S13 - Cook Islands - EP12

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:08

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:37

Tak jsem měl před touhle sérií na Parvati asi moc velký požadavky podle toho jak je oblíbená. V soutěžích je sice obstojná ale jinak tam nic extra nepředvádí. To že až teď viděla jak se připravuje ryba, ty její obličeje u toho a jak si tam jak mastňák válela dudy ve vaně za skoro všechny peníze, mě utvrdili že to neni moje favoritka série.
Jsem zvědav jestli si Becky neviřídí s Yulem co to jako mělo znamenat, že s ní moc nepočítá :D ale na to má proti sobě až moc velkýho harvard Yula, ale bylo to komický :mrgreen: jakási asi náhoda poslala beach boye Adama pro imunitu a tak se v klidu mohl válet s babama ve stanu, to namíchlo silnou pětku a tak se nepodělila o rybu. Měli by si vzít příklad s Jonathana kterej zabral a je tam kde je, kdyby podobně zabrala Candice, která byla už 4x na exilu, tak se nad ní rozhodně slitujou a pošlou domu zubatou Parvati a ještě by se to mohlo pěkně zamotat, kdyby se Candice skamarádila s Becky...ale to už je mnoho "kdyby" a tak je to tak jak to je a je to nejlepší řešení situace.
Favoriti jasně Yul a Ozzy (to kdyby byla jedna osoba tak je to nejlepší Survivor ever) a Jonathan, kterej ale nemá šanci u poroty, proto by bylo good si ho tam nechat.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP12

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:42

Jsem rád, že Candice vypadla - neměl jsem jí rád a když s rybou udělala scénu a začala proti Jonathanovi obracet i to, co jí bývalí hráči z Aitu řekli soukromě, tak mě dost naštvala, to se přeci nedělá :roll:

Myslím si, že teoretickou šanci na vyřazení Jonathana měli, ale když je začala shazovat a slepičit, co kdo o Jonathanovi řekl, tak bych jí taky vyhodil

PS: to, jak Yul vykládal Becky, kdo pro něj bude hlasovat a kdo ne, jako by ona nebyla vůbec soupeř, mi přišlo dost divné .. jako by spolu měli nějakou úmluvu, že jí dá nějaký peníze :?

A bude sranda, jestli Jonathan vyhraje auto - to se pak Raro asi po*ere :fuck: Ale co, můžou si za to sami - před hlavním obratem se jim Jonathan snažil vnutit myšlenku, že Yul má symbol imunity a hned mu to zamítli... Přijde mi, že jsou tam jenom na dovolený a jinak absolutní omáčky (rozumněj - naivní, méně bystří) :cry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S13 - Cook Islands - EP12

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:41

Jonathan je prostě racionální hráč. Myslím, že ho Yul vystihnul naprosto přesně. Když mu všichni z Raro nadávají, jaký je to zrádce, tak by se nejdřív měli podívat na sebe. Candice podrazila Aitu a Parvati s Adamem podrazili bývalé soukmenovce Brada, Rebeccu a Jenny. Když ale někdo podrazí je, tak se můžou zbláznit. :shock: Jasně, Jonathan zradil dvakrát, ale dělají tam z toho něco víc, než to je.

Mými největšími favority zůstávají Yul, Jonathan a Ozzy. Jonathan je sice ideální soupeř pro finále, ale bojím se, že to má nahnuté a že ho nejpozději ve finálové pětce vyřadí. Uvidíme. Doufám, že ne. :beer:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 26 srp 2016, 22:29

Jonathan mě posledních několik dílů svým chováním pěkně sere, ale zase bez něj by to asi byla dost nuda, když se kouknu na zbytek osazenstva, takže jeho přínos přece jen i nadále dokážu ocenit.
Parvati byla v tomhle díle konečně zase super (ale těch 6 epizod, kdy jí totálně ignorovali, se nedá jen tak snadno odpustit), bavila moc. Candice a Adam taky fajn, Aitu4 nuda jak prase, prostor měl trochu jenom Yul a ten mi tady celkem i lezl na nervy ("řekl jsem sebestředný, ne sobecký, Candice!!!" :-| ).

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Jonathan, Parvati, Candice, Ozzy
Nejhorší: Sundra, Becky, Yul
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti