S30 - Worlds Apart - EP01

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Alisch » 26 úno 2015, 07:06

Tak cast je myslím povedený. V každém kmeni mám favorita i odpadlíka. V No Collar je to rozhodně Joe, taková příjemnější a inteligentnější verze Ozzyho. Vince je naopak žárlivá a do huby si nevidící mrcha, která přiblble citově vydírá.

Blue Collar...hmm beru zpět tady vyloženě favorita nemám, ale Mike je v pohodě. Holky tam jou nějaké takové přiblblé. První možná půjde Dan nebo Sierra.

White Collar, Max, bez diskuze. Částečně Shiri, když se přestane vytahovat, jak je super ve skládání. Ale aspoň uměla proplout bz úhony. Nesedí mi Tyler. Tyler bxl prostě asistent a dělá ze sebe bůhví co.

To, co řekl Probst v roundtable diskuzi je vyjímečně trefa do černého. Do hry jde 5 lidí, kteří mají reálnou šanci vyhrát. Zbytek o sobě má přehnané mínění a nedokáže vidět jak je vidí ostatní viz. Vince a Tyler a Joaquin.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 26 úno 2015, 08:11

Tak tu máme 30. řadu našeho oblíbeného Survivoru, tamdadadááááá! :hungry: Už někdy kolem s24 jsem si říkal, že 30. bude poslední, nějaká závěrečná All Stars a že Survivoru dochází dech, ale pak přišly výborné s25 a s28 a Survivor žije dál!

První epizoda této jubilejní řady byla dobrá, cast se mi libí, jsou tu sympaťáci i napřesdržkuáci a zatím i několik neviditelných. Úvodní soutěž o imunitu byla celkem dobrá, takovej lepší průměr.

Co se týče kmenů, tak je mi nejsympatičtější White Collar, konkrétně Carolyn (velkej palec za HII :idea: !!), Max a Tyler. Zatím o nich nemám ucelený názor, ale rozhodně vypadaj hodně inteligentně a jestli budou držet spolu, tak to může být nejsilnější aliance ve hře. Joaquin a So jsou naopak duo dummies a jsem rád, že to schytala právě So :dance: Kapitola sama o sobě je Shirin, vypadá rozumně a "fanditelně", ale to co předvedla na soutěži o imunita je prostě naprosto tragický a trestuhodný. Uvidíme jak to s ní bude dál.

U modrých nemám žádného favorita, akorát mě hodně leze na nervy Dan a jeho absence sociální inteligence... Ten jestli to dotáhne do sloučení, tak smekám obrovskej cylindr :-?

U červených mě podobně irituje Vince, ta jeho žárlivá scéna byla obrovskej WTF a celkově působí hodně úchylně... Hodně lituju tu holčinu (nepamatuju si jméno), kterou by tam nebýt kamer pravděpodobně někde v lese znásilnil :shock: Ještě mě zaujal Joe, o kterým ale ještě nevím co si myslet, ukáže čas.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod MBej » 26 úno 2015, 08:17

Cast se povedl, ve všech kmenech všechno, co je potřeba. V No Collar jsou pro mě favorité Jenn a Joe. Joe mi připomíná něco mezi Malcolmem a Ozzym, v soutěžích dobrej, co má v hlavě, ukáže čas. Ten zbytek relativně houšť, i když se třeba na Hali dobře kouká. :ass: Vince je žárlivá baba, WTF.

Blue Collar...Dan už si větev podřezal hned prvních pár dnů, jednoznačně nejlíp se jeví Mike, a zatím super sociálně, překvapivě. V IC dokázal, že je schopnej, napravil chybu na uzlech na tom puzzle. Rodney asi taky nebude úplně blbej, to mě docela překvapuje. Ženy zatím houšť, moc se na kameru nedostaly, pokud se zrovna nesmály Danovi.

White Collar...trochu mi připomíná nejmenovaný kmen z S28, ale vážně jen trochu. Joaquin a jeho monstrózní ego, je vlastně důvod, proč šla domů So. Ostatní rozpoznali, že páreček lže. :fuck: Favoritem jednoznačně Max, má to v hlavě srovnané a myslel jsem, že na tom bude dobře i Shirin, i když po jejím výkonu v IC jsem trošku změnil názor. Carolyn hraje hru dost ode zdi ke zdi, na starší ženu rozhodně sympaticky. Vyfoukla So HII prakticky pod nosem. :mrgreen:
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 26 úno 2015, 11:19

Velmi dobrá epizoda na úvod, ani na chvíli jsem se nenudil. Ke castu jsem byl po shlédnutí promo videí dost skeptický, skoro nikdo mě tam nezaujal, ale to se rapidně změnilo.

No Collar - bavil mě Will na začátku při vybírání zástupce, škoda, že pak už prostor nedostal. Zbytek děje si pro sebe zabrali vlasáči a Jenn, vypadá to pomalu na milostný trojúhelník. Vince je tak trochu magor, ale hůl nad ním ještě nelámu. Jenn sympatická, Joe taky. Twist s fazolema tady pro zástupce dopadl asi nejlépe (nebo mám pocit, že jen tady hru nijak neovlivní).

Blue Collar - naopak tady mám díky Sieřině komentáři pocit, že by Dan a Mike ještě mohli mít problémy, i když si nápovědu nevzali. Z Mika jsem měl před hrou obavy, ale nakonec mě u modrých baví nejvíc, snědení škorpiona dost WTF, při Danově hře s kokosama... Dan ve mě vyvolává rozporuplné pocity, moc se zatím nepředvedl, ale mám chuť mu fandit. Rodney, zdá se, bude ochotný jít do spojenectví s babama, na což jsem zvědavý, i když zrovna v tomhle kmeni jsou ženský jako naschvál nejnudnější.

White Collar - tady naopak ženské dost dominují, nebo mi to tak aspoň přijde - Max je zatím takový nenápadný, Tyler nesympatický a Joaquin vypadá poněkud přitrouble (ale nakonec to asi bude hezoun série, což mě docela překvapilo :D ). Čekal jsem, jaké budou reakce na Carolyn, jsem rád že nejsem jediný, koho zaujala - pro mě zatím nejpříjemnější překvapení. Bojovná, výřečná, navíc staré ženské moc často imunitu nenacházejí, za to taky plus. So sice fajn, ale její odchod mě nakonec tolik nemrzí (z ženských v tomhle kmeni rozhodně nejsnáž postradatelná), navíc lhářka na nic, Joaquin bude zajímavější jako outsider, než kdyby spolu hru vedli, tedy doufám.

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Carolyn, Mike, Will, Max, Shirin
Nejhorší: Nina, Tyler
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod brninho » 26 úno 2015, 13:58

Hodně solidní začátek!
Paradoxní nebo spíš naopak logické bylo, že do popředí ve White Collar šli dva lidi, kteří mají zjevně Survivor shlédnutý nejméně a podle toho to i dopadlo, proti volbě menšího obsahu fazolí a nápovědě nemám nic, naopak jsem byl rád, že se někdo odhodlal, ale...Honest, Deceive, NEUTRAL wtf? :D So potopila sebe i Joaquina, "začátek snů".
Blue Collar docela milý překvapení, Rodney neváhal první den vytáhnout kvůli sympatiím smrt své sestry, Mike vypadá na fajn vtipnýho chlápka , kterej chtě nechtě bude lídrem kmene, naopak Dan docela tápal. Mám tušení, že jeho jedinou šancí na přežití do sloučení je Mike, protože v campu je otravnej a když v immunity challenge přišla na řadu skládačka, měl jít podle mě do popředí, protože fyzicky prostě vždycky bude spíš brzda a skládačky jsou jedinej důvod proč si ho držet. Teď na ně bude logicky chodit v první řadě Mike.
V No Collar to je rozjetý na různý strany, podle mě v suchu jsou snad jenom Joe (imaginární cena za nejlepší dojem v epizodě) a Jenn. Vince fakt působí dojmem zhrzenýho milence a zaujala mě ukázka na příští epizodu, co že se to stane Nině (pravděpodobně Amazon scénář).
Překvapivě mě po prvním díle ani nikdo neodpuzuje, naopak pozitiva převažují!
Fandím: Max, Joaquin, Shirin, Mike, Dan, Joe, Jenn
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod honzavohralik » 26 úno 2015, 14:23

Nejsem zrovna fanouškem sérií s více než dvěma kmeny, protože pokud máte 6 lidí v kmenu, tak je rozhodně více možností, kterou se hra může ubírat. Tady má aliance většinu okamžitě a hned převládá, ale musím říct, že první epizoda mě bavila, rozhodně byla zábavnější, než premiéra San Juan Del Suru. Soutěž o imunitu nebyla špatná, nebyla to naprostá klasika, což je dobře, protože soutěže, které se trošku odlišují, aby člověk pohledal. Taky ten twist s imunitou versus jídlem je otřepaný a nikdo teď těm lží nevěří, měli by vymyslet něco nového, nebo prostě tenhle twist chvíli nedat a pak ho když tak zase recyklovat. To jak snadno se dá najít imunit nebudu komentovat...

So vypadala před soutěží naprosto neuvěřitelně, jako skvělá hráčka, na kterou jsem se mega těšil a v show se ukázala jako vypatlaná kráva, která si myslela, že se jí všichni budou klanět a že je Russel Hantz v sukni. Pokud chcete být zloduch a manipulátor, měli by vám to ostatní věřit, jinak to asi nevyjde.

Fandím: Carolyn, Shirin, Max, Nina
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod zdenek000 » 26 úno 2015, 14:38

Série začala celkem dobře. Rozhodně to vypadá na slibnější sérii než tu minulou. Zatím mě to kladně navnadilo na další díly. :hungry:

White collar- Na So jsem se hodně těšil vzhledem k jejím videím, ale ukázalo se, že velmi přeháněla. Vyřazení si prakticky zapříčinila sama. Nejenže lhala s Joaquinem, ale hledala HII strašně nápadně. A po IC ještě ke všemu příliš okatě se snažila vyhodit Carolyn, která ke všemu neudělala nic špatně. Kdyby nenuceně se snažila vyhodit Shirin, možná by jí to prošlo. Jinak Carolyn obrovské překvapení. Zatím mě nehorázně baví a snad se udrží dlouho. Max a Shirin můžou taky předvést zajímavou hru, ale zatím toho moc nepředvedli teda. A Shirin u té soutěže. Ve starších sériích by za to letěla a ani by nemrkla. Tyler mě nezaujal a ani nejspíš nezaujme.

Blue collar- Holky jsou v tomto kmeni asi nejnudnější, jak tu psali nade mnou. Kelly dostala jednu větu. To samý Sierra. Rodney překvapil s tím, že má vůbec nějakou strategii. A Mike překvapil, že se ujal roli vůdce kmene a nikhoo při tom neurazil nebo nenaštval. Z těch tří kmenů mě tento zaujal nemjmíň, tak doufám, že to nějak rozjedou potom. Dan měl super videa před hrou, ale bohužel ve hře mě zatím štvea pochybuju, že to dotáhne daleko. Kdyby nebyl tak výbušnej a nechal si poradit, tak by měl šanci.

No collar- Všechno se točilo kolem trojice Joe,Jenn a Vince. Bylo trochu vtipný pozorovat Vince pohledy na Joea. Ještě tady dostaneme nějaké Love drama, které se týká milostného trojúhelníku :lol: proč nedávat nové žánry do reality show. Jenn se prakticky ujala vedení kmene a má asi nejlepší pozici, což je fajn. Podle videí mi tak zajímavá nepřišla, ale po prvním dílu jí asi budu fandit. Další budu fandit Hali, jelikož je krásná, takže se na ní hezky dvá, ale stejně doufám, že nějakou hru předvede. I když možná bych mohl přestat doufat. Jinak podle ukázek na další díl to vypadá, že Nina se hned stane outsiderem.

po prvním dílu překvapili:
Mike,Rodney,Jenn,Joe,Carolyn.

sympatie:
Hali,Shirin,Max

fandím:
Zatím asi nikdo. Ale určitě jeden nebo více z výše jmenovaných v budoucnu

nesympatie:
Vince
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Rob10lycka
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2015, 16:36
Nejoblíbenější série: All Stars, Micronesia, Gabon, HvV
Nejoblibenější hráči: Rob C. (6), Parvati, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Jeff (25), Tony (28), Natalie (29)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquses, South Pacific
Bydliště: Ostrava

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Rob10lycka » 26 úno 2015, 17:10

It´s Survivor Warfare - Carolyn

Escameca - (Blue Collar)
- Připadá mi to jako nejnudnější kmen, hlavně Sierra a Dan
- Zejména Dan si to pěkně posral a taky jsem čekal míň od Kelly takže ta mě překvapila
- To co v dalších kmenech budou asi dělat Jenn a Max (řízení kmenu) očekávám zde od Mika
- Od Rodneyho jsem očekával že bude dobrý jen v soutěžích, ale to stou jeho sestrou (což je pravda a smutné) využívá dobře a překvapivě

Masaya - (White Collar)
- Očekávám od nich další prohru a vyřazení jedné ze zbývajících žen
- Max a Tyler jsou ve silné pozici, ale z důvudu challengů si myslím že se do takové pozice může dostat i Joaquin
- Škoda že vyřadili snad nejhezčí holku téhle sezony (nelíbí se mi Sierra) a mohla být také dobrá strategistka, hru ji stála ta chyba s tím HII napovědou a fazolema


Nagarote - (No Collar)
- Powerhouse si myslím že je Jenn má dobré vztahy se všema a je můj pick na vítěze
- Will se může prosaďit nebo bude neviditelný jako Nina
- Očekavám rivalitu mezi Joem a Vinncem, který by mohl vyvrcholit na kmenovce, ale myslím si že neprohrajou do prohození kmenů

Soutěže -
Immunity challenge - nebyla špatná důležité byly nové věci prohazování lidí a možnosti, Shirin udělala hroznou práci, ale Jeff dělal že ta z 50 kusy byla strašně lehká- 67%

Aliance -
- Masaya Majority Alliance - I přesto že mají výhodu někoho z jejich aliance vyloučí jestli půjdou na kmenovku
- So+Joaquin - Jsou v :ass:
- Ecsameca Majority Alliance - Nejvýš na jejich listu mi jasně připadá Dan ale uvidíme v challengích
- Dvě dvojice Jenn - Jenn hraje dobrou hru na obě strany a to jí může hru taky prohrát

Detaily -
- Moc se mi nelíbí buffy i vlajky, i když ujdou ( :idea: naušnice )
- A ta kmenová imunita která mi připadá ještě horší
- Srandovní mi připadalo jak Joaquin napsal jméno Carolyn nebo zmínka Tarzana na kmenovce

Příjezd -
- Jeden z nejepičtějších (neříkám že nej), škoda že to trvalo takovou chvilku

HII -
- Kdyby ho našel někdo jiný bylo by to pro mě zajímavější
- Carolyn ale udělal dobrou práci že ho nezahrála, za to ale to nemusela říkat Tylerovi


Kmenová rada
- Každý říkal pravdu ale jinak docela dobrá kmenovka
- Ale od sezóny s takovým očekáváním očekávám lepší


Oblíbenci -
- Mike, Lindsey, Boston Rod(ney), So, Joaquin, Max, Jenn

Hodnocení -
- 72%, nebyla to špatná premiérová epizoda, ani tak dobrá, Jeff to hlavně přehnal s tím že je to nej premiéra, hlavně doufám že to bude lepší

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser na novou epizodu
- Z Masay bude nudistický kemp což může být srandovní, což naznačoval rozhovor mezi Tylerem a Joaquinem
- A Nina absolutně vybuchne což znamená, že pokud nebude mít čísla a Nagrote prohraje imunitu tak půjde domů
Top Survivor: Hatch (1), Jerri (2), Lex (3), Rob C., Jenna (6), Julie (9), Johny "Fairplay" (7), Tom, Stephanie (10), Shane, Aras, Terry (12), Parvati, Yul, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Stephen, Tyson (18), Fabio (21), Andrea (22), Troyzan, Kim (24), Jeff, Abi (25), Vytas (27), Tony, Woo (28), Natalie, Keith (29), Mike, Jenn (30)

Top BB: Mike Boogie (2), Diane, Jasse (5), Kaysar (6), Dick, Danielle (8), Dan, Jessie (9), Enzo, Matt (12), Caleb, Zach (16)

Top TAR: Derek & Drew (3), Rob & Amber (7), BJ & Tyler (9), Jaime & Cara (14), Flight Time & Big Easy (15), Jet & Cord, Steve & Allie (16), Bopper & Mark (20), Joey & Meghan (22), Leo & Jamal, Nicky & Kim (23), Kym & Alli (25)

The Challenge: Johnny "Bananas" (13), Jenn (14), Theresa (19), Camila (20), Jemmye (23)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 26 úno 2015, 18:40

Úvodní epizoda - rozhodně slibný začátek! :idea: Díl mě hodně bavil a už teď se těším na další :hungry:
Příjezd kmenů byl zajímavý, ty náklaďáky mi trochu připomněly Tocantins. Mezi soutěžícími a jednotlivými kmeny je taková dobrá chemie, navzájem se pošťuchujou a hodně se smějou.

White Collar
Na začátku dílu mi nebyli jako kmen vůbec sympatičtí - což je možná tím, že mezi White Collars pracuju in real life (stačily mi pohledy WC při projevech BC a NC při úvodu s Jeffem). Kvůli HII, prohře v soutěži a kmenové radě jim však bylo věnováno asi nejvíc času, takže ke skupině Carolyn + Shirin + Max (+ Tyler) jsem celkem přirostla.

So: z úvodních videí mě tolik nezaujala, ale byla jsem na ní zvědavá co předvede, když už měla být v BvsW 2. Bohužel mě teda hodně zklamala. V soutěži sice vynikala v rozvazování uzlů, ale přidala se ke špatnému hráči a hlavně její chování k Shirin a Carolyn se mi nelíbilo. Jak už tu někdo psal, vyřazení si zavinila sama. Její lež o honest, deceit, neutral by jí asi nespolkl nikdo (jak poznamenala Shirin: Neutral in Survivor? Oh come on!) a nápadným hledáním HII si to jenom ještě víc pokaňhala. Na TC nechápu, proč vybalila four strong a proč oznámila Carolyn, že bude hlasovat proti ní. Její působení v prvním díle bych shrnula do příručky "Co nedělat v Survivoru". :lol: Dojem po dílu: :down:
Joaquin: prvotní dojem: slizkej arogantní macho. Dojem po dílu: slizkej arogantní macho. :D Hned mi bylo jasný, že při rozhodnutí vezme vodítko k HII. Po vypadnutí So bude asi next to go, pokud si ho nenechají kvůli síle. Jinak jako ženská musím konstatovat, že se na něj celkem dobře dívá, ale herně je poměrně mimo. Dojem po dílu: :down:
Shirin: ačkoliv mi byla sympatická od začátku, předvídala jsem jí underdoga, což se po soutěži víceméně stalo. Je fakt, že bych od ní čekala lepší výkon ve skládačce - jo, sice to mělo 50 dílků, ale byly barevně odlišeny podle kmenů, takže to muselo bejt jasný hned, jak to bude vypadat. Možná u ní však zapracovala tréma. Dojem po dílu: :idea:
Tyler: wait, on tam někdo jménem Tyler je? :lol: Tyler byl hrozně nenápadnej a ničím mě nezaujal, takže jsem do poslední chvíle nedokázala odhadnout, jestli to táhne spíš s Carolyn a spol., nebo se So a Joaquinem. Uvidíme, co předvede v dalších dílech. Dojem po dílu: :?
Carolyn: velmi zajímavé překvapení tohoto kmene! Původně jsem ji odhadovala na druhou Trish, ale hned mě zaujala svojí vyřídilkou, brainem a argumentací. Prokoukla lež So a Joaquina a šla na to chytře s jejich sledováním, stejně tak i s hledáním HII (i když jak dobře víme, o imunity se v posledních řadách zakopává, takže no surprise there). Nejvíc se mi ale líbilo, jak si na kmenovce nenechala nic líbit a dobře argumentovala. A rozhodně mi nepřijde tak moc weak, jak ji nařkla So. Dojem po dílu: :idea:
Max: ten asi nepřekonal můj prvotní silný dojem z úvodních videí a dotazníků, ale snad se ještě ukáže v dalších dílech. Jinak mi přijde takovej moc strojenej a "přechytralej". Nicméně jsem ráda, že se přidal ke Carolyn a Shirin, a ne k So a Joaquinovi (chvíli to tak vypadalo). Dokonce jsem se při kmenovce lekla, aby se svým postavením "mezi" C+S a S+J nestal terčem. Nicméně jsem na něj dále zvědavá, takže - Dojem po dílu: :idea:

Blue Collar
Z tohoto kmene mám zatím asi nejslabší dojem. Ze začátku se zdálo, že jsou to dříči a hned se pustili do práce v táboře, ale později to vypadalo, že se tam jenom plká a ze shelteru moc vidět nebylo. V soutěži však předvedli hezkej comeback (i když možná jen díky Shirin z WC) - jinak mi ale nepřijdou tak silní, takže možná kandidáti na příští kmenovku.

Rodney: prvotní dojem - Joaquin s modrým límečkem. V díle se moc neukázal, hraje možná takovou "russellovskou" strategii s holkama (viz hra na city, možná přijde i nějakej flirt s Lindsey, atd.). Dojem po dílu: spíše :down:
Kelly: absolutně žádný prostor v editu. Dojem po dílu: :?
Lindsey: ze začátku spíše nesympatická, ani v díle dojem nezměnila. Je taková moc uječená a uchichotaná. Dojem po dílu: :down:
Sierra: taky zrovna moc prostoru nedostala, a když jo, chichotala se tam s Lindsey. Uvidíme, jestli se příště nějak herně projeví. Dojem po dílu: :?
Mike: jako Carolyn ve WC, velmi zajímavé překvapení kmene BC. Tipovala jsem ho na villaina, zatím se tváří jako sympaťák. Asi mu fandím nejvíc z Blue Collars, ale doufám, že se nestane obětí aliance Rodney and his girls. Dojem po dílu: :idea:
Dan: asi zatím největší zklamání. Od chlapa, co se do Survivora hlásí od první série bych čekala trochu větší social skills, což je jedním z hlavních předpokladů k úspěchu. Chápu, že si každý nemůže sednout s každým, ale mohl být trochu empatičtější. Až BC prohrajou imunitu, tak bude asi prvním kandidátem na vyhazov. Dojem po dílu: spíše :down:

No Collar
Od začátku pro mě nejsympatičtější kmen (asi proto, že jsem v hloubi duše taky takovej bezlímcák). Doufám, že vítěz vzejde odtamtud, i když teda záleží na tom, kdo to bude, ne všichni jsou moji favoriti :D

Vince: Coach, Coach, COACH! :D Do prvního dílu přinesl milostný trojúhelník, socially awkward scénu s Jenn v lese a implikované soupeření s Joem. Doufám, že vydrží ještě pár dalších dílů, abychom se dočkali recitování milostné poezie vůči Jenn a martial arts souboje s Joem. Ach pardon, nechala jsem se unést. :lol: Dojem po dílu: splnil moje očekávání á la druhý Coach, ale zároveň se ukázal jako zhrzená žárlivka, takže zvolím spíše :?
Hali: hmm, co na ní všichni máte? Mně tedy zas tak krásná nepřijde, na její zubatej úsměv a protivnej hlas/přízvuk jsem alergická už od introduction videí, takže její screen time je pro mě utrpením. Herně se taky zatím moc nepředvedla, i když se prezentovala jako Parvati-wannabe. Dojem po dílu: :down:
Jenn: asi moje osobní favoritka celé série. Vypadá na pohodářku, co si na nic nehraje. Doufám, že jí její pozice "mezi" Vincem a Joem + leadership spíš neublíží. Dojem po dílu: :idea:
Nina: fandím jí kvůli handicapu, ale v díle měla taky minimální edit, takže zatím nemůžu posoudit. V ukázkách k dalšímu dílu to vypadá, že bude asi prvním kandidátkou na vyhazov z NC, čemuž se nedivím (ona a Will tam asi moc nezapadnou). No uvidíme. Dojem po dílu: :?
Will: sympaťák a vtipálek, škoda že po úvodu s Jeffem už nedostal víc prostoru v editu. Těším se na jeho confessionals. Snad si ho kmen nechá jako boost morálky. Dojem po dílu: :idea:
Joe: před dílem mě nijak nezaujal, herně na tom ale nebude špatně. Jsem zvědavá na rivalitu mezi ním a Vincem a jak to dopadne s "trojúhelníkem" Joe-Jenn-Vince :D Ale tipuju to na alianci Joe-Jenn-Hali. Dojem po dílu: :idea:

+ zajímavosti:
• všimli jste se, odkud tuším No Collar brali vodu? Zdálo se mi to, nebo to vypadalo jako sud s kohoutkem? Kde jsou staré dobré časy přírodních studánek, bahnitých děr, nebo alespoň podzemních studní? To už jim tam můžou rovnou zavést vodovod. :evil:
• pobavil Joaquinův hlas pro Carolyn (Cherilyn? really?!) a Shirinin hlas pro So (SO much drama!) :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod torciollo » 26 úno 2015, 19:04

Ale jo na začátek to šlo :idea:

Co mě ale neustále udivuje, že v sérii !!!30!!! se najde někdo, kdo se první den začne hádat s ostatníma, kdo první den začne hrát strašně "taktickou" hru sám za sebe nebo že naprosto nikdo z kmene neumí rozdělat oheň :shock: Do výčtu tomu už chybělo jenom, aby si někdo lehnul na pláž s klasickým "budu šetřit energii, když se chtějí sedřít, jejich věc" Ale tak aspoň sranda pozorovat, jak si někdo krásně kope svůj hrob a nemá o tom ani tucha...

Hodně mě potěšila soutěž o imunitu, ta taktická možnost volby byla skvělá, naopak opět nezklamal důmyslný "úkryt" HII, ještě tak dvě série a budou u toho svítící šipky s nápisem "Look here"...

ItalianManiac: co to je za epos? to myslíš, že bude někdo číst :D

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Dejvy » 26 úno 2015, 20:47

No čo ja viem, bude sa to musieť velmi rozbehnut aby to splnilo dalšie Jeffove onanie aka to je skvela seria, ale je len začiatok.

Ako je tam jedna pekná žena (dobre, možno ešte Hali) a tá to hned musi pokašlat. Treba však uznat, že si za to mohla totalne sama. Halooooo hrame tu 30. seriu a ešte stale ti ludia nevedia, že sa maju aspon na začiatku držat na uzde.

Inak nepochopitelne nevyradili slečinku čo nevie zložit skladačku ktora sa sklada už v škôlke, klobuk dole. Chaosila tam s hromadou kociek, keby tam nabehol Max skor maju to v kapse aj s drevom.

Carolyn mne narozdiel od Vas nereže, už to vidim na dalšiu bosorku v hre ala Baylorina matka, katolicka hysterka a dalšie.
Ešte aj ten kvazi futbalový šašo vie, že ma HII a nesnaží sa ju odstreliť...

Diel 55%
Favoritov nemam, snad Maxa, ale toho som vytipoval už z fotiek.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod brninho » 26 úno 2015, 22:17

Jinak nejsledovanější premiéra od Filipín :)
Přílohy
angmal.png
:D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Lifty » 26 úno 2015, 22:23

Takový klasický rozjezdový díl. Nic zajímavého se tam nestalo a twisty byly známé ze starých dílů. Opětovné ulehčování:
- dovezli se až na místo (žádné vory nebo putování ve stylu Guatemaly)
- imunitu jim vyloženě hodili do klína
- v prvním díle dostanou výherci téměř vše potřebné pro oheň - už jim chyběl jen benzín, sirky a chlapík, který by se jim o ten oheň staral

Jedinou příjemnou změnou byla ta možnost volby u hry o imunitu. Těch deset byl opravdu nejlepší nápad.
Oblíbenci po prvním díle: Nepřekvapivě Max a ty prsa venku, které nemají rády smrdící objímání
Vtipný element - mladší verze Coache z No Collars
Nesedli mi - Ublížený Dan a Joaquin, který mi podle fotek přišel slizky hráč a po prvním díle zůstal pouze slizký.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Lifty » 26 úno 2015, 22:30

https://www.youtube.com/watch?v=FYaim45ynNQ
Oficiální intro je ehm... HvV style. VRAŤ SE LANDAUE! PROSÍM!
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Teribald » 27 úno 2015, 11:03

První díl super! Navíc když to porovnám se San Juan del Sur, kde byl první díl absolutně tragickej (stejně jako téměř všechny další) a kde mi cast přišel nezajímavej a nudnej, tak tady ty lidi vypadaj opravdu zajímavě. Z těch, co se jim víc věnovali, určitě Joe, Vince ( :D ), Jenn, Rodney, Mike, Dan, Max, Carolyn, Tyler ... Ale věřím, že v příštích epizodách zazáří i někdo z těch, kteří teď nebyli vidět. Moc se těším!

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod avsman19 » 27 úno 2015, 15:44

Tak první epizoda nové řady naplnila moje vysoká očekávání. Už při představování castu jsem si několik hráčů oblíbil a jediný, kdo zkazil můj první dobrý dojem, byla So. Co se týče hodnocení kmenů, v podstatě už to shrnuli lidé přede mnou. Osobně se mi stále nejvíce líbí White Collar - hlavně Max a Carolyn. Shirin je docela sympatická a inteligentní, ale v soutěžích bude zřejmě marná, což můj pohled na ni sráží. Trochu mě zklamal Tyler a hlavně So, která si vyloučení zasloužila. O Joaquinovi jsem neměl valné mínění ani před soutěží. Z ostatních kmenů se mi zamlovají Joe a Jenn (No Collar) s Mikem (Blue Collar). Mezi outsidery, jejichž brzké vypadnutí by mi nevadilo řadím Vince, Ninu, Lindsey a bohužel i sociálně neohrabaného Dana. Zbytku dám ještě šanci :)

Potěšila IC s možností volby (trochu mi přijde, že opisovali z AR a úkolů typu objížďka) :idea:

Zatím mám od této série stále velká očekávání...

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod XtttX » 27 úno 2015, 18:51

cypher.eu píše:Kapitola sama o sobě je Shirin, vypadá rozumně a "fanditelně", ale to co předvedla na soutěži o imunita je prostě naprosto tragický a trestuhodný.

Ja stále nechápem o čom tu viacerí píšete... Aj keď bude Probst tvrdiť opak, tie 50 kúskové puzzle boli jasne náročnejšie. Veď len to rozloženie a poobracanie zaberie nejaký čas... A Shirin si neviedla nejako extrémne zle.
A celkovo nechápem: je hrozný/á v súťažíach = automaticky mu "nemôžem" fandiť.

No ono nám páni strihači nejako zabudli v epizóde ukázať že BC ten strom "opísal" od NC.(Salani 2.0)
Obrázek
(obrázok je z Meet the cast)

So... Nečakal som že bude vylúčená ako prvá, ale v hre ma až toľko nezaujala ako z videa.
Celkovo je zaujímavé aké "nešťastné" sú prvé vylúčenia v posledných sériách.
Francesca - 2x prvá
Candice - v priebehu pár hodín odletí na Filipíny zachrániť sériu, a oni...
Nadiya - 2x prvá (TAR AS)
So - spolu so sestrou na poslednú chvíľu stiahnuté zo SJDS, a teraz...

Ale tak randí s Malcolmom momentálne... :D


Akože, CBS sa vážne prekonala... 50+ ježibaba nie je zrovna typ ktorý by v show dostával veľa air timeu. Gratulujem "Cherylin" k rekordu - najväčšiemu počtu spovedí v premiérovej epizóde. :love:

Celkovo sa mi premiéra veľmi páčila, myslím že to bude podarená séria. :)
Favoriti po 1. epizóde: CAROLQUEEN, Shirin, Jenn, Max, Vince
Vadí mi: Rodney?

Chválim veľký počet (super)fanúšikov v caste!!!
Obrázek Obrázek Obrázek

Myslím že v tejto sérii si narážok na predchádzajúce série ešte užijeme... ;)
Už teraz som celý nažhavený na Ninu, že aj ona svojou troškou prispeje do série legendárnych breakdownov postarších žien(Holly, Dawn, Lisa...) v 2. epizódách. :smile:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 28 úno 2015, 05:34

XtttX, mě přijde, že ty pro lásku k Shirin nechceš vidět její nedostatky :) To, že v soutěži byla extrémně špatná netvrdí jen pár lidí na tomhle webu, oni to tvrdili sami soutěžící a dokonce i samotná Shirin, takže na tom asi něco pravdy bude :smile: A ještě víc to bije do očí když údajně tvrdila, jak je na puzzle dobrá... :shock: Ale samozřejmě ještě nedělám nějaký konečný závěry nad ní, však to byla teprv první epizoda a v dalších to s ní může být o dost lepší, uvidíme :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod junior1099 » 28 úno 2015, 05:39

(tento post začíná koncem)
Konečně nějaká pořádná asijská kočka v Survivoru a oni ji hned sejmou?? Fašouni!!

Herní postavičky vypadají štědře. Do TOP5 by se mohla dostat držkatá Jenn (Shii-an)... hráčce jsem dlouho nefandil, tak by mi nevadilo, kdyby hrála ve výzvách i po sociální stránce na úrovni, dala si poslední tři imunity a bylo by. Hlavně aby se daleko nedostala cikánská mama Carolyne (mám pocit, že to tam povede.. předpokládám, že vyřadí dost oblíbených hráčů včetně i mého favorita Maxe), která si to u mě posrala se So a tajnou hnátou. Šedivec je takový speciál agent Filipuj. Snad to nebude tak přehánět, dalo by se mu i fandit, i když bude ve výzvách naprosto k hovnu.

Výzva o imunitu bavila a měla náděj do budoucna.
Radu pokazil výsledek, ale jinak... :fight:

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod rhee » 03 bře 2015, 14:16

Úvodní epizoda docela slušná, viděla jsem lepší, viděla jsem horší. Hráči na mě udělali dobrý dojem, vypadá to, že se tentokrát jejich výběr povedl.

WHITE COLLAR

Max - Potvrdil pozici mého favorita, jde vidět, že je to obrovský fanoušek, když se dostal na kameru, tak na mě působil opravdu dobře, v soutěži o imunitu si taky vedl slušně. Škoda, že ho ke skládačce Shirin nepustila dřív.
Shirin - Společně s Maxem a Josephem zatím patří do trojice hráčů, kteří mě nejvíc zaujali, v pozitivním slova smyslu. Co se ale týče toho skládání... Já osobně bych si určitě nevybrala to puzzle o 50 dílcích (mimochodem, moc se mi líbil výběr z různých variant při soutěži, něco takového bych ráda viděla častěji), sama občas puzzle skládám a vím, kolik času zabere si ty dílky otočit ze správné strany a uspořádat si je. To s určitou dávkou nadsázky trvá skoro tak dlouho jako samotné skládání :D To ale nemění nic na tom, že si Shirin vedla špatně. Popravdě jsem čekala, že si tenhle kmen vybere skládačku o 5 nebo 10 dílcích. Ideální byla ta prostřední, opět totiž mezi stoly nebyla žádná zástěna a mohlo se pohodlně opisovat.
Carolyn - Zatím fajn, to, jak So před nosem vyfoukla HII mě pobavilo, ale mám pocit, že se to s ní ještě nějak zvrtne a brzy tu na ni budu nadávat. Podobných hráček už bylo víc.
Tyler - Takový nemastný neslaný, ale jsem zvědavá, jak si povede dál. Nějaký potenciál tam vidím.
Joaquin - Hrozný slizoun.
So - Na So jsem se po představení castu těšila, hodně mě ale zklamala. Nepravděpodobná krycí historka, do očí bijící hledání skryté imunity a výstup na kmenové radě, to všechno vyústilo v zasloužený odchod. Na začátku epizody jsem si říkala, že buď ji jako hráčku budu milovat nebo vyloženě nenávidět. No, nestihla jsem ani jedno :D So much drama!

Další kmeny se mi už těžko hodnotí, nebylo jim věnováno moc času.

BLUE COLLAR

Dan - Hrozná sociální hra, zrovna u něj jsem čekala, že to bude takový pohodář.
Kelly - V obličeji mi trochu připomínala Ami.

NO COLLAR

Joseph - Obrovské překvapení, v jeho případě jsem nic nečekala a teda palec nahoru. Chtělo by to dalšího hráče ve stylu Malcolma.
Vince - Hrozný mamlas, ale ještě se s ním posmějeme, bude sranda :D

ItalianManiac - Torciolla neposlouchej, četlo se to dobře :hungry:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod Pietro » 20 bře 2015, 22:02

Hele, já jsem spokojen.

Kanclgang - jako většině i moje sympatie se ubírají k sečtělému fousáči Maxovi. Ten by mě mohl i vydržet nějakou dobu. Konec So schvaluju, ale nad strategickou správností bych ale pochyboval. Nemám tam vyloženě nikoho neoblíbeného.

Favorit: Max

------------------

Makáči - opět fousatý oblíbenec Dan vede. To zapálení do té hry z něho přímo sálá, ale umí být i protivný. O něj mám celkem obavu.
Jak jsem si myslel, že se mi bude líbil Lindsey, tak jsem se celkem seknul. No, druhá Oglina z ní pro mě nebude. Ale aspoň po vizuálu ujde (mimo tváře). Naopak místo ní si připisuju do podpisu třicítkovýho Ralpha z RI. - Mikea.

Favoriti: Daneček a Mike "Škorpion"

------------------

Volnomyšlenkáři
Vince = Coach. Jediný rozdíl vidím akorát v tom, že z draků se staly kokosy.
Očekávám, že se s Joem požerou kvůli Jenn (ve které vidím světlý bod, ohledně ženských). Žárlit umí skvěle.
A ač nebyla vyloženě v akci - ani Nina nevypadá zle...

Favorit: Jenn

------------------

Ad soutěž: Pohořet na lehké skládačce, mno... udělám si jednu haldičku na žlutý nápis, jednu na modrý a jednu na červený. seskládám žlutý, pod něj modrý a pak červený. Ale z domova se to mudruje.... :oops:

Já osobně bych vybral právě ty nápisy. Strom by na mě byl složitý v tom stresu a pětidílkový čtverec by mě nenapadnul.

Skvělý návrat modrých - a kanclgang okusil radu.


Zítra v práci další nášup. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 21 črc 2019, 13:30

Rozhodně zajímavější cast než předchozí řada. I když nemám zatím vyloženého oblíbence, tak v každém kmeni jsou sympatáci i vyloženě slizouni. Nejvíc mě iritoval Vince, s takovým člověkem bych nevydržel v místnosti ani 5 minut, a musel bych zabít buď sebe nebo jeho.
ICH s možností vybrat si cestu je zajímavý nápad, snad to uvidíme častěji.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti