S13 - Cook Islands - EP01

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:05

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:57

Tahle série mě v podstatě přivedla k Survivor, protože jsem si to pustil jako kulisu doma a nakonec mě velmi zaujali výkony Ozzyho ala Johnny Deppa :D Pak jsem začal sledovat díl po dílu Čínu, ale z téhle série už si nic víc než Deppa nepamatuju a pač teď koukám i na mikronésii, tak si rád tyhle soutěžící připomenu :idea:
Kuře poslalo Jonathana na ostrov vyhnanství, pěkně se tam s tim lopotí :D vůbec běloši maji nějaký zvláštní problémy s kuřaty, jsem zvědav jestli to vyřeší :D kmenová rada spokojenost, ať si jde dát pauzu.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP01

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:15

Tahle série patří k těm s lepším "season openingem" - rabování lodě se mi velmi líbilo a počáteční rozdělení do 4 kmenů (oproti Panamě zase jinak) je taky fajn.

Jinak se myslím, že asiati a latinos (po vyřazení tlusťocha) budou silní

a co se týče vyřazování, mno zatím jsem neměl pořádně na nikoho ucelený názor, spíš si ale myslím, že vyřadit chlapa byla chyba :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S13 - Cook Islands - EP01

Příspěvekod vita » 23 led 2015, 23:23

Tak další série načatá. Zatím vypadá silně. Docela dost pro mě zapamatovatelných osob :idea:
To je teda nápad Flicko zvedat bednu pod kterou jsou kuřata a ještě ji nechat tak dlouho odklopenou :cry:
Cao Boi by mohl být podobným typem blázna jako Shane :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 12 srp 2016, 17:14

Tak přišlo mi to hrozně hektické, čtyři kmeny a kratší úvodní díl, no moc to dohromady nešlo. Část zatím spíš nesympatický, jediné výjimky Cao Boi a Jonathan, možná trochu i někteří další.

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Cao Boi, Jonathan
Nejhorší: Becky, Jenny, Cecilia, Cristina
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti