S30 - Worlds Apart - EP08

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 8
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 09 dub 2015, 07:59

Musím říct, že každá nová epizoda mě jen utvrzuje v tom, že je 30. řada naprosto průměrná a obyčejná, alespoň tak to vidím já. Jedinej, komu jakž takž fandím, je Carolyn, zbytek castu je mi úplně volnej, soutěže proklikávám, Jeff nám začíná senilnět, viz ten WTF moment se Shirin před začátkem soutěže o imunitu, Dan, Rodney a Shirin jsou trio mamlasů, jestli příště Jenn quitne, protože jí chudince nevyšel plán a odešla Hali, tak je to fakt kráva atd. atd. :heat:

Aspoň to hledání HII vypadalo po mnoho letech jako něco alespoň elementárně složitýho :mrgreen: No stále to vidím na final 3 ve složení Mike, Dan a Rodney, vítěz Mike, což je akceptovatelné :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Alisch » 09 dub 2015, 08:51

Cyphere to nemůžeš myslet vážně? Už je to jak Joe nenásilně a elegantně vyfoukl Carolyn od úst nápovědu...aha, fanoušek Carolyn. Škoda, že imunitu našel Mike, začíná se z něj vyvájet zloduch.

K Danovi asi není co říct. Samozřejmě má tak trochu pravdu, ale sám je na absolutním dně svojí aliance a navíc to podal tak protivně a šovinisticky, že to fakt překonává i Rodneyho.

Mike taky strategicky zrovna neperlí a má kupu štěstí. Nejsem si jistá, že ten kec o Joevi a imunitě je dobrá věc.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 09 dub 2015, 11:53

Cypher: Nesouhlasim skoro ve všem, jestli je takový Cagayan považovaný za nadprůměrnou sérii, tak WA ho v mých očích ještě poráží, cast je i přes trio tupců (Rodney, Dan, Will) sympatičtější a všichni tu hrají, nikdo není typický pasažér (i ta Sierra alespoň hraje na obě strany, Will se flipem posunul do většinové aliance,..), mě se ta série celkem líbí.

K epizodě: Potenciál na jednu z nejlepších epizod za poslední sezony, nakonec nadprůměr s nešťastným koncem a obávám se, že mí oblíbení outsideři budou během příštích 3-4 epizod opravdu out. Jedinou záchranu vidím v "zapomenutém" HII z bývalého BC nebo flipnutím Carolyn s Tylerem, bohužel to se nepovede, kdo by odolal myšlence na final 4 s Willem a Rodneym? :D
Líbil se mi Joeův výběr na piknik, vzal všechny hráče, kteří by potenciálně šli přetáhnout, bohužel z toho setkání jsme viděli jen zipline a téměř spolknutou nápovědu, nic že by se Joe nebo Shirin pokoušeli získat hlasy na svou stranu (tak tomu budu teda věřit, tím pádem promrhaná příležitost).
Nezazlívám Tylerovi prozrazení nápovědy, on je v takové pozici, že si to klidně může dovolit a ještě získá kredit, ale kurva, ukázat Mikeův hon na HII a ještě jak slzí, to bylo asi každýmu jasný, v kterých rukou ta imunita skončí, to mi vadilo.
No a IC naplno ukázala, proč se Joeovi říká "Joe Amazing", pro mě je to na souši možná ještě silnější hráč do výzev než Ozzy, ten skládačky až tak neuměl co si pamatuju, uvidíme ještě ve vodě, ale tam to nejspíš zůstane Ozzyho teritorium.
Když holky nakously možnost, že by mohl jít Dan, ze kterýho ve všech jeho zpovědích čouhá, jaká je to "wannabe legend", tak jsem byl nadšenej...Ale přání je jedna věc :D Doufám že Jenn nebude taková kráva a nevzdá to.

Favoriti: Joe, Jenn, Shirin, Mike, Tyler (momentálně má nejlíp rozehranou hru)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 09 dub 2015, 12:40

Epizoda jako taková mě bavila, akorát mě dost naštval ten výsledek :( Z rozhovoru Dana a Shirin ve vodě jsem měl pocit, že Dan opravdu vyletí (kecy jako "tahle ženská by potřebovala pořádně proplesknout" mi opravdu vůbec nevoní), takhle nevím, co si z toho vybrat, že to mělo znamenat... Mike jako držitel nové imunity mi nevadí, je to trochu jiná situace než s Tonym v Cagayanu (Mike nemá komplet celé modré pod kontrolou, takže se mu snad bude skutečně k něčemu hodit)... Joe v téhle epizodě dobře válel, i když jeho odchod by byl asi pro hru zajímavější - holky by bez něj měly podle mě lepší šance, třebas i na tu holčičí alianci - na kterou ale, vzhledem k tomu, že má Probst tuhle řadu rád, nejspíš nedojde... (zvlášť když zbejvaj 4 ženský a Carolyn se Shirin prostě just pracovat nebude :-| )).
Hali mi bude chybět, ale je pravda, že její edit byl tak nějak divný (jako třetí kolo u vozu v No Collar mohla klidně mít edit podobný jako Sierra, jenže byla vidět - takže jsem se trochu bál, aby nebyla 1st Juror... :cry: ). Rozhodně mi bude chybět. Jsem zvědav, kdo to za Joea schytá příště - Danova poznámka o idolu WC byla zajímavá, že by se příště chystal blindside na Tylera? Vůbec by mi to nevadilo (pokud nestáhne Carolyn s sebou)...

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Shirin, Mike, Hali, Joe
Nejhorší: Dan, Sierra
(?)

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod ironer » 09 dub 2015, 14:56

Epizoda slušná. Jen ten konec mi nevoněl jako fanouškovi NoCollar. Bohužel.

Joe prokazuje svoje fyzické kvality v každé soutěži (navíc i v puzzle je zručný), bohužel to z něj dělá ještě větší terč.
Každopádně dalo se čekat, že modří půjdou po Hali nebo Jen. Nakonec to odnesla Hali, i když jsem chvilku doufal, že by mohl jít ten nemožný vepř s bradkou. ...va to byla škoda.

No každopádně dál fandím Joeovi a Jen, i když příště asi jeden z nich poletí...

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 09 dub 2015, 21:14

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Earl » 09 dub 2015, 23:01

Neviem či už niekto videl Ponderosu ale prišlo mi, že Hali bola herne v úplne inej hre :D
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 09 dub 2015, 23:30

Taky jsem čuměl, že je myslí ještě někde před dvěma TC :D No aspoň že je hezká :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Alisch » 10 dub 2015, 07:41

Poslechněte exit interview u Cesternina, tam Hali říká, že byla po vyloučení zmatená. A hlavně tam říká jednu dost klíčovou informaci ohledně Mika a Joea. Ale nebudu to sem psát otevřeně, mě to docela překvapilo a dost mi to změnilo náhled na to, jak nude hra asi pokračovat.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod kachna » 11 dub 2015, 20:52

Tak moje pocity po téhle epizodě jsou docela smíšené. Jako fanoušek NC jsem z odchodu Hali velmi zklamaná, škoda, že Sierra to nakonec nedala. Když ji na TC ukazovali, jak se pořád usmívá a tváří se tak zvláštně, tak jsem fakt myslela, že je nadšená z toho, že prostě udělá skvělý blindside.

Podle ukázek na příští epizodu myslím, že Jenn neodejde. To, že jí vyloučí kamarádku, a že ji tam neskutečně se*e Krysí obličejík, to mi prostě pro ni nepřijde jako důvod k odchodu, protože na to chce ona až moc hrát.
A když už jsem si příspěvek zprasila Rodneyho jménem, tak aspoň dodám, že už vážně chci, ať ho tak někdo nakope do p*dele. A to klidně do slova. Když Hali vyvalila na kmenovce to s americkou historií, tak jsem si ta říkala, že ten vůbec neví, která bije :D

Na příští soutěž se dost těším, mám ráda omlacující soutěže :D

Jo a jen dodatek na konci, to si vážně ti lidi nedokážou zapamatovat jména lidí, se kterýma tráví celý den?...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod cihi » 12 dub 2015, 00:08

Nechapu tenhle tah... sice Dan nema realnou sanci na vyhru.. ale odstrihli by tim alespon pravou ruku Mikea (vetsina vitezu mela k ruce takovyho podobnyho blbca jak Dana).

Ze by za to mohla jakasi priposr*nost Tylera?

Dal jsem nepochopil proc se vubec mensinova aliance nesnazila stahnout zpatky "svyho" Willa... u nej jsem zase nepochopil proc stale drzi s modryma.. kdyz si z nej ocividne delali prd*l... asi nema moc sebevedomi odporovat.


Ale asi nejdulezitejsi bod... Mike je presnej prototyp takovyho "pana Ameriky".. leze me tim neskutecne na nervy... on a jemu podobni jsou presne ti.. ktery nema zbytek sveta rado. Je to takovej typ cloveka s jednoduchym pohledem na svet. Bohuzel s imunitou to ted vypada na finale... ale absolutne vubec mu to nepreju... daleko radeji kdyby vyhral zase typicky americkej "golden boy" Joe.. ale to je vzhledem k rozhozenym kartam dost nepravdepodobny.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod XtttX » 12 dub 2015, 01:16

cihi píše:Dal jsem nepochopil proc se vubec mensinova aliance nesnazila stahnout zpatky "svyho" Willa... u nej jsem zase nepochopil proc stale drzi s modryma.. kdyz si z nej ocividne delali prd*l... asi nema moc sebevedomi odporovat.


Podľa všetkého, oni si mysleli že Will je stále s nimi, a Shirin hlasovala pre Jenn. :o
Hali si ešte po vylúčení v Ponderose myslela že Shirin 2 krát flipla. Bola totálne mimo, jak keby dačo vyfajčila. 8)


Tak modrí Willa viacmenej testovali, a je celkom evidentné že Rodney/Carolyn/Tyler to s ním myslia vážne. S trojicou Jenn/Hali/Joe podľa mňa nemal šancu, resp. by bol videný vyložene ako "jury goat". To že bude táto trojka držať pri sebe som vedel už pri zverejnení promo materiálov. Osobne by som ani nebol prekvapený ak by baby kľudne zobrali Joea do F3, min. tá Hali by na to "mala". ;)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod torciollo » 12 dub 2015, 09:53

XtttX píše:Podľa všetkého, oni si mysleli že Will je stále s nimi, a Shirin hlasovala pre Jenn. :o
Hali si ešte po vylúčení v Ponderose myslela že Shirin 2 krát flipla. Bola totálne mimo, jak keby dačo vyfajčila. 8)


Takhle to úplně nebylo, v exit interview u Roba Hali říkala, že byla sama překvapená, co to na té Ponderose vykládala :D Že hned po tom předchozím hlasování tušili, že to byl Will...

Stejně tak tam říkala, že trojka Jenn, Hali, Joe nebyla vůbec tak pevná, jak to z editu vypadalo a že kdyby Joe nevyhrál, tak ho chtěly s holkama vyhodit.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Zeck » 13 dub 2015, 00:05

Skvělá epizoda, nadprůměrná řada (počítáno od S21), výsledek dopadl nejlépe jak mohl. Sice jsem taky tak nějak vnitřně přál free osvícencům, kteří mají všechno u prdele, ale ta nadhazovaná ženská aliance, kterou chtěli upéct, ta mě vyděsila. Ta by zabila absolutně všechen potenciál a minipříběhy řady, kdy by se vše smrsklo na vyřazování chlapů dle seznamu a tupého čumění na zapadající slunce. Ta řada má našlápnuto na solidní příběhy (Rodney vs Mike), do toho náhražka Ozzyho vyhrávající imunitu za imunitou, kvůli které musí většina nahodile měnit plány před každou kmenovkou a člověk do poslední chvíle neví, co se tedy stane, do toho Tyler (asi nejlepší mozek řady) a ta stařešina, kteří ještě mohou otočit se hrou, zrádný Willl, u kterého člověk nikdy neví, co udělá, Sierra vs. asociální dědek, který je dokonalý villain, jenž by si to v potenciálním finále slízl i se smetanou. To všechno by šlo do hajzlu, pokud by nevypadla Halli, ale Dan (realizace ženské aliance). Takže jsem celkem rád, zvláště když Halli byla vedle infantilní Shitrin asi nejméně zajímavý hráč, který zbyl ve hře.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod avsman19 » 13 dub 2015, 12:24

Další epizoda, se kterou jsem spokojen co do kvality. Průběh jsem tak nějak očekával - Dan prudí, Rodney je mimo, Mike se opravdu snaží hrát a dělá pro výhru co může, Joe vyhrává jednu soutěž za druhou (za to má můj :idea: , bohužel to z něho dělá jasný terč a člověka, kterého by si do finále vzal asi jenom Woo). Vypadnutí Hali mi na jednu stranu nevadí, protože herně byla spíše do počtu (navíc hrozila pro mě nezajímavá ženská aliance), na druhou stranu mi vadí, protože byla do počtu sympatičtější alianci (Carolyn a Tylera nepočítám ani do jedné aliance, ti operují tak nějak nad nimi). Stále ve hře zůstává dost lidí, co to mají zajímavě rozjeté a jsou očividně schopni reagovat a přizpůsobovat se. Jsem rád za Mika, Tylera, Carolyn, Jenn - tito podle mě budou tvořit kostru veškerého taktického a herního dění, přičemž nějaký potenciál má ještě Joe (díky úspěchům v soutěžích), Sierra a Shirin. Dan, Rodney a Will jsou pajduláci, se kterými budou dříve zmínění podle potřeby šachovat. K příštímu dílu - nemyslím si, že by Jenn quitla, spíše naopak vzbudí nějaký rozruch.

A nemůžu si na závěr odpustit jednu věc - Co to jako Jeff se Shirin před soutěží zkoušel??? :o To bylo jedno mega velké WTF!! :cry: :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 13 dub 2015, 13:32

Zeck: V téhle řadě je tolik drobnějších aliancí, že pravděpodobnost, že by holky z top 10 prostoupily až do finále je mizivá, nehledě na to že z historie ženské aliance moc nefungují (výjimka Micronesie a částečně SJDS). Sierra by se nejspíš pořád kymácela ze strany na stranu, navíc tu máme divoké karty v podobě Carolyn a Tylera. Danovo vyřazení by podle mě sezonu spíš ještě víc nakoplo, teď se bojím že až do nějáké final 7 uvidíme hon na Joea a ostatní a až pak se dočkáme nějákého ukázkového blindsidu.
avsman19 píše:A nemůžu si na závěr odpustit jednu věc - Co to jako Jeff se Shirin před soutěží zkoušel??? :o To bylo jedno mega velké WTF!! :cry: :D

Já si myslím, že to celý byl takovej zoufalej pokus produkce ukázat Jeffa jako pořád cool chlapíka, ještě tam byl ten moment těsně před střihem na soutěž, kdy ležérně dvakrát tleskl a pronesl kamarádsky "Okay!" :D Tyhle pokusy podle mě jenom kradou čas pro intro, který mi zoufale chybí.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Zeck » 13 dub 2015, 14:34

Ženské aliance bohužel fungují celkem dobře, a pokud ne vysloveně "aliance", pak jistá soudržnost hráček, které na rozdíl od individuálně založených chlapů spolupracují. To je vedle toho, že nejsou moc velkou fyzickou hrozbou a hrají tišší hru bez okázalých kroků, druhý největší důvod, proč končí ve většině finále právě ony. Pokud by vypadl Dan díky této narychlo upečené emancipované alianci plné proslovů o ženské síle, obávám se, že by se rozhodně nerozpadla po jednom hlasování. Ve hře jsou jen tři výraznější aliance, aliance většiny (modráci), podaliance většiny (Rodney, Tyler, stařešina, Will), která je spíše takovou neformální a stojí na příslibu, že jednou něco udělá, a aliance červených prdelek s Ozzym 2. Ženská aliance, která by obsahovala zástupce ze všech tří, by to všechno smazala a pravděpodobnost, že by se vzájemně hecující holky po jedné kmenovce rozhodly, že s tou nenadále získanou většinou prostě seknou, je mizivá. Zvláště když by ve hře zůstal Rodney, který je pro Sierru na podobné úrovni jako Dan a Mike si svojí hrou vysloveně říká o zastřižení křídel, protože je jednoduše nejaktivnější, za což se milion dolarů dává. Třeba by ve finále neskončily, ale rozhodně by zapříčinily, že většina kmenovek bude statické odstřelování zbylých chlapů = čitelná nuda. Teď netuším, co se stane příště. Plán je sice jasný, zbavit se Ozzyho 2, ale takový plán byl už dvě kmenovky a výsledkem je blindside a druhý nikoliv herní, ale epizodně editační blindside na diváky. Jakmile vypadne Joe (a to se v brzké době určitě stane) stát se může už úplně cokoliv. Což je pro mě příslib, který převyšuje zbavení se Dana, který mě celkem baví tím jaký je asociální hovado.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 13 dub 2015, 18:55

No já viděl jenom čtyři holky, co se bavily o alianci, pak tam vidím spoustu "neznámých"...Kdo měli být těmi, co flipnou na druhou stranu? Kromě Sierry to byl zřejmě Will (soudím podle toho, co nám Hali stihla říct na Ponderose)...Vábení Tylera spíš bylo jenom pro diváka, to podle mě skrz Carolyn a její alergii na Shirin nebylo průchodný. Takhle by to byla situace 6:5 s tím, že na "druhé straně" by po vyřazení Dana byly na 4 hráče dvě HII a to by slibovalo docela dobrou zábavu když si vemu, že v téhle řadě je opravdu málo hráčů něják ortodoxně ukotveno (momentální situace je spíš takovej sňatek z rozumu).

edit:Když si to tak po sobě čtu, tak mě napadá, jestli vyřazení Dana bylo vůbec proveditelné, takže tohle celý je spíš taková teorie typu "kdyby u nás nebyli komunisti, co by mohlo být jinak" :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod Zeck » 13 dub 2015, 19:23

Je to čirá spekulace zapříčiněná editem CBS (skutečnost mohla být úplně jiná), ale flipnout měly veskrze všechny ženy. Tedy jádro v podobě Hali, Jenn a Shitrin, které se bavily o otravnosti Dana a plánu na ženskou alianci, s podporou bezradného Joea, nasrané Sierry (která přitakávala a z ženské aliance byla nadšená) a Tylera s Carolyn. Tylerovi Shitrin strategicky vnukla myšlenku, že Modří jsou až moc silní, takže by se měli zbavit pro tuto kmenovku alespoň jednoho z nich a pak se uvidí co dál (velmi logické důvody). Tyler s Carolyn tedy mohli podpořit ženskou alianci a jejich plány, aniž by o tom věděli, zkrátka jen proto, že hlasovat pro Dana bylo v daný okamžik celkem výhodné, zvláště když ani nefiguruje v jejich tajné podalianci. Oni to ale neudělali, proč, to nevíme, protože nám to edit neprozradil. Možná o ženské alianci věděli a pro Tylera byla taková možnost neakceptovatelná, protože v ní neměl budoucnost, případně se chtějí držet původního plánu na svrhnutí Mika. Nebo jak píšeš, Carolyn natolik nesnáší Shitrin, že o tom ani na vteřinu neuvažovala, to nevíme. Rovněž neznáme myšlenkové pochody Sierry, která byla z ženské aliance u vytržení a pak stejně napsala Hali. Ženská aliance ale na stoje byla a neměla daleko k tomu, aby se prosadila. Stačilo, aby Sierra udělala to, co tvrdila, že udělá a Tyler na chvíli zahával. Pak by to bylo 5:5 (pokud by se po vyřazení Dana T+C vrátili zpět k modrým) a tam je možný už úplně všechno.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod brninho » 13 dub 2015, 19:45

No a to je asi to jádro pudla a bod, na kterém se shodneme...Edit byl mnohoznačný a spoustu toho beztak nevíme.
Osobně si fakt myslím, že nás teďka čeká ta nudnější pasáž, kterou zachrání jen nějáká nevídaná Joeova vítězná série, ale rád se nechám překvapit.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod avsman19 » 14 dub 2015, 08:15

Podle mě nás zase taková nuda čekat nemusí. Je jasné, že v nejbližších dílech se většina zaměří na největší hrozby, a to jsou Joe a Mike. Jakmile Joe nevyhraje imunitu, tak velmi pravděpodobně letí. Pokud ale bude dále úspěšný, zaměří se spousta lidí na Mika (což se stane tak jako tak po Joeově vyřazení) - ale ten má imunitu a bude ji, dle mého, umět vhodně použít. Čili tento scénář může vést k docela zajímavým zvratům.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod hozu » 15 dub 2015, 18:07

Zprvu jsem si říkal, že mě tento vývoj zklamal. Asi jsem tak moc čekal ten očekávaný "podraz", který epizoda vyvolala. Je však pravdou, že zpětně jsem z něho i celkem nadšený. Mým favoritem je již od prvního dílu Tyler a právě jeho tah a Carolyn jsem na začátku moc nepobral. Je však zcela logické, že půjdou s aliancí, která se může snadno rozsypat. Což podle mého modří určitě budou. Nebo alepsoň v toto jejich geniální smýšlení doufám :D. Jsem zvědavý na další část.

Favorit: Tyler
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod XtttX » 15 dub 2015, 19:13

4. manžel? :)
Obrázek

Kto sleduje ich twittre určite postrehol že sa celkom dosť stretávajú. Viď napr. táto fotka. Missy sa už dokonca zoznámila aj s Mikeovou rodinou.
Žeby ďalší Survivor couple? :love:

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S30 - Worlds Apart - EP08

Příspěvekod adesso » 15 dub 2015, 19:55

Missy jsem vůbec nefandil jejímu budoucímu čtvrtému (?) ale ano :mrgreen: :idea:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti