Utopia S1 (U.S.) - EP03

September 7, 2014 - October 31, 2014
PREDČASNE UKONČENÉ!
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod milan » 30 srp 2014, 17:10

Episode 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod milan » 13 zář 2014, 15:27

Dosť dobrý diel, Dedeker už loví muža č. 3 :mrgreen: mňa len dostalo to, že Mike je právnik / obhájca, a ona je taká čistá duša, sexuálnych uvolnených mravov, ako Dieťa kvetov, som si hneď spomenul na taký starší seriál Dharma & Greg. Ona je inak celkom zaujímavá tým svojim životom, čo som tak pozeral jej oficiálnu stránku, vidno že tancuje profesionálne, lebo ten jej výstup pri zábave, sa mne osobne dosť páčil.
Dave explodoval, ale bolo vidno, ako si Hex užíva tu konfrontáciu s ním, ona je celkom živel, ako nejaká postava z The Walking Dead (narážam na jej kušu), proste fakt taký živel, mne to hrozne imponuje a celkovo ma dosť baví pri sledovaní. Keď sa vrátim ešte k Dedeker, tak tá pri zábere ako prala ručne prádlo pôsobila ako škaredé káčatko, ale potom ďalší záber na kúpanie s Mikeom a bozkávanie pri ležaní ukázalo, že je skôr ten typ, čo šokuje a preberá kontrolu aj vo vzťahu, preto sa vôbec nedivím, že žije v tom štvoruholníku aj v reálnom živote (ona + ďalšia žena + 2 muži).
Odchod Davea mi vôbec nevadí, v prvom diely som si ho obľúbil, lebo aj keď vybuchol uznal si chybu a potom robil takého ochrancu a celkovo mal skvelý edit (po tej úvodnej sekvencii), ale v druhom diely spolu s Redom sa mi zhnusili kvôli tomu ich U.S.F. a politike peňazí, zdieľania jedla a života v Utópii. Tá Amanda je stále u mňa veľmi neobľúbená, nemôžem sa odosobniť od toho, že je tehotná v takej hre, dúfam, že vyletí čím skôr, jej prezentácia je podľa mňa dôležitejšia ako samotný plod čo nosí pod srdcom. Celkovo som dosť skeptický k vzdelaným černoškám, v Survivor boli dve sebavedomé (S22/S26, S28) a tu je táto tiež a ukazuje sa, že si riešia cez vzdelanie istý komplex z toho, z akého prostredia pochádzajú, je super čo dokázali, ale niekedy mám pocit, že sa snažia byť viac biele ako niektorí belosi, čo do panovačnosti a istej propagácie a pretlačovania svojich názorov, ak k tomu pridám ten ghetto štýl vyjadrovania a afekt, mimiku a gestikuláciu, ktorej sa nedá nikdy zbaviť, ak s tým vyrastáte, tak je to fakt neskutočne iritujúci zjav v RS.
Josha musím pochváliť, ten dostal cez papuľu a aj takú životnú facku a lekciu tým ponížením v celoštátnej TV, že sa uvedomil, a začal makať, spolu s Robom dali dokopy toaletu a aj vďaka nim majú elektrinu. Zatiaľ mám pocit, že sa najviac ulieva po pracovnej stránke Red, čo je pre mňa prekvapením, keďže som myslel, že pochádza z pomerov, kde pracovať musia a hlavne vedia, a potom samozrejme náš zamilovaný párik. Bella je podobne ako Amanda na päsť, ale jej psychická labilnosť a reči o zdravom štýle, výžive sú fakt neskutočne otravné, ona sa zasekla v psychickom vývoji niekde medzi pubertou a dospelosťou a má nejakú krízu stredného veku... spomenul som si na také prípady, kde niektoré ženy, až nezdravo prepadli zdravej výžive a ich propagácia tohto životného štýlu sa dala prirovnať k svedkom Jehovovým, ktorí sa snažia tlačiť svoje názory s nohou medzi dverami :mrgreen:
Príchod dvoch žien je reakciou na to, že pred šou bola odvolaná z hry jedna baba kvôli porušeniu zmluvy, som zvedavý, ktorá ostane, popravde ma ani jedna nezaujala čo do charakteru.
Zaujala ma búdka, ktorú som si všimol až v tejto časti pred vstupom do Utópie (pri bráne napravo z pohľadu kamery). Je to asi najskôr priestor vyčlenený pre ochranku, alebo nejakého "správcu", som zvedavý, či je tá brána ako prvý (a jediný) vstup do areálu, alebo je ten priestor s cestou pred ňou, súčasťou ešte niečoho väčšieho.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

straspytlicek
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2014, 21:43

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod straspytlicek » 14 zář 2014, 20:20

Super, ze sem davas taketo zhrnutia a nazory ;) vo vacsine mame na sutaziacich rovnaky nazor. Davea nie je vobec skoda, ze osiaiel. Nove blond dievcata mi pridu dost nzaujimave, uvidime ktora ostane a co z nej bude. Josh je celkom sympatak, kto by sa nepokusil pobozkat Hex s jej poprsim :D a teraz sa sprava ako anjelik. Nebyt jeho a Roba tak tam maju tmu a cikaju do krickov. Skoda bude Jonathana ak vypadne (podla ukazky to mal zrejme zlomene), i ked odvacia hlavu od nahych dievcat nejak mi tam vobec neprekaza a je taka opora kam sa prisu vyplakat a postazovat. Bri a Chris su trapkovia (Chris si aspon teda vrzne, ked uz nepoda ziadne pracovne vykony :D ). Red je najzaujimavejsia postavicka, i ked je to cisty psycho, tak by mi chybal, este si rad pozriem tohto Smigla z Pana prstenov :D Dedeker mi nepride nejak zaujimava, ak tam ma byt na sex, tak mohli nieco lepsie vybrat. Mike asi bude jej oporou zo zaciatku, ale buducnost ich vztahu moc nedavam. Ani Joshovi a Belle. Josh ju nikdy nebude chciet, mozno casom ho len nudza a alkohol presvedcia aby nieco bolo. Aaron mi pride ako jeden z najrozumnejsich v celej utopii, Amanda zas naopak, kedze je tehotna tak chce aby sa vsetci o nu starali a nestaci jej jest dvakrat denne. Mala ostat doma radsej.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod milan » 14 zář 2014, 20:29

Ja som práve pri písaní komentáru pozeral Dedekerinu stránku, a keď som ju tak zhodnotil, tak to prirovnanie k Dharme (fiktívna postava zo seriálu Dharma & Greg) sedí ako prdel na hrniec :mrgreen:
Mňa Red vyslovene nebaví, lebo mu málo čo rozumiem, ten jeho akcent a celkové vyjadrovanie mi robí problémy, ale čakal som od neho viac práce, už len sledujem, či na tom čajníku nebude mať XXX (domáca samohonka). Hex je pre mňa zatiaľ najvýraznejšia ženská účastníčka a vkladám do nej veľké očakávania čo do samotnej hry a zotrvania v Utópii.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

straspytlicek
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2014, 21:43

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod straspytlicek » 15 zář 2014, 10:34

Viem kto su Dharma a Greg ;) a Hex je aj u mna top zo zien. Z chlapov asi Aaron.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod honzavohralik » 23 zář 2014, 22:04

Takže nejprve k odchodu Davea, myslím si, že jednal v afektu a ukvapeně a díky tomu dopisu bylo patrno, že toho litoval a že si uvědomil, že udělal chybu, když zahodil takovouhle šanci. Přijde mi emočně dost labilní, když je schopný všechny nenávidět a pak přijde a jede tam kecy o zlepšení se a tak. To už se opakovalo tolikrát, že jsem tomu věřil jen ten první den po jeho výbuchu na ostatní při balení. Dobrý, nechal se pokřtít a ať si jde žít svůj život, snad lepší než doposud.

Neskutečně mě překvapila Dedeker a Mike! Přišel mi jako gay a čekal jsem kdy s tím vyjde, nebo si myslel, že to jen nedali do TV. Takže mě to vážně překvapilo, ale nelíbí se mi. Nechodí se k sobě, byl bych radši kdyby se tam Dedeker dala dohromady s někým jiným. :D Třeba Aaron? Vážně doufám, že nebude třetí pár Bella a Josh. :mrgreen: Z toho bych se fakt posral, ona je dobře jeblá a zatím to s odchodem Davea podle mě vypadá, že při vyhazování by to bylo mezi ní a Redem.

K novým potencionálním hráčkám:
Rhonda - Pro mě zajímavější osoba, rozhodně výraznější a pracovitější, takže i jako Utopian bych hlasoval pro ní. Ale je taková zvláštní, myslím si, že třeba Joshe bylo vidět si získala. Rozhodně pro ní nebud hlasovat Bella kvůli tý hádce, ale doufám, že zůstane ona.
Kristen - Taková šedá myš a těch už je v Utopii o něco víc, takže další fakt nepotřebujeme. Nepamatuju si s ní z téhle epizody ani jeden moment, snad jen, že se zdržela hlasování o vrácení Davea.

Strašně mě to baví! Je to úplně jiná show, nepotřebuju tu vidět aliance a strategii, skvělý soutěže, ale stejně mě to baví. Je to prostě originál a ani skoro nedokážu vysvětlit, v čem je to pro mě tak skvělý.

Myslím si, že je fakt škoda, že nejsou titulky, protože jestli to slidujou jen 3 lidi tady, tak je málo. Bylo by super kdyby se toho někdo ujal, aby se to dostalo k více lidem.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Utopia S1 (U.S.) - EP03

Příspěvekod milan » 23 zář 2014, 22:51

Sťahuje to viac ľudí (keďže vidím svoje štatistiky na UlozTo), mimochodom, mňa Dedeker baví aj tým, že doma má dievča a 2 chalanov, najskôr to aj prezradila v rámci debaty a práve Mike mi nepríde ako typ, ktorý by bol za také niečo do budúcna.

Inak k tomu čo si písal, ono je zaujímavé sledovať to, aj z hľadiska, že v Holandsku bude ich verzia ešte len končiť (čo je celosvetová premiéra) a nikto vlastne neviem o čom to je (výhra, dejová línia, priebeh), z tohto hľadiska to FOX riska, ale vidno podľa toho, ako to vyzerá (lokalita, profesionalita), že do toho vrazili kopec prachov.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Utopia S1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti