S30 - Worlds Apart - EP14

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod milan » 14 kvě 2015, 11:35

Epizóda 14
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 21 kvě 2015, 10:19

Stejně jako mnoho fans, i já jsem byl blindsidnut CBS a jejím výběrem Second Chance a ještě před poslední epizodou jsem věřil tomu, že Mike to finále nedá... Nakonec to však dobře dopadlo a tahle řada má jednoho z nejlepších a nejzaslouženějších vítězů ever! :idea: Sice jsem mu první polovinu hry nefandil, ale získal si mě vývojem po mergi, takže congratz Mike!

Třicítka jako řada se povedla, cast byl hodně pestrý, za zmínku stojí hlavně psychopat Rodney, vypatlanej Dan (ty jeho pohledy v poslední epizodě, omg :mrgreen: ), tvrdá hráčka Carolyn, Ozzyho variace Joe atd.

Akorát se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se mi Worlds Apart líbí víc než BvBvB, obě řady maj super vývoj a vítěze, v 30. je to Hero, v 28. zase Villain, no budu to muset nechat chvíli uležet :)

Vzhůru na Reunion a držet palce mým Second Chance volbám!!! :hungry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Spencer91 » 21 kvě 2015, 11:27

Jupí! Špatný prognózy po minulý epizodě se nenaplnily a ač se zdálo, že MamaC s Mikem to mají spočítaný, oba se protloukli na konec. Super práce! :idea: Mikovi patří uznání za to, že risknul finále s Carolyn, ač věděl, že proti Rodneymu by to měl asi snažší. Je to jeden z nejzaslouženějších vítězů a ač mě osobně nebyl moc sympatickej, výhru si jednoznačně zaslouží. I tak mě ale překvapilo, jakým poměrem vyhrál. Přeci jen jsem počítal s alespoň 2-3 hlasy pro Carolyn (Rodneyho hlas nekomentuju).

Celkově řada byla super, je fajn vědět, že po suchých letech v podání řad 22-24 (resp. 26) se úroveň pořadu zase zvedla. Snad to bude mít jen vzestupnou tendenci a nepřijde další propad (tak jako v podobě Caramoanu po realitvně klavně hodnocených Filipínách). Ale vzhledem k tomu, že si cast určili diváci a dostali se tam ti, kteří byli obecně hodně fanoušky podporováni, tak doufám, že se to nestane :smile: I když je asi jasný, že uplně všichni asi spokojení nebudou.

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod _Maty_ » 21 kvě 2015, 11:50

Wow, wow, wow! Jsem neskutečně rád za blindside, který mi CBS provedla! Naprosto jsem nevěřil, že by Mika dali do volby pro second chance i přesto, že věděli, že vyhraje celou hru.

Jinak, parádní série imunit, řekl bych, že od doby Terryho a Ozzyho tady něco takového dlouho nebylo :)

Co se mi však hodně líbilo byla finálová rada, kdy to dali Mikeovi jen hodně těžko. Až jsem si říkal, že oi snad fakt nakonec nechají vyhrát Willa, takže super střih. Taky si říkám, že se nám nějak rozmohla móda posledního mluvícího směrem k porotě.

Musím uznat, že jsem fakt čuměl, že Dan nakonec hlasoval pro Mika, trochu si u mě spravil ty pohledy, protože to, že nakonec spolkl tu zradu mě opravdu překvapilo.

Série nebyla špatná, nemohu říct, nějak extra, protože zase tolik tahů v ní nebylo, ale jsem si jistý, že se na ni jednou v budoucnu podívám znovu rád, což se o mnohých říct nedá...

Vzhůru na ponderosu a 2nd chance!

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2015, 11:54

Jsem moc rád jak to dopadlo a že vyhrál Mike. Co mně ale dostalo, bylo rozdělávání ohně. Myslil jsem, že Carolyn jasně zaboduje, ale ta doba než se jim podařilo rozdělat oheň křesadlem byla nekonečná. Už jsem se bál, že dojde na zápalky, ale nakonec to zvládli s křesadlem. Téměř před koncem to byla spíš ostuda v dovednostech.
Celkově hodnotím kladně. Mike neskutečně dřel a dokázal všestrannost. Vítězství mu patří právem. Jsem rád, že to takto viděla i porota. Už se těším na další Survivor 31. Věřím, že nabere zase svoji přitažlivost pro diváky jako dříve.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod brninho » 21 kvě 2015, 12:54

Nadšenej, od A do Z to dopadlo přesně tak jak jsem chtěl, pod všemi těmi dojmy ani nemám náladu se něják rozepisovat, ono všechno to jde srovnat do konstatování, že Mike je prostě challenge beast a pozici si tvrdě vybojoval. TC zapadne do průměru, o výsledku bylo podle mě jasno už na Ponderose a produkce možná jury popostrčila do toho, ať to dělá víc napínavé.
Jinak nebyl bych překvapenej, kdyby se zjistilo, že Rudy Boesch je nějákej Rodneyho příbuznej, jsou si docela s jeho tatíkem podobní. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 21 kvě 2015, 17:54

Tak to nakonec dopadlo přesně tak, jak jsem čekal už od vypadnutí Shirin - Mike nám to celé vyhrál. Nudnější konec snad ani být nemohl. Nejhorší je, že vlastně ani nevím, jestli jsem rád, že to tak dopadlo - Mikea mám rád, bavil mě, ale vyhrát si podle mě teda opravdu nezasloužil, teda rozhodně ne, když vedle něj seděla Carolyn, která měla za celou hru jeden slabý moment a to hodinové rozdělávání ohně. Nechápu řeč Shirin k Mikovi, když pro něj stejně hlasovala. Nejstupidnější řeč ale měla jednoznačně Jenn, takovej blábol už jsem dlouho neslyšel. Dan a jeho vystoupení mě taky moc nenadchlo, zbytek poroty jen sem tam hodil nějakej nezáživnej proslov... normálně slabou FTC ani nějak nerozeznám, ale tohle byla fakt hrůza. Měli finalisti vůbec proslovy? (musel jsem si to znova pustit a žádný jsem teda nenašel) Prostě jsem zklamaný. Mikovi to dobře nandali, ale zkazili to pak tím, že jich pro něj tolik hlasovalo...

Favorit ve final 3: Carolyn
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod kata_rina » 21 kvě 2015, 18:45

Shrnutí téhle série: Začátek skvělý, po sloučení velký pokles kvality (hlavně kvůli stále zůstávajícím nudným hráčům), ale vše zachránil konec, který mě strašně moc překvapil. Vůbec jsem nečekala, že by se Mike mohl takhle prodrat až do finále. Poté, co mi vypadl Tyler, byl Mike jediný favorit ve hře. Už jsem se připravovala na final 3 ve složení Rodney, Will + Sierra či Carolyn. Nedej bože Dan :D Mike se popral a díky tomu, že vyhrál se kvalita týhle série, alespoň pro mě, zvedla ;)

Cast pro tuhle sérii velmi dobrý, lidé zapamatovatelní (ať svými dobrými výkony, strategií nebo stupidním chováním). Soutěže, prostředí a odměny fajn :) Celkově hodnotím tuhle sérii kladně a po San Juan del Sur to byl obrat o 180 stupňů.

Jo a strašně se tlemím nad tím, že Rodney nevyhrál žádnou odměnu ani imunity i v rozdělávání ohně ho porazila Carolyn, sice až po hodině, ale porazila :lol: Kdyby furt nepředhazoval ty svoje svaly, tak mlčím, ale takhle :lol:
Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Moly » 21 kvě 2015, 19:35

Zdá se to jenom mně anebo opravdu ani jeden z finalistů nezahájil FTC s "opening statements"? :?

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod honzavohralik » 21 kvě 2015, 21:20

Mike je nejlepší vítěz, jakého si tahle série mohla přát. Přestože bych rád viděl, více žen na první místě, protože od 20. série jsme jich zas tak moc neviděly, jsem za něj rád. Docela mě zamrzela Sierra, myslím si, že měla větší potenciál, ale celou dobu se strašně držela stranou.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
VikNaty
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2013, 19:32
Nejoblíbenější série: 1,2,7,10,11,12,13,14,15,19,20,25,26,27,28,29,30
Nejoblibenější hráči: Richard,Colby,Rob C,Boston Rob,Rupert,Savage,Tom,Penner,Parvati,James,Coach,Stephen,Denise, Malcolm,Vytas,Spencer,Tasha,Tony,Jeremy,Natalie,Joe,Mike

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod VikNaty » 21 kvě 2015, 22:29

Prostě páni!!!

Asi začnu tím, že si vlastně ani nemůžu vzpomenout, kdy přesně jsem začala mít Mika ráda, ve chvíli kdy těm chytrákům přišel na to, že ho chtějí podrazit? Nebo až když nechtěl koupit dopis? Nevím ale ten člověk mě neskutečně chytnul, fandila jsem mu tak strašně, to se mi stalo jen u jediného hráče a to byl Penner. ¨

Ale popořadě... k soutěžím se asi nemá smysl vyjadřovat, dle mě byly dobře vybraný, jen bohužel tam byl jen jeden schopný člověk.
Co ale nesmím zapomenout napsat je to, že jsem nevěřila, že Mike nechá jít Carolyn do finále, trošku jsem se bála, že to bude druhý Colby, ona mu vážne to vítězství mohla ukrást, protože jak jistě všichni víme, porota bývá ublížená a někdy prostě zvolí někoho nesmyslnýho, jen aby nevyhrál ten, kdo si to zaslouží, viz Samoa....

A to už se dostáváme k závěru, Bože zastřelte někdo Dana, vždyť si málem vykroutil hlavu :cry: Doufám, že o tom člověku už nikdy nic neuslyším a ani ho neuvidím (možná, že se ani nepodívám na jeho ponderosu) K Willovi se snad ani nemá smysl vyjadřovat, byl tam jen do počtu, neudělal nic.

Celkově tuto sezonu řadím mezi mé TOP!

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Teribald » 22 kvě 2015, 09:44

Super série. Pro mě skoro stejně dobrá jako Cagayan. Začátek byl skvělej, pak kvalita na 2 - 3 díly trošku klesla, ale konec byl opět výbornej. Pro mě naprosto nečekanej vítěz. Nevěřila jsem, že se Mike dostane do finále. Carolyn jsem fandila už od prvního dílu, takže její účas v F3 mě potěšila. Jen nechápu, že nedostala víc hlasů .. :/ Cast na jedničku! Ještě navíc, když to porovnám s předchozí sérií (SJDS), kde jsem si jména nepamatovala ani po sloučení a všichni mě nudili. Tady byla naprostá převaha zajímavých postaviček. Někteří bohužel vypadli dřív, než stihli něco předvíst, ale celkově to byl opravdu zajímavej výběr lidí.
Moje hodnocení 8,5/10

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Dejvy » 22 kvě 2015, 12:51

Nakoniec sa všetko podarilo a dopadlo ako malo. Rád by som sa rozpísal do kelu, ale vela času som strávil písaním príspevku na S31 cast :mrgreen:
Takže by som sa len chcel opýtať na rozdelenie finálnych hlasov? Ako to nakoniec bolo?

P.S. predsa by som dodal, že tie emocie ktoré tam boli v posledných epizódach boli naozaj pravé a oprávnene emocie ktoré mi vobec nevadili. Narozdiel od tých rodinných sračiek ked sa tam ludia menili na odmene a vzdávali sa výhier (grc). Tu som im to všetko veril. Na začiatku sa to rozbiehalo pomaly, ale nakoniec kvalitná seria + nech už je Jeff akýkolvek kokot žijem s ním už roky, už 30 sezon a budem aj dalších 30 ak ich natočí nech sú akékolvek. Kašlem na celý Big Brother a iné RS. :idea: :)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod hajefr » 22 kvě 2015, 13:05

Dejvy píše: Takže by som sa len chcel opýtať na rozdelenie finálnych hlasov? Ako to nakoniec bolo?


Všichni hlasovali pro Mikea, kromě Rodneyho (Will) a Sierry (Carolyne). Takže 6-1-1

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Dejvy » 22 kvě 2015, 13:20

Všichni hlasovali pro Mikea, kromě Rodneyho (Will) a Sierry (Carolyne). Takže 6-1-1
Díky. Sranda, že aj Tayler. A hlavne Dan u mna o kúsok stúpol. Stále je to pošuk tlstoprd, ale aspoň dokázal to čo vela porotcov pred ním nedokázalo a to prekusnúť hnev a voliť racionálne a spravodlivo. Porota :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod SiGi » 22 kvě 2015, 13:54

kata_rina píše:Shrnutí téhle série: Začátek skvělý, po sloučení velký pokles kvality (hlavně kvůli stále zůstávajícím nudným hráčům), ale vše zachránil konec, který mě strašně moc překvapil. Vůbec jsem nečekala, že by se Mike mohl takhle prodrat až do finále. Poté, co mi vypadl Tyler, byl Mike jediný favorit ve hře. Už jsem se připravovala na final 3 ve složení Rodney, Will + Sierra či Carolyn. Nedej bože Dan :D Mike se popral a díky tomu, že vyhrál se kvalita týhle série, alespoň pro mě, zvedla ;)

Cast pro tuhle sérii velmi dobrý, lidé zapamatovatelní (ať svými dobrými výkony, strategií nebo stupidním chováním). Soutěže, prostředí a odměny fajn :) Celkově hodnotím tuhle sérii kladně a po San Juan del Sur to byl obrat o 180 stupňů.

Jo a strašně se tlemím nad tím, že Rodney nevyhrál žádnou odměnu ani imunity i v rozdělávání ohně ho porazila Carolyn, sice až po hodině, ale porazila :lol: Kdyby furt nepředhazoval ty svoje svaly, tak mlčím, ale takhle :lol:


Jo, mluvíš mi z duše, přesně tak jsem to viděl taky.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod kachna » 22 kvě 2015, 23:01

Já prostě nemůžu pořád nabrat dech. Pro mě naprosto skvělá série s vynikajícím koncem.
Celou sérii jsem byla napjatá, smála se i brečela a to jsou pro mě asi tři požadavky, které má každá řada mít.
Pro mě to nemohlo dopadnout lépe, snad kromě vítězství Joea, ale to by bylo hodně nepravděpodobné v této řadě :D
Jsem zkrátka nadšená a na to není potřeba víc slov. Klobouk dolů před skvělou sérii :idea:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod sextant » 23 kvě 2015, 08:56

Opravte mně jestli se pletu, ale chybělo mi rozloučení se všemi účastníky které bývalo před poslední soutěží o imunitu. Bývala to hezká vzpomínka na všechny vyřazené hráče, kteří vlastně umožnili vznik poslední trojice nebo čtveřice.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod torciollo » 23 kvě 2015, 11:21

sextant píše:Opravte mně jestli se pletu, ale chybělo mi rozloučení se všemi účastníky které bývalo před poslední soutěží o imunitu. Bývala to hezká vzpomínka na všechny vyřazené hráče, kteří vlastně umožnili vznik poslední trojice nebo čtveřice.


To už nebylo, ani nepamatuju...


Jinak série určitě patřila k těm lepším, Mikovi jsem taky fandil, ale u něho podle mě hodně udělal jeho edit a pozice ke konci hry, produkce nám to naservírovala tak, že mu prostě jednoduše nefandit nešlo :D Přitom na začátku se choval jako blbec a měl štěstí, že nechodili na TC, jinak by letěl mezi prvníma... Carolyn mi celou dobu taková nějaká nesympatická, nevím, ale když se nad tím teď zpětně objektivně zamyslím, tak snad nejlepší hru hrála ona, Mike fakt jenom vyhrával IC a měl celkem rozumný komentáře k celkovýmu dění (což je zase na produkci, co nám u koho ukáže)... tak jak tak, ale jsem s vítězem spokojen :idea:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod jukab » 24 kvě 2015, 07:50

Série jako celek super, ty posl.díly pro mě slabší (vždyť třeba minule ve F5 přišel parádní blinside), vítěze beru, i když jsem mu nijak nefandil, pže svou pozici si nevybudoval, prostě musel hrát (mám radši stratégy, kteří nemusí, ale přesto dělají kroky). Ale z poslední pětice, šestice určitě nejlepší. Série měla pár super ftipných momentů (včelička v Jenniných plavkách, Rodneyho parodie, Mikeova pomoc Kelly), i když i v tomhle na minulou ztrácí (třeba vyloučení Drewa)

Ke hráčům:

Jenny - v průběhu hry moje favoritka, ftipná, trefná, veg....škoda, že nakonec to psychicky nedala, věřil jsem jí víc. Čistě s ní se vezla Hali
Joe - společenštější verze Ozzyho, navíc občas i taktika, chyběla ale strategie
Will - prostě do počtu, navíc zabil No Collar, když už chtěl vyhrát to 3.flek, mohl ho vyhrát za Jenny a Hali
Tyler - chytrý, předvídavý, ale pro diváka nudný a zapomenutelný
Carolyn - překvapila, ale napomohlo tomu štěstí při spojení
Rodney - "Jo a strašně se tlemím nad tím, že Rodney nevyhrál žádnou odměnu ani imunity" - vždyť ho při posl.soutěži porazil i Will, nejen Carolyn....Rodney jedná jen slovem, nic víc...
Dan....ten člověk prostě chce pozornost (viz Reunion), já mu do teďka nevěřím ani jedno slovo, co vypustil z úst...
Sierra - možná chytrá, ale určitě zapomenutelná
Shirin - další Kaliforňanka (9 z 18 z jednoho státu je fakt dost), od TV by mě bavila, ale být s ní na ostrově je asi jiná :)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Pietro » 25 kvě 2015, 08:29

Jestli jsem spokojen s vítězem? Zářím radostí!! #MikesHappyDance :dance:

Jen se mohli prohodit Carol se Sierrou a Rod s Willem - komplet modré finále by se mi líbilo více.

I tak je "třicítka" velmi povedenou sérií. Možná není tak "úúúžasná", co tvrdil Probst před startem, ale určitě je stejně dobrá jako Cagoš (S28)

A vůbec Rod? Holt si bude muset naplánovat cestou na Nikaraguu sám v osobním volnu. Když tedy nevyhrál odměnu.

Každopádně se svým výběrem ze začátku série (ti v podpise) jsem udělal dobře - všichni jsou nezapomenutelní a nějak si je něčím budu pamatovat.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod cihi » 26 kvě 2015, 00:37

asi nejnesympatictejsi vitez ze vsech... neda se rict.. ze by hral nejlepsi hru.. akorat vyhraval imunity... jinak delal stupidni rozhodnuti....

porad jsem doufal.. ze ten naprosto hloupej tah... nechat si Carolyn do finale... se mu vymsti

porota akorat delala bu-bu-bu a nakonec to dala panu "uzasnemu" ...panu "emerica"

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod XtttX » 29 kvě 2015, 22:48

Celkom trefné... ;)


Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod Zeck » 30 kvě 2015, 03:35

Míke naprosto zasloužený a po dlouhé době nezpochybnitelný vítěz. Nejenom, že byl skvělý v soutěžích (a díky tomu mohl vůbec vyhrát), ale ten stupidní pobožný redneck a snad i panic, měl i celkem solidní povědomí o tom, co se děje, případně, co se dít bude pokud nastane ten či onen scénář. Herní uvažování naprosto v pořádku a strategii také ovládal. Posral si to akorát s tou aukcí a scénou v táboře, znatelně největší chyby, ovšem, v konečném hledisku by to bylo stejně jedno, tak či onak by se ho chtěli všichni zbavit, protože zkrátka byl vítěz už od vypadnutí Joea, kterému by to možná porota dala za sympaťáctví.

K nejvýraznějším hráčům řady:

Joe: Spojení Malcolma a Ozzyho do jednoho, lolitky se dozajista vyprstily, opodstatnění ale má i pro běžného heteráka a v All Stars může něco předvést, zvláště když bude mít proti sobě veskrze důchodce a nerda Spencera + Stephena, tam moc velkou konkurenci v soutěžích (na rozdíl od této řady) mít nebude a třeba zopakuje spanilou jízdu soutěžemi Mika.

Will: Absolutně zbytečný hráč, který by měl v rámci zábavy vypadnout mezi prvními, hru neměl žádnou, sociální už vůbec ne, pouze se hodil do karet někomu jinému, tak byl držen do finále jako hlas zdarma a naprosto neškodná konkurence.

Jenn: Když už to měla všechno u prdele, měla položit pochodeň ve prospěch Joea, protože ten na rozdíl od ní chtěl a měl šanci něco předvést. Měla mozek a kozy, což se moc často nevidí, takže je její účast zklamání. Bohužel psychicky labilnější, místo aby předvedla své schopnosti, nechala se snadno rozhodit kretény okolo a ztratila zájem o hru. Už za týden si jí nebudu pamatovat.

Carolyn: Bez mentora Tylera by byla v prdeli, podržel jí po většinu hry, kdy jí teklo do bot a překvapivě ihned, co se ho prozřetelně zbavila, začala mít sama problémy s vyřazením, kdy jen s vypětím všech sil a štěstí (a hlavně díky radám nezúčastněného Mika, který pro ní měl slabost a pomohl jí), došla do finále. Nějaké zárodky strategie v ní byly, iniciativně našla imunitu, ale žádnou hvězdu jako její fanklub v ní rozhodně nevidím. Fakt, že nebyla zvolená do All Stars je mi naprosto u prdele.

Shirin: Zakomplexovaná chudinka, která se od prvního až do posledního dne ve hře litovala a stavěla se do role dokonalé oběti, která musí všem desetkrát zopakovat jak strašné měla dětství a jak je vlastně chudáček úplně ve všem. To potvrdila na samotné RS. Když se prezentovala jen jako potrhlá pipka, měl jsem pro ní pochopení, ale po těch teatrálních sebelítostivých eskapádách, které vyháněla do extrémů se mi znechutila. Chtěla především ohromovat diváky (jako Dan v mužském podání), ty citace hráčů a znalosti z předešlých řad, které zná každý druhý fanoušek nazpaměť, mě v jejím podání neskutečně nudily, zvlášť kdy se u toho tvářila, že to zná jediná. Fakt, že je v All Stars beru za vtip, prolitovala se do ní sentimentálními kecy, po herní stránce nepředvedla nic, sociální hru měla s přehledem nejhorší z celého castu. To už raději tu Carolyn.

Max: Škoda, že to byl asociální ocas, který neuměl udělat krok bez toho, aby někoho neiritoval. Potenciál v podobě strategie rozhodně měl a v individuální části soutěže by jistě měl co říct, bohužel neměl štěstí jako podobně asociální Shirin, která na jeho úkor (že momentálně sral víc než ona) přežila.

Tyler: Suchej čumák, ale jednoznačně největší mozek řady, který uvažoval nad každým krokem. V závěru účasti měl i náznaky lstivého manipulátora, jeho problém byl fakt, že byl až moc inteligentní a bylo to zřetelné i naprosto vypatlaným kreténům, což když spojil s tím, že v soutěžích byl lepší průměr a jeho spojenec využil příležitost se ho zbavit, neměl moc šancí se do finále dostat. Vidět znovu bych ho každopádně chtěl.

Sierra: Jejím problémem byla upřímnost a přehnaná loajalita, měla několik šancí zamíchat hrou ve vlastní prospěch, ale místo herního kroku zvolila raději pohodlí většinové aliance.

Rodney: Neskutečný čurák a zároveň neskutečný šoumen. Bavil mě a jen díky jeho infantilním výlevům jsem mu přál to finále, protože tenhle arogantní idiot by se zaručeně dokázal obhájit. Musí se mu nechat, že právě on vymyslel alianci, která ovládla hru, nebýt Mike taková mašina na soutěže, bude sedět ve finále přesně jak ihned po sloučení říkal. Strategii ovládal a dokonce i tu sociální hru, ačkoliv to byl buran a diletant téměř na vše. Rodney je zkrátka záhada, nevím zda je tak stupidní, nebo geniální. Rozhodně má ale náznaky psychopata. Klidně bych ho viděl znovu.

Dan: Dokonale sebestřednej zmrd, který mě bavil těmi šovinistickými a sarkastickými kecy téměř na všechny. Uměl dobře mluvit a argumentovat a taky se hrozně rád poslouchal. Hrál to na kamery od prvního do posledního dne, jen aby se předvedl před diváky. Bohužel pro něj měl místo honu vysílacího prostoru raději honit vlastní hru, protože krom slepého následování většiny nevymyslel nic. Každopádně jsem se řehtal, ať chtěně jeho řečem, nebo nechtěně jeho debilitě. Kontroverze je potřeba a takového vytuněného Randyho si klidně nechám líbit ještě jednou.

Do potenciálního Heroes vs Villains 2 se tady každopádně urodili dva unikátní kandidáti.


Hodnocení řady:

***** 75%
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S30 - Worlds Apart - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 16:29

Vítěz naprosto zasloužený. Mike hrál velice dobrou hru, dominoval v soutěžích, s počtem získaných individuálních imunit se zapsal mezi legendy, hrál v rámci možností i slušně a může se podívat do zrcadla, a přesto že proti němu hrály okolnosti a zůstal mimo alianci, tím pádem byl několikrát na hraně vyřazení se dostal do finále.
Will jako zdechlá ryba :lol: myslím že naprosto trefné přirovnání. Prostě se jenom vezl. Ze začátku sympaták, později se mi značně zprotivil.
Carolyn? na její věk držela docela krok v soutěžích to klobou dolů. Čekal jsem že dostane více hlasů od poroty, kohokoli jiného kromě Mikea by možná porazila. Uvidíme je v 2nd chance?


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti