S13 - Cook Islands - EP03

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:05

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP03

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:00

Je to vtipný jak se v každý sérii najde někdo kdo chce být čestný, nechce aliance apod a hráči jako Jonathan se s tím musí poprat, bez nich by to bylo moc jednoduchý :mrgreen: soutěž o imunitu zajímavá ale bylo jasné jak dopadne. Parvati se pěkně rozjíždí :D
"Padaji ti kalhoty Nate....jak že se jmenuješ, Parvati?"... :mrgreen: :mrgreen: :o
Obrázek

vita
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2014, 13:33

Re: S13 - Cook Islands - EP03

Příspěvekod vita » 27 led 2015, 18:32

Jak se Candice červenela, když se jí Cecilia ptala na Billyho :) Sloučení a promíchání kmenů většina hráčů přivítala, hlavně kmen HIKI a Flicka :)
Yul dobrý počin - jednak našel imunitu a jednak se jim podařilo přesvědčit Flicku a Cao Boie. I když teda Jonathan na to šel divně.. ,,Ty nepřemýšlej, já Ti řeknu co a jak máš dělat" To by mě teda docela odradilo a otrávilo..
Parvati to rozjíždí, je to typická koketa :)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 15 srp 2016, 20:47

Způsob rozdělení kmenů se mi líbil. V Raro bavila Parvati svým flirtováním, v Aitu hlavně Flicka při rozhovoru s Jonathanem, s Cao Boiem jsou super dvojka :idea: Mrzí mě, že Cecilia ani nedostala prostor se vyjádřit, věděla jako, že je v ohrožení nebo tak? A jak má pak člověk s ní sympatizovat :-|

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Parvati, Cao Boi, Flicka, Jonathan
Nejhorší: Adam, Sundra, Cecilia
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů