S13 - Cook Islands - EP02

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:05

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 11:06

Schválně prohrávat soutěž se mi nikdy nelíbilo, ale tady je fakt že byl tlouštík hodně velkou přítěží, nenosil jídlo, v soutěžích určitě taky nebyl desetibojař, chrápal!...umim si představit jak taková věc ještě víc podkope morálku protože se ostatní nevyspí a museli by ho uložit někam na druhou stranu ostrova a ten konec na kmenovce? :roll: :roll: :roll: ten chlap byl divnej od hlavy až k patě, umim si ho dokonale představit někde v mekáči s partou hamburgrů, sluchátkama v uších kde mu hraje ten nejtvrdší metal a myslí si jakej je king, ale do téhle soutěže taková podivnost nepatří...
Yul smekám že takhle rychle našel imunitu :idea:
černoši nebyli vůbec vidět a v soutěži taky nic moc
Běloši maji hezký baby :o jsem zvědav jak se vybarví Candice a Jessica. Doufám že Candice na další kmenovce nepotvrdí lásku na první pohled :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:23

Yul se mi zdá zatím jako rozumnej chlap a charakter (jeho nalezení imunity bylo hodně působivé) a přestože to má Cao nahnuty, je mi celkem sympaticky.

černoši a běloši v tomhle díle skoro nebyli, takže nekomentuju

mno a latinos jsou pro mě docela zklamání... prohrát úmyslně souboj je největší chujovina, co může v Survivoru někdo udělat.. mohli vyhrát plachty a tak jako tak by dřív nebo později stejně prohráli.

Ozzy namyšlený cyp a ten druhý JB nebo jak se jmenuje to samé bledě zeleným - tlouštík mi přišel sympatický a mohla s ním být dál sranda (i když asi na jeho úkor). Argument, že jim vadí dělit se o jídlo ? Však co - mají ryby, mušle, slepice a kokosy po ostrově, takže žádná krize se nekonala..

Nehledě na to, že 4 kmeny není možný udržet dlouho při životě, je otázka jednoho dvou dílů, než dojde ke sloučení jako tomu bylo v Panamě.

Zkrátka Billy byl sympaťák a dost bych se smál, až by to tam na Candice vytáh - obzvlášť po tom, co v minulém díle říkala, že se jí líbí Adam :D
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod vita » 24 led 2015, 21:40

I když mám rád taky metal, Billy mi tam nějak neseděl :?
Prohrát schválně souboj mě docela štve, i když teda radost afroameričanů byla nefalšovaná :D až tou radostí nakazili i ostatní :D
Kmen bělochů má opravdu docela sympatické slečny, do jedné se zamiloval Billy, ale asi bude nakonec zklamaný..
Jediný důvod pro tak brzké vyloučení Billyho je asi ten, že kmen měl strach, že by se po brzkém (?) sloučení mohl obrátit proti nim, jináč nevím...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 23 srp 2015, 17:38

Ozzy a JP se pro mě tímto stali jedni z největších blbců v historii soutěže, absolutní neucta ke druhému. Billy mohl vnést do hry hodně zajímavého, a takhle úmyslně prohrát soutěž a popravit ho je ubohost. Jinak Yul mě zaujal tím jak zatím hraje a jsem zvědam jak naloží s nalezeným "pokladem".

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 14 srp 2016, 21:00

Už trochu lepší epizoda, nějaký prostor dostal asi každý, ale furt mě to dost nebaví... Aitu jsou v chaosu, fandím Cristině. V Puka za něco stojí Cao Boi, Raro jsou taky zajímavá skupinka, Hiki taky... ale je toho prostě furt nějak málo. Nejspíš důsledek dělaní airtimu mezi 4 kmeny...

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Cao Boi, Cristina, Billy
Nejhorší: Cecilia, Sundra, Becky
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů