S30 - Worlds Apart - EP06

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 6
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod Alisch » 26 bře 2015, 06:55

Uf, to bylo napínavé! Ještě te´d se mi klepou ruce.
Jak jsem řekla minule, blbí jsou na to dost - a byli. Věděla jsem, že Mike má tendenci dělat špatná rozhodnutí. Rodney už ve hře dávno neměl být. V příštím díle by teoreticky neměl být rozhodující hlas a i kdyby to tak vyšlo, nikdo by mu neměl věřit. Do příště vypadá nejlépe původní červený kmen a bude hodně zajímavé, kam se překulí Carolyn a Sierra, a kam se vrtne Tyler. Spoléhat se na dělovou kouli je prostě nebezpečné a Tyler prakticky seděl na dvou. Je to docela sympaťák, tak se z toho snad nějak vykroutí.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod torciollo » 26 bře 2015, 10:32

No jo, zahodit ICH to se většinou vyplácí :lol: Že to vůbec ještě někoho napadne taková blbost, ale tak aspoň jsme viděli pěknou komediální vložku s Mikem a Kelly... úplně jsem cítil za něj, jak je mu trapně a on to musel absolvovat třikrát :D

Po sloučení by to mohlo být zajímavý, tak uvidíme... je tam pár lidí tak trochu mimo aliance, což neslibuje úplnou nudu :idea:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod brninho » 26 bře 2015, 11:10

Aah, super epizoda, na hovno rozuzlení...Rodney, táhni do <> i s tím krysím ksichtem. To je tak když si někdo s mizerným IQ hraje na masterminda.
Ona celá ta situace s bromance zaváněla od začátku průserem, Joaquin, kterej má podle mě potenciál, ale ukrutně trpí na to, že Survivor zjevně nemá nasledovaný a největší douchebag série Rodney, to opravdu nevěstilo nic dobrého. Přitom Joaq s Tylerem byli podle mě ve velice dobré pozici, Joe se úplně nabízel a o Sieře nemusíme diskutovat, ta by přešla raz dva. Bohužel čtení hry žádné a dopadlo to, jak to dopadnout muselo.
Takové "opatrné uznání" za tuhle epizodu si zasluhuje Mike, zahození IC je vždycky riskantní krok, který většinou nemá pozitivní efekt, ale tady se mu to dle mého názoru ať už zásluhou štěstí nebo jeho hráčských schopností vyplatilo. I přes kouli u nohy v podobě Dana přitáhnul Sierru zpět, rozbil bývalé White Collar a i když my u obrazovek víme, že nejspíš nemusel, tak se postaral o záchranu Kelly. A v neposlední řadě podle mě udělal ještě zajímavější příští epizodu, ve hře je teď hodně potenciálních floaterů a jsem zvědav, jak se to vyvrbí, jestli se spojí bývalí No Collar+ Mike, Kelly, Dan, Sierra (?) a na řadu by přišli bývalí White Collar+ Rodney, což by byla poměrně nudná varianta nebo to bude úplně jinak...
Štve mě, že se rozhodovalo mezi Joem a Joaquem, oba jsem si oblíbil, radši bych byl, kdyby vypadnul Dan, což byl můj tip po minulé epizodě...Nakonec asi zůstal ten, kdo má v této hře větší šanci.

Favoriti: Joe, Tyler, Carolyn, Shirin, Mike
Ven: Rodney, Dan, Will
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 26 bře 2015, 11:32

Dobrá epizoda. Překvapilo mě rozdělení soutěží, přišlo mi, jako kdyby byly prohozené, aby mělo Nagarote šanci na imunitu - no a oni pak naopak modré převálcují ve střílení a pamatováka by projeli, kdyby Mike nedržel ochranou ruku nad Kelly :D Což byla mimochodem bezva scénka.
Odměna trochu divná, mohla bejt luxusní, ale vypadalo to, jako by někde potmě 7 lidí s baterkama sledovalo jednu želvu, jak se vrtí a plácá v písku :D
Co se týče výsledku rady, Joea bych asi viděl jít radši, ale zase fakt, že je z Rodneyho outsider, to zachraňuje (typ hráče jako on je snesitelnej, aspoň pro mě, jen jako outsider, rozhodně ne jako mastermind).
Mike si po tomhle díle znovu upevnil pozici mého mužského favorita, přestože všecko co prováděl, se mu mohlo nakrásně vymstít. Jenže to zatím v téhle řadě jakejkoliv větší krok tomu, kdo ho udělal (Will, Carolyn).

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Mike, Carolyn, Kelly, Sierra, Hali
Nejhorší: Tyler, Dan, Joe
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod kata_rina » 26 bře 2015, 17:52

Zatím nejlepší epizoda! Vítězství Nagarote v RC překvapivé, ale přála jsem jim to :) IC Kelly vs. Mike :D :D Snad se k nim pak Kelly neotočí zády... Jinak dění v táboře Escameca zajímavé. Různé manévry, přeběhy atd. to je pravej survivor! :dance:
Škoda jen Joaquina, zpočátku nic moc, strašněj slizoun a přišlo mi, že si tu hru ani neužíval, ale s každou další epizodou čím dál víc zajímavější. Joa bych taky nechtěla pryč, má to zatím dobře rozehrané na druhé straně u Nagarote. RODNEY!! Bože to je magor! Jak za Joaquinem cupital jak pejsek, z toho jsem vážně nemohla :D :D a ty pohledy :D Kmenová rada ho alespoň srazila na kolena a doufám, že bude další kdo půjde, a že se nedostane do poroty, koukat na ně i v ponderose :cry:
Je mi líto Taylora, doufám, že se ze ztráty člena alience otřepe a dojde ještě daleko.

Celkově tahle série zatím průměr, snad se to ještě víc rozjede. Hráči dobře pamatovatelní ,ne jako např SJDS. Jen je mi líto, že hodně zajímavých postav (Max, Joaquien, Vince) se nedostalo dál, myslím, že měli, co předvést. Škoda jich. Místo nich mohli být venku takoví jako Rodney, Dan (zatím, takový poskok Mika, ale nijak mi nevadí) nebo Will (opět nevadí, ale je nevýrazný, až na jeho taneček po vítězství :D)

Favourite: Tyler, Mike a zatím se zdá fajnová Kelly
Ven: RODNEY!!
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 26 bře 2015, 18:56

Mno Kelly očividně moc inteligence nepobrala, nebo že by se tak moc praštila do hlavy? Fakt strašnej výkon!! :heat:

Stydím se, že jsem kdy fandil Rodneymu, to je hrozná guma! Ale ten edit mi fakt prostě přijde jako finálovej :-? Jinak vtipnej výraz po blindsidu :mrgreen:

Uvidíme, co se stane po mergi, ještě to může být dost zajímavé!
Završením Survivora měla být 40. řada

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod Erik » 26 bře 2015, 21:01

cypher.eu píše:Stydím se, že jsem kdy fandil Rodneymu, to je hrozná guma! Ale ten edit mi fakt prostě přijde jako finálovej :-? Jinak vtipnej výraz po blindsidu :mrgreen:

Buď v klidu Jeremy z minulé série byl nastrkovanej ještě víc :D

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod Alisch » 26 bře 2015, 21:09

cypher.eu píše:Stydím se, že jsem kdy fandil Rodneymu, to je hrozná guma! Ale ten edit mi fakt prostě přijde jako finálovej :-? Jinak vtipnej výraz po blindsidu :mrgreen:

Uvidíme, co se stane po mergi, ještě to může být dost zajímavé!

Klid, to není winner edit, ale dodo edit. Poslouchej jakou hrají hudbu, když má zpovědi. Pro něho by nikdy nikdo nehlasoval.

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod ironer » 26 bře 2015, 21:23

Myslím, že celkově super díl, jen tak dál.

RC překvapivě vyhráli papírově slabší, naopak u IC jsem čekal, že budou spíš ve výhodě, ale co předvedla Kelly, to bylo na ručník. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby to Mike nepustil, ale asi by se pakovala Shirin podle mě.
Kmenovka vcelku dobrá a blindside super, ten vymatlaný nabušenec se diví asi ještě teď, co se přihodilo.

Dál fandím původnímu No collar, kromě Willa, ten je marný. Doufám, že se bude brzo pakovat Rodney s Danem...

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod avsman19 » 27 bře 2015, 15:47

Zatím asi nejzajímavější díl série. Je škoda, že neposlali domů Rodneyho, protože to je fakt guma a myslím si, že by čučel ještě více, než když se pakoval Joaquin. Ten mi sice ani jednou k srdci nepřirostl, ale schopný hráč to podle mě byl a je ho škoda. Při RC mě Nagarote oravdu překvapili. Zahazování IC muselo být pro Mika očistec, asi mu to dalo větší fušku než Kelly její marné pokusy o zapamatování si rozestavěných předmětů :-D Jsem zvědavý, co po mergi vymyslí Carolyn a Tyler. Nejradši bych viděl brzký odchod Willa, Rodneyho a Shirin, ale obávám se, že hlavně Willa a Shirin si budou chtít někteří potáhnout daleko, kvůli jejich nehlasovatelnosti ve finále.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod kachna » 28 bře 2015, 18:18

Díl byl vážně dobrý, pokud se vývoj hry úplně nepo*ere po sloučení, bude se tahle série řadit k těm opravdu dobrým. Sierra má za tuhle epizodu velké plus, i když myslím, že úplně nevýznamné, protože až v dnešní epizodě jsem začala pořádně vnímat její přítomnost. Asi bych to nerozdýchala, kdyby šla s trojicí Rodney, Joaquin a Taylor, protože to by letěl Joe, což je už od první epizody můj favorit.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod Pietro » 30 bře 2015, 21:37

Pietro se tetelí blahem.

Velký dík Mikeovi a Sierře. #BROMANCE je rozpuštěna.
A že bude příště Rodney prskat? No jéje. :D :dance:

Dumb & Dumber - Mike a Kelly... no, co no... To muselo být tak okatý, že i Jeff to raděj přešel, to musel vědět, není možný, aby si lidi nepamatovali 6 kousků, když předtím to šlo hravě. A jestlipak by to dovedli ad absurdum a skončili třebas na třech věcech?

Tipuji dění po mergi:
:arrow: Modrásci se dají dokupy (hlavně Mike, Kelly a Daneček + mooožná Sierra)
Totéž Červenáčci, kteří dostanou přídavek v podobě Carolyn
Rodney a Shirin jsou plonk...
Tylera očekávám totiž u Carolyn (a tedy u červených), kór, když ví jako jediný o její HII)
:arrow:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2019, 10:09

Tak opět se potvrdilo pravidlo že záměrně prohrát imunitu se nevyplatí. Ten Rodneyho výraz po vyloučení Joaquina je k nezaplacení. Ti dva už pomalu pilovali řeč před porotou a tohle se jim chudákům stalo. :lol:


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti