S30 - Worlds Apart - EP04-05

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizódy 4 a 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP04

Příspěvekod Alisch » 19 bře 2015, 06:22

Retardi, retardi, retardi! To byla nejhorší možná varianta vyloučení. Co si sakra mysleli? Rodney je rozerve zevnitř a Sierra se na ně teď na ně může z vysoka vy****. Promíchání na ně, za tak debilní tah by si to zasloužili.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP05

Příspěvekod torciollo » 19 bře 2015, 10:57

No to se nám zase jednou tvůrci předvedli :shock: Jako jim vyjde promíchání, tak jak vyjde a oni dají ICH na brutální fyzickou sílu... jako já chápu, že to mají připravený dopředu, ale trocha improvizace by je snad nezabila, protože něco takovýho nemělo smysl vůbec pořádat, to se rovnou mohli domluvit, modří si vzít imunitu a pošetřit energii... neskutečný :?

Jako jestli budou soutěže pokračovat v tomto duchu, tak teda nevím...

Nejlepší ale stejně z celýho dvojdílu bylo, že první zabili slepici a nechali si kohouta :lol:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 19 bře 2015, 11:29

Potěšilo, že na radu šli modří. Jestli bylo chytré vyhodit Lindsey, to nevím... vykopnutím Rodneyho by asi přišli o míň. Minule mě Shirin sledováním opičího sexu ještě bavila, teď už s příběhem o vraždění králíků zašla trochu moc daleko. Začíná mi lézt na nervy... Carolyn opět top postava po téhle epizodě. U modrých jsem rád za prostor pro Kelly, je mi sympatická. Fight Lindsey a Rodneyho o vyšší úrovni pro ženy si musím ještě znova poslechnout, nevím, co si o tom myslet. Dan poprvé zaujal v pozitivním slova smyslu, když naslouchal jako ženská :D U červených mi trochu lezla na nervy jen kvůli zabití kuřete... pak ale potěšila nalezením idolu. Už se někdy stalo, aby ho měly jen ženské? :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Carolyn, Kelly, Mike, Lindsey
Nejhorší: Max, Tyler

Tak rozdělení fakt na hlavu, jeden tým má všechny chlapy a Sierru, druhej samý ženský, tlusťocha a fousáče (kterýho navíc vyhoděj). Teda, ne že by mi Maxův odchod vadil - on i Shirin byli v tomhle díle totálně na pěst. Dan si to po minulém díle u mě taky zase zkazil se svou výbornou omluvou. Carolyn a Kelly si pojistily svá místa mých dvou hlavních favoritek. Sierra konečně super. Výsledek soutěží vůbec nepřekvapil.
Příště jsem zvědav na duo Rodney-Joaquin. Vypadá to jako něco, čemu se bude dát fandit :D

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Carolyn, Kelly, Sierra, Mike
Nejhorší: Max, Shirin, Dan, Tyler
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP04

Příspěvekod brninho » 19 bře 2015, 13:04

Já se vyjádřím k dvouepizodě jako celku, nebudu se rozepisovat do dvou témat. Takže pokud náhodou někdo po první kmenovce přerušil sledování, nečtěte.
Jsem z toho jelen, pocit z tohohle dílu je stejnej jako pocit z téhle série- tak něják se mi to líbí, cítím že to je dobrý, ale nadšením neřvu.
V první polovině dostal konečně větší prostor Blue Collar. Rodney s Lindsey si nemají co vyčítat, oba dva jsou držky co nastartují na první dobrou, naopak Mike se zase vrátil ke svému já z první epizody. Větší prostor dostaly Kelly a Sierra- inu, nemastné neslané, jejich další osud ve hře mi je v podstatě ukradenej, pokud teda některá z nich zázračně nepovstane jako Reed v minulé sezoně, čemuž ale osobně nevěřím.
Ve White Collar se z toho co bylo v minulých epizodách jen jemně naznačováno stala realita, neutral box je zapomenut, Joaquin je plnohodnotným členem kmene a na pokraji jsou Max a Shirin (tak mě napadá, kdoví jak to bylo při té první kmenovce, podle mě ani nějáká vážnější aliance Max-Shirin-Carolyn neexistovala).
RC byla absolutní Survivor klasika, pobavil doggystyle Maxe se Shirin :D Případ Kelly jenom potvrdil to, co jsem si myslel už po ukázkách, tržná rána na medevac fakt není. Taky mě pobavilo, že No Collar kuchli slepici místo kohouta :D
IC si dali NC luxusně a byl jsem rád, že na kmenovku jdou modří. Bylo mi celkem ukradený, jestli vypadne Lindsey nebo Rodney, oba dva jsou pro tuhle hru přítěž, ale divil jsem se proč se dělily hlasy...Tohle je 30. sezona, počet 14 je k promíchání ideální a to odstřihnutí Sierry jak dvěma hlasy, tak následným děním v campu nebylo moc chytrý.

Druhá polovina epizody a sloučení...byl jsem za to rád, věci se ve třech kmenech zdály až moc jasné. A jsem taky rád, že se "náhodou" nenamíchaly proporcionálně podobné kmeny. Co mě nepřestává udivovat, je Danova asociálnost. Borec si chce hrát na v pohodě obtloustlýho staršího borce a znalce téhle hry, přitom nepředvedl co se herní vyspělosti týče NIC, zazářil jen na vodní challenge. Evidentně v mládí šikanovej, což se odráží na jeho ublíženosti z každé kraviny, kdyby se v reálu takhle omlouval ženám, tak dostane facek jak potlesků v Národním divadle. :D Pro Joaquina, Joea a Tylera se to vyvíjí dobře, původní modří se sežerou sami navzájem.
Z Nagarote jsem smutnej, především ze Shirin s Maxem...Já jsem jim jakožto velkým fanouškům tak přál, ale pravdou prostě je, že hrají blbě. Sociální hra v podstatě neexistuje, chápu že jim je spolu dobře, ale takhle viditelně se oddělovat a v případě Shirin takhle se chovat když už jsem mezi spoluhráči..Žádná intuice, žádný tušení že to jak se chovám někomu i může vadit. Nicméně zdálo se, že Kelly si na svou stranu získali, rána přišla z nečekané strany. Až další průběh hry napoví, jestli si Carolyn pomohla nebo ne, ale mnohem větší logiku by mi dávalo, kdyby zůstala věrná Maxovi se Shirin a společně s Kelly vyloučili Willa, kterej tam prostě nemá co dělat.
Kmenovka byla divná, občas to zavánělo trapností , viz Shirin a Maxova sebejistota :D Ta Maxova poznámka před čtením hlasu byla úplně zbytečná a jsem si jistej, že si u TV prožil perný "proč jsem to kurva říkal" moment :D Čekal jsem od něj víc, neukázal ani herní kvalitu, ani nějáký extra charisma nebo zábavnost (tady svého a mého oblíbence Pennera fakt nenapodobil)

Favoriti:Joe, Joaquin (bojuje s Jenn o pozici nejlepšího hláškaře sezony), Mike, Shirin (už s otazníkem), Jenn
Ven:Rodney, Dan, Will
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP05

Příspěvekod sextant » 19 bře 2015, 15:52

To, že zabili slepici a ne kohouta mně vůbec nepřekvapilo. Znalosti účastníků jsou většinou nedostatečné a do kapsy by strčilo každé dítě z naší vesnice.

Plně s Vámi souhlasím. Je vždy lepší, když jsou kmeny vyrovnané a vítězí v soutěžích spíše jejich chytrost a taktika než prostá fyzická zdatnost. Navíc to vypadá, že bude kmen mužů a kmen žen proti sobě. To tady už bylo ve Vanuatu. Jsem zvědav čím nás ještě tato hra překvapí.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP05

Příspěvekod Lifty » 19 bře 2015, 20:14

Jestli něco nesnáším, tak je to tohle nevyrovnané proházení členů, které pak dělá ze hry nenapínavý a nudný standart až do sloučení...
Maxe je mi líto, takový konec si jako ultimátní fanoušek Survivoru nezasloužil. To raději tu "crazy eyes" Shirin
Začíná to jít docela do kopru...

Pokud bych měl být hnusný, tak jsem rád, že se Kelly něco stalo a dostala tak i nějaký ten prostor a já si konečně uvědomil, jak vlastně vypadá... Já si vždy myslel, že Kelly je Sierra...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Teribald » 19 bře 2015, 22:51

Neříkám, že v tomhle dvojdíle nebyly nějaký zajímavý momenty nebo zábavný chvilky, ale celkově z toho nemám dobrej pocit. Po parádním začátku série sklouzla do šedý průměrnosti. Snad se to zlepší, ale moc nedoufám :/

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod hozu » 20 bře 2015, 00:53

Zatím se mi tato série celkem líbí, i když v této části mi přijde, že si ty soutěže o odměnu ukously více z času v táboře, než jsem si za poslední díly této série uvykl. Celkem mile mě překvapilo, že nakonec všechny kmeny před promícháním ztratily jednoho člena, což to udělalo potenciálně zajímavější. Promíchání samotné dopadlo v mých očích stejně dementně, jak tu popisovali už mnozí předemnou. Hlavně je mi líto odchodu Maxe, který sice nestihl podat nějaký výkon, sociální hrou na tom byl dost zle a jeho "znalosti" mu spíše uškodily, ale vcelku mě bavil a rozhodně byl trochu snesitelnější než jeho spojenkyně a mnoho jiných soutěžících. Každopádně při "vyrovnanosti" obou týmů čekám, že příští vyloučený je jasný už teď.

Jinak jsem celkem rád, že můj hlavní favorit této série - Tyler - má zatím zřejmě pevnou půdu pod nohama. Osobně si myslím (doufám), že toto je stále jen takové oťukávání před sloučením, kde se série rozjede na plno. Jediné z čeho mám trochu strach, je to opakování, že vítěz vzejde z Modrého týmu.

Oblíbenci po 4./5. epizodě: Tyler, Sierra
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Alisch » 20 bře 2015, 06:00

Já bych se neustálých výher modrého týmu až tak nebála. Za prvé jsou sice silní, ale budou si chtít ověřit aliance. Koneckonců jsou na to blbí dost (hlavně Mike a Dan). To vyloučení Lindsey místo Rodneyho považuju za masivní chybu, která se Modrým krutě vymstí. Kromě toho že má Sierra už teď zcela oprávněně zaječí úmysly a chce přejít k trojici Tyler-Joaq-Joe, tak se k nim možná bude chtít přidat samotný Rodney. Pak pro ně nebude nic jednoduššího, než se zbavit Mika. Dana nebo Rodneyho si můžou nechat jako blbečky do finále.

Co se týče Maxe, tak chápu, že ho lidé obdivují kvůli jeho fanouškovství...ale vždyť udělal tolik chyb. Nemůže přece předpokládat, že mu všichni půjdou na ruku. Neměl se bavit jen se Shirin, měl se ujistit, že Carolyn je opravdu s nimi (jedna konverzace u vody opravdu nestačí) a měl si uvědomit, že pořád jen mluvit o nejdetalnějších faktech Survivoru mu zrovna nepomůže. A ta arogance vůči ostatním z něj taky úplně čišela. Plus bych řekla, že Max by šel, i kdyby zůstal ve White Collar, jen by ho vykopli až po Shirin. Maxe jsem ze začátku nadšeně očekávala, ale nedostál svému předpokladu.

Někdo zmiňoval, že se bojí neustálého zmiňování vítěze z řad Modrých. Já bych se toho nebála. Spíš to vidím tak, že Dan/Rodney proklouznou do finále a projedou to na plnou čáru. Modrý tým v sobě má až moc trhlin na to, aby se dostal v kupě daleko. Rozdělení taky nemají ti chytřejší velkou šanci přežít do finále, protože jsou zároveň hrozbami v soutěžích a v nově vybudovaných aliancích nebudou mít až tak skvělou pozici viz Kelly a Sierra.

Možná plácám, ale zhruba tak to vidím.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod cypher.eu » 20 bře 2015, 07:28

Strašná dvojepizoda!! :-?

Pěkně se nám tu vykreslili někteří hráči, o Shirin jsem teda věděl, že to je naprostý psycho, ale Maxovi a Rodneymu jsem fandil a oni to jsou zatím úplní magoři!! Max je snad ještě větší nerd než navždy nenáviděný Krocan a Rodney zase vymletej chodící sval :down: Jediní kdo jsou teď pro mě fanditelní jsou Carolyn a Tyler.

Nalezení HII bylo opět trapnou komedií, soutěže jsem proklikal, promíchání hodně nevyrovnaný, prostě epizoda úplně o h...

Rodney to pravděpodobně dotáhne do finále, protože má 2 vlastní hashtagy, "3Cs" a ještě nějakej, už jsem zapomněl co to bylo, každopádně vzpomeňme na "CoconutBandits" = finále, Tonyho "SpyShack" aj. = finále... :shock:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Dejvy » 20 bře 2015, 08:24

Wtf?

Na konkurencii napišu na FB status so slovami "velmi WAU epizoda" tak očakávam nejaké zaujimave zvraty a vyradenie a potom vidim hento? :shock:

Ja som si zvykol ešte aspon ako tak zastávať Jeffa, ale po týchto jeho neustále sa opakujúcich chybách je jasné, že je to totálny ignorant a samoľúby magor.

Cast ma tiež velmi sklamal, vyzerali to byť silné osobnosti aspoň ako tak lebo hneď som si tie ksichty okrem Kelly? pamatal, ale čo tam teraz predvádzajú je čo? Vyvolení? Farma? Celebrity camp?
Vylúčit Lindsey mieto Rodneyho? To akej tupej hlave napadlo ved ten chlapec je lojálny ako asi na 25 rokov odsúdený delikvent.
O tej druhej časti ani nehovorím, zase raz famózne premiešanie kmenov kde sa ocitli v jednom všetci muži a Sierra a v druhom všetky ženy + Max a ešte sorry totálne nepoužitelný Will v ICH. Ako dobre ked už to tak rozmiešali, nech, prvú súťaž o odmenu museli nechať a to je vlastne jedno, ale súťaž o imunitu mali jasne zmeniť tak ako to už v minulosti dokázali lebo na výhru modrých by som aj pri kurze 1,01 vsadil celý svoj majetok, proste totálna blamáž. Kludne to mohli vymeniť za nejakú skládačku alebo hocičo kde by aspon trocha mali šancu ženy lebo nechať tam 50 kilové babenky tahať v blate nejaké tažke sánky to je nonsens.

Čerešnička na torte bolo vylúčenie Maxa lebo starej nechutnej bosorke Carolyn lezie na nervy. A ona v tej svojej hlavičke nechápe, že on aj Shirin držali s nou? Teraz sa akože ku komu pripojí? Ved tieto ochechulky ju odpália tak ako Ninu + ked sa to bude Tylerovi hodiť prezradí, že ma HII a podrazia ju ako nič. Keby takto Boston Rob vyhodil agenta za to, že mu leze na nervy tak by sedel akurat tak v porote. Títo ludia velmi zabúdajú na to akú hru hrajú a chcu mat len pohodičku na pláži, tak nech si kúpia last minute na Seychely a prenechajú Survivor lepším.

ďalšia vec, to už ani aby pri 90 minutevej epizóde nevedia pichnúť 30 sekunduvé intro? A vlastne tam tento krát pre istotu nedajú žiadne?

epizóda - 10%
Fandím - nikto
Ďalšie diely dopozorám len zo štvrtkového zvyku a lásky k samotnej hre ako takej.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod brninho » 20 bře 2015, 18:08

Jděte k šípku s tím brekem kvůli promíchání...Kdyby se to namíchalo na kmeny po 4 chlapech a 3 ženských, tak se zas kritizuje, že do toho produkce zasahuje až moc. Tady se jenom potvrzuje že takovou tu nespokojenost se vším má Česko a Slovensko společné.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod XtttX » 20 bře 2015, 18:31

Skvelé epizódy, no vylúčených je celkom škoda. S Lindsey sme si mohli užiť ešte kopu srandy, a Max bol so Shirin skvelá dvojka.

Premiešanie... V podstate v každej sérii od OW(keď skončil mnou obľúbený "school yard pick", a začalo sa losovať) to dopadlo tak že jeden kmeň bol výrazne silnejší, a ten druhý jasný outsider. Nikdy to nebolo vyrovnané...
Vylúčením Maxa sa nevyrovnanosť ešte prehĺbila, teraz v podstate máme chlapi+najsilnejšia žena vs. ženy+najslabší chlap. Nie že by mi to vadilo, len konštatujem. ;)
Osobne dúfam že to ešte 2 epizódy potiahnu, ale skôr predpokladám že nás čaká Corinne 2.0.

Favoriti: Shirin, Carolyn, Joaquin


Obrázek Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod torciollo » 20 bře 2015, 19:59

brninho píše:Jděte k šípku s tím brekem kvůli promíchání...Kdyby se to namíchalo na kmeny po 4 chlapech a 3 ženských, tak se zas kritizuje, že do toho produkce zasahuje až moc. Tady se jenom potvrzuje že takovou tu nespokojenost se vším má Česko a Slovensko společné.


Tak proti tomu promíchání nic, vyšlo to náhodou zajímavě, ale když už to tak vyjde, tak je prostě demence nejvyššího kalibru dát takovou ICH jakou dali, to mně prostě hlava nebere :? Tím to totálně zazdili do dalších dílů, protože teďka modří budou moct posadit nejslabší článek a paradoxně budou v takových soutěžích ještě silnější... A ještě u toho Probst div nemá orgasmus, jak je jako deklasovali... :shock:

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Pete » 21 bře 2015, 14:38

Pro me to jde do kopru tim, ze vypadavaji zajimavejsi osobnosti (az na Ninu), ale zato jich tam par jeste zustava, ja bych tuhle serii jeste neodepisoval.
Favs: Carolyn, Joaquin, Joe
Sympatie: Jenn, Mike
Btw nekdo se v minulych komentech ptal na osazenstvo 4% mensiny, myslim, ze Rodney je jasnej :D
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod brninho » 21 bře 2015, 15:19

Pete píše:Btw nekdo se v minulych komentech ptal na osazenstvo 4% mensiny, myslim, ze Rodney je jasnej :D


No on už to tu XtttX dával, je to Kelly.
Rodney je maximálně tak blbeček co o štych zavadí ve 4 ráno s poblitou peroxidovou blondýnou rozcáplou na stole. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Dejvy » 23 bře 2015, 10:55

brninho píše:Jděte k šípku s tím brekem kvůli promíchání...Kdyby se to namíchalo na kmeny po 4 chlapech a 3 ženských, tak se zas kritizuje, že do toho produkce zasahuje až moc. Tady se jenom potvrzuje že takovou tu nespokojenost se vším má Česko a Slovensko společné.


To vôbec nie je o tom...
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod avsman19 » 23 bře 2015, 10:56

Dvojdíl docela zajímavý. Plusem je odchod prostořeké Lindsey, minusem brzký konec Survivor profesora Maxe, který to ale po sociální stránce hrubě nezvládl a i na mě začal během tohoto dílu působit otravně (Shirin je ale se svou otravností stále míle vpředu a byl bych radši viděl jít ji, než Maxe, pro kterého mohlo být její vyločení facka na probuzení). Rodney si u mě již definitivně vydobyl označení jednoho z nejhloupějších lidí z castu (viz IC a neschopnost správně podlézt zamotaný provaz), ten synek je na odpis, což může být urychleno sbratříčkováním s Joaquinem. Opět u mě trochu stoupnul Mike, který je sympaťák a už tolik ostatní nekybicuje s prací (kdo ví, jeho edit může být zavádějící).

Pořád si myslím, že ve hře zůstává docela dost zajímavých lidí, aby tato série mohla být považovaná za podařenou. Uvidíme.

Fanditelní: Joe, Mike, Carolyn...asi i Kelly (škoda toho neviditelného editu, ale vypadá rozumně, sociálně uvědoměle a fyzicky zdatně)
Na odpis: Shirin, Rodney, Will

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S30 - Worlds Apart - EP04

Příspěvekod Freeze » 26 bře 2015, 11:12

brninho píše:Taky mě pobavilo, že No Collar kuchli slepici místo kohouta :D

v jejich free světě se asi ani kohouti neřídí přírodními pravidly a snášej vejce :)


Carolyn si vůbec nepomohla, pokud by teď ještě zustala s Maxem a Shirin, tak má daleko větší prostor k manévrování, takhle přístě pujde Shirin a pak bude hooorko-těžko přemlouvat marnýho Willa, aby přeběh... a ne, že bych jí nefandil, paradoxně je tohle asi poprvý, co se mi zamlouvaj obě starší baby, ale myslim, že si to ztížila

co se Maxe s Shirin týče, teoretici to prostě hrát neumí, nevzpomínám si na jedinýho, kterej by to uměl... každopádně po vyřazení Maxe mi vypad třetí a poslední favorit z promo videí, otřesnej odhad

a ke kecum na tuhle řadu... nevim, kdy naposled byl takhle zajímavej premerge vývoj, aliance se přelívaj prakticky každou epizodu, outsideři jako Joaquin a Dan jsou schopný se propracovat ze dna do popředí, pěkný výzvy, peprný hádky, kritika zatim vážně neni na místě, jediný, co bych tomu já vytknul, jsou ty klidný odchody právě vyřazených... hmm, tak jsem vypad, jsem rád, jak jsem ty tři dny hrál a neměnil bych nic, tak ahooj lidičky, hodně štěstíčka a láskuju vás, muck... HOVNO! hrál si nahovno a všichni tě ojebali, máš je nenávidět a přát jim nějakou střevní chorobu, ne jim přát štěstí -_-

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod Pietro » 29 bře 2015, 21:48

Taky to vemu za obě epizody, čili pokračování vašeho čtení závisí jen na vás.

Že vypadla Linds, OK, ale šovinista Rodney by bodnul spíše. Já měl celý modrý velmi v oblibě, sešla se celkem slušná skupina.
A oni mi je promíchají. Ale opět (po kolikáté již?) se to skoro minulo účinkem, vyjma opravdového rozpuštění Žlutých. Že je to rozdělení výkonnostně na palici, nemluvě.

Já na ty starší rachejtle začnu mít vážně averzi - v Cagoši mě Trish poslala ze hry Lindsey, tady nepřímo Carolyn Maxíka. :angry: Max je tak první z favoritů, co mi vyletěli. :( Max mi vlastně trošičku připomněl pramáti drzých žen Corinne, když se těšil na dlouhou, skvělou hru, a tak nějak přestřelil....a vylítnul. Aspoň do jury mohl přežít.

Daneček je jako slon v porcelánu, místo, aby Sierru umluvil a omluvil se jí, spíš jí víc rozdráždil.

----------------------

PS: upnutý legíny bych uvítal na lidech, jako Sierra či Jenn :eee: , ne Shirin. :? Ale pokud je alternativa její nahota, tak ať si je radši nechá.

Favoriti: Už bez Maxe, takže Dan, Jenn, Mike, a hele, ona možná i ta Sierra (aspoň co do vizuálu, ale její přímý pohled na Danečka, když se jí snažil umluvit, by zabíjel)
neutrál: Tyler, Joaq, Kelly, Rodney, Joe, a s odrřenýma zádama i Shirin s Willem
Vyrazit a fofrem: Hali, Carolyn.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP04-05

Příspěvekod sun.eagle » 21 črc 2019, 23:23

Dvojdíl přinesl hned dvě vyloučení a musím říct že obě celkem překvapivá.
Nejdřív Lindsay, která měla dobrou řeč na kmenovce kdy všichni přikyvovali a de facto Rodnyho odsuzovali a pak se rozhodnou zcela opačně? No vymstilo se jim to hned druhý den kdy došlo k proházení kmenů a Siera jim ted těžko bude věřit.
V dalším kmeni Shirin a Max na nic nečekali a stali se rychle i v novém kmeni velice populární. Dobře to vystihla Jenn s její komentátorskou vsuvkou s dostihů, pobavila:-)
Nakonec dostih vyhrál Max, což jsem nečekal, protože kmen po fyzické stránce ještě více oslabil. Jsem zvědav jaký důsledek to bude mít do budoucna.
Možná hrálo i to jak Max působil na okolí. Shirin byla otravná, ale Max působil jako psychopat. Kdoví jestli dělal psychotesty, respektive jestli prošel :mrgreen: Nevím jak v reálu, ale na obrazovce na mě působil že bych měl husí kůži jen z toho být s ním v jedné místnosti, natož s ním spát pod jednou plachtou...brrrr.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti