Utopia S1 (U.S.) - EP01

September 7, 2014 - October 31, 2014
PREDČASNE UKONČENÉ!
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod milan » 30 srp 2014, 17:10

Episode 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod milan » 08 zář 2014, 22:41

Mám veľmi rozpačité dojmy, to čo som videl som aj očakával, je to v podstate kontajnerová šou, bez nejakých súťaží zasadená do voľnejšieho priestoru, odkiaľ nieje problém ísť von ak je to potrebné a ani nieje problém, aby niekto (napr. záchranné služby) prišli k nim (spomenul som si na nie príliš úspešnú 4. sériu SK Vyvolených, kde chodili do mesta pre materiál).
Ale poďme pekne poporiadku, chcem si najprv, hlavne sám pre seba spísať pár riadkov ohľadne castu:

Aaron je typický "biely" černoch, plná huba demokracie, ale pritom tá póza a vystupovanie je typické ich rase, na druhej strane, som veľmi sklamaný mužským castom a Aaron je to lepšie, čo sme zatiaľ mohli vidieť.
Amanda ma sklamala, ďalšia "single" budúca mamička, hrá sa na silnú - nezávislú, ale keď padla reč na jedlo a ešte nebola von informácia o jej tehotenstve, tak pôsobila veľmi arogantne s tým, že ona nebude jesť len 2x denne, ja chápem, že chce, aby jej dieťa bolo zdravé a malo prísun potravy, ale toto je TV REALITY SHOW, nie škôlka. Z tohto pohľadu mi je veľmi nesympatická.
Bella je asi veľmi dobrá kamarátka so Silviou Šuvadovou, tak psychicky labilná, postaršia žena, ktorá je fakt neskutočne iritujúca a meniaca svoje názory je samozrejme tým pravým pre šou, lebo vďaka tomu sme videli pár konfliktov, ale mať takú ženu v blízkosti, no neviem... na 45r. mi príde nevyzretá, zaseknutá medzi pubertou a dospelosťou.
Bri sa v prvú noc spustila s chalanom, aj keď najskôr nebol sex, bolo vtipné sledovať, ako rýchlo potrebovala mužskú oporu, z tohto pohľadu mi príde len ako krovie a neviem, čo mám od nej očakávať.
Dave mi pripomína Russella Kairouza z Big Brother 11, neskutočne výbušný typ, v živote si prešiel mnohými vecami, ale akože prvé minúty a on pri zistení, že sú tam dvaja ľudia s Bibliou povie, že v jeho Utópii nieje miesto pre Boha? Na druhej strane, musím napísať, že ma milo prekvapil ďalším priebehom dielu a zaraďuje sa po boku Aarona k tomu lepšiemu z mužskej časti castu.
Dedeker ma dostala, jej úvodná sekvencia, kde sa lúčila s dvoma priateľmi a jednou kočkou ma dostala do kolien, nemohol som sa prestať smiať, už tá promo fotka, kde je hore bez a len si zakrýva prsia, mi dala vedieť, že najskôr bude sexuálne otvorená, ale prvý deň a plávanie ako ju Boh stvoril, mám od nej veľké očakávania, po nete je plná riť jej nahých fotiek, keďže to súvisí s jej prácou, ale som hrozne zvedavý, ako si povedie v Utópii, zatiaľ obľúbenkyňa + ak dám bokom, že ma baví po telesnej stránke, prekvapilo ma, že ma vôbec neirituje, ako napr. vyššie spomenutá Bri.
Hex je neskutočná, podobá sa mi takým vystupovaním na Sarah Lacinu zo Survivor 28, zaujali ma jej "skills", a som zvedavý, čo okrem toho, že sa takmer priotrávila alkoholom predvedie.
Chris ma zatiaľ nezaujal, vyslovene ho neviem zaradiť.
Jonathan je ten typ, ktorých fakt nemusím, odvracia tvár od nahých žien, pritom káže Bibliu, kde sa píše o Adamovi a Eve (i keď neviem, že ktorá odnož viery je tá jeho), ale keď som videl zábery ako vraví, kto pôjde a kto nie, proste typický moralista, nesadol mi, ale je tam samozrejme na konflikty, jeho vyznanie nič iné neodpúšťa.
Josh je sexista, alkoholik, agresor, fakt som bol zhnusený tým, čo predviedol, tento chlap je žumpa mužskej časti castu.
Mike je 33r. obhájca, a bolo to aj vidno, ako obhajoval Josha, ako sa hral na sudcu, proste chlap bez nejakých fyzických zručností, ktorý sa bude snažiť viesť to, dávam mu 2 mesiace... :mrgreen:
Nikki si podobne ako Chrisa, neviem zaradiť, uvidím, ako sa jej charakter dostane na povrch...
Red je balík z Juhu, Redneck, rád si vypije, rád zje skapané kura, robí konflikty, prd mu rozumieť, ale bacha, poznám takých chlapov z dediny, sú to labilné osoby, a pokojne Vás bodnú nožom!
Rob trpí Napoleonským komplexom, "mužný Američan", ktorý verí v pitie piva a to čo mu ústava dovoľuje držanie zbraní, mne hrozne pri tom, ako stál pri Hex pripomínal Russella Hantza :mrgreen: Ale tú Bellu pekne uzemnil, zatiaľ ho beriem!

Utópia ako lokalita je skvelá, kto čaká sex, chľast, konflikty sa podľa mňa časom dočká všetkého, prvé dni a už to kvalitne išlo do fakt vyšperkovaných momentov, majú tam celkom slušnú paletu vecí, ale elektrinu si musia od rozvádzača doviesť až do domu, som zvedavý, ako minú ten 5 tisíc dolárový rozpočet a tiež som zvedavý na prvý mesiac (vykryštalizovanie castu, výber 15. hráča, a tiež nominácie a celkový priebeh, pravidlá mi nie sú moc známe). Najskôr sú platení od dní, keďže o výhre nebola ani zmienka (v číselnej forme).

Inak celkom husté, vidno že produkcia je iná ako pri "rodinnom" type RS OD CBS, FOX je proste FOX, vidno to pri the Simpsons.
Škoda, že to nechodí U.S. aj bez cenzúry, v Holandsku cenzúra nieje ani pri Adam Zkt Eva, a v U.S. pri Dating Naked áno. Zatiaľ lepší priemer, ale pripisujem to proste tomu, že je to prvá séria, nevedia, ako hrať, čo od toho očakávať. To je normálne, kto videl Survivor Borneo, pochopí, že treba tomu čas... hráči čo prídu neskôr už budú vidieť pár dielov v TV, tak začnú inak jednať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

straspytlicek
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2014, 21:43

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod straspytlicek » 13 zář 2014, 13:13

Riadna psycho zostava, urcite dan tomu sancu a budem to dalej sledovat. Snad aj pravidla pochopim :D

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod honzavohralik » 21 zář 2014, 19:42

Jsem upřímně vážně rád, že jsem se po váhání odhodla si Utopii pustit! Ta show se neuvěřitelně rozjela a to ještě ani neměli žádnou možnost strategizovat atd. Vážně mě to překvapilo, protože třeba v Survivor je hádka první den raritou, snad si na žádnou ani nevzpomenu, možná Francesca VS. Philip. A tady se to rozjelo ve všech směrech během pár hodin, hádka Davea se všemi už první hodinu, následováno alkoholem, nahotou, bitkou a prvním párem. Prostě mě to nadchlo, ale bojím se, aby show později nezačala stagnovat, tím že se zbaví těch, kteří vytváří konflikty a vážně se snaží, aby konflikty vymizeli a pokud by se tohle stalo, tak budou epizody nudné. Tahle show stojí na tom, že ty lidi spolu nebudou umět vycházet, protože jsou jiní a to je největší část zábavy pro diváky.

Velmi sympatická mi je z hráčů Hex, která to první den trochu přehnala a když přijela sanitka, tak jsem se opravdu bál, že končí ve hře. Líbí se mi, že tady je dovolen kontakt s okolním světem, což je prvek, který jsem nečekal, protože jinak by to pro Hex znamenalo, že je ze hry. Je asi nejsympatičtější zatím a je jak víc sexy Katniss z Hunger Games. :mrgreen: Nepřekvapivě pro mě je mi sympatičtější ženská část osazenstva, například Bri, ale ten románek s Chrisem se mi moc nelíbí. V první epizodě se moc neprojevila, ale moment kdy seřvala Davea, když balili věci, byl vážně něco. I Red má něco do sebe a i když jsem si nemyslel, že bych tomuhle člověk mohl fandit, tak zatím se mi líbí. Je prostě svůj a to samo o sobě dělá problémy.

Zatím nemá rád Bellu, Joshe, Roba a Jonathan. Bella je taková ta příliš bio žena, co chce zachránit svět, tím že si bude hnojit zahradu, tím co ze sebe s prominutím vysere a svoje názor prostě musí prosadit. Také se mi nelíbila její hádka s Joshem a to jak ho chtěla pryč a pak jsou najednou nejlepší kamarádi, vypadala jako kdyby se do něj zabouchla. Josh mi vadí kvůli svému večernímu výstupu první den, jestli se to nebude opakovat bude v pohodě, což asi nebude když má zakázanej chlast. Rob, protože chce být šéf a nemá na to. Je to takovej prcek, kterej musí za každou cenu prosadit svůj názor stejně jako Bella. A Jonathana kvůli jeho úkolu tam přijít a šířit víru, je snad na misii? Nejsme ve středověku, tím že lidem dáte Bibli je nepřinutíte věřit, prostě se mi nelíbí proč tam je, že tam není vlastně vyhrát zřejmě.

Zbytek castu mě zatím nějak extra nezaujal, protože nedostali tolik prostoru, tak uvidíme. Jen bych zmínil Amandu a její těhotenství, vážně by mě zajímalo jestli jí odvezou do nemocnice nebo bude rodit tam, ale bude to zajímavé! :D
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Ajvngou
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2014, 18:55

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod Ajvngou » 19 říj 2014, 12:44

chci se zeptat, kolik to má částí, na wiki jsem zahlídl počet 13, ale nechápu, jak to má být, když tam mají být celej rok.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP01

Příspěvekod milan » 19 říj 2014, 13:18

Na wiki to postupne editujú, tie prvé diely vysielali 2x do týždňa, teraz to už ide len 1x (kvôli nízkej sledovanosti), počet dielov sa nevie...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Utopia S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti