S30 - Worlds Apart - EP08

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 15 dub 2015, 20:22

Byl by to dobrej kontrast s Malcolm- So :D Nevim, spíš mám dojem že Missy není v komunitě hráčů moc populární a upjala se k jedinýmu člověku, kterej je ochotnej se s ní bavit a ještě žije v TX :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Pietro » 15 dub 2015, 22:55

Tak to bylo o Danův fous.
A já bych se ani nedivil, kdyby pošťák padnul. V jednání se ženami je jak slon v porcelánu. A zrovna komunikace se Shirin je o hru. Ta je stabilní jako plutonium.
Že zařízli Hali? Jedině pro mě dobře.

Jsem spokojen. Jak s vypadlým, tak s nálezcem HII, tak vůbec se vším. Ale Joeův výběr na odměnu mi hlava nebere.
Will a Oskooi už přesluhují hodně dlouho. Čili nyní pryč tyto dva kusy a bude to cajk.

Pietrův kvartet stále v boji. Maxi, ty tele, mohli jste být komplet v pěti.

Mikey - Ralph z RI s rozumem.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2019, 12:16

Pro mě je vývoj trošku zklamání. většina se drží zbaběle velké aliance jen proto aby přežili nějaký ten den navíc. Přitom jim musí být jasné že až se vyřadí No collars tak jsou na spodku aliance a jsou jen položky na odpis. Mluvím o Tylerovi, Willovi, Sieře a Carolyn. Bojí se udělat nějaký velký krok, a hru zvrátit, a přesně tohle předváděli dřívější vítězové. Takhle jen čekají jako ovce až jim podříznou krk. Slibný začátek série, ale po sloučení místo aby to nabralo grády je to docela nuda.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti