S30 - Worlds Apart - EP07

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 7
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

tak

Příspěvekod aqmel » 02 dub 2015, 09:06

jedna strana radost druha strana smutek .jenn vytasila idol a kelly sla dom wil hlasoval kdo vi proc tak jak hlasoval a rodney uz 2x nechapal co se deje snad pujde jako dalsi smer porota .priste zas dle ukazky budu hledat vseci idol ale podle vseho jeste jeden idol ma svoji majitelku z epizod minulych no uvidime .

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2015, 09:11

V podstatě klasický merge díl, nic speciálního se nedělo, teda až na včelí bodnutí Jenn :mrgreen: Název nového kmene je pak fakt asi nejhorší za dosavadních 30 řad :shock:

Vůbec jsem nepobral to hlasování na kmenovce - proč proboha Will hlasoval pro Hali a Tyler s Carolyn pro Jenn?!? :? To si jako myslej, že by je pak Blue Collars vzali do finále? Really?? Tohle je pro mě prostě jeden velkej WTF a musí v tom bejt něco, co nám neukázali v epizodě
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod Alisch » 02 dub 2015, 12:47

On musí mít Rodney nějaké silné osobní kouzlo, kterému někteří nedokážou odolat...dokud si neuvědomí, co je to za kus vola. Jsem fakt zvědavá, jestli se Will fakt přidá k modrým poté, co ho tahali za nos.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod brninho » 02 dub 2015, 12:47

Tak se mi to líbí!
Zatímco ve všech předchozích dílech mi chybělo spojení napínavého děje a TC podle mých představ, tak tady to konečně zapadlo do sebe.
Nejsem prostě fanoušek Blue Collar, v tom kmeni mi až na Mika, který se projevuje jako docela dobrý hráč nesedí nikdo. Proto jsem celý díl hnal Carolyn a Tylera do aliance s NC, nakonec jsme viděli jak to dopadlo..
Doufám že aliance po téhle epizodě nejsou už vytyčeny, protože bych opravdu nerad viděl odcházet někoho z té čtyřky, co to dnes přežila...Shirin pobavila komentářem na "Mericu" a nemohl jsem s ní souhlasit víc, Jenn mě svými komentáři baví celou sezonu a po dnešku ji definitivně fandím až do konce hry, Hali- man reasons :D , Joe sympaťák, slabší odvar Malcolma...
Upřímně nechápu, co to vyvedl Will, ten borec přesluhuje už já nevim kolik epizod. Separoval se od NC, úplně nesedí do "nové" aliance a vzhledem k tomu že je trapnej ve výzvách a kvůli tomu že nikam nesedí, tak bude přemlouván všemi různými lidmi ať s nimi hlasuje, tak nás ještě bude buzerovat nějákou dobu...On a Rodney jako swing votes, chraň nás pán bůh.
Carolyn u mě ztratila sympatie, na TC je vždycky na opačné straně, než na které bych si přál aby byla...Myslí ji to, slušně se držela na IC, necítím k ní takovou antipatii jako k jiným starším ženám ve hře, které většinou mají hezký zvyk kurvit sérii, ale rozhodně ji nefandím.
Jenom doufám, že aliance nebudou držet pohromadě a že čtyřka "odpadlíků" udělá nějáký power move a přetáhne aspoň dva lidi k sobě, jinak hrozí minimálně dvě nudnější epizody.

Fandím: Jenn, Joe, Hali, Shirin, Mike
Ven: Will, Rodney, Dan
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod ironer » 02 dub 2015, 12:55

Zajímavý díl. Sice jen jedna soutěž, ale zřejmě proto, aby se mohli po sloučení oťukat, respektive zjistit, které aliance platí, když byli předtím rozhozeni do 2 kmenů...

Joe byl můj favorit na IC, což se potvrdilo, čekal jsem víc od Sierry, ale ta dlouho nevydržela, naopak překvapila Carolyn.

Jenn správně vycítila, že když má Joe imunitu, tak bude zřejmě terčem pro "modráky" ona. Zahrála skvěle skrytou imunitu.
White collar měli dvě možnosti, rozhodli se spoluracovat s blue. Jenom nechápu Willa, si snad myslí, že ho modří hned po odstranění ostatních "no collar" nevyhodí...

Každopádně dál fandím Joeovi a Jenn, i když to budou mít hodně těžké...

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod klok » 02 dub 2015, 13:01

nechápu, co všihcni nechápou s willem, jako proč napsal hali (protože je blbej a uvěřil mikeovi, že modří budou hlasovat pro ni), nebo proč přeskočil k modrým (protože si zřejmě myslel, že se mu jeden nebezpečný flip povedl, tak to zkusí znova a třeba se dostane aaaaž do finále)? :D

jinak zase fajn epizoda, snad to s carolyn a tylerem ještě nebude zabité, to by bylo na bačkoru. no collar rocks!

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod Alisch » 02 dub 2015, 13:42

klok píše:nechápu, co všihcni nechápou s willem, jako proč napsal hali (protože je blbej a uvěřil mikeovi, že modří budou hlasovat pro ni), nebo proč přeskočil k modrým (protože si zřejmě myslel, že se mu jeden nebezpečný flip povedl, tak to zkusí znova a třeba se dostane aaaaž do finále)? :D


Já vidím, jaké měl pohnutky, ale nechápu co ho k tomu dokoplo. Vždyť šel ze 4. místa v No Collar na 4. místo ve velice pofidérní alianci, která už ztratila jednoho člena. To imho nebyl dobrý tah. A ono svěřit se do alianční péče k někomu, komu před pár dny vyloučili hlavního spojence...to chce buď koule a solidní strategii, kterou jsem zatím neprokoukla, nebo lehce pomalejší mozek.

Rodney je prostě bedna s dynamitem, a každý, kdo si a ni vědomě sedne, u mě není zcela strategicky normální (Kam jsi dala rozum, Carolyn?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod sextant » 02 dub 2015, 17:25

Po dlouhé době zase jednou svěle zahraná skrytá imunita. I když jsem závislý na titulcích, tak jsem si využití skryté imunity přehrál 2x.
Co se týče Willa tak si myslím, že jej budou držet kvůli hlasu při hlasování a i případné nevolitelnosti na vítěze. Už několikrát se stalo, že se takový hráč dostal až do finále. Uvidíme, jak se bude hra vyvíjet dál.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2015, 18:58

Trochu jsem přemýšlel o tom hlasování a jedinej logickej důvod mi přijde ten, že Will, Carolyn a Tyler měli v plánu s pomocí modrejch vyházet 3 No Collary a potom s pomocí Rodneyho a Shirin nebo Sierry se zbavit tria Mike, Dan, Kelly. To mi prostě jediný dává smysl...

Jinak tipuju final 3 - Mike, Rodney a Dan :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod torciollo » 02 dub 2015, 19:03

Tak Will nejen že je naprosto marnej v soutěžích, on je na tom totálně tragicky i po taktické stránce hry... teda pokud není jeho cíl nějaké druhé/třetí místo, protože pokud by to tak bylo, tak to má rozehraný skvěle, teď je ideálním člověkem do finále :D Jednu stranu nasral flipem, druhá z něho udělala blbečka, takže je tam jak kůl v plotě a to je na to pár dílů v pohodě vydržet naprosto ideální pozice...

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod Jean » 02 dub 2015, 20:18

To to trvalo, než přišla nějaká skutečně zábavná epizoda... :dance:
A navíc se díky nynějšímu rozpoložení hry fakt těším na příští díl. První věc, která bude hrát celkem zajímavou roli, je fakt, že Will skutečně hlasoval pro Hali. Vypadal hodně překvapenej, protože byl jedinej naprosto mimo dění a myslím si, že se jeho důvěra v Blue collars výrazně sníží. Za další se těším na to, jak budou postupovat Tyler a Carolyn, protože jít s Blue collars mi nepřišlo jako nejchytřejší krok. Je ale zároveň možný, že dnešní rada vlastně nebude mít, žádnej vliv, protože No collars + Shirin jsou přesto všechno jen 4 hlasy a pokud by příště hlasovali všichni podobně, dnešní úsměv byl poslední v celý hře.
Osobně jsem si myslel, že Rodney bude mnohem lepší hráč, ale projet dvě rady za sebou takovym způsobem, to už je umění. Je velká škoda, že nezkusil využít svý chvilkový nenávisti vůči bývalýmu kmenu, hra by byla rozhodně zajímavější. Jinak, co se týče immunity challenge, výkon No collars (kromě Willa samozřejmě :oops: ) byl dost překvapující. Kdo by řekl, že Hali a Jenn v sobě maj takovou sílu... :idea:
Randy is my spirit animal

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod happypanda » 03 dub 2015, 00:06

Pokud Jenn tušila, věděla, že použije Idol, tak nechápu, proč vyhazov nesměrovala na silnějšího hráče...

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod mikro » 03 dub 2015, 09:02

Tahle řada mě začíná vážně bavit!
Sloučení ve 12 lidech mi sice přijde moc brzo, ale díl byl hodně zajímavý, škoda že nemůžeme vidět víc z intrik a domluv mezi hráči, protože by mě vážně zajímalo, proč si vzali Jenn a spol jako první na řadu právě Kelly (paranoia kvůli idolu? nebylo to tam někde řečeno?)
Soutěž o imunitu byla super, tuhle soutěž mám rád ze starých řad, mile mě překvapila Carolyn, u Joea se to vítězství dalo čekat, fyzicky je to podobný typ jako Ozzy.
Will opět hloupě přeskočil k jiné alianci, bude to ideální soupeř do finále, protože jeho hra má k dobré fakt daleko. Rodney se sám odpálí hodně brzo, to je víc než jasné. Určitě nečekám, že by v příštích dílech šli No Collars a Shirin hned po sobě.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod kachna » 03 dub 2015, 15:26

Naprosto parádní díl :idea:
Jako obvykle jsem byla uplně nervózní před TC, protože jsem prostě zarytým fanouškem trojice Joe-Jenn-Hali a to už asi nic nezmění. Willův tah nechápu stejně jako většina tady, tímhle se akorát stal vyvrhelem u svých a blbečkem u BC. Moc se mi líbila Shirinina poznámka, že ona rozhodně není rozhodujícím hlasem :)

Doufám že mé oblíbené trojce, teď i spolu se Shirin, úsměv ještě pár epizod neztuhne, nerada bych viděla někoho z nich odcházet domů.

Jo a jsem jediná, kdo se poslední dvě epizody směje, když na radě Krysí obličejík Rodney nahodí svůj nechápavý výraz. Neměla jsem ho ráda ani na začátku, kdy v něm mnoho lidí vidělo skvělý potenciál, teď ho nemám snad ráda ještě víc a po dnešní epizodě se k tomu přidává ještě to, že když jsem se dívala s titulkama, tak jsem nikdy nevnímala to jeho hrozné huhlání :D

Takže za mě: Go, No Collars! Rodney, doufám, že tvůj krysí obličej už moc dlouho neuvidím.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 03 dub 2015, 20:20

Dobrá epizoda, i když Kelly mi bude chybět. Celkem i chápu, že se všichni semkli proti No Collars, trojka Joe-Jenn-Hali vypadá jako nejvíc nerozlučná a tím pádem nejnebezpečnější, neočekávám sice, že půjdou teď za sebou jeden po druhém, ale stejně si myslím, že příště o jednoho z nich přijdeme (bez Kelly jsou Blue Collar snad ještě roztříštěnější než předtím - jako s jedinou mám pocit, že s ní chtěl každý spolupracovat). Jméno kmene dost divný, ale Mike mě bavil při jeho obhajování. Stejně tak ale Shirin při jeho hanění :D Jenn a vosí bodnutí. Joeova reakce na inteligenci Rodneyho. Will měl taky nějakou dobrou scénu, ale už jsem zapomněl jakou :D Jako jediní mi pořád moc nesedí Dan a Tyler + Sierra opět sklouzává do kategorie nezajímavých a nudných postav, jinak mám rád víceméně všechny, i Rodneyho, pokud je za idiota :D

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Mike, Carolyn, Jenn
Nejhorší: Tyler, Dan, Sierra
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod brninho » 05 dub 2015, 17:56

OT: Hali je prostě kouzelná :love:
https://www.youtube.com/watch?v=DpE5j12YTCU
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod Pietro » 05 dub 2015, 23:11

Zkusím užít věcí řečených na kmenovce.

Nůž - tím "pořezal" Will Hali.
Sekáček - ten dostala do zad Kelly. Mike bude možná prskat. A nejen on.
Motorovka - tu měla v rukách Jenn, když min. 7 hlasů rozřezala na cucky a udělala z nich bezcenné. :idea:

Will bude takový ten hráč, co je na houby v čemkoli, ale na hlas bude dobrý, vyhodit se dá kdykoli.
Stále mi ještě v půlce hrají 4 hráči, že by konečně zas dobrý výběr? Jen tři z toho jsou modrý... :-?
Rodney "3Cs" je stabilní jako plutonium - podruhé mu ruply plány. To ho nenechá chladným.
A o Mikea budu mít celkem obavu.

Že by hledání modré HII napodobilo Cagayan-Hunting?

Jméno kmene - Mě se třeba "Merica" libí vím naž např. caramoanský Enil Edam. Sorry. Ale ano, jde to líp vymyslet.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod Zeck » 07 dub 2015, 23:26

Trochu jsem přemýšlel o tom hlasování a jedinej logickej důvod mi přijde ten, že Will, Carolyn a Tyler měli v plánu s pomocí modrejch vyházet 3 No Collary a potom s pomocí Rodneyho a Shirin nebo Sierry se zbavit tria Mike, Dan, Kelly. To mi prostě jediný dává smysl...


Správně, jinak to být ani nemohlo. Ty dvě kancelářské krysy se pro modré rozhodli jen proto, že přesně s tímto plánem i počítají, jinak by to nemělo smysl, přidat se k početnější alianci, kde by byl potenciální boj o přežití náročnější než u červených prdelek a náhražky Ozzyho. Will zřejmě tento Rodneyho plán viděl natolik geniálním, že kvůli tomu prodal sám sebe, což se nedivím, jelikož je dutej jak tágo, ten v podstatě nemá šanci vyhrát, jen díky tomuhle kroku. Tahle tajná aliance v alianci každopádně postupně převezme kontrolu nad hrou, pokud je někdo neodhalí, Kelly je před odchodem nepráskla Mikovi a Rodney to nějak neposere...
-----------------------------------------------------------

Jinak k řadě, zase dokola, předchozí řada naprostá sračka, která člověka donutila reálně myslet, že se na to sledování úplně vysere, zvlášť teď, kdy ty historický seriály dostávají punc celovečerních filmů roztahaných do deseti dílů a nabízí víc vzrušení než další fádní All Stars shit s nehvězdnými hráči, a bum, hned další řada už zase zachraňuje dojem po té předcházející čiré hrůze. Soudě dle té naprosto mrtvé diskuze jak tady, tak na CSFD, je to ale už asi úplně jedno, protože ten pořad je chcíplá ryba a lidem už nestojí ani za starý dobrý flame. A pokud nestojí jednotlivé díly za flame, nikdo to už moc neprožívá.

Asi nejlepší díl řady, kterou nedrží nad vodou další trapné téma, tentokrát třídního boje, což mi přijde vysloveně směšný, ale jen cast, kdy se výjimečně povedlo vybrat lidi, kteří mají CHUŤ vůbec hrát. V předchozí hrůze, kterou vyhrála píča (za to se neomlouvám, vážně jí za ní považuju) chtěli hrát všehovšudy 3 lidi, všichni skončili v porotě hned po sloučení. Tady sice nikdo moc hrát zase neumí, ale má o to snahu, což když chce sedm lidí najednou a každý jinak, hned to nabízí zajímavé situace.

edit sice znovu prozrazuje, kdo vypadne a kdo ne (hispánský, chvástající se hezounek, který polovinu dílu žvatlal, jak je v bezpečí, nic jiného ani evokovat nemohl), ale co se týče perspektivy finále, netuším absolutně nic. V minulé řadě jsem na 80% věděl, že vyhraje ta píča, protože jí edit vychvaloval za úplný hovadiny už při sloučení.

Oceňuju fakt, že aliance jsou různorodé a nejsou prvoplánové, ale hezky smíšené. Díky tomu zatím ovce nenapadlo se spojit a vyřazovat papírově nejsilnější hráče podle seznamu, jako ve většině předcházejících řadách, kdy v té předchozí to bylo přivedeno k dokonalosti. Už mě zkrátka nudí čumět na největší hovna, která se dostanou až na konec a tam mě nudí k smrti, tady to na to zatím nevypadá, i když člověk nikdy neví.
Obrázek Obrázek Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod jukab » 10 dub 2015, 22:38

Poprvé v téhle sérii si napíšu komentář. Při kmenovce jsem ani nedutal, Jenn je můj po dnešku už jediný favorit, tudíž super, že alespoň ještě zůstala. Tyler a Carolyn naopak ukázali, že mozek nepoužívají, což je škoda :( Will je asi no comment, jediný z momentální 11 se hru nesnaží vyhrát, což je celkem rarita. Vidím to na pár nudných kmenovek, kdy vypadnou NC a pak další nudu při vyřazování WC a tu nej nudu až na konec, kdy se mezi sebou povraždí Modrásci, kteří jsou vůbec nejnudnější. Škoda, mohla to být dobrá série!

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2019, 10:18

Jenn mě baví. Má dobré hlášky, vtipně komentuje ostatní a sem tam jí něco bodne do okolí vagíny :oops: :)
A zrovna při ICH kde jde o výdrž, to nevymyslíš. Takže je dobře že zahrála správně imunitu a vyhla se vyloučení. O kolik jí to prodlouží plamen na pochodni je otázka.
Kelly to odnesla a žíly mi to netrhá, je si myslím že se měli zaměřit spíš na nějakého silnějšího hráče než na šedou myš Kelly, která poslouchá všechno co jí Mike řekne.
Upřímně nechápu Willa a jeho hlasování. To je podrazák k pohledání. Místo aby držel s Hali, Jenn, Shirin a pokusil se přemluvit ještě někoho tak prostě hlasuje s většinou. Co si myslí? že Blue collar ho za to odmění? Pošlou ho přes palubu při první příležitosti, nebo až nastane čas, protože v soubojích o imunitu není hrozbou.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů