S13 - Cook Islands - EP11

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:07

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP11

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:07

A další perfektní díl :o
Nate by šel tak jako tak, to by tam ty povaleči museli něco předvést, usnuli na vavřínech, Yul vymyslel perfektní plán a Jonathan má staro nové spojence :D ta banda povalečů tam fakt nic nepředvádí, i u Parvati jsem si myslel že to tam bude víc vířit, Adam a Candice samou láskou nic nevidí a teď se jim to vymstí. A Adam ani nic předvádět nemůže, už tim jeho vystupováním ala kapitán amerika kterej má dva boky pro každou holku...sestřelte ho co nejdřív. A Ozzymu příště seberte to lepidlo :D :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP11

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:39

Tak tenhle díl mě vážně pobavil :D

Zavěrečná řeč byla snad jenom o nadávkách :mrgreen: :mrgreen:

Jsem rád, jak to dopadlo .. teď začne drama a míč je na straně bývalého Aitu a Jonathan mě po dlouhé době potěšil .. samozřejmě mohl zradit na 2x, zůstat Raro a vypadl by Nate tak jako tak, nicméně jsem rád, že to dopadlo jak to dopadlo ..

Nate doplatil na svůj tým - chtěl se Jonathana zbavit už od začátku, ale Adam a spol. pořád "nejdřív brad .. rebecca nic nedělá ... jenny ohrožuje candice atd" :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S13 - Cook Islands - EP11

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:40

Po překvapivém dvojím vyřazení na předchozí kmenové radě přišlo sloučení v počtu 5:4 pro Raro. Jelikož fandím Aitu, tak jsem doufal, že někdo přeběhne. Přeběhl Jonathan a Nate je venku. Yes! :D Teď už zůstávají téměř jenom lidé, co mě baví.

Jonathan - Jeden z mých favoritů. Líbí se mi, jak o hře přemýšlí a zdůvodňuje si každý svůj krok. Ačkoliv mě zamrzelo jeho přeběhnutí k Rarotonga, tak se dokázal zvednout a dostat z pozice na chvostu zase do popředí.
Yul - Můj obrovský favorit. Podobně jako Jonathan je velmi inteligentní a má tu výhodu, že je v podstatě bez poskvrny. Tohle všechno z něj ale dělá hrozbu, takže jsem zvědavý, jak se s tím popasuje. Ještěže má skrytou imunitu.
Ozzy - Další můj velký favorit. Nevím, zda je chytrý, ale je neuvěřitelně fyzicky nadaný a líbí se mi, jak je stále pozitivní. Jeho podraz z druhého dílu je zapomenut, respektive tady není nikdo, kdo by mu ho mohl připomenout.

Adam a Candice - Pár, který mě baví sledovat. Adam je vtipný, ačkoliv moc hrát neumí. Mám trochu pocit, že ho Candice využívá. Candice je tvrdá holka a věřím, že ještě není ztracená.
Parvati - Hraje podle mě hodně chytře. Ví, co chce, jak toho dosáhnout a přitom je nenápadná. Pro nás je to očividné flirtování, na ostrově po víc jak dvaceti dnech utrpení to asi muži vnímají jinak. Podle mě je to černý kůň této série. Pozor na ní!
Becky - Je překvapivě silná. Může se zdát, že se trošku veze s Yulem, ale není z těch, kdo by se sebou nechali zametat. Líbí se mi.

Sundra - Pro mě osobně nejméně zajímavý člověk ve hře. Ničím mě dosud nezaujala. Jsem zvědavý, jak bude hrát dál.

Nevím proč, ale mám trochu obavy, že čtyřka Jonathan, Adam, Parvati a Candice ještě utvoří alianci bělochů. Je to divné, ale mám ten pocit. Uvidíme, co se stane dál. Na další díly se moc těším.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 26 srp 2016, 16:02

Tak v tomhle díle mě Jonathan sice zase docela bavil, ale taky poprvé i hodně nakrknul, těma kecama jak ostatní nic nedělají a jak se opovažujou se bavit a zvracet atd, VŽDYT TADY JDE PŘECE O MILION!!! :vomit:
Ozzy si podal soutěž, Yul si podal Jonathana (poprvé za celou sérii mě docela bavil tady), Nate šel ho kopru...

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Ozzy, Jonathan, Candice, Yul
Nejhorší: Sundra, Becky
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti