande Mattovi a Ashley. Sice ta žádost byla kýčovitá, ale zároveň hezká. Jen bych ocenil víc záběrů z toho nočního rande, když už vidíme tolik nezávodících částí.

Jsem rád za nevyřazovací kolo, Harley s Jonathanem jsou fajn (stopro víc než Bergen a Kurt).


Zpět na „The Amazing Race S26 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti