S30 - Worlds Apart - EP02

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 2
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 05 bře 2015, 07:59

Zvláštní epizoda, byla tak trochu retro, viz nahé koupání celkem 4 lidí, asi na počest Richarda Hatche, Dan chodící v improvizovaných spoďárech, asi na počest Ruperta, už mi tam chyběla jen nějaká řeč o hadech a krysách během kmenovky :)

Jinak moc nechápu ten cast, v první epizodě si vykopává hrob Dan, Vince a So, v týhle zase Mike, Nina a opět Vince, přitom všechno úplně zbytečně, člověk by řekl, že lidi ve 30. řadě už budou vědět jak na sociální stránku hry :shock: Mile mě v tomhle ohledu zatím překvapuje akorát Rodney

Zatím jsem rád, jak se hra vyvíjí, v první epizodě nezískala moc So + Joaquin, v této zase mírně labilní Vince + citově nevyrovnaná Dawn, eeeee teda Nina...

Sympatie po 2 epizodách: Max, Tyler, Carolyn, Joe, Rodney
Ven: Nina!!!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod brninho » 05 bře 2015, 10:59

Wow, za posledních 5 let měly takový rozjezd snad jenom Filipíny, zatím hodně nadějná sezona... ;)
Líbí se mi, že se konečně ukazuje víc z obyčejnýho života v kmeni, na to jsem z posledních sezon opravdu nebyl zvyklý, chybí snad jenom celé intro.
Max se Shirin nezklamali, oba jsem si dost oblíbil, jako by ani nepatřili do White Collar :D Zvlášť Shirin je super, nevím jak je to v Íránu se sledovaností Survivoru , ale asi tam z ní po téhle epizodě nadšení nejsou, nejlepší byla její konverzace s Tylerem a Joaquinem :D Z tohohle kmene asi jako jedinej na fóru mám docela v oblibě ještě Joaquina, jehož sebevědomý confessionals nemají chybu, jako hráč nic moc, tipuju ho na vyřezení buď těsně před sloučením nebo těsně po něm, ale hláškama to všechno v mých očích vyvažuje... :idea:
No Collar se vybarvilo asi nejvíc, Nina nám ukázala že být fanouškem show automaticky neznamená, že v ní budete dobří...Má to těžký, o tom nikdo nepochybuje, ale někdy je fakt lepší držet jazyk za zuby, navíc jsem z jistých důvodů rád, že do vody hupsly v rouše Evině jen Hali (chlapi, to je zadek co? :love: ) a Jenn :D
Blue Collar dostává zatím nejmíň prostoru a zatím nechci moc soudit, Sierru a "tu starší" (bohužel, nepamatuju si jméno) v podstatě neznáme, Rodney s Lindsey prostoru taky moc nedostali, ale zato docela poznáváme Dana a Mikea :D Dan je pořád stejnej asociál jak v první epizodě, ale tohle tady chci zvýraznit: to co předvedl na IC, z toho mi zůstává rozum stát, výtečnej výkon, v první chvíli mě napadlo srovnání s Rupertem, ale ani Rupert už si v HvV nevedl v soutěžích tak dobře, když byl v Danově věku, palec hore :idea: Mike si nadáváním kope vlastní hrob, doufám že se v příštích epizodách vrátí Mike z prvního dílu.
Kmenovka byla super, Willova hláška že voda je kryptonitem pro černý, Vince jako lepidlo kmene... :D Akorát hlasování mohlo dopadnout jinak, Vince se mi docela zamlouval, hrál to tvrdě od prvního dne a to se mu stalo osudným, Jenn jako vyřazená by mi asi vadilo míň, když už Nina asi nebyla moc reálná...Bohužel, zjevně to byla Nina, která to celý zazdila.

Fandím: Max, Shirin, Joaquin, Mike, Dan, Joe
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 05 bře 2015, 11:14

Další epizoda na úrovni, která mě bavila. I když pár negativ by se našlo...

White Collar - tak tady dostali prostor jen naháči Max a Shirin. Nevím, nevím, úplně mi to nesedlo ani od jednoho, jako by se předháněli, kdo je větší fanda. Líbila se mi ale zmínka od Maxe, že obnažování využívá k tomu, aby mohl být sám :idea: Palec dolů pak naopak za naprostou ignoraci Carolyn :down:

Blue Collar - Baví mě dál Mike, i když některý věci začíná zbytečně hrotit. Dan mi přijde jako člověk, který půjde do Survivora ve slipech, jen aby znechutil diváky, a pak jakože náhodou mu uplavou a on začne úplně komicky chodit v košiloplenách. Prostě jsem mu to, tak jako LIndsey, vůbec nesežral.

No Collar - hvězdy epizody. Především Will, který to zahrál dobře tak, aby zůstala Nina, která podle mě vždycky půjde domů dřív než on. Sice je teď až číslo 4 a mohl být s Ninou top 2, ale zase za jakou cenu. Nina sama mě moc nebere - rád bych s ní soucítil, ale to fakt čekala, že bude prostě třetí "holka" v kmeni? Že jí budou Jenn a Hali brát za sobě rovnou a vezmou jí s sebou, až půjdou nahaté plavat? Vždyť je o 30 let starší než ony :-| Vincova a Joeova rivalita vygradovala parádně. Vince mi chybět nebude, byl to magor :D Zbytečně hrotil věci a mohl si za to sám.
Ještě co se týče vyloženě kmenovky, bylo od Willa riskantní takhle změnit hlas? Myslím, že nebyla šance, aby si tím zavinil vlastní odchod, takže asi ne. Navíc rozhodně lepší zakončení epizody než nudný revote :D

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Will, Joe, Mike, Carolyn, Hali
Nejhorší: Nina, Tyler, Rodney
(?)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod torciollo » 05 bře 2015, 11:34

cypher.eu píše:Jinak moc nechápu ten cast, v první epizodě si vykopává hrob Dan, Vince a So, v týhle zase Mike, Nina a opět Vince, přitom všechno úplně zbytečně, člověk by řekl, že lidi ve 30. řadě už budou vědět jak na sociální stránku hry

Přesně, tohle já taky prostě nemůžu pochopit :? Jako v tom prostředí tam asi člověk časem ukáže svý pravý já, ale takto ze začátku... Jako Nina ví, že je outsider a její jediná šance je Vince a Will a ona je poštve proti sobě :shock: Něco takovýho by člověk čekal ve druhé sérii a ne po 50 letech vysílání...

Jinak nevím, jestli to teda Will udělal úplně nejlíp, nedržel se plánu ani jedné strany, což mu asi úplně nepomůže... Navíc bez "Vincelota" :D budou pěkně marní... Naopak Dan pěknej tah, že se nacpal do tý soutěže, když k tomu připočteme hňupa Mika (jinak se to nazvat nedá, co od takovýho chování asi čeká), tak možná na chvilku utekl hrobníkovi z lopaty...

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Lifty » 05 bře 2015, 12:01

Penner si jednou za cas napise neco na FCB a zrovna vyzradi, kdo vypadl. Leti z oblibenych...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Teribald » 05 bře 2015, 13:07

I druhý díl mě moc bavil! U white collars jsem se nachechtala u té konverzace mezi Tylerem a polonahou Shirin :D :D Trapnost tý situce byla cejtit i přes obrazovku :D V blue collar mě nemile překvapil Mike... Na druhou stranu si dobře vede Rodney, tím, že se chytl holek .. To jsem od něj nečekala. U no collars jsem doufala ve vyřazení Niny .. No.. bohužel. A jako bonůsek si ta blbka (když už je v suchu) podřeže větev nejen pod sebou, ale i pod potencionálně nejzábavnějšim hráčem týhle sezony :/ U Vince jsem viděla potenciál stát se druhým Coachem. Škoda .. Ale jinak jsem zatím víc než dost spokojená a opět se těším na další díl :smile:

Uživatelský avatar
Rob10lycka
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2015, 16:36
Nejoblíbenější série: All Stars, Micronesia, Gabon, HvV
Nejoblibenější hráči: Rob C. (6), Parvati, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Jeff (25), Tony (28), Natalie (29)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquses, South Pacific
Bydliště: Ostrava

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Rob10lycka » 05 bře 2015, 14:46

It Will Be My Revenge - Nina

Escameca - (Blue Collar)
- Připadá mi že v nejsilnější pozici tohodle kmene jsou Rodney a Lindsey
- Dan je pořád na 6. místě v power rankings tohodle kmene
- Mike si to postupně posrává svojí chťíčí pracovat

Masaya - (White Collar)
- Celá situace o nuditě, byla v vtipná hlavně když tam stál Joaquin a Tyler
- Tyler má dost možná největší sílu v celé hře
- Nepřipadalo mi že jsme viděli dost Escamecy a Masayi

Nagarote - (No Collar)
- Zatím mě překvapil příjemně Will a zklamali mě Vince, Joe, Hali i Jenn
- Výbuch Niny jí hodil na poslední místo kmene
- Myslím že to Nina úplně posrala jak se zeptala Willa a o tom co řekl Will

Soutěže -
Immunity challenge - Řekl bych že byla asi stejně dobrá jako ta v minulé epizodě, zajímavé že Escameca hrála basketall a že na házení končila challenge - 67%

Aliance -
- Masaya Majority Alliance - Nic se nezměnilo a pořád si myslím že Joaquin na příští kmenovce nepůjde
- Ecsameca Majority Alliance - Jsou v pohodě, ale tím že nešli ještě na kmenovou radu nevidíme moc strategie
- Nagarote Majority Alliance - Škoda že nešla Jenn domů (ikdyž to byl můj předsezóní pick na vítěze), bylo by to mnohem zajímavější a Nagarote Majority Alliance by měla hned několik nových členů

Detaily -
- Kameraman se možná až moc zaměřoval na Shirinin zadek
- Připadalo mi vtipné že Nina chtěla plavat nahá s Jenn a Hali

HII -
- Dneska o něm nebylo zmínky, jenom že Nina ho mohla hledat
- Hodně mě překvapuje že v Nagrote a Escameca nikdo nešel hledat nebo to alespoň nešlo vidět

Kmenová rada
- Will byl vtipný s plaváním černochů, nebo co bude dělat jak přijde zpátky do kampu
- Byl to sice viewer-blindside, ale než Jeff přečetl poslední hlas věděl jsem že Vince jde domů
- Připadalo mi že člověk který odešel připravil na kmenovou radu nejlepší plán


Oblíbenci -
- Mike, Lindsey, Boston Rod(ney), Joaquin, Max, Jenn (ikdyž)

Hodnocení -
- 65%, docela průměrná epizoda, ale nebyla tak špatná

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser na novou epizodu
- Jediné co tam byla zajímavé že Mike si to kazí a nasrává ostatní
Top Survivor: Hatch (1), Jerri (2), Lex (3), Rob C., Jenna (6), Julie (9), Johny "Fairplay" (7), Tom, Stephanie (10), Shane, Aras, Terry (12), Parvati, Yul, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Stephen, Tyson (18), Fabio (21), Andrea (22), Troyzan, Kim (24), Jeff, Abi (25), Vytas (27), Tony, Woo (28), Natalie, Keith (29), Mike, Jenn (30)

Top BB: Mike Boogie (2), Diane, Jasse (5), Kaysar (6), Dick, Danielle (8), Dan, Jessie (9), Enzo, Matt (12), Caleb, Zach (16)

Top TAR: Derek & Drew (3), Rob & Amber (7), BJ & Tyler (9), Jaime & Cara (14), Flight Time & Big Easy (15), Jet & Cord, Steve & Allie (16), Bopper & Mark (20), Joey & Meghan (22), Leo & Jamal, Nicky & Kim (23), Kym & Alli (25)

The Challenge: Johnny "Bananas" (13), Jenn (14), Theresa (19), Camila (20), Jemmye (23)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Alisch » 05 bře 2015, 19:26

lacSzlo píše: Líbila se mi ale zmínka od Maxe, že obnažování využívá k tomu, aby mohl být sám :idea:

Myšlenka je to sice krásná, ale může se mu to pekelně vymstít. Já ho chápu, sama jsem se svou introverzí skoro na hranici sociální retardace a nesnesu, když jsem neúmeřně dlouho mezi lidmi. Jenže v Survivoru se solitérnost prostě dřív nebo později vymstí. Extra když je mezi Američany, pro které jsou introverti divní a bojí se jich. Kdo se nesměje a nebaví s námi, paktuje proti nám. Max je sociálně docela zdatný, ale v kombinaci s jeho arogantními poznámkami by ho to mohlo časem kousnout do zadku.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod brninho » 05 bře 2015, 20:50

Jinak trošku offtopic, ale už jste někdo odhalil kdo že z castu je gay či lesba? Nevěřím že by Probst zástupce menšiny opomenul... :D
Můj tip byl před první epizodou Vince, ale nepůsobí tak..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 05 bře 2015, 21:05

Další zábavná epizoda, doufám že tahle úroveň vydrží i po zbytek série, zatím mě hodně baví ;)

White Collar
Kromě nudistických scének tentokrát nedostali příliš mnoho prostoru. Každopádně zrovna od nich bych nahotu nečekala, byla to však sranda pozorovat, nejvíc mě pobavil kontrast mezi Shirin dole bez a pak střih na Joaquina vyfiklého v kalhotách od obleku a košili zapnuté až skoro ke krku :lol:
Dojmy po dílu asi zůstávají stejný od minula, hlavně kvůli nedostatečnýmu editu, třeba takovou Carolyn dneska nebylo ani vidět...
Joaquin: :down:
Shirin: :idea:
Tyler: :? (pořád se moc neprojevil)
Carolyn: :idea:
Max: :idea:

Blue Collar
Je vidět, že Mike je prostě pracant, ale měl by to popohánění kvůli sociální hře trochu omezit... Ale z editu těžko říct, jestli on je opravdu tak moc buzeruje, nebo jestli jsou ostatní spíš lenoši. Jinak oceňuju u režie ukázku basketbalu - vždycky mě zajímalo, jak kmeny vyplňují "volný čas" a v posledních sériích tomu moc prostoru na úkor strategizování nedávali. Každopádně BC jsou asi nejnudnější kmen a kromě toho basketbalu to vypadá, že si to neužívají tolik jako třeba WC nebo NC. Asi kmen, ve kterým bych chtěla bejt nejmíň - pracant Mike, fat guy Dan, frajer Rodney, dvě slípky Lindsey a Sierra a neviditelná Kelly.
Dojmy po dílu:
Rodney: stále :down:
Kelly: stále neviditelný edit, takže :?
Lindsey: kokodák :down:
Sierra: v soutěži podala dobrej výkon v házení bójek, ale jinak kokodák č. 2, takže spíše :down:
Mike: v prvním díle sympaťák, v druhém díle buzerující hardworker. Dnes musím dát :down:
Dan: epizodka s pantsies mi taky přišla až moc vykonstruovaná, ale může se stát. Musím však dát palec nahoru za skvělej výkon v soutěži, po tom jeho prohlášení jsem se chytala za hlavu, jak to určitě posere a tím chvástáním si to ještě víc podkope, ale vážně překvapil. Takže :idea:

No Collar
Hlavní objekty editu dnešního dílu (no wonder). Rivalita Joe vs. Vince pokračovala - řezala jsem se smíchy, když Joe přinesl pytel krabů, následoval střih na Vincův žárlivý pohled a pak šup, Vince běží do lesa na další kraby :lol: Nina překvapila emočním výbuchem - chápu, že jí tahle "izolace" vadí, ale pochybuju, že by stejně šla s Jenn a Hali na skinny dipping, maximálně by z toho byla další awkward scéna jako ve WC :D Strategizování bylo sestříhané tak, až jsem čekala že opravdu půjde Jenn (záběry na její úsměvy a nadšení z toho, že je na kmenovce). Nina to však pokazila vyzrazením Vinceovy případné strategie Willovi. Takže goodbye, sir Vincelot! :( :lol:
Dojmy po dílu:
Vince: siru Coachi Vincelotovi nejde ani přidělit jasný hodnocení, sociálně byl pořád docela mimo, herně až tak mimo nebyl, nicméně odešel mi velký zdroj pobavení. Snad to teď už v NC nebude "nuda" v podobě majority alliance Jenn+Joe+Hali vs. underdogs Will+Nina, kteří půjdou postupně ven. Takže pro Vince tentokrát :idea: / :down:
Hali: herně pořád nic moc a moje alergie na její hlas přetrvává, takže pořád :down:
Jenn: sice její úvodní "váhavost" mezi Vincem a Joem jí dneska málem kousla do zadku, ale stejně jí musím fandit, hrozně se mi líbí, jak je ta holka ze všeho kolem Survivora nadšená :idea:
Nina: má moje sympatie, ale emočním výbuchem a špatnou strategií si to sama posrala. Za dnešek musím dát :down:
Will: v soutěži zklamal, ale aspoň kvůli němu nevypadla Jenn. A baví mě jeho hlášky :D Takže mu dám :idea:

+ zajímavosti:
• již zmiňovaný Vincelot :lol: a jeho výraz po blindsidu :shock: :D
• příjezd kmenů na challenge člunem? Kde jsou ty časy, kdy musely kmeny dopádlovat na místo konání ve vahadlové loďce? :(

Brninho: já bych tipla asi Tylera nebo Joea, oba mi přijdou takový trošku "zženštilý" :? Ale taky si myslím, že někdo z této menšiny tam určitě bude, ani ne kvůli Probstovi, ale spíš kvůli americký přehnaný gender-race korektnosti :-?
Jinak Vince minule mluvil o své strong attraction to women, takže on asi ne :D

(A jo, je to zase epos! :D )
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod XtttX » 05 bře 2015, 21:13

brninho píše:Wow, za posledních 5 let měly takový rozjezd snad jenom Filipíny, zatím hodně nadějná sezona... ;)

[spoiler]Obrázek
Obrázek
Obrázek[/spoiler]

brninho píše:Jinak trošku offtopic, ale už jste někdo odhalil kdo že z castu je gay či lesba? Nevěřím že by Probst zástupce menšiny opomenul... :D

Kelly je lezbička.
[spoiler]Obrázek
S partnerkou...[/spoiler]
Za Maxa by som nedal ruku do ohňa...



Z epizódy mám veľmi zvláštny pocit.
Will to podľa mňa totálne posral... Spolu s Ninou mohol mať pod palcom celú hru, no on sa rozhodne ísť s mladými kde je vyložene len ako hlas.
Bol by som prekvapený ak by NC do premiešania ešte minimálne raz neprehrali... Tak nejak dúfam že by toho Willa mohli vylúčiť pred Ninou, ale to sa asi nestane... Celkovo mi príde taký nejaký nešťastný, vyzerá že si to tam veľmi neužíva.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Dejvy » 05 bře 2015, 23:51

K tejto epizode len dve veci:

1) je to banda totaaalnych magorov :mrgreen:
2) hali :eee: neda sa zohnat zaber bez cenzurky? :P

A tak teda este jedna vec, v suboji tayler vs dan vs vince by som na prislusnika modrych nedal ani cent a on im to natrel. Dva klobuky dole.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod honzavohralik » 05 bře 2015, 23:58

Bože můj naprosto mě nasrala Nina a Will!!!!!! Nechápu, co se mi zase líbilo na Nině a po So je to moje druhý osobní zklamání týhle řady. Vince a Max byli z chlapů nejfanditelnější a to fandím chlapům spíš výjímečně a Vince je hned pryč. Kdyby Nina strategicky myslela a ne přátelsky, tak Willovi neřekne takovou sračku, jakože se Vince zmínil, že byl slabej v soutěži. A Will by měl držet hubu, když to No Collar dojebal sám a být rád, že s ním Vince vůbec chce držet.
Z No Collar se nedá fandit už nikomu pro mě. Teď prakticky nenávidím celej jejich kmen kromě neviditelný Hali.

Snad půjde příště Blue Collar na kmenovku, nejmíň zajímavej kmen a představa, že budou všichni ve sloučení je fakt děsivá. Není tam jedinej zajímavej člověk, možná Sieřře by se dalo fandit, jinak fakt propadák. Jen doufám, že budou dál proplouvat White Collar, protože je to mega skvělej kmen a ani bych nedokázal teď vybrat někoho, koho bych chtěl vidět jít.

Fandím: Shirin, Max, Carolyn
Ujdou: Sierra, Joaquin, Tyler, Lindsey
Naprostá nuda: Kelly, Dan, Hali
Chci, aby vypadli: Mike, Rodney, Jenn, Joe, Nina, Will
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod XtttX » 06 bře 2015, 11:23

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod zdenek000 » 06 bře 2015, 11:49

Tak jo po dnešním dílu někteří lidi, co si získali moje sympatie je zároveň ztratili nebo se snížili.

White collar- Tentokrát se to odehrávalo jenom kolem Maxe a Shirin. Řeknu si ok, Max chce být sám a tak si nachází omluvu a svlékne se a dejme tomu. Ale pak Shirin si řekne, že Max je cool a svlékne se taky? To mi připadá naprosto uhozený. Max alespoň od nich odešel, aby se nemuseli dívat. Po dílu mi klesly sympatie silně u ní.

Blue collar- Pořád nejnudnější kmen.Mike, jestli takhle bude pokračovat, tak si brzy vykope hrob. A Danovy šortky určitě nebyly náhodou. Si to nechal schválně uplavat. Lindsey v tom měla nejspíše pravdu.


No collar- Asi oficiálně můj nejoblíbenější kmen. Naprosto nechápu Ninu. Ona se chce jít koupat nahá se dvěma mladýma holkama, když je dvakrát tak starší než ony? Navíc nevim, zda za to může edit nebo jak to tam bylo. Ony mluvily na Ninu, ale ona nerozuměla tak chodila a ptala se pořád "Co?" a pak řekne, že se nechce pořád ptát "Co?" Navíc mít já takového člena v týmu, tak by mi to občas nedošlo a mluvil bych, i kdyby mě neslyšela. Sice tohle nebyl ten případ ale stejně. Navíc tam šla s tím, že bude mít potíže s dorozumíváním a pak tam brečí, že si nemůže s nikým povídat? To čekala, že tam všichni na ní budou milí, vezmou jí do finále a dají jí milion?

Jinak na jednu stranu je dobře, že je venku Vince, jelikžo jsem mu nefandil a neměl jsem ho nějak rád. Na druhou stranu byl zdrojem dramatu a napětí.

sympatie po druhém dílu: Carolyn, Max, Rodney, Hali, Joe, Jenn
nesympatie po druhém dílu: Shirin, Nina
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Alisch » 06 bře 2015, 17:45

Já se teda musím zastat Niny, ačkoliv s tím prokecem Willovi chybu udělala, to bez keců.
Jenže holky se očividně vůbec nesnažily, aby jim rozumněla. I pětiletý parchant pochopí, že na hluchého člověka nebo starou hluchou babičku musí mluvit tak, až s nimi nejdřív naváže oční kontakt. Bodejť by Nině nebylo blbý pořád se ptát "Co?", když na ni večně mluví ze zadu. Udělat ty tři kroky, nebo se ji jemně dotknout na ruce zase není až taková fuška, aby to ty dvě rakety nezvládly. S tím plaváním jí šlo asi spíš o princip a je fakt, že nemusela tak vyjet. Jenže ony ji holky fakt očividně ostrakizují. Stačí si poslechnout, co říkala Jenn v reakci na Ninino brečení. Já se je modlím, aby se Jenn jednou nestalo něco podobného, aby sama nemusela zažívat tu bezmoc a přiblbé komentáře dvacítek. (A ne, nejsem sama stará zapšklá bréca. Souhlasím ale s Willem.)

Mně se Jenn ještě minule docela zamlouvala, po druhém díle si může jít trhnout. O Hali taky začínám pochybovat. Prý "chci pomáhat chudým lidem na dně"....ale houbeles.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod brninho » 06 bře 2015, 18:07

Aroganci typu Jenna a Heidi teda vidím jenom od Jenn, od Hali byla vidět snaha se s Ninou nějak bavit, jen prostě obě fungujou na úplně jiné vlně..Já sám si dost dobře neumim představit jak bych s podobně handicapovaným člověkem, se kterým nemám pranic společnýho vycházel. Pravděpodobně bych s ním měl vztah právě jako Joe nebo Hali, v rámci slušnosti a společnýho soužití bych ho toleroval a prohodil s ním několik zdvořilostních vět, ale proč bych ho měl zapojovat do všech diskuzí a aktivit, když si s ním nerozumím?
Jinak je pravda, že Jenn se trochu vybarvila, je to takový to prostořeký kuřátko, který ve hře nebude mít problémy zdaleka jen s Vincem a Ninou, pokud se dostane ve hře dál.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Moly » 07 bře 2015, 23:30

S výjimkou nejhoršího možného výsledku hlasování, za tuhle epizodu velká spokojenost.
Ať už proto, že proběhl alespoň náznak intra (oni vážně ukázali tváře soutěžících :shock: nevěřím!), díky vtipným odkazům na předchozí série (díky XttX, ten Butch by mi málem unikl :mrgreen: ), zábavnému dění ve White Collar (jak já se smála), poukázání na vztahy i mimo No Collar, jakožto hlavní postavy dílu, vodní soutěže (i když už jsme ji párkrát viděli) a vykreslení děje před kmenovkou, což se zejména v S29 ne vždy dělo (a pak to byl samý "blindside" sem, "blindside" tam, ačkoliv blind nebyli ani zdaleka tak hráči jako diváci, kterým se produkce prostě rozhodla neukázat klíčové scény, které by pak logicky vedly k takovému a takovému výsledku rady).

Na pomyslném postu mého oblíbeného kmene nadále setrvávají White Collars, které jsem si, pravda, vyhlédla už podle představení se jednotlivých hráčů v krátkých klipech. Každý jeden hráč tam je nějak zajímavý (ačkoliv například co Carolyn bych to ještě před začátkem hry neřekla). A to ať už chodí s holým zadkem nebo ne. Max a Shirin jsou mí favorité, ačkoliv o ně mám trochu strach. Je hezké, že svou nahotu berou jako poctu Hatchovi/strategii/posílení vztahů mezi sebou, ale obávám se, že když to pořádně neproberou s ostatními hráči v kmeni, může jim to pořádně uškodit. Carolyn zaujala především v předešlé epizodě, Joaquin (či jak se to píše -,-) fyzickým výkonem (stále působí slizce, avšak zábavným způsobem), Tyler mi hodně připomíná Rafea (a já Rafea měla ráda, ačkoliv vím, že jsem v tomhle šla vždycky trochu proti proudu).

Naopak nejméně zajímaví pro mne zůstávají Blue Collars. Rodney je mi i nadále nepříjemný, i když musím uznat, že přinejmenším sociálně na tom není úplně marně. A i já se obávám, že to tam s Lindsey vede (nemám ráda tyhle typy rádoby drsných holek, které se umí akorát posmívat ostatním do kamery a hrát na city u diváků - je mi jedno, jestli jsi svobodná matka, máš rakovinu, děláš v charitě, chybí ti vaječníky nebo ti umřela před rokem oblíbená rybička - nic z toho přímo neovlivňuje hru, na tyhle motivy je čas na Reunionu, pokud ho tedy raději Jeff nevěnuje fanouškům z publika, anebo - a to je jiná - tyhle věci využij ve hře (Vytas) a pak se budeme bavit docela jinak). Mike a Dan dost zklamali sociální hrou, alespoň Dan však příjemně překvapil výkonem v soutěži ). Nebýt toho, že Sierra házela (dost dobře) v soutěži, nevím o ní. O Kelly jsem se dozvěděla z diskuse. XD

No Collar jsou zábavní, zajímaví, schopní... a Will je teď de facto odsoudil k vymření (pokud se tedy rychle neprohážou kmeny). Vince byl v podstatě nejzábavnější prvek celé série a jeho odchod hned v druhé epizodě dost zamrzel. Nepopírám, že soužití s ním mohl být pořádný oříšek (k dokonalosti mu chyběla už jen mačeta v ruce, zdravíme Matthewa), přesto jeho odchod ve prospěch méně zajímavých hráčů (v podstatě všichni s výjimkou Joea) kazí dojem jinak povedené epizody.
Zatímco Nina vykopala Vincovi hrob (v podstatě jen zadělala na paranoiu v kmeni), Will ho do něj strčil. Má sice vtipné poznámky, působí mile a v podstatě nekonfliktně, po tomhle kroku mu ale nemůžu fandit, ani kdyby měl hlášky jako Cesternino. Pokud brzy přijde nějaká výzva na sílu, jsou v podstatě v háji.

Co se pak "Aféry Nina" týče, nemyslím si, že to přirovnání k Amazonu je tak docela akurátní. Zatímco Christy se dostala opravdu do společnosti "mean girls" (Heidy s Jennou i tou třetí krasavicí byly prostě na pěst), nemyslím si, že by to s Jenn a Hali bylo tak černé, spíše jde o neschopnost navázat komunikaci, jako o protivnost a výsměch. Nina se možná cítí ukřivděně, na druhou stranu musela počítat s tím, že se v kmenech vytvoří podskupiny lidí, kteří si budou bližší - jako například logicky mladší vs. starší hráči. Její pozice je pak o to těžší, že starších hráčů bývá v castu méně a méně. Navíc scénář by se pravděpodobně opakoval i v případě, že by hluchá nebyla. Argument Jenn, že každý je tam sám za sebe má smysl, neměla by ho však vypouštět naplno, dělá si zbytečně nepřátele. Také proto mě dost zklamala, je si svou pozicí až příliš jistá a nebýt Willovy/Ninyny chyby, tak by letěla, ani by nevěděla jak.

Favorité: Max, Shirin, Joe
Ven: Lindsey, Rodney, Hali, Nina a to křoví v Blue Collars
Zpět: Vince!
Zbytek: doufám, že ještě pozitivně překvapí

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod XtttX » 08 bře 2015, 16:52

Obrázek

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod avsman19 » 11 bře 2015, 14:32

Max se mi zamlouvá čím dál více - ne proto, že se koupe nahý, ale proto, že to využívá jako strategii. Naproti tomu Shirin se použitím nahoty lehce minula. Minimálně ji používá pro ostatní soukmenovce nepříjemným způsobem, což ji, dle mého, může oproti Maxovi spíše ublížit. Více jsme se z dění ve White Collars nedozvěděli, škoda. Joaquin má u mě malé plus za výkon v IC, jinak ho ale pořád nemusím (nicméně jako hráč ve hře ještě bude určitě zajímavý).

V Blue Collars si svou přehnanou pracovní morálkou kope hluboký hrob Mike, což je dle mého hrozná škoda, protože jinak je to sympaťák, kterých u modrých límečků moc není a tento kmen je mi nejméně sympatický. Palec hore Pro Sierru za basketbalový výkon :idea:

U volnomyšlenkářů jsme se měli možnost "skoro-pokochat" těly Hali a Jenn. Triáda kolem Niny a jejího vyloučení z konverzací apod. byla očekávatelná věc, která mě nepřekvapila. Následný tah Willa na kmenovce úplně nejlepší (pro něj) asi nebyl, uvidíme, jestli si tím pod sebou nepodřezal větev. Z odchodu Vince mám smíšený pocit. Neměl jsem ho rád a jsem rád že odešel, protože ohrožoval Joea, ale na druhou stranu by jeho přítomnost zaručila, že se bude něco dít + by No Collar byli nebezpečnější v soutěžích. Takto bych se nedivil, kdyby šli na příští kmenovku opět oni (a vypadla Nina).

Hlavní favoriti: Max, Joe

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod Pietro » 25 bře 2015, 21:50

Tajemný muž s péry z předsezonního odhalování je fuč.
Nu, co raději bych ale vyhodil Willíka nebo Halinu. Už jen proto, že se mohli s Joem pobít v přímém přenosu.

Co se těch mých vybraných - pořád fungují všichni. Jen mě překvapil Max nahotou. Daneček je furt buranský, Mike je prostě workoholik a Jenn je sice hezká, ale mrcha.

Dan klame tělem. Abych pravdu řekl, mám v menším měřítku podobnou výbavu břichovou, ale takhle rychle bych to neprolít.

:idea: Daneček, Max, Jenn, Mike
:arrow: Nina, Joe, zbytek modrých, Will a zbytek žlutých
:angry: HALI

------------------------------

PS: XtttX dík za flashbacky do minulosti, snad jen doufat, že Mikeovi se dřevo nevymstí jak Butchovi a nechytne Éscameca plamenem...

PPS: Asi blbě vidím, ale není to těžítko na TC, co drží ty papíry stará žehlička? :shock:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 21 črc 2019, 14:45

Epizoda vcelku nezajímavá, na nahatý zadek přestárlého hipstera nejsem zvědavej, a jak se k němu potom přidala ta mamina to bylo vyloženě trapné.
Blue collars dostali minimum prostoru, ale uplavané poštákovy trenky pobavily.
Nejvíc se toho dělo u "volnomyšlenkářů" no collars. Will mohl jít do pevné aliance s Vincem a Ninou namísto toho si pustila Nina hubu na špacír a nasadila Willovi brouka do hlavy a celý plán šel do kytek. Will si sám pod sebou podřízl větev, ted jsou v menšině proti trojici mladých jejichž jména si zatím nedokážu zapamatovat sorry.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti