S30 - Worlds Apart - EP11

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod milan » 30 dub 2015, 07:25

Epizóda 11
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 30 dub 2015, 08:49

Líbí se mi vývoj posledních epizod, jsem rád, že Mike vyhrál imunitu a tím pádem ho uvidíme i v epizodách 12 a 13 :idea: Plán na kmenovce měl dobrej, i když šance na úspěch byly malý. Každopádně jsem zvědavej, kdo půjde příště kdy se ta šestka už bude muset obrátit proti sobě, vsadil bych si na Tylera :smile:

Teoreticky by Mike nemusel ani příště použít svůj HII - když nevyhraje imunitu, všichni budou věřit tomu, že zahraje HII a tak budou muset vykopnout někoho ze svých řad a jedinej způsob, jak zároveň spláchnout Mikův HII je udělat alianci 5 a rozdělit hlasy mezi obětního beránka a Mika v poměru 3:2... jestli ovšem nedaj dokupy tuhle alianci 5, což je celkem pravděpodobný vzhledem k tupounům Willovi, Danovi a Rodneymu, tak je Mike prakticky v suchu a nemusí ani zahrát HII (4 hlasy už proti potenciálním 3 nerozdělej a nemůžou riskovat hlasovat 4x jen pro Mika, aby ten pak mohl vyřadit koho se mu zlíbí když zahraje idol) :hungry:

Jinak nechápu proč byla imunita i pro ženskou, přijde mi to jako práce produkce pro zvýšení šancí pro Mika a Shirin, jinej důvod tam fakt nevidím v týhle fázi hry :?

Ve finále stále vidím Rodneyho, ten má snad nejvíc hashtagů ze všech hashtag řad!!! K němu nejspíš Dumbo Dan, ale kdo třetí... ten Mikův edit mi furt nějak nedá spát... :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 30 dub 2015, 10:07

Tak po tomhle díle už ani nevím, co napsat... strašné zklamání. Ani nepamatuju, kdy jsem byl naposled z vývoje hry a něčího vypadnutí takhle v pytli. Nejspíš v SP po odchodu Dawn... Mike mě zklamal, jasně, bylo logický si idol nechat, teď je z něj takovej druhej Terry... ale jako musí ještě přežít 4 kola, to znamená vyhrát 3 imunity a jednou zahrát idol... no nic. V roli, ve které se octl, se mi Mike přeci jen nakonec nijak extra nelíbí (respektive pokud stylem Terry vyhraje, bude to dost na pytel). Z velké šestky fandím snad akorát... Carolyn? Sieřře? Danovi? (omg)... Upolu mělo aspoň Sophii, ale tady to je fakt bída.

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Shirin
Nejhorší: Will, Rodney, Tyler
(?)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Erik » 30 dub 2015, 10:21

Tak tohle byla docela nudná episoda, dokud Mike zase nevyhrál. V ten moment co Rodneymu spadlo to vědro na hlavu už sem myslel, že Tyler jde. Mike se dobře snažil a je i logické, že se ho snažil zbavit. Kdyby zahrál HII tak Tyler 100% jde. Dost se divim, že mu Carolyn nepokryla záda, mohli tam oba napsat nejistou Sierru a měli by na pár kol klid. Tyler je teď jedinej, kdo má šanci porazit Mike, pokud nepůjde o něco s váhou, jelikož to je opravdu velkej chlap. Navíc ve hře umí dobře chodit. Jestli v příštím díle vyhraje imunitu, a Carolyn zahraje immunitu tak tahle WC dvojka má finále jistý. Ale moc se mi nelíbí jejich edit. Každopádně uvidíme jak se zachová pošuk Dan a Sierra.
Fandím: TYLER, Carolyn, (možná trochu i ten Mike)
Ven: Sierra
Jinak tohle dneska ráno tweetnul Tyler:
In about 10 minutes, the #Survivor world learns 2 things:
1) That I dug through Dan's bag, and
2) That he lied about losing his underwear

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod brninho » 30 dub 2015, 11:36

Tohle byla do závěru IC docela nechutná epizoda, kdy jsem si celou dobu představoval, jak dávám asociálovi, hispánské píči (která hraje dobře a snad to celý vyhraje když ne Mike, nechci ji už vidět znovu), vyvrženýmu vorvaňovi a krysímu ksichtu ťavky mezi oči, tak znechucenej jsem byl.
Ještě před IC jsem si říkal, že to je soutěž přesně navržená pro Carolyn a Tylera, kteří už prokázali velkou výdrž a koncentraci, z poloviny jsem měl pravdu nebo spíš z poloviny to byl menší horror. Z Dana je mi na zvracení, Phillip byl taky asociál, ale aspoň někdy prokázal, že v hlavě něco má, Dan je prostě pošť(ěv)ák, naštěstí to "povzbuzování" bylo spíš kontraproduktivní, já bych tu tyč pustil jen proto, abych mu dal facku. :D
Shirin pak na to šla v podstatě dobře, vytáhla to, že není hrozba a blablabla, ale co to je platný na Dana, kterej jak říkal Tyler nevidí za final 6 a Sierru alias věčnou možnou přeběhlici, která se k tomu nikdy (a nepochopitelně) neodhodlá.
TC byla definitivní náplast na všechno předtím, když teda odmyslím Danovy non-sense kecy (ano, leze mi na nervy). Mike to mohl zahrát v "Malcolm stylu" a udělat opravdu epickou kmenovku, ale nerozhodl se tak a udělal dobře (víme jak to s Malcolmem nakonec v Caramoanu dopadlo). Ztráta Shirin mě mrzí, o to víc skrz ten debilní potlesk, ale Mike má teď několik zbraní na to, aby s hrou ještě zatřásl, Tyler se musí už definitivně vybarvit v dobrého hráče (zatím to tak něják všichni jenom tušíme) nebo jde na Ponderosu.

Btw. Vím že je diskuze v podstatě mrtvá a budu rád, když mi odpoví aspoň někdo, ale docela rád bych znal váš názor na Sierru, podle mě extrémně zazdila velkou šanci, o které diskutovala jak s Rodneym, tak se Shirin. Já když ji poslouchám jak v epizodách, tak na youtube, ona není vůbec hloupá, o to víc mě překvapuje ta její připosranost, zbytečně se připravuje o šance na výhru.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Erik » 30 dub 2015, 12:48

brninho píše:Btw. Vím že je diskuze v podstatě mrtvá a budu rád, když mi odpoví aspoň někdo, ale docela rád bych znal váš názor na Sierru, podle mě extrémně zazdila velkou šanci, o které diskutovala jak s Rodneym, tak se Shirin. Já když ji poslouchám jak v epizodách, tak na youtube, ona není vůbec hloupá, o to víc mě překvapuje ta její připosranost, zbytečně se připravuje o šance na výhru.


To že hloupá není v tom s tebou souhlsím, ale jít s Mikem je obrovskej risk. Když se dostane do final 6 můžou s Danem zkusim Willa a jít do remízy, čehož se upřímě dost děsím když má navíc Dan svůj extra vote. Navíc ve finále by proti Mikeovi neměla moc šancí.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdo nesleduje Hráče na sociálních sítích NEČÍST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[spoiler]No a u Tylera sám moc netuším, v civilu se hodně kamarádí s Mikem a Danem a Sierrou. Nedávno sem viděl, že Joe, Tyler, Jenn, Mike a Sierra se sešli a šli někam na baseball.
https://twitter.com/TheTFreddy/status/5 ... 1473737728
https://twitter.com/TheTFreddy/status/5 ... 4844771328
Kdyby bylo finále Tyler vs. Mike vůbec bych se nezlobil. Ale bojím se, že se asi zkamarádí v Ponderose[/spoiler]

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod avsman19 » 30 dub 2015, 13:02

Před epizodou jsem si říkal, že půjde Shirin (protože kdyby Mike nevyhrál imunitu, zahrál by HI) a že pokud se něco nezvrtne, nebo se někdo pořádně nerozhoupe, bude to hrozná nuda. Před IC nic nenasvědčovalo tomu, že bude scénář jiný. První indicie byla, že se režie málo věnovala potenciálnímu flipu na vyřazení Tylera klasickou cestou. Sierra sice chtěla, ale očividně nesehnala nikoho dalšího z "šestky", kdo by se chtěl podílet na převratu. K její škodě, protože by to byl move, kterým by se mohla případně ohánět na FTC. Na druhou stranu, upřímně, moc možností holka ale neměla - Carolyn, a Rodney jsou mimo, nešli by proti Tylerovi, Will očividně nemá mozek ani koule o něčem takovém ani uvažovat, čeká, že se sveze za Tylerem nebo Carolyn až na FTC. A představa, že se Sieře podaří přesvědčit tupého Dana, je taky mizivá. Proto holka zatím vypadá tak pasivně.

K TC - bylo jasné, že se něco stane, bylo na to vyčleněno dost času v díle. Když vynecháme blbé kecy, které s hrou až tak nesouvisí, byla to cool kmenovka. Mike to zahrál asi nejlíp jak mohl (čistě z jeho pohledu) a pořád mu fandím ze všech nejvíce, aby to dotáhnul na FTC. Perfektně připravil půdu pro rozkol šestky a je jasné, že se to v příštím díle bude různě míchat. Myslím si, že jediná šance Tylera na delší přežití, jsou výhry v soutěžích o imunitu. Příště půjde s velkou pravděpodobností právě on (ideálně po vítězství Mika v IC), o což se postará především Mike+Sierra+Dan, který se uraženě a dotčeně vrátí na Mikovu stranu. Každopádně to ještě zamíchá Carolynina HI, na tu ale dojde zřejmě až za 2-3 díly.

Uvidíme, potenciál ta řada ještě pořád má dobrý.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Empli » 30 dub 2015, 15:59

Tak zatím mě tahle řada pořád baví což je určitě fajn. Sierra ať třeba chytrá ženská v reálu, tak ve hře prostě nemastná neslaná a je tam jen do počtu. Carolyn taková chvíli sympatická chvíli ne no každopádně ještě třeba zamíchá kartami se svojí skrytou imunitou. Tyler vcelku fanditelný, akorát teda do cizích tašek se neleze. Nicméně možná není tolik vidět, ale podniká kroky k výhře a rozhodně si to po Mikovi zaslouží vyhrát právě on. Pak tu máme nesympaťáky Dana a Willa, kteří projdou do finále možná a tam pro ně nikdo nebude hlasovat. Rodney ten už taky nemá asi šanci na výhru, ale je s ním sranda alespoň. No a teď k Mikovi. Rozhodně je fajn, že vyhrál opět imunitu a doufám, že se dostane až do finále. Je to prostě takový sympaťák. Nakonec pak vypadnuvší Shirin. K ní snad jen tolik, že ve finále by pro ni nejspíš taky nehlasovali a stejně by dřív nebo později vypadla. Každopádně se těším na příští epizodu kdy pokud nevyhraje Mike imunitu, tak použije tu svou tajnou a dle mého to tak jinak v příštím kole schytá Tyler a z naší 6 bude rázem 5. :D

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod mikro » 30 dub 2015, 18:52

Z mého osobního hlediska je tohle snad nejvíc nesympatická F8 nebo kolik jich tam je. Kromě Mika už nefandím absolutně nikomu.
Nemůžu se rozhodnout, koho nesnáším víc, jestli Dana nebo Willa. Ano, Shirin je drama queen, ale Dan je ještě horší, všimli jste si té jeho dramatické mluvy, jak klade důraz na jednotlivá slova? Je vážně nechutný a jak už někdo psal, z jeho povzbuzování Rodneyho při soutěži o imunitu jsem se málem poblil. Will je kapitola sama o sobě, ačkoliv Shirin u mě trochu klesla, protože z toho konfliktu ždímala soucit ostatních co to jde, avšak Will je u mě stejně dobytek.
Tyler a Carolyn jsou strašně nudní, Carolyn navíc ještě děsně nesympatická. S Rodneym to mám jako na houpačce, občas mi nepřijde tak hrozný a docela mě i baví, jindy se mi totálně zhnusí. Sierra je možná všímavá a rozhodně není hloupá, ale její neschopnost udělat jakýkoliv krok ve hře, který by aspoň o trochu vylepšil její pozici, ji jako hráčku dost sráží. Ale vypadá to, že má docela dobrou sociální hru, nedivil bych se, kdyby ve finále s hlasy od No Collars porazila v podstatě kohokoliv kromě Mika a možná Tylera.
Už se těším na konec téhle série!
Fandím: Mike
Nefandím: Dan, Will, Carolyn

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 30 dub 2015, 19:24

mikro píše:... Ano, Shirin je drama queen, ale Dan je ještě horší, všimli jste si té jeho dramatické mluvy, jak klade důraz na jednotlivá slova?


Jojo, všiml, snaží se vypadat jako děsnej génius, ale přitom je to akorát tak šašek, navíc vždycky ty jeho přehnaný reakce když Jeff popisuje odměny :heat: Jestli bude na FTC, tak to bude strašnej výplach :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Alisch » 01 kvě 2015, 10:08

cypher.eu píše:
Jojo, všiml, snaží se vypadat jako děsnej génius, ale přitom je to akorát tak šašek, navíc vždycky ty jeho přehnaný reakce když Jeff popisuje odměny :heat: Jestli bude na FTC, tak to bude strašnej výplach :mrgreen:


On je hlavně Dan hrozný pokrytec. O Shirin poád říká, jak má dvojí tvář a sám jí do ksichtu tvrdí, jak je mu šíleně líto, že na ni Dan vyjel a že měla v rodině násilí a na kameru tvrdí přesný opak...není náhodou tohle dvojí tvář?

Já si třeba myslím, že Shirin to minule i teď zvládla dost dobře. Nedělala zbytečné drama, oni ji doslova zahnali do kouta a ona se na kmenovce jen ospravedlnila. Další, čím mě Dan znechutil bylo, jak prostě vždycky musí být ve všem o jednu úroveň větší. Větší fanoušek, ježiš on je adoptovanej...katastrofa, že?

Nicméně to o obou hodně vysvětluje. Shirin je poškozená domácím násilím a proto se chová jinak, i když se s tím nějak popasovala. Nechová se standardně a proto si ji větší skupina lidí vybrala jako boxovací pytel a terč. Dan je zase "poškozený" adopcí a taky mu to zanechalo na psychice šrámy. Problém u něj je, že on tou svou deformací ubližuje ostatním.

Will je kapitola sama o sobě. Do teď jsem nechápala, proč se zaměřil zrovna na Shirin a nevyjel na Jenn, která s tím schováním jídla přišla. Ono je to ale jednoduché, Jenn by si ho podala a Will si na ni netroufnul.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod torciollo » 01 kvě 2015, 10:23

Mně přijde zvláštní, jak je tu Tyler označován za kdovíjakého stratéga a po Mikeovi druhého největšího favorita na vítěze a Sierra za mrtvou váhu, která je tam jen do počtu, přitom v mým očích toho udělali za celou sérii oba úplně stejně... a to nic, jen se vždycky chytli početné aliance a pěkně pod radarem se vezou dál a dál :D

Je to tak u něho trošku "přání otcem myšlenky", něco jako třeba u RC, o které se tu taky pěly ódy a pak vylítla bez jediného zapamatování hodného tahu :)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Pete » 01 kvě 2015, 23:48

Strasne se mi behem epizod meni nazory na hrace, jediny komu fandim skoro od zacatku je Mike. Jak tady mnozi pisi, Carolyn vypadala hodne nadejne, ale prijde mi, ze se casem vybarvila a ukazala ze v realu bude asi docela bitch. To by mi bylo jedno, kdyby tam delala aspon nejakou show, ale nic se nedeje.
Mysim si, ze finale bude Rodney, Carolyn a Will a jeden z duvodu proc je Probst tak vystrikanej z tehle serie je finale Blue vs White vs Red - takovy "epic" :D s tim, ze vyhraje Rodney - Blue, coz bylo zmineno asi 590x ze vyhraje nekdo od nich.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod kachna » 02 kvě 2015, 15:34

Dnešní epizoda pro mě takový obyčejný průměr. Žádný obrovský zvrat, stalo se to, co jsem čekala.

Na soutěž o odměnu bych teda zvolila uplně jinou strategii, nechápala jsem, co tam Mike vymýšlel. Jestli by nebylo lehčí ty barely normálně pokládat, aby se nikam nekutálely. Podle mě to prostě překombinoval.

Ty dvě imunity mi taky přišli jako nastavené tak, aby pomohly jak Mikeovi, tak Shirin. Ale zbytečně, protože myslím, že Carolyn by tam klidně stála tři dny, jen aby to nevyhrála Shirin.

Mikeův tah na kmenovce chápu. Kdyby dal imunitu Shirin, musel by potom vyhrát čtyři imunity nebo kolik a to víme, jak takový stav v téhle soutěži dopadá. Je skvělé, že to Shirin chápe a není zahořklá vůči Mikeovi a netouží po žádné krvelačné pomstě ;)

Stejně jako někdo psal, taky i nepřijde, že by toho Tyler v té hře zase tolik udělal. Že bych od něj viděla nějaký světoborný tah se teda říct nedá.
Sierra pořád proplouvá, moc tam toho nedělá, ale mě aspoň zůstává více epizod, aby se mi mohla pozastavovat mysl nad jejím podivným obočím... :D
Rodney nám tam zase udělá příště divadlo, nečekaně. Jako by se to nestalo už tak milionkrát.
Dan mi epizodu od epizody připadá čím dál tím víc nechutnej, Willa jsem teď nějak neřešila a Carolyn pro mě pořád zůstává průměrem, který ani nezbožňuju ani nemám chuť zabít.
Mike se mi po tomhle díle líbí o něco víc.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Alisch » 02 kvě 2015, 16:32

Ad. imunita pro dva: On je to takový standard, který se v podobných soutěžích ob jednu, dvě sezóny vyskytuje. Jako pomoc od produkce bych to neviděla, protože na to ani očividně Shirin neměla. Prostě to tak občas je.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 02 kvě 2015, 19:00

kachna píše:Sierra pořád proplouvá, moc tam toho nedělá, ale mě aspoň zůstává více epizod, aby se mi mohla pozastavovat mysl nad jejím podivným obočím...


Sierra má podle mě obočí normálně oholený a místo něj vytetovaný dvě černý linky. Akorát jí teď dorůstá a vypadá jako trubka :D
(?)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod kachna » 02 kvě 2015, 19:31

lacSzlo píše: Sierra má podle mě obočí normálně oholený a místo něj vytetovaný dvě černý linky. Akorát jí teď dorůstá a vypadá jako trubka :D


A já jsem myslela, že jsem jediná, kdo si toho všiml. Vždycky, když je na ni záběr, tak na to čumím jak dlouho a pořád jsem přemýšlela, čím ho má tak blbý :D Tak to díky za objasnění, konečně nad tím nemusím dumat :D

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 03 kvě 2015, 19:31

kachna píše:Sierra pořád proplouvá, moc tam toho nedělá, ale mě aspoň zůstává více epizod, aby se mi mohla pozastavovat mysl nad jejím podivným obočím... :D


A já taky myslela, že to irituje jenom mě :D Holt asi nedomyslela, že jí za měsíc z těch vytetovanejch linek vyrostou blond chlupy :D

Survivor Sucks píše:Sierra is the perfect example of why you don't tattoo your eyebrows. All I see is two catapillars crawling across her forehead

:lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 03 kvě 2015, 19:43

Anebo si to nechala vytetovat dřív, než věděla, že někdy půjde do soutěže, kde si nebude moct holit obočí ;) :D
(?)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Radix » 03 kvě 2015, 23:13

Dalsi velmi dobry dil je za nami. Bohuzel vypadla Shirin, ale jsem toho nazoru, ze to Mike zahral nejlepe, jak to v tu chvili slo. Jsem zvedavy na Danovu reakci v pristim dile, protoze on je proste trouba. Tyler hraje velice dobre, ackoliv o nem nelze prohlasit, ze to tam cele ridi. On je takova ticha sila v pozadi. Neco na zpusob Yula, ktery to ale mel mnohem vic pod kontrolou, coz bylo take dano okolnostmi.

Co se tyce Sierry, tak ona v podstate nema moc prostor jak hrat, na druhe strane jeji nerozhodnost ji v tom taky zabranuje.

Tesim se na dalsi dil!

Favoriti: Mike, Tyler
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod adesso » 04 kvě 2015, 00:26

brninho píše:Dan je prostě pošť(ěv)ák, naštěstí to "povzbuzování" bylo spíš kontraproduktivní


Strašně mě to jeho povzbuzování a ty vzdechy štvaly...občas mi to přišlo jak z nějakého péčka :mrgreen: :shock:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
MSCyril
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2015, 15:07
Nejoblíbenější série: Borneo, The Australian Outback, Pearl Islands, Tocantins, Samoa, Heroes vs. Villains, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Jerri, Boston Rob, Jonny Fairplay, Parvati, Ace Gordon, Corinne, Randy, Coach, Russell Hantz, Marty Piombo, Alexis Maxwell, Spencer, Tony, Joe Anglim, Tyler Fredrickson, Mike Holloway
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Caramoan, One World

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod MSCyril » 04 kvě 2015, 14:09

Všiml jsem si jenom já toho jak se Jeff strašně snažil aby na TC vypadl někdo z aliance a Shirin z toho vyklouzla :? :?

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod brninho » 04 kvě 2015, 14:35

MSCyril: To není nic neobvyklýho, dokonce Shirin v exit interview prohlásila, že jakmile Mike vytáhl HII, tak Jeff zastavil všechno řečnění a šlo se rovnou hlasovat. Abych řekl pravdu, mě to ani moc nevadí, ty sugestivní otázky a vedení TC k nějákýmu dramatu se objevuje už od prvních řad a jak mi občas Jeff leze krkem, tak tohle bývá ku prospěchu věci, samozřejmě když se to nepřehání.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 04 kvě 2015, 23:53

adesso píše:Strašně mě to jeho povzbuzování a ty vzdechy štvaly...občas mi to přišlo jak z nějakého péčka :mrgreen: :shock:


Já se musela smát tomu, že potetovanýho chlapa s nacvičenejma bicákama povzbuzuje hláškou "yeah baby" :D

Zajímavý taky bylo, že se Rodney od začátku holedbal, jak je nacvičenej a jacked, "Motivation, dedication, brooo", a pak ho v silové soutěži porazí normální chlap Mike :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S30 - Worlds Apart - EP11

Příspěvekod Freeze » 05 kvě 2015, 15:15

brninho píše:Btw. Vím že je diskuze v podstatě mrtvá a budu rád, když mi odpoví aspoň někdo, ale docela rád bych znal váš názor na Sierru, podle mě extrémně zazdila velkou šanci, o které diskutovala jak s Rodneym, tak se Shirin. Já když ji poslouchám jak v epizodách, tak na youtube, ona není vůbec hloupá, o to víc mě překvapuje ta její připosranost, zbytečně se připravuje o šance na výhru.


Ona zazdila už několíkátou šanci na zvrat. Co se strategie týče, v tom určitě hloupá neni, ale ono neni zase tak jednoduchy prostě flipnout a jít z jejího poměrně teplýho místečka do risku, kdy nebude vědět, co se pak stane. Námátkou třeba Sabrina v OW byla myslim docela inteligentní, musela vědět, že Kim neporazí, mam dojem, že i měla šanci, kdy ji vyhodit, ale prostě se bála. A upřímně, ty by ses nebál flipnout? a teď nemluvim o online survu, kde jde o hovno, ale origos verzi, kde jde o mega, sleduje tě milion lidí, sledujou tě všichni známí i zhrzený exmilenky, myslim, že si to neumíme tak úplně představit. Další věc je, že Sierra dost postrádá sociální vazby, který k tomu potřebuje, s někym je prostě nemá a s někym je sama zahrabala. Ostatně jak to řikala na kmenovce, že má jen jedinej hlas, se kterym nic nezmení? Někde tu padlo, jakej je rozdíl mezi ní a Tylerem, že se oba jen vezou... no ten "bezvýznamnej" rozdíl je právě v tomhle, on ty vazby s ostatníma má a má je prakticky se všema, proto za nim taky choděj a proto je neustále ve středu dění. Když se to přičte k tomu, že se pokaždý někdo sám zdiskredituje, tak opravdu nemusel, co do strategie, dělat nic extra a přesto by si výhru zasloužil. No a jestli je opravdu dobrej nebo jen průmer, to se dozvíme v příštích pár dílech.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti