S30 - Worlds Apart - EP09

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod milan » 18 pro 2014, 08:28

Epizóda 9
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

stale nuda

Příspěvekod aqmel » 16 dub 2015, 07:49

dopadlo to tak jak melo -jenn i kdyby vyhrala imunitu , dopadlo by to stejne -joea trik s falesnim idol na mike by neuspel -aspon mike vypadal jak idiot ze si myslel ze drzi pravy idol kdyz jeden ma u sebe a jeste k tomu nevi ze carolyn ma taky idol aliance uprimnosti jaj vysita -priste zachvat rodnyho na mika ,snad se to zacne hybat kdyz nepritel cislo jedna joe je pryc-

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Alisch » 16 dub 2015, 07:59

Tak. a teď chci, aby se na just Jenn vzpamatovala a vyhrála to. Chápu tah Shirin, ale mohlo to být ještě zajímavější. Mike je mi víc a víc nesympatický, takže ho Rodney snad fakt spálí.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 16 dub 2015, 08:35

Celkem zajímavej díl, dokonce jsem ani neproklikával soutěže :mrgreen: Odchod Joea mě nijak nemrzí, jeho šance na finále byly extrémně nízký a celkově mi přišel míň zajímavej než mnoho ostatních hráčů... Teď v podstatě jen čekám na epizodu kde Rodney flipne, i když kdo ví, jestli se to stane. Jestli ne, bude zbytek epizod poměrně dost nudnej :-| Nejideálnější parťák do finále je pak Will, kterej mi svojí hrou připomíná Gervase - svezu se silnou aliancí až do finále a nic vlastního během hry neudělám... kapitola sama o sobě je taky Dan a jeho sociální hra alá Russell Hantz :cry:

Jakž takž fanditelní pro mě: Carolyn, Tyler, Mike
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 16 dub 2015, 10:32

Z celého dílu mě nejvíc pobavily Rodneyho imitace Mika a Dana. Škoda, že nevyšel plán Jenn s předáním imunity. Ale i takhle to bylo zamotané docela dost, na to, jak předvídatelný konec to mělo. Shirin se podle mě rozhodla správně, snad má šanci nějak se dostat do sedla, fandím jí v tom. Sierra, Tyler, Carolyn - v tomhle díle všichni v podstatě neviditelní... Dan trochu lepší než minule, snad díky tomu, že nebyl vidět. :D

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Shirin, Mike, Joe
Nejhorší: Tyler, Sierra
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod brninho » 16 dub 2015, 13:22

Aniž bych to myslel něják ironicky, tak tohle si žádalo velkou dávku umění, aby se z hovna co se nabízelo udělala dobře koukatelná epizoda. O prolomení většinové aliance se v podstatě vůbec nejednalo a otázka byla jenom jestli je Jenn fakt taková zhrzená kráva a quitne nebo očekávaně půjde při první prohrané IC Joe. Nastala varianta číslo 2, ale Joe si zaslouží palec nahoru jak se snažil do poslední chvíle bojovat, těším se na jeho příští účast.
Věci se snad v dalším díle dají do pohybu, zůstala Shirin která zjevně dost lidem leze na nervy a možná právě proto má velkou šanci zůstat a Jenn která svými řečmi ztratila na respektu a nemyslím si že je v bezprostředním ohrožení, obě by se rázem mohly stát swing votes a rozhodnout jestli hru převezmou modráci nebo čtyřka Tyler, Carolyne, Rodney, Will.

Favoriti: Shirin, Jenn (ještě jedna podobná epizoda a z výčtu vypadne), Mike (nepřeju mu v téhle hře, ale objektivně se mu musí nechat, že zatím drží otěže), Tyler
Ven: Dan, Will, Rodney (ale za imitování palec hore, chtěl bych vidět nějákou challenge mezi ním a Cesterninem :D )
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod ironer » 16 dub 2015, 15:27

Jak už bylo psáno, taky jsem čekal, že to bude epizoda o ničem, protože bylo celkem zřejmé, že poletí Jenn nebo Joe. Ale nakonec se to ještě trochu zamotalo, když to chtěl Joe zvrátit idolem "made by self". Byl bych rád kdyby se Jenn zdravě nasrala, vyhecovala a začla znova bojovat, ale to se asi nestane...

Každopádně dál fandím právě Jenn (i když trochu nasrala tou poraženeckou náladou) a myslím, že Carolyn a Sierrra by mohly dojít daleko, doufám, že v příštím díle přijde pořádný zvrat...

Andrea
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2013, 16:20
Nejoblíbenější série: Heroes vs Villains, Cagayan

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Andrea » 16 dub 2015, 16:23

Tak k příležitosti vyloučení mého oblíbence jsem se rozhodla napsat svůj první příspěvek :D I když zrovna k této epizodě..
Nebylo to až tak nudné jak jsem čekala (vzhledem k tomu, že bylo dost jasné, že buď Joe nebo Jenn poletí), ale i přesto.
Co mě u téhle série překvapuje, jsou odměny. To tam vážně vůbec neprobírají strategii? Nebo se to prostě jen do dílu "nevejde"?
Kmenovka by i mohla být zajímavá nebýt toho, že jen co ukážou první hlas, je vždy jasné, kdo vypadne.

Na následující epizodu se těším. Jsem zvědavá, jestli bude Jenn vyčítat Shirin, že ji tam nechala nebo to prostě vezme jak to je. Hlavně doufám, že se zase vzpamatuje, protože tímto přístupem mě vážně zklamala :-?

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod torciollo » 16 dub 2015, 19:19

Reward :? ...co to zase mělo být? By mě zajímalo, kolik to Snickers stálo, že jsme asi padesátkrát slyšeli název jejich produktu... to mi ta slepice přišla jako daleko lepší odměna, po té čokoládě jim mohlo být tak akorát blbě...

Jenn :? ...jestli měla nějaké moje sympatie, tak ty jsou pryč. Tyhle lidi prostě nechápu, do tý show jsou jistě zástupy adeptů a někdo si toho pak takto neváží, přístup vyloženě na facku... A korunu tomu nasadila řečima typu "já nejsem quitter"... hahaha

Rodney :lol: ...parodie Mika jednoznačně nejlepší moment dílu!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod brninho » 16 dub 2015, 19:38

torciollo píše:Reward :? ...co to zase mělo být? By mě zajímalo, kolik to Snickers stálo, že jsme asi padesátkrát slyšeli název jejich produktu... to mi ta slepice přišla jako daleko lepší odměna, po té čokoládě jim mohlo být tak akorát blbě...


:D
Přílohy
vytastweet.png
vytastweet.png (7.7 KiB) Zobrazeno 5871 x
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod ironer » 16 dub 2015, 19:51

Jo a uplně jsem zapomněl vzpomenout Rodnyho. To jak napodobil Mikea a Dana bylo skvělé, řekl bych jeden z nejlepších funny momentů v historii hry, aspoň pro mě...

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod kachna » 17 dub 2015, 20:52

Stalo se, co se stát mělo. Už od toho co ani Joe, ani Jenn nevyhráli mi bylo jasné, že se nikdo nenechá překecat, budou chtít ven největší hrozbu, a tak půjde můj nejoblíbenější hráč série. Jen mě překvapilo, že Joe nezkusil zviklat Rodneyho, aby vyřadili Mikea, protože ta nemilost, kterou ti dva k sobě mají musí být v táboře jasná. No, jak jsem řekla, nic překvapivého se nestalo a mě zbylo jen zatlačovat slzičku při zhasínání Joeovi pochodně :( :(

Velkým plusem se stalo Rodneyho napodobování, za tohle u mě získal aspoň malé plusové body, protože ho normálně opravdu nemám ráda.

A jak jsem říkala po minulé diskuzi a zmínila jsem to i v diskuzi, Jenn sice má kecy s tím, že chce odejít, ale nikdy by nequitla tak, že by pro ni Jeff musel přijet do tábora, dělat velké drama a pak ji, i s máváním bílého šátečku, odvézt na lodi.

Aspoň, že je Joe v porotě, můžu sledovat aspoň jeho reakce na hru a těšit se na jeho otázky na finálové kmenovce, i když si teď momentálně vůbec nedokážu představit, ke komu budou směřovány :?

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod brninho » 17 dub 2015, 21:31

kachna píše:A jak jsem říkala po minulé diskuzi a zmínila jsem to i v diskuzi, Jenn sice má kecy s tím, že chce odejít, ale nikdy by nequitla tak, že by pro ni Jeff musel přijet do tábora, dělat velké drama a pak ji, i s máváním bílého šátečku, odvézt na lodi.


To nic nemění na tom, že je to quit, a Jenn by to delegovalo na ženský pohlavní orgán stejně jako všechny ostatní quittery...Já mám Jenn rád, doufám že to byla jen pár dní trvající frustrace plynoucí z menstruace a ztráty nejbližší kamarádky, ale pokud by se tak měla chovat dál, tak se z "fanditelné" hráčky stane póvl na úrovni Dana, Willa a Rodneyho.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod kachna » 18 dub 2015, 09:36

brninho píše:To nic nemění na tom, že je to quit, a Jenn by to delegovalo na ženský pohlavní orgán stejně jako všechny ostatní quittery...Já mám Jenn rád, doufám že to byla jen pár dní trvající frustrace plynoucí z menstruace a ztráty nejbližší kamarádky, ale pokud by se tak měla chovat dál, tak se z "fanditelné" hráčky stane póvl na úrovni Dana, Willa a Rodneyho.


To máš pravdu, není to zrovna čin, po kterým má člověk chuť křičet:"Jo, Jenn, jsi skvělá!", ale pořád je tady aspoň šance, že se vzpamatuje a zabere. Na výhru pár imunit ona sílu má, blbá taky není a hrou by tam zamíchat mohla, kdyby, jak jsem už zmínila, se vzpamatovala. Kdežto, kdy quittne stylem "Jeffe, přijeď pro mě do tábora", tak je jasné, že už toho ve hře moc neudělá.
Já se na to dívám spíš z takového hlediska, jinak na to mám vlastně dost podobný názor jako ty ;)

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Sajgon » 19 dub 2015, 12:53

"beee, beee, jsem krava a chci odejit, beee beee, je to tezky a mam hlad, bee beee"
Proste a jednoduse blba krava. kdyz si predstavim kolik lidi by do te souteze chtelo a dostane se tam nekdo takovej.

1. soutez: pekna, ale reknete mi proc jsou amici tak pitomy a skacou do site sipku misto toho aby to prebehli.

2. soutez: soutez jako takova pekna, ale vykon dost pokulhaval. Tash a spencer tam stali asi hodinu a pul.

end: peknej pokus joe, skoda ze to nevyslo, ale zase nechapu ten tah s tou imunitou. Mike si ji mohl nechat (nikdo nevidel, ze mu ji joe predava) a az by potreboval tak ji mohl zahrat. Je jedno, ze mohla bejt neprava, kdyz ma vlastni pravou a kdyby to nahodou nebyl fake, tak ji ted vyplacal uplne zbytecne.

Fandim: Mike, Tyler, Rodney

I dont care: C. , Dan , Sierra, Will

burn in hell: jenn, Shirinn

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:25

Ackoliv Joe patril k mym favoritum, tak jsem na jednu stranu rad, ze vypadl. Libilo se mi take, jak se snazil to alespon zahrat s fake immunity idol. Podle me to Mike zahral vyborne, protoze vedel, ze jde o nepravou imunitu, kdyz uz sam jednu ma, takze vi, jak v tehle rade vypada, a navic pred svoji alianci vypada jeste lepe.

Jenn me v tomhle dile stvala, ale snad se sebere a bude dal bojovat. Shirin se mozna dostala do hry. Jsem zvedavy, zda se podari alianci Will, Rodney, Carolyn, Tyler otocit hru. Pokud by se jim to podarilo, tak bych pak videl na viteze jednoho z dvojice Carolyn - Tyler, protoze to maji skvele rozehrane.

Rodneyho parodovani Mikea bylo famozni! :D

Tesim se na dalsi vyvoj, protoze v situaci 7 na 2 uz je zrejme, ze prijdou zarezy do vlastnich rad.

Favoriti: Mike, Tyler, lehce i Carolyn
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:27

Sajgon píše:1. soutez: pekna, ale reknete mi proc jsou amici tak pitomy a skacou do site sipku misto toho aby to prebehli.


Tomu jsem se taky smal. :D Pochopil jsem, ze tam skocili ti prvni hraci z obou tymu - Mike a Rodney, ale nevim, proc je nasledovala vetsina? :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod avsman19 » 21 dub 2015, 13:29

Podobný díl, jako byl tento 9., musel dříve nebo později přijít. Zase tak moc se v něm nestalo - šlo v podstatě jen o zakončení lovu na Joea. Toho kluka jsem měl fakt rád a myslím si, i když to nešlo moc vidět, že je na tom strategicky a sociálně lépe než Ozzy, kterému se v mnohénm podobal. Proto bych ho viděl rád ještě jednou (třeba právě v S31).

Velkým minusem pro mě byla Jenn. Ačkoliv jejímu znechucení a ztrátě motivace rozumím (opravdu tam nemá moc variant a cest, jak se ještě někam dál ve hře dostat, navíc v Ponderose by si mohla užívat s kamarádkou Hali), její přístup je fakt na facku a nezachraňuje ji ani to, že "není quiterka".

Plusem této epizody bylo, že jsem se u ní hodně nasmál. Hlavně u RC. Tolik placáků, držkopádů a skoků do sítě jsem opravdu nečekal. Korunu tomu dává Willův "omráčený mrož" na skluzavce :D to bylo něco neskutečného :lol:

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod Pietro » 22 dub 2015, 21:25

No, tak se všichni Joey-Hunters dočkali. Vlasáč je v čudu. :-?
Také nemám rád typ hráčů, kteří jsou otrávení jako indiánský šíp, ale přece neodejdu sám, jen ať mě vyrazí. Což logicky nikdo hned tak neudělá, zvlášťě teďka při sloučení. A ano, Jenn je z "mé" bandy, takže kopu do vlastních řad.

Dane, ty radši nemluv. A nebo lépe, nedělej vůbec nic. Jinak mi tě vyrazej.
Parodie na Mikea a Dana :idea: - mají na to perfektní hlasy, oba dva.
Už našli Willa. Na skluzavce ležel jak vyvrženej vorvaň. Už se do něj pouštěli racci. :D
Dan při vodní soutěži opět potvrdil, že i lidi s bříškem dovedou být mrštní. To bylo tou čokoládou. Stopro.

Will příště seřve Shirin. Těším se. Už bylo načase. A já být Jenn, udělám to taky. Prodlužovat moje utrpení jen kvůli sobě, bylo od Shirin celkem sobecký.

A Joey by si mohl s Bobem (17) otevřít šperkařství. :idea:
Do dalších dílů si přeji kopanec do zadku pro Shirin a Willa (ten počká), a rozpuštění dua Carol/Tyler.
A pak ať se pobijou po libosti. Že bych se dočkal finále složeného z mých oblíbených? :shock:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2019, 23:53

Joey je stejně jako Ozzy prostě natolik dobrý v soutěžích, že se ho ostatní prostě musí zbavit, protože pustit takového člověka do finále by byla milionová chyba. Všichni to vědí a proto nikdo takový Survivor asi nikdy nevyhraje.
Jenn, které jsem začal fandit mě svým poraženectvím teda pěkně zklamala.
Musím samozřejmě zmínit Rodneyho imitátorský výstup, jeden z nejvtipnějších momentů ever. :beer: :lol:


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti