S30 - Worlds Apart - EP12

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod milan » 30 dub 2015, 07:25

Epizóda 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2015, 08:08

Především musím napsat, jak mě nas*ala produkce týhle show, a to castem k S32: Second Chance, kde figurují Mike a Carolyn, tím pádem je už teď jasný, že se ani jeden z nich nedostane do finále... Příště tedy skoro jistě letí Mike a ve finálový epizodě Carolyn před branami finále (ve final 5 zahraje HII), final 3 pak bude fakt otřesná: Rodney, Will a Dan nebo Sierra, vítěz tedy hodně podprůměrnej :vomit:

Pro případný rejpaly ohledně Mika a Carolyn - záměrně to nepíšu jako spoiler, protože ten cast je oficiální a veřejná informace, takže není důvod dělat tady nějaký tajnosti...

K epizodě - zas tak moc se toho nestalo, pobavilo vyfakování Rodneyho s odměnou a jeho následný uplakaný výstup, vyloučení Tylera byl nejrozumnější krok...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 07 kvě 2015, 10:37

Carolyn měla po dlouhé době zase prostor a stálo to za to. Její scény byly bezkonkurenčně to nejlepší z týhle epizody. Mike si držel standard, jsem rád, že projel imunitu a musel zahrát idol, docela mě pak štval při soutěži o odměnu, když nechtěl pustit Sierru ke střílení. Dan víceméně v pohodě. Willa jsem si všiml jenom když dementně šišlal na Rodneyho. Rodneyho výstup kvůli odměnám a narozeninám byl hodně přes čáru, takový sprasky kvůli odměně nedělala ani Jaclyn... Tyler v týhle epizodě byl snad poprvý aspoň trochu zajímavý, no a hned letěl. Dalo se čekat, že pokud někdo vyletí dík idolu, bude to buď on nebo Sierra, ale docela jsem čekal, že letí Dan... takže epizoda víceméně ok.

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Carolyn
Nejhorší: Will, Rodney
(?)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod kachna » 07 kvě 2015, 10:56

Dnešní epizoda se mi docela líbila.
Nechápu Rodneyho vyšilování kvůli narozeninám. Jak jako Američani slaví narozeniny? Že celý den sedí na prdeli a všichni jim přejí a obskakují je? Já teda na narozeniny dělám věci uplně normálně jako každý den. On je může slavit na ostrově, v Survivoru a ještě si na to stěžuje :cry:

Odměna byla skvělá, jsem ráda, že to vyhráli zrovna ti tři. Sierra mě upřímně překvapila, když začala po soutěži mluvit :D

Jinak, čekala jsem, že se zbaví Dana, aby měli pryč tu jeho výhodu. Takhle můžeme akorát čekat, co s ní Dan udělá, protože jeho tahy někdy stojí opravdu za to.
Na další díl se těším, bude chaos na ostrově a to se mi vždycky líbí :D

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod kachna » 07 kvě 2015, 11:00

cypher.eu píše:Především musím napsat, jak mě nas*ala produkce týhle show, a to castem k S32: Second Chance, kde figurují Mike a Carolyn, tím pádem je už teď jasný, že se ani jeden z nich nedostane do finále...


Já jsem teda četla, že prý v případě vítězství se jejich místo nahradí někým. Takže bych to jako takový spoiler nebrala. Nevím, co je na to tom pravdy, ale možné to je.

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod Erik » 07 kvě 2015, 11:42

kachna píše:Já jsem teda četla, že prý v případě vítězství se jejich místo nahradí někým. Takže bych to jako takový spoiler nebrala. Nevím, co je na to tom pravdy, ale možné to je.

No ona CBS ví kdo vyhraje tuhle sérii, navíc by si tim pěkně nasrali na hlavu, když by museli v posledních hodinách překopat celý hlasování jen proto, že Mike/Carolyn vyhraje.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod adesso » 07 kvě 2015, 11:52

Dalo se to čekat, po FB koluje hodně fotek kde jsou[spoiler]Mike, Tyler, Jenn, Joe, Sierra sem tam i ta Carolyn...takže nejspíš Ponderosa friendship...na F3 typuju Dan-Will-Rodney a vítězství Boston Roda[/spoiler]
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod brninho » 07 kvě 2015, 12:17

No čekal jsem víc od Tylera, čekal jsem, že Mike se trošku pustí do taktizování, nakonec téhle epizodě asi kralovala Carolyn.
Nijak zvlášť mě nebavila RC, nijak zvlášť mě nezaujal Rodneyho emoční výbuch, IC dopadla očekávaně (vždycky má nejvyšší šance ten, kdo ztratil nejméně ze své váhy), bavili mě jen Mike a Carolyn. Ta sice zdánlivě ztratila nejbližšího spojence, na druhou stranu nenaštvala nikoho zbylého ze šestky a Danova výhoda? Všichni víme, že nejspíš přijde vniveč, protože všichni chtějí Dana ve finále. Doufám, že Mike a Carolyn jsou ze strany CBS blaf a jeden z nich ve finále bude, protože fandit z nouze Sieře se mi opravdu nechce. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod sph1Nx » 07 kvě 2015, 12:23

Podla ukazky na 13 epizodu, bude Mike scramblovat co to da. Som ale presvedceny, ze mu to nezozeru a pobali si svestky. Finale: Dan, Will, Rodney, je najhorsi mozny variant a tejto nechutnosti sa pravdepodobne ako divak nezucastnim.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod avsman19 » 07 kvě 2015, 12:38

brninho píše:Doufám, že Mike a Carolyn jsou ze strany CBS blaf a jeden z nich ve finále bude, protože fandit z nouze Sieře se mi opravdu nechce. :D

Taky doufám...jinak ta série hodně klesne právě kvůli příšerné F3, potažmo vítězi...Věřím ale tomu? Bohužel.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod zdenek000 » 07 kvě 2015, 14:02

Tím, že jsou Carolyn a Mike ve výběru se taky obávám, že ani jeden se do finále nedostane. Jako obávám se, že uvidíme finále Dan, Rodney a Will s tím, že Dan by nejspíš vyhrál. To by pro mě zkazilo celou sérii. Byla by to i nejhorší finálová sestava v celé historii.
Teď to samozřejmě jako téměř každý jiný přeju Mikeovi. A sice by to nebylo ideální ale Carolyn nebo Sierra jako vítězky by mi až tak tolik nevadily, i když bych z toho nebyl zrovna dvakrát nadšenej. Ale pokud vyhraje někdo z té trojice, tak to bude katastrofa. Jestli Jeff vychvaloval tuto sérii zvlášť (sice vyhcvaluje všechny, ale tuhle víc), aby vyhrál Dan nebo Rodney, tak to mě podrž. :cry:

Jinak dnešní díl byl takový průměrný a naštěstí vyhodili toho nejrozumějšího. Tyler herně se dostal do dobré pozice, ale ne svým zapříčiněním a herně toho moc neukázal. Takže jeho škoda nebude. TeĎ jen doufat, že Rodney nebo Dan odejdou a otevřou tak prostor pro někoho z té druhé trojice.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod torciollo » 07 kvě 2015, 20:03

Nevím, proč by se Mike nebo Carolyn nemohli dostat do finále, nikdo přece neříká, že by museli vyhrát... Jinak jestli to vyhraje ten dement Rodney, tak potěš, brečí tam jak malý děcko, že si s ním nikdo nevymění odvetu, navíc po tom, co to sám vlastnímu zkazí... :( :( neuvěřitelný a nechápu, proč jsme to museli slyšet asi čtyřicetkrát... Jeden díl by mu člověk i fandil, další tři se pak chová jak absolutní primitiv. A to jak na ostatní Probst tlačil po té soutěži, proč jako Rodíkovi neuvolní místo... :shock:

No nezbývá než doufat, že se to nějako ještě zamotá, protože finále Dan + Rodney + Will... ne radši to nepřivolávat :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod brninho » 07 kvě 2015, 20:21

Já přecijen trošku věřím, že kdyby měl vyhrát Rodney, tak by tomu odpovídal edit, on dostává sice hodně prostoru, hashtagy má snad v každým díle, ale pořád je vykreslovanej spíš jako horkorevnej blbeček. Podle mě je to s Carolyn a Mikem trošku blaf, ale soudit lze těžko a můžem se o tom hádat hodiny.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod kata_rina » 08 kvě 2015, 17:25

Strašně se mastím na tom, že Rodney nevyhrál žádnou odměnu ani imunitu. :lol: Hlavně, že je nabušenej :D :D a svoje svaly opětovává a dává všem na obdiv.
Jinak k epizodě, taková průměrná. Škoda, že byl vyloučen Tyler, můj favorit od začátku. Teď už se tam dá fandit jen Mikovi...
Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod Empli » 08 kvě 2015, 19:09

Tak jak se dalo čekat ze hry se pakoval Tyler. Sice bych byl radši kdyby se pakovali jiní jedinci, ale co už. Rodneyho blekotání o tom, že nevyhrál žádnou imunitu či odměnu bylo jednoduše otravné a má se prostě víc snažit. Bohužel Mike musel zahrát symbol imunity a jestli nevyhraje imunitu nebo znovu nenajde skrytý symbol imunity, tak se obávám toho, že se s ním v příštím díle rozloučíme. Nebo taky ne. Velmi nebezpečná je, ale teď dle mého Carolyn. Její skrytý symbol imunity ještě dle mého nadělá aspoň jednomu hráči čáru přes rozpočet. Myslím, že ho jinak bude nucena použít v 5 hráčích. Tahle ženská mně vcelku mile překvapila i při soutěži o imunitu. Spíš jsem čekal, že vyhraje někdo z tria Mike, Rodney, Tyler. Nicméně možná škoda, že tu imunitu nevyhrál zrovna Tyler. Pak by totiž ostatní šli určitě po Mikovi a Carolyn, kteří by oba zahráli své symboly a vcelku by mě zajímalo kdo by se nakonec pakoval z té 4 zbylých. Tady bych to tipl na Rodneyho. Z dílu jinak potěšila i odměna. Co se fanditelnosti týče, tak to mám vcelku vyrovnané. Fandím: Mike, Carolyn. Vcelku jedno mně jsou Sierra a Rodney a fakt nesympatičtí a pro mě nefanditelní jsou Will a Dan.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod cihi » 11 kvě 2015, 00:46

No tak schvalne... komu byste to z tria Rodney.... Will.. Dan prali? Ja jednoznacne Rodneymu! :fuck: Will by byl asi nejnenapadnejsi vitez historie.. a myslim.. ze Rodney byl vyraznejsim hracem nez Dan

Mike zacina byt sympatictejsi.. ale porad mu preju brzky vypadnuti

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod sextant » 11 kvě 2015, 09:29

Upřímně z tria co píšeš žádnému. Rodney kňučel o svých narozeninách a přímo prosil aby něco dostal, Byl trapně nechutný, tak na pár facek aby se probral. Nemám ponětí jak se slaví narozeniny v USA, ale u mně je to normální den. Přátelé mi popřejí, sní se nějaký dort a přápadně dostanu nějaký dárek.
Navíc Rodney přes svoje svaly nevyhrál ani imunitu. Já bych jej vyhnal už dávno.
Fandím Mikovi a přál bych si aby symbol imunity vrátili do hry a on jej zase našel a vhodně použil.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod Radix » 11 kvě 2015, 18:23

Tak tenhle dil byl dobry az na vecne drama od Rodneyho. Spis jsem cekal, ze vyleti Dan, nebot v mensim poctu hracu je extra vote obrovska vyhoda. Tylerovi jsem fandil. Skoda. Prekvapila me Carolyn, ktera se dokazala odtrhnout od Tylera a zase ji znovu zacinam fandit. Navic je ted ve velmi dobre pozici, jelikoz ma skrytou imunitu, o niz nikdo nevi, a ona jedina vi, co ma Dan za vyhodu. I Sierra se nyni ukazala v dobrem svetle.

Co jsem moc na dnesnim dile nepochopil, bylo, ze Tyler hlasoval pro Mikea. Bud veril, ze Mike imunitu nezahraje, a nebo tolik veril svym spojencum. Ja bych na jeho miste rozhodne hlasoval pro Dana. Na druhou stranu jsme ale nevideli vsechno.

Co se tyce viteze serie, tak ackoliv fandim Mikeovi, tak neverim, ze to vyhraje. To by musel vyhrat vsechny imunity, coz se mu zrejme nepovede.
Will se do finale jistojiste dostane, ale nema sanci to vyhrat, leda ze by se nejak zazracne vzpamatoval v zaveru.
Za normalnich okolnosti bych ve finale cekal i Dana, ale kvuli jeho vyhode to nejspis bude mit nahnute. Podle me jeho sance na vitezstvi taky nejsou nejak svetoborne, ackoliv se snazi hrat, ale jak rikal Tyler, je prilis naivni.
Sierra ma vetsi sanci na finale nez Dan a na jednu stranu mozna prekvapive i vetsi sanci na celkove vitezstvi, coz si vyslouzila svoji social game.
Carolyn to bude mit velmi tezke, protoze sice udelala big move, tim ze se zbavila Tylera, ale zaroven tak prisla o jedineho opravdoveho spojence ve hre. Myslim, ze po vyrazeni/imunite Mikea ji pujde o krk (spolecne s Danem).
No, Rodney, co k nemu rict, abych na me nevystartoval. :D Hral, obcas mel dobre napady, ale prijde mi, ze je horkokrevny az prilis. Nicmene pokud by se dostal do finale proti Willovi a Danovi, tak by to nejspis vyhral prave Rodney.

Tesim se na dalsi vyvoj!

Top: Mike, Carolyn (znovu)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod Pietro » 17 kvě 2015, 21:31

Tyler je venku! Hurá!! Krajně nesympatický. Ani po dvanácté epizodě není vystřílený žádný druh límečku.
Žlutý je jeden (Carol), modří jsou čtyři (!) (Mikey, Danek, Rodd a Sierra) a bezlímeček je taky jen jeden (Will)

Holloway mi ještě žije, ale už nemá, čím se uchránit. Leda se spáruje s Carol a ona mu (což je blbost) dá svou HII.

Búúú, já mám narozky, já chci odměnu!! - prakticky od Roda celý díl nebylo nic slyšet. :(

No uvidím, uvidím.

-------------------------

Vzhledem k výše vypsaným komentům, asi jako výherce by mi bodl Danek. Sice je inteligenčně na nule, ale radši budu mít vítěze blba, nežli labila (Rodd) či těžítko (Will).

A Dan, i když je jako hráč na houby je výraznej jako prase - když se mě zeptají na část WA, tak mě napadnou práve Dan a poté Max - vzhled je hrozná potvora. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 16:14

To skuhrání Rodnyho je tak trapné. Na just bych mu to nedal. Vyhraj něco chlape a získáš odměnu. It's simle like that.
Nějvětší slizoun série Tyler je venku. Konečně. Někoho tak nesympatického už od pohledu jsem snad za těch 30 sezon Survivora neviděl.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti