S30 - Worlds Apart - EP15

San Juan del Sur, Nicaragua
February 25, 2014 - May 20, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod milan » 14 kvě 2015, 11:35

Epizóda 15
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 21 kvě 2015, 11:09

Tak tohle byl ten nejhutnější Reunion ze všech, masakr!!! :o

Jeff se proměnil v absolutního kata, tak jak sejmul Dana, to jsem prostě nečekal ani v nejdivočejších snech!!! :heat: Ale musím říct, že si to ten špekoun co si nevidí do huby zasloužil!

Pak přišel na řadu Will, kterýho spíš setřela Shirin a jestli mluvila pravdu, že se jí skutečně omluvil až po odvysílání epizody, tak pak je to fakt tragéd

Nakonec Jeff sejmul Rodneyho s tou sarkasmem překypující omluvou a jako sladkou tečku ještě přinese dort, no ty vole, prostě megastěra v přímým přenosu :mrgreen:

Fakt jsem nevěřil vlastním očím a ani mi nevadí, že se nedostal ke slovu nikdo jinej :hungry:

Co se týče Second Chance, tak to bylo taky naprosto brutální, fakt soucítím třeba s takovou T-Bird, protože ta už asi jinou šanci nedostane :-? Na druhou stranu si neumím představit, že by hrála nějakou zajímavou hru (sorry XtttX za tento můj názor ;) ) Kdo mě ještě hodně mrzí a celkově i překvapil, že se nedostal, je Shane :shock: Já ho považoval za lock... Jinak jsem rád za všechny hráče z mýho momentálního podpisu co se dostali, těším se co předvedou a budu doufat, že Woo či Keith, pro který jsem nehlasoval, mě nebudou moc s*át a třeba překvapěj :mrgreen:

See you at the next tribal council!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 21 kvě 2015, 11:24

cypher.eu píše:fakt soucítím třeba s takovou T-Bird, protože ta už asi jinou šanci nedostane :-? Na druhou stranu si neumím představit, že by hrála nějakou zajímavou hru (sorry XtttX za tento můj názor ;) )


Ona práveže T-bird mala z trojice old school hráčok najväčší potenciál predviesť nejakú hru. Kelly pozerala len svoju sériu a ani nepozná spoluhráčov, a Kimmi tam bude skôr ako zábavný prvok.
Teresa bola v Africe vynikajúca, jeden z najlepších underdogov.
Teraz má 56 rokov... Len 4 hráčky v Survivor boli takto staré/staršie. T-bird je oproti nim úplne iný level + je stále vo forme.

Toto je niečo hrozné jednoducho... Ja som aj hovoril už v úvode, nepotrebujem tam Kass, Abi a podobne, tie ešte šance dostanú, chcem tam mať len tie old school hráčky. (ok, tú Kimmi by som oželel vzhľadom na to že bola pre-merge) Toto je premárnená príležitosť. Ok, tú Monicu ešte pochopím, ale KELLEY???? Veď tá mala 1 dobrú epizódu, a inak bola totálne irelevantná!!!!(a obidve majú viacmenej už teraz istý merge, pretože nie sú hrozby...) Strašne ma to mrzí... :( :( :(

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod _Maty_ » 21 kvě 2015, 12:36

Musím říct, že za ten cast jsem fakt hodně rád. Až na 1-2 lidi, co jsem je chtěl jinak jsem docela spokojený.

Rád uvidím Kelly z S1, a jsem opravdu rád za Jeffa z S2, což jsou lidi, u kterých jsem moc nevěřil, že se probijí dále a to z toho důvodu, že jsem myslel, že lidi budou hlasovat hlavně pro poslední sezony, které mají tedka v hlavách.

Naopak takovou Kimmy si mohli nechat, úplně v pohodě bych ji nahradil třeba Carolyn, která měla nějakou strategii atd. Kimmy tam bude podle mě skoro na okrasu, jako člověk, kterého se mohou hned zbavit.

Taky jsem rád, že šanci nedostala Sabrina, tu jsem nikdy nemusel. No a nakonec mě dost překvapilo, že nebude hrát Shane, to pro mě byl asi největší šok ze všech.

Ale jinak, opravdu docela spokojenost. Jsem zvědv jak se vyřadí, všimněte si, že většinou jsou to starší lidi, řekl bych v průměru okolo 37 let. A hlavně, opravdu jsou tam mí oblíbení hráči, takže opravdu doufám, že předvedou co předváděli kdysi a bude to parádní hra.

Jinak se mi ještě líbilo jak na konci toho výběru Culpepper věděl co přijde.. :D "koukněte s kým tady sedím" ... :D

No, já jen doufám, že nebudou mít nějaké předem extra domluvené aliance a že je pohlídají v tom autobuse a v letadle a v září si užijeme fakt dobrou hru :)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod kata_rina » 21 kvě 2015, 12:46

To jako vážně?! Jeff si promluvil jen se 7 hráči!!! Reuniony jsou čím dál víc o ničem :cry: Alespoň jednu větu mohl prohodit se všemi ...

Teď k second chance. Myslela jsem si, že Teresa má účast jistou a hodně mě mrzí, že se zpět do hry nedostala :( Nechápu účast Monicy :cry: shodou okolností teď v tv běží její série, sem tam si ji pustím a nebýt toho, že její kmen vyhrával (ne její zásluhou) byla by ze hry mezi prvními ... Kdo mi ještě vyloženě vadí je Terry, teď mě asi ukamenujete, ale neměla jsem ho ráda už v Panamě a ani teď mu nijak fandit nebudu.

Za co naopak ráda jsem je neúčast Shane!!! Strašně přehrával už tehdy ... Prostě jsem Panamě nepřišla na chuť. A JEFFA, nyní můj největší favorit :woot: Strašně ráda ho uvidím znovu hrát. Pak ještě potěšila účast Vytase, Stephena, Peih-gee, Andrewa, Kelly, Kass, Keitha, Shirin a i Wooa. Tak nějak neutrálním jsou pro mě Joe, Spencer, Jeremy, Ciera, Tasha, Abi, Kimmi a Kelley.

Všechno se ale bude odvíjet od celkového konceptu série → rozdělení do kmenů, vztahy s ostatními hráči a i to štěstí. Z mých favoritů se mohou stát looseři a naopak ;) Docela se na tuhle sérii těším, snad se bude dařit :)

Nevíte, kdy bude premiéra? Až zase v září?
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod brninho » 21 kvě 2015, 13:25

Proboha, tenhle reunion by potřeboval asi hodinu, aby se vyřešili všichni soutěžící a ještě k tomu second chance, mějte trochu pochopení a jděte na Robův podcast, tam rozhovory se všema máte. :D Jo, taky mám radši když se dostane na všechny a mnoho soutěžících by si to zasloužilo, ale narozdíl od minulých reunionů, kdy se Jeff ptal každýho blbečka v publiku na něco a tím bral prostor hráčům, tady to asi nešlo jinak a omlaťte mi to o hlavu, ale myslím, že to nešlo o moc líp, opravdu mě tenhle reunion po čase bavil, i když se opět neřešil Fan fucking favorite...

Když bych měl celkově zhodnotit sezonu, musím vyjádřit spokojenost, v top 10 ji nemám, ale do patnáctky se vejde určitě, opravdu v nové éře po Filipínách nejlepší řada a když se alespoň tahle úroveň udrží, tak o Survivor nemám strach. Vítěz jeden z nejzaslouženějších, asi největší underdog v historii, co k tomu pomyslnýmů prvnímu stupínku dokráčel, líp už to nešlo, tady bych asi s hrou skončil, i když nepochybuju, že Mikea bude produkce ještě alespoň jednou přemlouvat.
Potvrdilo se, jak je důležitý mít v řadě lidi, kteří znají alespoň základní historii hry, fanoušci/hráči z velké části udělali WA dobře koukatelný, tahle sezona měla poměrně dost výrazných postav- Vince, kterej hýbal děním ze začátku, Max, Joaquin- ač zřejmě ne-fanoušek, namyšlenými confessionals u mě pozvedl nudnější pasáž ve hře, Dan- nemám ho rád vůbec, ale Survivor tyhle typy potřebuje, hlavně ať se nedostávají daleko až moc :D a další a další...Probst, a teď mi to znova omlaťte o hlavu, už nebyl tak otravným elementem jak v řadách předtím, ubylo toho "first time in history of Survivor", "this is the...I've ever seen" atd., což mi vždycky pilo krev, jasně, měl ty svoje momenty, ale vrátil se k tomu lepšímu Probstovi, kterýho známe z minulosti.

Second chance- mé volby/volby lidí= 9/10 ženy, 7/10 muži a to jsem se u žen seknul jen u T-bird, která mi byla celkem volná jestli se dostane, u mužů jsem trochu smutnější, po Mikeových vyhraných imunitách sice přišel další moment radostného výkřiku, když se dostal Jeff, ale rozhodně jsem nebyl potěšenej, že se nedostal Shane a naopak se dostali Keith (jiných a lepších staříků už tam je dost) a Woo (finálová pětka čeká, možná druhý runner-up představení), nicméně jak jsem zmínil v spoilerech, účast těhle dvou a ještě Kelley jsem očekával, i tak nadprůměrný cast (potřetí mi něco můžete omlátit o hlavu) a těším se, klidně to může být pojaté jako mladí vs. staří, aby se nepřerušila řada "versusů", co trvá už kolik, pět sezon? :D Jo, dneska je celkem dobrej den...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod Malo13 » 21 kvě 2015, 14:50

Reunion vážne skvelý.

A ďaľšia séria... Spencer, Jeremy, Joe, Woo... óóó to bude megabattle v súťažiach :idea:

ps: všimli ste si logo pre Survivor 31?

Kambodža!!! :dance: :dance: :dance: Kambodža, Kambodža, žiadna Nikaragua alebo podobný nezmysel.
Že by sa Survivor vrátil na správnu koľaj a nadviazal čo sa lokality týka na excelentnú Čínu? Konečne by mohli byť aj zaujímave odmeny, Kambožda je plná pamiatok, plná histórie.

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod Michal » 21 kvě 2015, 19:06

Série se mi opravdu líbila. Mám v sobě hodně pocitů, ale rozhodně vím jedno, že Mike si to opravdu zasloužil a na to, že to není žádný mladík tak 5 individuálních imunit mluví za vše. Po jeho páté výhře o imunitu jsem si neodpustil zařvat a myslím si, že 95% z nás už znalo vítěze. Rozdělávání ohně mi přišlo zdlouhavé a myslím si, že by každý z nich měl mít jen určitý počet křesadel... FTC byla průměrná a Shirinin proslov se mi líbil nejvíce. Její přirovnání Willa k mrtvé rybě bylo vystihující. :idea:
Vítěz jak už jsem říkal hodně zasloužený a Carolin možná mohla dostat více hlasů.(Co mě fascinovalo bylo to, že by i Rodney dostal víc hlasů jak ona, ikdyž hrála mnohem lepší hru jak on... :shock: ) Nechápu, že JP dal více jak pěti minutový prostor takovému paku jako je Dan. Nemyslím si, že ani vítěz by měl dostat takový prostor...
Série: 7,5/10

Second Chance cast: Největší spokojenost, že uvidím znovu hrát jednoho z mých TOP 5 hráčů Stephena, i když to bude mít ohromně těžké a chytří lidé se ho budou pokoušet na začátku zbavit. Mrzí mě neúčast Shanea, Jima a Teresy na úkor lidí jako je Keith, Woo, Monica... Jinak jsem z castu nadšen. :beer:

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod mikro » 21 kvě 2015, 22:17

Tak já nevím, finiš série byl skvělý, ale nemůžu říct, že by mě nějak zvlášť chytla.
Ač byl cast různorodý, hodně lidí bylo nudných a ještě víc tak nesympatických, že mi to kazilo požitek ze sledování. Nepamatuji si, kdy by mě tolik lidí v castu tak neskutečně iritovalo. Ač neupírám třeba Rodneymu komickou hodnotu, jeho chování bylo fakt otravné. Avšak absolutní vrchol byl Dan, pro mě rozhodně v top 5 nejodpudivějších lidí v Survivoru, sralo mě na něm úplně všechno, jeho dramatická mluva, ty nechutné namyšlené škleby z poroty, jako by byl nějaký skvělý hráč, přitom herně se ukázal jako neschopné hovado slepě se drží své aliance i přesto, že měl v rukou mnoho důkazů že je jako první na řadě, až vymlátí druhou alianci. Opravdu se mu splnilo, že si přeje, aby si ho lidé pamatovali.
Zbytek nebyl tak hrozný, fandil jsem hlavně No Collars trojici, Shirin a Mikovi, ač nemám rád vítěze, kteří se do konce dostanou přes imunity, Mikovi to vážně přeju.
Carolyn nakonec taky fajn, rozhodně si zasloužila víc než jeden hlas.
Už se ale fakt těším na Druhé šance!

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod Erik » 21 kvě 2015, 22:25

Tak ten cast mě hodně překvapil. A hodně by mě zajímalo, kdo dostal Mikovo místo. Hodně mě překvapilo, že se nedostali Carolyn a Shane, psolečně z Jimem bych je vyměnil za hráče z S29, protože z týhle série by se neměl vracet absolutně nikdo, to i ten Troyzan by si to zasloužil víc.
Jinak pár slov k hráčům:
Terry/Andrew- starší sympaťáci, myslím že budou hodně konkurovat Joevi a Wooovi (Old school vs New school)
Vytas- lišák, který umí dobře přesvědčovat, že si zaslouží hrát
Keith- průměrný hláškař, který bude nepříteli plivat do tváře
Jeremy- nepředvedl absolutně nic, jeho umístění nechápu
Joe- doufám že se s Terrym dostanou do sloučení, jestli bude immunita ve stylu zavěste se na kládu a držte se, tak tam na tom ostrově budou viset i za rok
Woo- aspoň si nebudeme stěžovat že do finále se dostali lidi co si to nezaslouží
Jeff- old school, kterej může jen překvapit
Spencer/Stephen- stratégové, buďto se spojí a nebo si půjdou po krku (pochybuju, že budou ve stejnym kmeni)
Kelly W.- v soutěžích už asi dominovat nebude (15 let je 15 let)
Kimmi- žrací soutěž prostě bude
Cierra- řekl bych že půjde mezi prvníma, fyzicky slabá a má pověst malého ďáblíka s tváří andílka
Abi- Brazilský démon, ale taky si myslím, že brzy půjde
Tasha- doufám že bude ve kmeni se Spencerem, má obrovský potenciál a určitě bude jako jediná žena konkurovat chlapům v soutěžích
Kass- musí přežít do sloučení, jinak to bude hrozná nuda (tady je škoda, že nehraje Shane, ti 2 v jednom kmeni)
Shirrin- taky bych řekl že brzy vyletí, fyzicky nic moc a puzzle jí taky nějak extra nejde
PG- jediná old school žena u který věřim, že to dotáhne daleko a dokáže se přizpůsobit
Kelly/Monica- no coment
Kmeny bych viděl asi takto:
1: Terry Spencer Keith Vytas Woo Tasha Monica Abi PG Shirrin
2: Andrew Stephen Jeff Jeremy Joe Kelly (S1) Kelly (SJDS) Cierra Kass Kimmi

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod sextant » 22 kvě 2015, 11:05

Ke castu je několik připomínek. Myslím, že vše bude záležet na tom, jak jsou na tom vybraní účastníci fyzicky. Samozřejmě také bude záležet na tom jaké soutěže budou muset absolvovat. V každém případě je jejich hra předem známa a tak se jistě včas kmeny zbaví otravných či intrikujících soutěžících. Necháme se překvapit kdo tentokrát přelstí ostatní.
Divil jsem se, že vybrali Shirin, která je nesmírně otravná svým neustálým žvaněním. V normální společnosti by jí zavřeli pusu pěstí. Dá si pozor nebo bude stejně nepříjemná jako tady?

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 24 kvě 2015, 00:23

Obrázek

Missi sa už nevie dočkať 4. rozvodu. :D

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod jukab » 24 kvě 2015, 08:12

Nejhorší Reunion, co jsem viděl (ten cast k další sérii patří do jiného topicu) - většinu času zabraly jen omluvy Dana a dalších, který jim stejně nevěřím (zvlášť Danovi ne, to loni měl Reed větší koule), na druhou stranu Jeff jim to dal pěkně sežrat...třeba takovou Ninu tam produkce dá z jednoho důvodu, ale co ona pak z tohohle setkání měla? To si tam mohla spát a pak si to pustit doma na kazetě...Joeovo vyjádření o tom, jak je svobodnej, mě taky pobavilo, ale Jenn má na víc :) Odhalování hráčů do další série mohli dát zvláštní prostor, jako bývá prodloužený 1.díl, tak tady rozšířit poslední...ještě mě překvapila Jenn, že by hlasovala pro Rodneyho jako vítěze, kdyby byla ve F3 místo Carolyn, takže třeba on není až taková dutá hlava, jak nám ho produkce podala...

Jinak kdo ještě neviděl, doporučuju projet si na sucks topic OFFICIAL-WORLDS-APART-PHOTOCHOP. Obrázky Vincelota nebo Dana jsou k nezaplacení :))

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 24 kvě 2015, 23:40

Reunion - slabý, ale z pochopitelných důvodů. Štvalo mě jen zbytečně dlouhé rytí do Dana, tu "raw" ukázku jsem fakt vidět nemusel, musím se přiznat, že to mnou i docela otřáslo, jak to vlastně v takovém táboře vypadá. :D :-? :-| Zbytek nic moc, Willova omluva opravdu nic extra.

White Collar VS. Blue Collar VS. No Collar - aneb jak Jeff naprosto debilně celou dobu téhle sérii říkal (což mi hrozně lezlo na nervy :cry: ). Série mi přišla hodně slabá, musím si nejspíš někdy brzo znovu zkouknout OW, Caramoan a BvsW, ale momentálně mám pocit, že to byla nejslabší řada od SP. Pre-merge sice solidní, ale díky tomu, že v každým dílu byl hlavní star někdo jiný a pak od tý další byli najednou neviditelní (EP1 - Carolyn, EP2 - Will), jsem si nedokázal nikoho nějak extra oblíbit a fandit mu. Post-merge byla příšerná, sympatičtí lidi odešli jeden za druhým, od Kelly po Shirin, prostě hrozných pět epizod (nevadily mi sice likvidace Joea a Jenn, ale to proto, že jsem naivně doufal, že až odejdou, Shirin nějak proklouzne do finále jako goat, co nakonec vyhraje... jenže ne, ona musela jít hned po nich :cry: ). Mike tam pak zbyl jako jediný, komu se dalo fandit (přesněji řečeno, situace byla podaná tak, aby mohl divák fandit jen jemu a nikomu jinýmu, takže bylo jasný, jak to dopadne a zbytek série byl neskutečně předvídatelný), jako postava mě bavil, ale za jeho výkon ve hře jsem mu výhru nepřál ani náhodou a po strategické úrovni je to prostě a jednoduše nejhorší vítěz v historii Survivora.

Cast:
So - sympatická trubka
Vince - neseděl mi, když vypadl, byl jsem rád, že k tomu došlo
Nina - divná, nesedla mi
Lindsey - zábavná, oblíbil jsem si ji, ale dost brzo na ní zapomněl
Max - zpočátku super, pak mi začal lézt na nervy
Joaquin - nejlepší z pre-merge vyhozených, ale čekal jsem od něj víc
Kelly - dík likvidaci idolem a umístění (post-merge, ale ne v porotě) jí udělali hrozně nezajímavou a neviditelnou. Možná byla, ale přišla mi rozumná a hrozně sympatická. Doteď mě mrzí, že musela Jenn zlikvidovat z té velké aliance idolem zrovna jí.
Hali - super, bavila mě, docela magor. Její vyhazov mě jako první hodně zasáhl.
Joe - líbil se mi až asi v posledních 2 epizodách. Klobouk dolů, že se jeho vyhazov podařilo tou věcí s Jenniným quitováním udělat aspoň trochu ok
Jenn - nevím, co si o ní myslet. Sem tam fajn, ale měla i nějaké dost blbé momenty ("quit", jednání s Ninou, řeč na FTC...)
Shirin - favoritka. Její odchod mě doslova a do písmene zdrtil, protože jsem doufal, že do finále nějak proklouzne ona a ne Mike. Bylo by to o 100% zajímavější.
Tyler - kdo? :-|
Dan - hrozný otrava, ale občas s tím byl i vtipný. Dost málokdy.
Sierra - kdo? Slečna tetované obočí. Nehrála nejhůř, vlastně asi i docela dobře... ale sakra, byla u toho příšerné nudná...
Rodney - otravný, až to místy bavilo. Vlastně pořádně nevím, co si o něm myslet.
Will - Začátek měl nadějný, i když vlastně udělal úplnou blbost, kdyby jich později udělal víc podobných jako likvidaci Vince, mohla být sranda. Jenže se z něj stala protivná a odporná "dead fish"
Carolyn - pro mě hvězda série, i přesto, jaký dostala edit od sloučení až do vyhazovu Shirin. Moc mě mrzí, že proti Mikovi prohrála, a ještě víc, že dostala na FTC stejně hlasů jako Will, což je nechutný.
Mike - jak už jsem napsal - dobrá postava, ale jako hráč si zasloužil být za všechny ty chyby, co nadělal, zlikvidován, ne oceněn. První vítěz, co se zachránil od vyřazení dík použití HII. První vítěz, co potřeboval 5 (de fakto 6) imunit, aby vyhrál. A to já podporovat nemůžu.

Oblíbenci série: Carolyn, Shirin, Hali, Mike, Kelly
Hodnocení vítěze: 1/10
Hodnocení série: 3/10
(?)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 25 kvě 2015, 00:09

lacSzlo píše:Carolyn - pro mě hvězda série, i přesto, jaký dostala edit od sloučení až do vyhazovu Shirin. Moc mě mrzí, že proti Mikovi prohrála, a ještě víc, že dostala na FTC stejně hlasů jako Will, což je nechutný.


Neviem či si pozeral Red carpet rozhovory čo sú na YT, ale sama Carolyn priznala že čakala že hlasovanie bude tesnejšie, dokonca si myslela že by to mohla vyhrať.

Ja akože vážne nechápem čo majú znamenať tie preslovy k porote(úplnou náhodou vždy na konci FTC), ktoré má navyše z nejakých dôvodov vždy ten najpríšernejší člen poroty(David, Reed, Spencer, Jenn :vomit: ). A ten "ospevovaný" tiež úplnou náhodou vždy aj vyhrá, pretože tie ovce sa boja zahlasovať pre koho skutočne chcú aby nevyzerali zle, zatrpknuto alebo neviem ako keď budú hlasovať pre "nesprávneho". Kedy si produkcia uvedomí že tieto "čerešničky na torte" akurát vždy dokurvia výsledok hlasovania, tím že ten 1 hráč dostane drvivú väčšinu hlasov? Kedy sme mali naposledy nejaké tesnejšie hlasovanie? 6:3 v South Pacific??? V starších sériách bolo úplne bežné že sa prehrávalo/vyhrávalo o 1 hlas. So štýlom ako sa vedú FTC teraz, toto v súčasnej ére jednoducho nehrozí. :-?

A aj keby tá tupaňa nemala ten preslov, Carolyn by aj tak nevyhrala. Vek jej to jednoducho "nedovoľoval". Ono je totiž z nejakého dôvodu medzi hráčmi zakotvená silná fôbia k starším(40+) finalistkám. Mne už je z toho fakt zle... :vomit: Za posledných 6 série sme mali 7 40+ finalistike(mali by sme 8, nebyť zmien v S28), a koľko z nich dokázalo získať viac ako 1 hlas??? Jedna. Skvelé... Denise to dokonca aj celé vyhrala. Pretože ju porota rešpektovala??? HOVNO, tá ju tam samozrejme ohejtovala. Hlasy získala len kvôli tomu že proti nej sedela ďalšia staršia hráčka, a Skupin, pre ktorého nechceli hlasovať z dôvodu že bol navrátilec.
Ja sa samozrejme teším že je tu 6 sérií trvajúci trend staršej hráčky v F3(už som pripravený na Kimmi/Kass :love: ), ale je mi úprimne veľmi smutno ako tieto hráčky vždy dopadnú, a to bez ohľadu na to akú kvalitnú hru hrali.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 25 kvě 2015, 11:05

XtttX: Nekoukal jsem, ale myslím že jsem někde něco četl, že Carolyn určitě čekala minimálně 2. místo a taky nástup do 2nd Chance a dopadla takhle příšerně. Těžko říct, čím to bylo, jasně, "mámy" prostě v Survivoru lhát a podrážet nesmí, fuj, zakázáno... dost mě to štve už od Caramoanu. Carolyn teda podle všeho asi neměla úplně nejlepší vztahy s lidma v porotě, navíc si myslím, že jí uškodila i vizitka White Collar (je zaopatřenější než Mike a Will? Předpokládal bych, že ano). Zkrátka... důvody tam budou, nedivil bych se, kdyby byla půlka poroty na FTC pěkně nadraná, aspoň Jenn tak vypadala... V příští sérii to může být zajímavé, jsou tam v podstatě samí Heroes a stařešiny, tak jsem na to zvědavý, kdo bude hlavní podrazák.
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod brninho » 25 kvě 2015, 19:15

Achjo, ti porotci jsou tak necitliví, vždyť Sherri, Dawn, Monica, Kass nebo (sakra jak se jmenuje?) hrály tak skvělou hru.... :(
Trošku líto mi je až Carolyn, jako skončit se stejným počtem hlasů jako Will a vzápětí se nedostat do second chance, i když tam objektivně patřím, to je zralý na flašku něčeho ostřejšího (u Carolyn tequilly nebo rumu předpokládám). Ale že by to měla být vítězka? Sakra vždyť ona se za 39 dní pořádně nenaučila ani rozdělat oheň, to bylo krásně vidět, kdo se o camp nejvíc staral. Myslím že i na to Mike myslel když vyvolal remízu. Já u Carolyn vidím docela solidní hru s množstvím pozitiv (například HII si střežila velmi dobře, myslím že jsme leccos neviděli, jinak by se v top 6 muselo s imunitou White Collars počítat) a s množstvím negativ (doteď mi nedošla logika otočení se proti Maxovi a Shirin, kteří by ve sloučení měli větší terč na zádech tak jako tak, situaci s Rodneym nezvládla vůbec, málem ji to stálo odchod do poroty a určitě ji to stálo 2. místo bez Willa). Mike byl do toho svýho známýho pochybení v dominantní pozici, měl na to potlačit tu "revoluci", která se chystala. Věci nabraly jinej spád a on si s tím poradil tím nejúčinnějším a nejjistějším způsobem.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 25 kvě 2015, 20:07

brninho píše:Achjo, ti porotci jsou tak necitliví, vždyť Sherri, Dawn, Monica, Kass nebo (sakra jak se jmenuje?) hrály tak skvělou hru.... :(


Missy??? No hej, je to pravda, ale tak čo s tým narobíme... :( Ale zaslúžiš si :idea: , pretože len málokto toto dokáže verejne uznať.

Posledných 6 sérií môžme považovať za zlatú éru 40+ hráčok.
Keď si vezmeme série od Filipín po SJDS, 10 z 11 40+ hráčok dalo F5/finálovú epizódu. :dance:
V tejto sérii to dala z 3 hráčok len jedna, a tá si zaslúži možno najväčší obdiv, pretože to dokázala napriek tomu že musela čeliť jednoznačne najväčšiemu 40+hráčkofóbovi v histórii show - tej blonďavej lezbe(teraz nemyslím queen Kelly) :vomit: , ktorá stihla predtým zotnúť jej 2 "kolegyne". :-?

Produkcia má momentálne poriadne bobky z týchto silných 40+ hráčok... Už v SJDS sa tento trend pokúsili zastaviť a tak dali do castu len 1 staršiu hriačku, no tá s nimi pekne vybabrala. :D Aj teraz by som sa vôbec nedivil ak by produkcia zmanipulovala hlasovanie aby sa tam T-Bird nedostala. A pozrite S32... 7 hráčok známych a všetky mladšie ako 40 rokov. Staršie ženy to majú v Survivor strašne ťažké... Takmer každý je proti nim. :-?

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod cihi » 26 kvě 2015, 04:06

Shirin je naprosto psycho... ta holka je strasne zakomplexovana...

kdyz ona urazela Willa prirovnanim k mrtve rybe (ac mozna trefne).. bylo to v poradku... jakmile nekdo zautocil na ni... tak bylo zle... a proslov na pul hodiny.. kde se vzdycky pred divaky musela vykreslit jako nejvetsi chudinka... proste kdyz clovek bude porad vytahovat minulost.. tak se ji nikdy nezbavi a nemuze jit dal.. to je pravdepodobne hlavni problem Shirin.. ale divaci ji to dle ohlasu asi zrali perfektne

Will se omluvi v primym prenose.... a ona opet strhava pozornost na sebe tim... ze jestli tedy vubec pristoupi k "procesu prijimani omluvy" WTF? :o kdyby neresila debiloviny porad a porad dokola... tak je jiste v zivote spokojenejsi


jinak pristi rada.. Kambozda parada :idea: ..vypada to.. ze by to mohla byt po hoodne dlouhe dobe "bezplazova" rada... vzhledem k all-stars rade... televize asi nanalila trosku vic penez

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod jukab » 26 kvě 2015, 15:58

cihi píše:Shirin je naprosto psycho... ta holka je strasne zakomplexovana...

kdyz ona urazela Willa prirovnanim k mrtve rybe (ac mozna trefne).. bylo to v poradku... jakmile nekdo zautocil na ni... tak bylo zle... a proslov na pul hodiny.. kde se vzdycky pred divaky musela vykreslit jako nejvetsi chudinka... proste kdyz clovek bude porad vytahovat minulost.. tak se ji nikdy nezbavi a nemuze jit dal.. to je pravdepodobne hlavni problem Shirin.. ale divaci ji to dle ohlasu asi zrali perfektne

Will se omluvi v primym prenose.... a ona opet strhava pozornost na sebe tim... ze jestli tedy vubec pristoupi k "procesu prijimani omluvy" WTF? :o kdyby neresila debiloviny porad a porad dokola... tak je jiste v zivote spokojenejsi


jinak pristi rada.. Kambozda parada :idea: ..vypada to.. ze by to mohla byt po hoodne dlouhe dobe "bezplazova" rada... vzhledem k all-stars rade... televize asi nanalila trosku vic penez


To je zas názor do pranice :) Tak předně, Shirin se celou dobu bránila, to jsi nepoznal? Přirovnání k mrtvé rybě berou jako urážku snad jen ty nej citlivky. To drama ohledně Shirin a spol nedělala ona, to jen Jeff využíval příležitosti - holt je to reality-show, navíc nepochybuju, že si background check dělá u všech - každá z posl.sérii měla někoho odlišnýho od běžnýho stáda (ted Nina, min. třeba Reed a Josh,...), jenže kvůli těmhle lidem na to kouká možná nejvíc lidí, koncept první série už dávno nefunguje. Willova omluva byla trapná (!), jako vážně ten člověk čeká, že za nim Shirin přijde s cedulí: Wille, už se mi můžeš omluvit, jsem připravená" ? :D

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 27 kvě 2015, 18:32

Nazbieral som odvahu, a pozrel som si ešte raz to vyhlasovanie výsledkov. :-?



- Kelly Wiglesworth a Keith, aliancia? Kelly evidentne nadšená že tam Probst pustil to video... :D
- OMG, Kimmi je stále vegetariánka. :love: A neviem či to robí tá vegetariánska strava, ale podľa mňa sa vôbec nezmenila. :) Jeff vedľa nej trochu hej. Kimmi dostáva 2 šancu!!! Reakcia Jeffa V. - a kurňa. :-? Kimmi v sebe prebudila Rockyho Balbou. :love: Ale počkať!!! 2 šancu dostáva aj Jeff!!! Títo dvaja z toho majú neuveriteľnú radosť!!! :)
- vraciame sa ku Keithovi. Ten si je nejaký istý, mal šťastie že aj on bol zvolený, inak by to bol trapas. :)
- T-bird/Stephanie/Peih Gee - 1 of you... WTF????????? Toto už radšej odmietam komentovať... :( :( :( :( :( Keď som tento moment pozeral live, v sekunde som sa zrútil... :-?
- Ciebora a Vytas... Obidvaja sú v caste. Neskutočná radosť z ich strany!!!! Už sa neviem dočkať ako opäť raz pozdvihnú zábavnosť série. (jedná sa samozrejme o iróniu :-? )
- Jim a Sabrina... Ani jeden 2. šancu nedostane. Jim je zlomený, veľmi po tom túžil... :-?
- Savage a Terry... Probst ich dosť naťahuje. Terry dostáva 2 šancu!!! Savage si podobne ako Varner v ten moment hneď myslel že je koniec, všimnite si jeho výraz... Ale dostáva ju aj on!!!
- Abi Maria a Kass... Abi viditeľne nervózna... Už na twitteri mala veľké stresy keď sa dozvedela aký veľký vplyv mali "casuals" na hlasovanie... Ale obidve dostávajú 2. šancu!!!
- Monica/Mikayla/Kelley/Natalie - Monica dostáva 2 šancu!!! Zlomená Teresa vstane a objíma ju... :love: :( A 2. šancu dostáva aj K. Wentworthless!!! Tých 6 spovedí čo mala vo svojej sérii na divákov evidentne urobilo veľký dojem. ;)
- Carolyn/Shirin/Max - 2. šancu dostáva len Shirin!!!
- Stephen/Woo, aj oni odletia do Kambodže...
- Troyzan 2. šancu nedostáva, ale Tasha áno!... Čo???? Toto evidentne nečakala... Medzi ženami bolo ešte 1 voľné miesto, a ona bola jediná žena ktorá si nevypočula ortieľ. Uff, musela byť v poriadnom strese tú poslednú minútu. :D
- Jeremy/Shane - WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF, WTF Všimnite si Maxovu reakciu vzadu!!! Ten je ako správny fanúšik pobúrený...
- Z trojice Spencer/Brad/Joe nedostáva 2. šancu Brad. What???

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod brninho » 27 kvě 2015, 19:01

Nejlepší je prostě Jeff V., je to přesně jak říkal Shane v tom rozhovoru s Robem, z něho jde neuvěřitelná pozitivní energie, snad kromě tvoření zábavných koláží #votevarner stačil i něco naposilovat, bude to mít těžký a pokud skončí do dvou- tří epizod, tak budu mít depku stejně jak XtttX z neúčasti T-Bird :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod XtttX » 27 kvě 2015, 19:14

brninho píše:Nejlepší je prostě Jeff V., je to přesně jak říkal Shane v tom rozhovoru s Robem, z něho jde neuvěřitelná pozitivní energie, snad kromě tvoření zábavných koláží #votevarner stačil i něco naposilovat, bude to mít těžký a pokud skončí do dvou- tří epizod, tak budu mít depku stejně jak XtttX z neúčasti T-Bird :D


Ja som si Varnera popravde veľmi nevybavoval, a bol som celkom prekvapený že bol zvažovaný pre 2. šancu, ale akonáhle som uvidel to jeho video, hneď si ma získal a stal sa mojim favoritom. Tiež dúfam že sa dostane ďaleko... Teším sa na jeho spovede/interakciu s Kimmi. :D

Skoré vypadnutie by ma veľmi mrzelo... Podobne s Kimmi a Kelly Wiglesworth.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2015, 14:45

cihi píše:Shirin je naprosto psycho... ta holka je strasne zakomplexovana...


Skvěle vystiženo, Shitrin se zkrátka profilovala polovinu řady jako dokonalá oběť a ta sebelítost, která byla kolikrát uboze teatrální jí zajistila místo v All Stars, na kterou zkrátka nemá v žádném jiném ohledu.
------------------------------------------
RS bohužel pokazilo veškeré kladné dojmy z celé řady. Probst a jeho upalování čarodějnic v podobě Dana, který si dovolil říct do médií pravdu, že edit neodpovídá skutečnosti, a jeho mučení na jednom jediném příkladu (relevantní by bylo, pokud by prošli všechny incidenty, na které si stěžoval, ne jenom jeden) bylo přímo úděsné. To samé fakt, že tam nutil Willa a Dana k veřejným omluvám paranoidní a psychotické Shitrin, která se jednak prolitovala až do All Stars (nevěřím, že Američané jsou tak debilní, že jí fakt poslali tolik hlasů), ale hlavně se vůbec neotevřelo téma, že si za to vlastně mohla tak trochu sama tím jak se sama chovala. Zkrátka Probstova řiťolezecká cesta do všech feministických prdelí a veřejné shození Dana, protože si dovolil říct pravdu. Vítěz Mike řekl za celé RS jednu větu, trapas.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S30 - Worlds Apart - EP15

Příspěvekod Pietro » 28 kvě 2015, 15:47

Reunion jsem už samozřejmě viděl, ale proč jsem dosud nic nepsal?
a) není co
b) akorát bych si stěžoval

Kde jsou časy, kdy mluvila byť jedinou větou celá dvacítka, resp. osmnáctka či šestnáctka lidí, Jeff měl rozum a dával rozumné otázky a nikoho z hráčů nestíral... Nebýt hráčů jako je právě Danek (rozuměj kontroverzních), tak by mohl Jeff ty poslední Reuniony rušit. Jednu půlku promrhal na zbytečné z**bání Danka a druhou na představení druhé šance z nich min. 30% mělo zůstat sedět.

To už raději tu Rosie O-Donell z RS Marquesas S04 :cry: Nebo ještě lépe toho maníka z S01-03, jméno nevím. ?Dalton Ross?
Ta do toho pasovala asi jako Dawn do Favoritů v S26, ale furt to nějak vypadalo...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S30 - Worlds Apart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti