S30 - Worlds Apart - EP13

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod milan » 14 kvě 2015, 11:31

Epizóda 13
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2015, 11:32

Super díl, nevěřil jsem tomu, že se do poslední epizody dostane jak Mike, tak i Carolyn! :beer:

Soutěž o imunitu a vítězství Mika mi připomnělo epizodu Filipín, kde vyhrál Penner extrémně důležitou imunitu taky s hlavou na špalku a taky v hodně těsným a nervydrásajícím finiši :idea: Kmenovka byla díky tomu hodně zajímavá a moc se mi líbily ksichty těch čtyř, když Carolyn vytáhla HII :mrgreen: Nicméně i tak jsou její i Mikovy šance na finále dost malý, Will, Rodney a Sierra budou držet proti nim, takže to bude celý o výhrách imunit...

Ukázky na finále - Rodney jak říká Carolyn "proč jsi mi neřekla, že máš HII" potom, co pro ní hlasoval.... to je fakt strašnej idiot!! :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod sextant » 14 kvě 2015, 11:33

Zase výtečně zahraná skrytá imunita. Jen jsem nechápal nač Dan použil druhý hlas, když jejich skupina měla jasnou převahu. No, alespoň s ním neodešel.
Teď by zamíchat kartami mohlo jen vrácení jedné skryté imunity do hry a aby ji našel Mike nebo Carolyn. Pak by to mohlo být moc zajímavé, zda by vypadl Rodney nebo Will.

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod aqmel » 14 kvě 2015, 11:34

slava tahoun mike je ve final 5 s carolyn -ted je jen otazka jestli zlakaji do final 3 sieru ktera vsechny nenavidi ale houby udelala v sezone a iq tez moc nepobrala nebo will ktery se drzi zasädy sed ktera lezi a ostatni padaji a on vyhraje snad ne ve finale super partner nul hlasu a pak rodney pako na entou snim do finale 3 by byla aspon svanda-snad mike a carolyn tam budu a serie bude aspon dobra nez prumerna.

pf-to vis dan moc teho rozum,u nepobral tak vymrhal dva hlasy pro pripadne opakovane hlasovani-stakyma pakama co poslouchaji pako rodnÿho se tezko premysli a tak to dopada. pro paka ktere padnu a tahouny to snad vyhraji.-

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 14 kvě 2015, 11:34

Celkem dobrá epizoda. Poslední HII byla zahraná taky správně, stejně jako obě předchozí... asi chápu, co se Probstovi na týhle řadě líbí.
Každopádně finále asi bude slušná nuda. Mike a Carolyn jsou jasně na odpis, leda by se k nim přidala Sierra, což by od ní byla v tuhle chvíli dost slušná kravina, když má cestu volnou do final 3 s Willem a Rodneym, kde by na 100% vyhrála... akorát mám pocit, že spíš skončí 4tá, potom co Mike nebo Carolyn (podle toho, kdo se dostane do final 4 - nejspíš Mike) vyhrajou FIC (ale kdybych si měl vybrat, Sierra by pro mě z té pětice byla ideální vítěz - aspoň z toho, co bylo vidět, jediná hrála aspoň trochu normálně).
Jinak k epizodě - Rodney zmínil svoje narozeniny zase asi 10krát, nemůžu se rozhodnout, jestli mě tím štve, nebo baví. Rozhodně ale pobavil svým "házením" háku při soutěži. Carolyn si proti sobě ale Rodneyho poštvala sama, myslím si, že právě tím si dost podkopala své vlastní postavení ve hře. Will neudělal nic. Doufám, že si při tom pádu z ukázek z finále nerozrazil hlavu, rád bych měl po 3 letech konečně zase sérii bez quitů a evakuací.

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Carolyn
Nejhorší: Will
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod brninho » 14 kvě 2015, 12:15

Aaah, nejlepší epizoda sezony, bezpochyby!
Carolyn z dnešního pohledu může litovat vyloučení Tylera, po minulé epizodě jsem si říkal, že si tím mohla pomoct, ale ona očividně nezvládá situaci s Rodneym, kterýmu neuváženě slíbila místo na odměně, Tyler by jí jako klidná síla mohl být v téhle pozici nápomocen...
Před IC jsem nepochyboval o tom, kdo vyhraje, vždycky když se zdůrazňuje, že určitý člověk musí vypadnout, nesmí vyhrát atd, tak fanoušek ví. Nicméně i tak to byl nervák, Sierra byla kousek. Naštěstí Mikeovo vítězství přišlo ve správný čas a tahle docela povedená série nebude mít absolutně shitovního vítěze (v momentálně nejčernějším scénáři bude mít jenom trošku na hovno vítěze- Sierru).
TC jsem si užil od začátku do konce, bylo jasný jak to dopadne a bylo jasný, že výhoda je v rukou člověka, kterej absolutně neví :D Podle mě by byl důstojnější odchod kdyby Dan výhodu nepoužil a měl ji v batohu, protože tohle jenom potvrdilo jeho do nebe volající stupiditu, mohl dát dva hlasy Sieře a při vyrovnaným stavu zahlásit "Nejsem hrozba v soutěžích, Sierra je, volte ji", ale Danek je Danek, neovládá ani "basic math" :D Mike nebo Carolyn budou na 90 % na FTC, fakt tomu věřím a pro změnu zažijí blindside miliony fanoušků, co obviňovali CBS ze spoilerování. :D
Přílohy
shrindan.png
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod kata_rina » 14 kvě 2015, 17:54

Podle mě to zas tak zahozený druhý hlas nebyl. Už při minulé radě hlasovala Sierra pro Tylera a kdyby se držela Mika a Carolyn, bylo by to 3 na 3. Tím pádem 3 na 4, když by využil hlas. Nemohl tušit, že Carolyn vytáhne imunitu. Teď dost obhajování Dana :D celou sérii byl otravný a neměla jsem ho ráda :D

Viděli jste s ním ponderosu? :lol: "I am a hero, i am intelligent..." :lol:

Carolyn docela překvapila, že se trhla. Určitě plusové body pro ní.
Mike jediný fanditelný, nicméně se podle mě do F3 nedostane...
Will neviditelný.
Rodney uřvaný fracek bez vychování :cry:
Sierra si myslím, měla na to udělat nějaký ten tah, ale neodvázala...

F3 podle mě: Rodney, Will, Carolyn → A doufám, že v tomto složení Carolyn vyhraje, i když by to nebyl ideální vítěz.
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2015, 19:23

Jo, ta Danova Ponderosa je zážitek, ten člověk má neskutečný komplexy z Mika!! :shock: A ještě si myslí, že je hero týhle řady, to mě taky položilo! :heat: Ještě že je venku a nebude hlavním aktérem FTC, to by se fakt nedalo... stačí že budem muset poslouchat toho steroiďáka
Završením Survivora měla být 40. řada

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod Empli » 15 kvě 2015, 07:18

Jednoduše paráda. Super, že je venku ze hry nesympatický Dan. Jak už tu bylo někde psáno tak i mě pobavil Rodnyho dotaz na Carolyn proč mu neřekla, že měla tajný symbol imunity. Hlavně už vidím jak on by to všem vykládal kdyby ho měl on. Nicméně pokud se Mike či Carolyn dostanou do finále tak mají vítězství jisté. To by jinak ta porota musela být úplně šílená aby nechali vyhrát někoho jiného. Soutěž o imunitu jinak hodně zabávná. To Rodnyho házení lanem fakt pobavilo. Na závěr něco co sice nesouvisí s touto řadou, ale se Survivorem ano. Zajímalo by mě jestli by vás zaujala řada dejme tomu s názvem Napříč Survivorem. V ní by pak byly 4 kmeny po 4 či 5 hráčích. 1 kmen by byl složen z těch co už Survivor vyhráli. 2 kmen z Favoritů tedy těch co se dostali do poroty, ale nevyhráli. 3 kmen by byl kmen poražených, tedy těch kteří se nedostali ani do poroty a poslední kmen by nám představil úplné nováčky. Za sebe si každopádně myslím, že by to mohlo být zajímavé.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod brninho » 15 kvě 2015, 12:38

kata_rina píše:Podle mě to zas tak zahozený druhý hlas nebyl. Už při minulé radě hlasovala Sierra pro Tylera a kdyby se držela Mika a Carolyn, bylo by to 3 na 3. Tím pádem 3 na 4, když by využil hlas. Nemohl tušit, že Carolyn vytáhne imunitu.

Já tam i při nevyužití výhody vidím remízu s tím, že na druhé straně by byla Sierra, která jak jsme za celou hru stačili poznat je jedna z posledních, co by šla do tahání kamenů a radši by při opakovaném hlasování volila Carolyn jako větší hrozbu. Ale to už je hodně fantazírování, Sieřino spojení s Mikem a Carolyn by pro ni nedávalo tak jako tak smysl. Dana v tomhle konkrétním případě omlouvá jen jeho malá herní inteligence, jediná HII co nebyla zahraná, byla ta od White Collar a jediná zástupkyně tohoto kmene byla Carolyn, dva hlasy pro Sierru bylo jediný nezahozený využití výhody (jasný, vidím to z diváckého pohledu, reálně se v campu dělo dalších milion událostí a řečí)

cypher.eu píše:Ještě že je venku a nebude hlavním aktérem FTC, to by se fakt nedalo... stačí že budem muset poslouchat toho steroiďáka

No v mém případě prvotní nadšení z jeho vyřazení vystřídala reálná obava z jeho monologu na FTC, možná bych ho radši viděl jako někoho, na kom si porota smlsne, než jako Daníka wannabe Survivor legendu, kterej se svou typickou důležitou dikcí a rádoby vtipnými ironickými kecy bude chtít udělat dojem ála Penner, ale ve skutečnosti to bude taková tragikomická parodie na proslov. Těším se a děsím zároveň. :D

Btw. Tohle si všichni poslechněte nebo přečtěte, stojí to za to http://robhasawebsite.com/survivor-2015-worlds-apart-exit-interview-dan-foley-voted-off/ :D Dan je prostě případ pro psychologa, v podstatě mezi řádky potvrdil že má komplexy z mládí, samý výluvy na edit...No Daníku, když se chováš jak kokot tak si toho edit všimne spíš než toho, no...když se nechováš jak kokot, reality show jsou v tomhle svině. Kdyby na něm bylo poznat nějáký zamyšlení nad svým chováním, tak by mi ho bylo i líto, takhle hodně štěstí na poště, sayonara.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod kachna » 15 kvě 2015, 22:58

Vynikající epizoda! Pro mě snad nejlepší vývoj situace. Dan mě neskutečně vytáčel, měla jsem chuť ho nakopat do prde*e už asi od druhýho dílu, takže si asi dokážete představit moji radost, když si pakoval tašky.

Poznatek číslo 2.: "Rodney, buď už sakra zticha!" Ani se nedá vyjádřit, jak moc ho nesnáším. Od prvního dílu mě vytáčí, přeju si, aby byl pryč a on tam pořád oxiduje. Furt tam brečí, jak ještě nic nevyhrál a jak zažil nejhorší narozeniny ve svým životě. Vůbec mě jeho pindy nezajímají... Jsem ráda, že mu dneska zavřeli pusu na kmenovce, absolutně se netěším na jeho kecy v příštím díle, pro mě rozhodně nejotravnější a nejvíc nesnesitelnej hráč, co kdy hrál.

Vítězství bych moc přála Mikeovi nebo Carolyn, oba by si to vážně zasloužili :).
Sierra by sice jako vítězka byla naprosto nezasloužená, protože tam nic neudělala, ale aspoň by nevyhrál ani Will, ani Rodney. BTW v dnešním díle byly perfektní záběry na sledování obočí :mrgreen:

Díl byl prostě parádní, i když to asi po prvních dvou odstavcích moc tak nevypadá :D Ale série má u mě velmi vysoké hodnocení, jen prostě nemůžu vystát to neskutečně debilní trio :angry:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod Radix » 16 kvě 2015, 23:17

Tak za me paradni epizoda! Moc se mi libil cely vyvoj a po Danove zahrani vyhody na TC bylo uplne jasne, ze Carolyn zahraje imunitu a nakonec bude Dan tim, kdo odejde. Stalo se a misto jednoho "public enemy" mame najednou dva.

Nicmene, final 3 je ted jasna mozna tak s jednim otaznikem. Will v ni bude na 100 %, Rodney na 95 %. U Sierry bude zalezet na tom, zda ve final 4 vyhraje ten, kdo zbyde z public enemies, imunitu. Narozdil od nekterych si nepreju dalsi vraceni HII, jelikoz to obecne nemam rad a podle me to az prilis zasahuje vyvoje.

Doufam, ze se Mikeovi podari vyhrat dalsi dve imunity a cele to vyhraje, protoze kdokoliv, kdo ma rozum ho hned vyradi, jakmile nebude mit ochranu. Moc ale neverim, ze se mu to podari. Kazdopadne uz se tesim na finale! :hungry:

TOP: Mike, Carolyn
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod honzavohralik » 16 kvě 2015, 23:22

Celý díl docela nuda, aspoň TC to zachránila, ta byla upřímně perfektní. A začínám mít Carolyn mnohem radši, jak se přidala k Mikeovi, jsem si ale prakticky jistej, že příště jdou oni dva a finále je Rodney, Sierra a Will, což je tak otřesná kombinace, že se asi budu modlit, aby vyhrála Sierra, čistě protože ženských vítězek je po předchozích řadách docela málo.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Lan
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2015, 00:25
Nejoblíbenější série: heroes vs villains
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Parvati, Coach, Johny Fairplay
Nejméně oblíbené série: po 20 serii to malokdy za neco stoji

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod Lan » 17 kvě 2015, 00:28

Carolyn v pristi epizode skonci, to je vice nez jasny, Will je tam jen kvuli tomu, aby ho nekdo mel ve finale s sebou, takze rozhodovat se bude mezi Rodneym a Mikem, coz je fajn, protoze oba dva jsou vyrazni hraci a ne nejake nudne sede mysi...Dana je skoda.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod hozu » 17 kvě 2015, 13:26

Jelikož můj favorit, který tak úspěšně zazdil zábavnost celé série vypadl minulou epizodu, musím se přiznat, že tu nemám komu fandit a vítěz série by mi byl tak nějak jedno. Snad z tohoto úhlu pohledu, jsem se těšil na šílenou poslední kmenovku v podobě Dan, Will a Rodney :D Proto mě vypadnutí Dana celkem nemile překvapilo. Je však pravda, že si to zasloužil. Celým tím druhým hlasem jen donutil Carolyn zahrát HII. Každopdáně, tak skvělá TC v této sérii asi od sloučení nebyla. Ale popravdě moc nechápu, proč se chtěli zbavit Carolyn, když je v podstatě asi jediná osoba, která může zastavit Mikeovu dominanci v imunitách.

Teď doufám, že ve finále bude jak Mike tak Carolyn (což moc netuším,jak by mohlo nastat, ale nevadí :D )nebo ani jeden z nich, jelikož pokud se tam dostane jen jeden z nich, tak to bude asi pěkná nuda. Finále každopdáně bude zajíamvé.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod avsman19 » 17 kvě 2015, 22:10

Díl dopadl nejlépe (bylo jasné, že ani Will ani Rodney nikam nepůjdou), jak mohl - Mike ani Carolyn se nemuseli pakovat. Snad se jeden z nich dostane do finále (cesta vede jedině přes two-in-a-row), jinak je jasná vítězka Sierra. Willa i Rodneyho tam chtějí všichni, protože jsou bez šance, takže bude příští díl jen o tom, kdo bude z trojice Mike/Carolyn/Sierra mít to štěstí jít do finále s těmito duby. :)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod sextant » 18 kvě 2015, 07:08

Odchod Dana byl podle mně výborný tah i když bych byl raději kdyby vypadl ufňukaný mazánek Rodney. Ten nevyhrál zatím ani jednu odměnu a při individuální imunitě ze sebe udělal naprostého nešiku. Dan by byl vyplýtvat stejně jeden hlas a namakaný hlupák by byl venku. To by byl podraz jako víno typu useknout drakovi hlavu. Tím by se určitě koalice Rodney rozpadla a Mike a Carolin by měli větší šanci do finále.
Teď se stejně ně finále těším, ale nemyslím si, že by se Mike do finále dostal. Vše bude záležet na tom kdo vyhraje poslední dvě imunity.

Azík
Příspěvky: 1
Registrován: 18 kvě 2015, 10:17

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod Azík » 18 kvě 2015, 10:33

Dan byl neuvěřitelný komik, mluvil tak procítěně uvážlivě jak profesor na vysoké škole, ale akorát mlel totální sračky. Mě hodně bavil , sice byl hodně zabedněný, ale bavil. Will nic, nula, tam neni o čem, ten kdyby tam nebyl tak si nikdo pomalu nevšimne. Rodney, alespon nadává, chápu, že je hodně flustrovanej, ale s tím hákem , jak ho bořil do písku hodně dobrý :D :D :D
Doufám, že MIke nebo Carolyn se dostanou do finalové trojky, jelikož pokud to vyhraje tupá Sierra, drsnej uplakánek Rodney, nebo nýmand Will, tak to bude smutné zakončení jinak podlě mě hezké série.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod Pietro » 19 kvě 2015, 18:47

Danek dojel.
S tím, jak hrál, se dostal celkem daleko. A na rozdíl od jiných borců si výhodu (nebo HII) neodnesl s sebou. I když vyletěla komínem, byť záměr byl dobrý. Ovšem to by Carol nesměla mít, to co měla, že...

Už se mi dlouho nestalo, aby někdo, koho jsem si vybral na začátku, došel až do FTC. Tady je ta šance reálná (Mike, resp. Sierra), ale druhou jmenovanou bych oželel. A moc nechybělo a poslala by Hollowaye domů. :heat:

Rodovi moc nadějí na odměnu nezbývá. Alespoň jednu mu přeju, ale musí si ji vybojovat sám. Darovat ani omylem.

A prosím vyhoďte Willa, už přesluhuje, měl skončit už před jury. :evil:

#PietroTeamHolloway
#MikeForWin
:idea:

Azík: Ano, Danek s tou svojí mimikou by byl učitel jak vyšitej. To jeho "Absolutely!" mě dostalo vždy :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod brninho » 19 kvě 2015, 23:16

Rodneyho imitace Dana, naprosto vynikající :D https://twitter.com/Rodney_Boston/statu ... 3412708353
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod _Maty_ » 20 kvě 2015, 22:08

Mam pocit, ze ze všech těch spoileru co CBS postuje cely týden před finále uz je úplně jasny průběh..

Mike vyhraje první imunitu, Carolin půjde domu, pak ale stejne Mike vypadne, Rodney to vyhraje cele, cause its his birthday bro a Siera skončí druha...

Fakt by me (mile) překvapilo kdyby to skončilo jinak...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 16:19

Blue collar se rozpadají :mrgreen:
Dan byl přesvědčen o své vyjímečnosti a o tom jak dobrý je hráč a má to tam celý pod palcem. Spíš to je takový šašek. Měl velkou výhodu která by získala na moci kdyby se s někým spojil a spolupracoval. Takhle zahrál výhodu a opustil scénu jako příznačně hlupák.
Mike to má vydlážděné až k bráně pro vítěze.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti