S13 - Cook Islands - EP16

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:09

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 17:46

Hodně přeceňovaná série - podobně jako Micronesia. Spousta zajímavých hrdinů - Ozzy, Yul, Becky, Sundra, Jonathan, Cao-boi, Parvati, Brad, Nate... Ale jde v podstatě o to, že kmen Aitu zradili 2 hráči, ale tento kmen se nakonec udržel a porazil všechny, možná právě kvůli tomuto poutavému příběhu byla zavedena jedna z největších chyb show = final 3
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:15

Těžce nabušená sezóna :o už vím proč mě na tuhle reality show navnadila :idea:

Jeden výherce, dva králové, vůbec nejde říct kdo by si výhru zasloužil víc, pokud by šlo opravdu o přežití tak Ozzy. I ten byl nejdřív nenápadný, jen se staral o potravu a pak zcela bez kompromisní při individuálních soutěžích...ať šlo o skládačky, houpačky, plaváčky...každopádně Yul zapad a Ozzy se nám ještě několikrát představí a umim si představit že s takovou pověstí si ten megáč taky vydělá na reklamách, akcích atd atd :idea:

Rozdělávání ohně Becky a Sandry na konci fakt komický :mrgreen: jasně to ukázalo že se opravdu docela vezly.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:53

Finále jednoznačně o dvojici Yul - Ozzy, oba dva byli velice výrazní hráči a Becky měla smůlu, těžko by s tím bojoval asi kdokoliv jiný z poroty. Becky jsem měl rád, byla loajální a líbila se mi i fyzicky - byla atraktivní. Jediný, co se mi nelíbilo, když řekla na radě, že Ozzy za ně vyhrával souboje. Tam si trochu naběhla.

Adam mě hodně překvapil .... měl dotaz na Ozzyho a přestože celou hru neměl Yula rád, tak mu ve finále dal svůj hlas ...

Palec pro Adama :idea:


PS: zajímalo by mě, jestli Yul a Becky jsou stále přátelé ... vím, že díky Bradovi Yul poznal svojí ženu, ale oni dva se tam moc nebavili zatímco o přátelství Becky-Yul tam padlo hodně =)


Celkově řečeno je tohle (zatím) jediná sezona, kdy jsem spokojený úplně se vším - Yulovi jsem fandil od prvního dne a způsob, kterým tuhle hru vyhrál je prostě příkladný :idea:

Vítěz série: 10/10
Celkové hodnocení série: 10/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:55

Cookovky nám daly Pennera a Parvati - už to stačí. Když k tomu dodám Yula s Ozzym, je jen málo lepších počinů.

13 Favs - Parvati, Penner, Flicka
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2013, 22:33

Tohle je prostě ku*evsky dobrá řada!!

Stejně jako u Palau, nemá cenu abych tady vypisoval všechny klady týhle řady, protože je jich prostě strašně moc... Jedinou skvrnkou na týhle dokonalý samici je trochu moc silnej HII, jinak je to ale pastva pro oko - Cook Islands jsou asi nejhezčí ostrovní prostředí, co jsem kdy v týhle show viděl, neskutečně jsem si užíval každej novej záběr na tu přírodu :idea: Ten cast se mimořádně vyvedl, o čemž svědčí i počet hráčů, kteří se pak do hry vrátili (a někteří ne jednou)... dokonce i hráči co vypadli před porotou byli zajímaví - Billy a jeho láska ke Candice, bláznivý šaman Cao Boi... ultimátní Survivor tohle!!! :eee:
Završením Survivora měla být 40. řada

Gizzy
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2015, 19:34
Nejoblíbenější série: Všechny s mými oblíbenými hráči, zejména s Boston Robem nebo Russlem Hantzem.Ještě jsem ale neviděl/a Všechny.
Nejoblibenější hráči: Ozzy Lusth,Boston Rob, Rusel Hantz, Johny Fairplay,Jonathan Penner,Colby Donaldson...
Ještě neznám všechny.
Nejméně oblíbené série: Nikaragua a takové, kde není strategický hráč a kde se nic moc neděje.

S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod Gizzy » 13 úno 2015, 22:44

Cookovy ostrovy jsem shlédl/a za jedinou noc a teď toho lituji, protože kdybych to sledoval/a postupně, víc bych si to užil/a. Ozzymu jsem fandil/a od prvního dne. Cookovy ostrovy měli obrovský vliv i na můj osobní život. James Cook je můj osobní hrdina. Nejen proto, že "objevil" jednu z nejlepších sérií Survivora ale také hodně zpřesnil mapy. Jednoduše Ozzy a Cook jsou borci!!

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod sun.eagle » 25 srp 2015, 19:14

Dokonalá serie. Fakt o třídu lepší než předchozí a laťka je nastvavena hodně vysoko. Jsem teda zvědav jestli jí překoná ta opěvovaná Micronesie. Cook Islands mě uplně uchvátili, castem - tolik skvělých osobností ve jedné serii se jen tak nevidí, zvraty, soutěže, a navíc i sranda ať už v podobě Romea Billyho nebo trapas při rozdělávání ohně a jako bonus nádherná příroda.
Jinak výhru bych rozdělil rovným dílem mezi dva titány, Becky byla páte kolo u vozu, celou hru a finále nevyjímaje.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 31 srp 2016, 21:09

Reunion - normální, Probst pracoval s tím, s čím se dalo pracovat. Naštvalo mě, když ignoroval Cao Boie :down:

Cookovy ostrovy - no, upřímně jsem to čekal horší, ale stejně žádná sláva. Tahle série je prostě hrozně nudná, skoro nic, možná krom aféry Billy-Candice a rozdělávání ohně ve final 4, čemu by se člověk opravdu zasmál. Edit hrozný, polovina soutěžících skoro nebyla vidět, editoři holt tehdy první sérku s 20 lidma vůbec neukočírovali. Dominance Aitu4 je sice obdivuhodná, ale hru to rozhodně nijak zajímavou neudělalo, po sloučení a Jonathanově flipu bylo až do konce všechno naprosto jasný. Nudný, nezajímavý lidi, ne že by mi někdo lezl na nervy, ale strašně moc velká hromada lidí mi byla naprosto ukradená a to je sakra špatně. Jediní, kdo skutečně bavil, byli Jonathan, Cao Boi, Parvati a Ozzy, zbytek těžký křoví.

Cast:
Sekou - s těma přestávkama aspoň trochu bavil
Billy - aféra s Candice nezapomenutelná, jeho plánovaná likvidace od zbytku kmene taky, škoda, že šel tak brzo
Cecilia - nic nepředvedla, strašně nezajímavá
JP - arogantní pako, docela bavil, ale Ozzy v tom byl lepší. Jeho blindside jeded z posledních dobrých momentů série
Stephannie - když dostala prostor, docela bavila.
Cao Boi - jeden z mála zábavných lidí v CI, dokud tam byl, dalo se na Aitu koukat, škoda, že ta trojka s Flicou a Ozzym nevydržela dýl, těm bych fandil
Cristina - bavila, když brojila proti Ozzymu, i pak, když jí najednou začal nesnášet celý kmen. I tak měla dost málo prostoru
Flica - strategicky nic moc, ale její interakce s Jonathanem byly občas docela vtipný :D
Brad - hrozně málo prostoru na to, aby mě mohl nějak zajímat
Rebecca - taky šíleně málo prostoru, jinak se zdála fajn
Jenny - další s minimem prostoru, produkce jí podělala s tím twistem s flaškou, škoda, rád bych ji viděl ve sloučení
Nate - nebyl špatný, občas bavil, ale moc mi k srdci nepřirostl
Candice - čekal jsem víc, prostor v podstatě dostala až po zběhnutí, pak si to vyžrala na EI a to mě celkem bavila, ale stejně nic extra
Jonathan - občas bavil, občas mi lezl na nervy, ale osobností série rozhodně je a držel to dost nad vodou
Parvati - kdyby dostala v prostředku série víc prostoru, byla by snadno favoritkou série. Z ženských každopádně bavila nejvíc, docela mě to překvapilo, pamatoval jsem si Candice jako tu zajímavější a Parvati naopak takovou nic moc
Adam - moc nepředvedl, ale byl sem tam celkem vtipný, aspoň v porovnání s Aitu
Sundra - většinou jen mlela na kameru, zachraňuje jí, že je fakt hezká baba, ale nudná až to bolí
Becky - podle mě byla Yulovi vyrovnaný partner, bohužel vyloženě vypadá jako skřítek pomocníček. Další hrozně nudná osoba, co toho moc nepředvedla
Ozzy - bavil hlavně ke konci, v soutěžích, no a jediný z Aitu4 v sobě měl trochu života a jiskry. Škoda, že nevyhrál
Yul - momentálně jeden z nejmíň oblíbených vítězů. Nudný, občas docela otravný (furt měl takový rádoby chytrý poznámky a dodatky, kterýma mě fakt sral :D ), strategicky hrál fajn, ale tak ještě aby takhle snadnou cestu do finále podělal :D

Hodnocení série: 3
Hodnocení vítěze: 3,5
Favoriti série: Jonathan, Parvati, Ozzy, Cao Boi, Flica, Stephannie
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S13 - Cook Islands - EP16

Příspěvekod vrabejka » 13 bře 2017, 18:52

Fantastická série. Krásné prostředí, spousta zvratů i zábavy. Tuto sérii řadim do top 5.
Priznejme si Ozzy byl celou dobu outsider a na výhru tolik šanci neměl. Je zajímavé, že nebýt vzpoury tak by zapadl nejspíš do průměru a skončil by před sloučením. Taky pro něj škoda že nedokázal podržet déle svou spojenými Cecilii na úkor Pennera. A pak ta jízda 4ky Síti byla neskutečná.
Yul je zasloužený vítěz. I přes to že intrikoval a manipuloval dokázal hrát čistou hru jak to nejvíc šlo. Navíc téměř každý jeho krok po sloučení mu pomohl vyhrát. Ať jde o vrácení klobouku Pennera i, vyřazení Pennera před Parvati.
Ozzyho fakt mrzelo že nevyhrál ale pro mě zůstane jeden z nejlepších hráčů Survivoru ever. Ať je jeho strategie jakákoliv.
Spoiler!
Ale musí být fakt vzteku jak těsně byl dokonce 2x vítězství. V Cook jeden hlas a v SP ho blbá skládačka připravila o vítězství.
Je to pravděpodobně nejlepší hráč, který nevyhrál (Podobné dopadl Volby nebo Terry)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti