S30 - Worlds Apart - EP03

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 12 bře 2015, 07:00

Zase takovej zvláštní díl, ze kterýho mám akorát rozporuplný pocity :-|

Epizoda se točila v podstatě kolem 3 podivných individuí z každého kmene. Za bílé to byla Shirin, jejíž kecy by mě frustrovaly stejně jako Joaquina a Tylera, ta holka prostě není normální :shock: U modrých to byl opět Mike a jeho přehnaná pracovní morálka, i když těžko soudit, viděli jsme jen velmi malý zlomek toho, co se v táboře děje, takže třeba fakt ostatní moc nemakaj, každopádně jeho sociální hra je na úrovni vylízanýho Dana... No a u červených opět Nina a její sebelítostný výlevy :-?

Joe mě dost zklamal, ta jeho taktika při soutěži byla opravdu telecí, na druhou stranu si myslím, že by prohráli tak i tak, Will a Nina jsou oba mrtvý váhy a Hali s Jenn nemůžou zastat silný chlapy v druhých dvou kmenech...

Fanditelní, ale málo viditelní: Max, Tyler, Carolyn
VEN!!!: Dan, Mike, Shirin
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 12 bře 2015, 12:39

Masaya - Shirin mě sledováním opic při sexu docela pobavila. Plus za Carolyn, že zase dostala prostor po minulé pauze. Vypadá to, že si Tyler nechal pro sebe to, že právě ona má idol, což mě překvapilo. Joaquin a Tyler fajn dvojka, která mi nijak extra nevadí, ale ani mi na nich moc nezáleží... a Max překvapivě celkem neviditelný.

Escameca - tak tady už hrabe snad každýmu. Teda krom Sierry a Kelly (ta je aspoň sympatická, ale zatím nic extra nepředvedla). Rodney mě vyloženě bavil, hlavně grimasama, co dělal při hovoru s Danem. LIndsey a Mike jsou taky fajn, Dan mi pořád moc nesedl (viz. zbytečný koment s matkou dě.kou).

Nagarote - tady mi přišla až přehnaná snaha přesvědčit diváka, že Nina není na řadě jako další. Byla. Její odchod mě nemrzí nějak zvlášť, mohla být ještě zajímavá. Will mi sedl míň než v minulém díle, vypadá, že mu není moc do smíchu (viz. výkon v soutěži). Moje sympatie rostou k Hali, Jenn a Joe mi až tak nesedí.

Nebyla to špatná epizoda, hlavně modří mě bavili. Ale zatím asi nejslabší.

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Mike, Rodney, Shirin, Hali
Nejhorší: Dan, Sierra
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod brninho » 12 bře 2015, 13:07

Zatím nejméně zajímavá epizoda, v podstatě jenom pokračovalo dění z minula, nic extra nového...
Shirin zjevně dělí diváky na dva tábory- ty, co by ji za její "ulítlost" nejradši viděli vyletět ze hry a ty, co její ulítlost baví, já se řadím do druhého tábora...Ale ubrat by ve vlastním zájmu mohla, je si možná až moc jistá Carolyn s Maxem.
Blue Collar jsem prostě ještě nepřišel na chuť, Rodney, Dan, Mike a Lindsey, tedy lidi, které vidíme nejvíc si prostě nevidí do huby, všichni jsou celkem konfliktní povahy a všichni na to dřív nebo později doplatí, oproti tomu dvě nejneviditelnější osoby za všechny tři epizody si co se týče šancí do sloučení vedou velmi dobře.
No Collar a handicap Niny...Člověk si hned vzpomněl na jistého pána z TAR, jehož nejčastějšími slovy byly v jeho prvním představení rakovina, v druhém stáří. Hali je budoucí vítězkou Miss Survivor, hodně by mě zajímalo, co jsou ty její první dvě vášně před surfováním :D
IC ušla, nemusí se vymýšlet nic extra složitýho, přenést děravej kýbl přes překážky je pro mě rozhodně lepší než úkoly se sbíráním puzzle a jejich následném skládání. To, co neušlo bylo Joeovo myšlení...To byl jedinej moment kdy jsem fakt s Ninou soucítil, protože zalátat rukou díry a běžet přes překážky fakt není až tak o komunikaci :D
TC poměrně jasná, Nina mě zklamala, místo toho aby se ona snažila zapadnout do kmene tak očekávala, že všichni se přizpůsobí jí..Ale takhle to v Survivoru nefunguje.
Do další epizody si přeju třetí TC v řadě pro No Collar, protože Will mi fakt chybět nebude, jinak by už mohlo být promíchání, nerad bych ztratil Joaquina, Shirin nebo Mikea.
Fandím: Max, Shirin, Joaquin, Mike, Joe, Hali
Ven: Lindsey, Rodney, Will
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod Teribald » 12 bře 2015, 14:03

Po dvou skvělých epizodách byla tahle opravdu slabá. Jako jediné pozitivum beru vypadnutí neustále ukřivděné Niny ... I když mi bylo jedno, který z těch dvou to bude.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod XtttX » 12 bře 2015, 16:18

Zmiešané pocity mám z tejto epizódy... :-?

WC aj BC sú super, ale NC je čistá katastrofa...
Niny mi je ľúto... Ona jednoducho NC nikdy nebola, a zaradenie do tohto kmeňa bolo vážne WTF. A ako som písal ešte pred štartom série, bolo úplne jasné že do tak mladého kmeňa nezapadne.
Joe+Hali+Jenn, ty kks, vôbec som nepredpokladal že by tieto 3 mimoriadne odlišné osobnosti mohli skončiť v aliancii. Som z toho v šoku... ;)

Po vylúčení Niny v tomto kmeni už jednoducho nemám komu fandiť... Obrovské sklamanie. A pritom NC kmeň mohol mať toľký potenciál... Len si predstavte kmeň plný Shaneov a Courtneyí Marit. :love: Ale toto??? :-?
2 najzaujímavejší hráči odišli, a to čo tom tam zostalo je des. Dúfam že v ďalšej epizóde opäť prehrajú, a vylúčia Willa, ktorý si to zaslúži. Ostatní hádam tiež časom povypadávajú...



Favoriti: WC(Shirin bola úžasná v tejto epizóde :love: ) + BC girls/Rodney
Von: NC

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod mikro » 12 bře 2015, 17:17

Z téhle řady mám zatím docela rozporuplné pocity, ale co taky čekat, když ji Probst tak hypoval...

Marně uvažuju, jestli jsme někdy v pořadu měli takovou bitch jako je Lindsey, která by šla do přímých konfrontací tak tvrdě jako ona (Alicia i Abi byly trochu jiný typ mrchy). Ale baví mě ji sledovat, snad ji nezaříznou příliš brzo. Celý jejich kmen je ale totální pohroma, nedivil bych se, kdyby dopadli jako Timbira v Tocantins a vystříleli se navzájem navzdory početní výhodě.

No Collar je o něco lepší, mám rád trio Jenn, Joe a Hali, Willovi jsem zpočátku fandil, dokud neudělal v minulém díle ten debilní tah. Teď je jen zbytečná přítěž a pokud jeho kmen prohraje ještě jednou, což je dost dobře možné, je další na řadě. Nina, ač to nepochybně měla těžké, brala to tím nejhorším způsobem a jsem rád že je pryč.

Ve White Collar mě nejvíc baví Shirin, snad nebude časem tak otravná jako Phillip nebo podobní blázni. Tyler to má výborně rozehrané, ale je to strašně nudná osobnost, Carolyn a Max jsou takový lepší průměr a Joaquin je namyšlený hlupák, ať už je pryč prosím.

Celkově bych tuhle řadu zatím zařadil někam k průměru, uvidíme co přinese switch, mohl by trochu zamíchat kartama a konečně přinést nějaké strategie a podrazy, ne jen hádky a dramatické výstupy.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 12 bře 2015, 17:39

Epizoda dneska byla nudnější.

White collar: Dneska se to točilo celé kolem Shirin. Já patřím do prvního tábora, který Shirin moc nemusí a vůbec by mi nevadilo, kdyby byla venku. Je mi celkem nesympatická. Mluvení s opicema dejme tomu je ještě zábavný, ale pak o tom mluvit celé rán osvým spoluhráčům? Ta si podkládá klacky do ohně sama. Jednoho dne na to doplatí.

Blue collar: Lindsey, Mike, Rodney jsou horké hlavy. Dan k tomu ještě řekne první věc, co ho napadne. Tihle 4 pokud se mají dostat daleko, tak by měli mluvit méně Pochybuju, že uvidim někoho z těchto čtyř ve final 8. Jestli jo, tak bravo. Jediná sympatická z toho kmene je mi Kelly, která dostala dneska pár vět.


No collar: Jsem rád, že Nina vypadla. Místo, aby si přestala stěžovat, jak nemůže zapadnout a že je další na řadě, tak by mohla zkusit zapadnout. Doufám, že příště prohrajou ještě jednou a ven půjde Will. Je pro ně mrtvá váha. Snad ještě horší než Nina. Jak už bylo řečeno, pak by mohlo být to sloučení, jelikož Jenn s Hali nezastoupí ty silné muže v týmu, i když slabé zase nejsou.


konečně fandím: Max, Hali, Jenn, Joe
sympatie: Kelly, Carolyn
nesympatie: Shirin, Mike a Rodney (po dnešním dílu), Dan, Will, Lindsey
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod Lifty » 12 bře 2015, 19:04

mikro píše:Marně uvažuju, jestli jsme někdy v pořadu měli takovou bitch jako je Lindsey, která by šla do přímých konfrontací tak tvrdě jako ona.

Měli, Tysona proti Sieře v Tocantins :D

K dílu:
Docela nuda, nic zajímavého se nestalo. Snad jen, že Blue Collar by potřebovali pročistit, jinak se tam pozabíjí...
Nechápu vaše sympatie k Joaquinovy, takového nechutného arogantního slizouna aby člověk pohledal.
Beru to jako ticho před bouří, před příští dvouhodinovou epizodou.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod Alisch » 12 bře 2015, 19:24

Nechápu vaše sympatie k Joaquinovy, takového nechutného arogantního slizouna aby člověk pohledal.

Že jo? Chvíli se chová jakž takž normálně a všichni mu jdou na dlaň, to nepochopím. Jeho poznámky jsou fakt nechutný.

Co se týče epizody...nic jeného se ani čekat nedalo. Obdivuju snahu editorů svést pozornost na Willa, ale tak to nikdy jít nemohlo. I když hlavně Jenn je opravdu držka držkatá a Nině zrovna moc nepomáhala, Nina si vyloučení zasloužila. Citově vydírat delší dobu jde jen určitý typ lidí. A i Will toho měl už dost.
Beru zpět svou poznámku o tom, že je Joe chytřejší verze Ozzyho. Ten průšvih v soutěži nepochopím doteď. Jak ho to vůbec napadlo? Nicméně je pořád takový nejfanditelnější.

Jsem hodně zvědavá, jak to bude letos s winner editem. Loni s tím pořádně zamávali a očividně hodně změnili strategii. Letos to vypadá podobně. Skoro bych si tipla, že Shirin si monkeygate ani moc nekope hrob. Pokud se dostane při promíchání do dobré pozice, nějaké opice budou všem šumák.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod XtttX » 12 bře 2015, 20:15

zdenek000 píše:Jsem rád, že Nina vypadla. Místo, aby si přestala stěžovat, jak nemůže zapadnout a že je další na řadě, tak by mohla zkusit zapadnout

Ono je pre 50+ nepočujúcu ženu pomerne náročné zapadnúť medzi dvadsiatnikov, a obzvlášť keď oni sami neprejavujú záujem o jej "prijatie" nech sa ona akokoľvek snaží. Min. Jenn mala k Nine vyložene hnusný prístup...
Nina Poersch píše:“Jenn hardly ever talked to me. She couldn’t look me in the face and talk to me. Hali, she approached me and tried to be nice and everything, but if Jenn was around, Hali wasn’t nice to me either. She ignored me.”


Nina v rozhovore tiež uviedla že už po príchode na pláž ju Joe ihneď odpísal keď sa jej krátko po zoznámení spýtal či bude schopná bojovať v súťažiach keď má taký hendikep.
Následne sa chcela zúčastniť 2. IC, no mladí jej to nedovolili, práve kvôli tomu že nepočuje, čo by mohol byť problém. (nemohol, tá súťaž si nevyžadovala dobrý sluch) Takže výsledkom bolo to, že plavkyňa Nina si musela nedobrovoľne sadnúť, a vodnú súťaž išiel robiť 100 kilový černoch. (Aj to tak potom dopadlo...)

Mňa celá tá situácia okolo Niny vyložene mrzí... Veľká fanúšika show, ktorá sa do nej dlhé roky pokúšala dostať, a produkcia jej šance zmarí ešte pred štartom. :-? Ak by bola v BC, prípadne WC, kam skutočne patrí, dopadla by úplne inak.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 12 bře 2015, 21:32

Jako už i podle editu bylo vidět, že Jenn Ninu nemá ráda a ignorovala jí. Od Hali jsme od začátku viděli snahu s ní mluvit, to jo. Dokonce teď volila pro Willa, což by byla lepší volba. Kdyby Joe povolil, tak by letěl Will spíš.
Na kmenovce sice projevila snahu, ale už bylo pro ní pozdě. Chápu, že neměla příliš velké šance se uchytit mezi mladýma holkama. Ale stejně si myslím, že kdyby neměla až přes příliš emotivní náladu, tak by možná i toho Willa vyhodili. Ve white colalr by se měla určitě lépe a zapadla by tam. Tady bohužel měla smůlu.
Sice Jenn fandim a má to dobře rozjetý, ale taky se mi moc nelíbilo, jak byla na Ninu tvrdá, i když ta si stěžovala hodně. Bohužel neukázali všechno, takže ani moc nevim, jak moc to bylo vyhrocený v tom kmeni.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 12 bře 2015, 21:43

Dnešní epizoda byla oproti prvním dvěma spíše nudnější a předvídatelná.

White Collar
Vzhledem k tomu, že se v dnešním díle toho moc nedělo, tak pouze dojmy z hráčů...
Joaquin: stále slizoun, stále :down:
Shirin: soužití s ní asi není žádná hračka, ale v TV mě baví. Měla jsem škodolibou radost, když pořád ryla do Joaquina, takže pořád :idea:
Tyler: konečně se nám trochu ukázal tím, že před Joaquinem taktně zamlčel fakt, že imunitu už má Carolyn. Rozhodně kladný bod pro něj :idea:
Carolyn: až jsem se bála, aby její ostentativní nehledání imunity neprozradilo ostatním, že už ji dávno má. Jinak ale pořád :idea:
Max: v dnešním díle překvapivě neviditelný, takže ponecháme od minula :idea:

Blue Collar
Mám takové obavy, že ačkoliv ještě neprohráli žádnou imunitu, do sloučení půjdou s nejmenším počtem členů, protože se dřív navzájem pozabíjí...
Rodney: má plnou hubu toho, jak je namakanej, ale jak má dojít na činy, má kolem toho nejvíc keců. Přijde mi stejně slizkej jako Joaquin. :down:
Kelly: konečně nám edit trochu ukázal i Kelly. Je mi docela sympatická, ale pořád nějak nevím, jak si stojí v aliancích. Tajně doufám, že se přikloní spíš k Mikeovi a Danovi, aby to aliance Rodney & his girls neměli tak jednoduchý. Spíše se kloním k :idea:
Lindsey: afektovaná slepička a bitch, která se prostě musí hádat a nevidí si do huby. Navíc kdyby mě takhle hystericky "povzbuzovala" při každé soutěži, tak radši pustim ten kbelík a půjdu jí dát pár facek :D Takže pořád :down:
Sierra: v editu nepříliš viditelná a když, tak jako Lindsey's sidekick. Kdyby v kmeni neměla Lindsey, možná by budila lepší dojem. :? / :down:
Mike: asi jedinej "true Blue collar" v tomto kmeni. I když má sociální hru na bodu mrazu, je mi něčím sympatickej. Jinak přehnaně nábožný lidi moc nemusím, ale Mikea mi bylo fakt líto za tu Lindseyinu poznámku o Bohu a ohni. Pořád mu fandím nejvíc z BC a dávám :idea:
Dan: jestli Mike má sociální hru na bodu mrazu, pak Dan jí má na absolutní nule :D Pořád mu ale fandím víc jak takovýmu Rodneymu nebo Lindsey. Takže asi něco mezi :idea: a :?

No Collar
Neverending case of Nina vs. the world. Nechápejte mě špatně, ze začátku jsem jí fandila a bylo mi jí líto, jak se k ní choval zbytek kmene, ale asi bude něco na tom, že jim svůj handicap pořád předhazovala, vzdávala to a dělala scény. Jinak jsem čekala, že idylku surfování opět vystřídá scéna "holky mě nepozvaly na surfování, bůůů". Každopádně soutěž docela propadák, Joe to svojí "strategií" docela pokaňhal. Být v postavení Niny, tak ho budu paranoidně podezírat, že chce soutěž schválně prohrát.
Hali: asi bych musela bejt chlap, abych jí mohla fandit :D :down:
Jenn: je sice taky docela bitch, ale na rozdíl od Lindsey mě o dost víc baví. Asi proto, že tyhle její drzý poznámky patří k jejímu "telecímu" věku, zatímco Lindsey je pouze prvoplánová bitch. :idea:
Nina: jak říkám, ze začátku jsem jí fandila, ale ve třetím díle už mě její nářky přestávaly bavit. Nedokážu posoudit, na kolik za to může její ztráta sluchu, nebo jestli se jenom projevovala její vlastní povaha. Každopádně mi přišlo, že si na NC jenom snažila hrát, ale v hloubi pořád zůstala WC. Doufám, že se po jejím odchodu trochu pročistí atmosféra v kmeni a NC zase začnou vyhrávat. Za dnešní díl :down:
Will: pořád sympaťák a vtipálek, bohužel na většinu soutěží nemá moc fyzičku. Ale jinak mám pro underdogy slabost, takže :idea:
Joe: asi takovej "hlavní mozek" kmene. Vypadalo to, že se vážně snažil Ninu vtáhnout do kmene, ale ona sama se tomu očividně bránila. Jinak je mi sympatičtější než z prvních videí. Dávám :idea:

+ zajímavosti:
• produkce v této sérii vážně ukazuje o dost víc z "obyčejného" života kmenů, což oceňuji :hungry:
• ukázka na příští (dvou)díl - hádka Lindsey a Rodneyho :hungry: A moje oblíbená "slepecká" soutěž + zásah medical teamu, snad se nestane nic vážného, každopádně příští díl bude asi o dost nabušenější než dnešní :shock:

zdenek000 píše: [...] Hali [...] Dokonce teď volila pro Willa, což by byla lepší volba. Kdyby Joe povolil, tak by letěl Will spíš.

Neudělali to spíš kvůli HII? Už minule chtěli dělit hlasy, kdyby náhodou Nina našla HII a zahrála ji, aby se zachránila. :?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 12 bře 2015, 22:02

ItalianManiac píše: Neudělali to spíš kvůli HII? Už minule chtěli dělit hlasy, kdyby náhodou Nina našla HII a zahrála ji, aby se zachránila. :?


Docela pochybuju, že by to udělali kvůli HII. Možné to je. Nikdo v NC HII neřeší a nemyslím si, že by si mylseli, že to Nina hledala nebo našla. Navíc by to jasně značilo, jak na tom WIll je, i když to mu muselo být naprosto jasné. Podle mě Hali podlehla tomu, co řekla Nina na kmenové radě. Co si budeme povídat. Bránila se dobře, sice pozdě ale dobře. Tak Hali doufala, že je překecá. Teda nehodlám jí obhajovat. Možná to opravdu udělali kvůli HII, ale přijde mi to nepravděpodobný. Spíš Hali s Ninou sympatizovala. Dokonce jí dala na kmenovce tu řeč, že by měla se snažit lépe zapadnout a tak.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod rhee » 12 bře 2015, 22:29

Tahle série má zatím klesající tendenci. První epizoda mě bavila, druhá o něco méně, tuhle bych už řadila do podprůměru. Na zábavnosti se určitě odrazilo vyloučení Vince (pořád jsem se s tím nesmířila).

Oblíbenci - Max, Tyler, Shirin je už s otazníkem, balancuje na hranici mezi velkou oblíbeností a alergií. Měla by si pohlídat sociální hru, zbytečně si pod sebou podřezává větev.
V ostatních kmenech mám obrovský problém si najít alespoň jednoho člověka, kterému bych mohla fandit. Už i ten Joe u mě klesl. Ani po jeho vysvětlení jsem nedokázala pochopit, jak se mu v hlavě mohla zrodit tak stupidní taktika při soutěži.
Odchod Niny mě víc než potěšil, pro mě nejhůř stravitelný soutěžící série. Bye bye, crybaby...
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod XtttX » 13 bře 2015, 21:18

brninho píše: Hali je budoucí vítězkou Miss Survivor, hodně by mě zajímalo, co jsou ty její první dvě vášně před surfováním :D


Obrázek

To kúpanie bez plaviek v minulej epizóde bolo skutočne hodné človeka ktorého najväčšou "vášňou" je Ježiš. ;)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 14 bře 2015, 06:21

XtttX, díky za všechno info "ze zákulisí", třeba já jsem línej si zakládat twitter nebo sledovat soutěžící na facebooku. Akorát - proč by mělo být v rozporu s Ježíšem se koupat nahý?? :)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod brninho » 14 bře 2015, 11:04

zdenek000 píše:Docela pochybuju, že by to udělali kvůli HII. Možné to je. Nikdo v NC HII neřeší a nemyslím si, že by si mylseli, že to Nina hledala nebo našla.

Vince za svýho působení údajně rozšířil fámu o tom, že Nina má HII, takže minulé hlasování a asi i nynější tím ještě bylo poznamenáno. Zaslechl jsem to v RHAP, pokud je to pravda, tak ještě víc škoda Vinceova konce..

XtttX:Tak to jsou opravdu No Collar vášně :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod rhee » 14 bře 2015, 11:47

brninho píše:Vince za svýho působení údajně rozšířil fámu o tom, že Nina má HII, takže minulé hlasování a asi i nynější tím ještě bylo poznamenáno. Zaslechl jsem to v RHAP, pokud je to pravda, tak ještě víc škoda Vinceova konce.


Jestli je to pravda, tak ten střih stojí za velké h....

XtttX - Ona si to obhájí tak, že se koupala, tak, jak ji velký boss stvořil :D

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod Alisch » 14 bře 2015, 13:17

To o rozšíření fámy o skryté imunitě sice Vince fakt řekl a edit je upravený (jako u všech, viz. milion hrozných Russelovin, o kterých nevíme, ale v zákulisí se o nich mluví) jenže Vince je podle mě taky bullshit artist jako vyšitej a chce vypadat lépe a chytřeji, než ve skutečnosti je. Ono stačí poslouchat v tom rozhovoru tón Roba, který mu spoustu jeho věcí nehodlal sežrat i s navijákem a posléze to v dalším podcastu i zmínil.

Úplně to samé udělala Nina, která opravdu hraje na city víc, než je zdrávo. I když uznávám, že Jenn byla svým přístupem a komentáři na pěst. I Hali měla ve svém věku pár "a la hovno na nebesích" komentářů na Ninu na kmenové radě. To vše beru, ale Will uhodil hřebíček na hlavičku, když řekl že se neustále vracejí k její hluchotě. I když v rozhovoru vypadala rozumněji, pořád to vše házela na ostatní, pořád.

Ony ty RHAP rozhovory jsou neskutečně informačně přínosné, ale já se vždycky snažím připočítávat "no/low self-awareness" faktor u lidí, kteří ho očividně postrádají a tím pádem mají větší tendenci si přihřívat polívčičku.

Když už jsme u RHAP, poslouchá to krom Brninha někdo? Já tedy poslouchám celou trojku know it alls -exit- diskuze s bývalým hráčem.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod avsman19 » 16 bře 2015, 10:49

Epizoda dost o ničem. Pozitivum je vypadnutí Niny, která byla jasná mrtvá váha. Myslím, že je pomalu na čase týmy trochu promíchat (ideální by bylo, kdyby šli příště na kmenovku BC, a pak by přišlo promíchání)...I přes naservírovanou nudu se na příští dvojdíl těším a věřím v oživení. Jsem i dost zvědavý na ten úraz avizovaný v ukázkách. Asi to nebude žádná prdel, když kvůli tomu Jeff zastaví rozběhnutou IC (naposledy si něco takového pamatuju, když omdlívali lidi v Samoe - Russel a spol.).

Favoriti se u mě nemění: Max, Joe (i když se teda úplně dobře nevykecal z té "taktiky" zvolené u IC :down: )

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod Pietro » 28 bře 2015, 21:45

Ach, kde jsou časy, kdy za zpackanou soutěž kmen odměňoval vyhazovem....
Will podělal dvě po sobě a zůstal. Logika vlez mě na záda. Raději bych nechal Ninu než Willa. Sice vypadala velmi štíhle, ale já v ní (nevím proč) viděl více síly nežli ve Willovi, který by se hodil za situace, kdy by byl stejně rychlý jako Dan s tou výbavou, co má.

K tomu jak si do ní občas kopli už mluvit nebudu, jen bych opakoval to nade mnou. Tohle holt nebyl Amazon...

Komplet čtverka favoritů stále hraje, to už u mě dlouho nebylo. :D

A jsem překvapen proměnami modrých, na soutěžích k neporažení, ale v táboře se div nesežerou. (Lindsey/Mike, Rodney/Mike, Rodney/Dan).

A když vidím Shirin - jak typický XtttX-styl. ;) Ten na tyhle lidi má čuch. :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 21 črc 2019, 21:35

Ve třetím díle se trochu vytratilo tempo. Komunikace s opicemi je fajn v national geographic, ale ne v survivorovi, myslel jsem že právě Shirin půjde domů když už ukazují něco takového, no nic.
V kmeně blue collar hádka o tom kolik toho kdo dělá. Myslím že náš naftař to přehání a zbytečně dělá dusno. Ne, množství nanošeného dřeva ještě nikomu nevyneslo titul sole survivor.
Kmen No collar šel znovu na kmenovku a celkem logicky to odnesla Nina. Bylo mi jí líto, ale její pozice byla neudržitelná. Věřím že by byla loajálnější než Will, ale kmen potřebuje zůstat silný, i když nějaký twist s promícháním hráčů do dvou kmenů se už podle mě kvapem blíží.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti