S13 - Cook Islands - EP14

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:08

Epizóde 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S13 - Cook Islands - EP14

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:39

Yul je tvrdej hráč, dneska to předved když vystartoval na Adama ať nic nezkouší, má to pěkně rozehraný, je téměř nedotknutelnej. Přesto je mi sympatičtější Ozzy, z Yula by se mi asi za chvilku vařil mozek :mrgreen: Na Ozzym se mi líbí ten zápal do hry, taky nerád prohrávám a tak plně chápu že měl plnej kyblik bahna, je to o povaze. Yulovi už pak bylo dost jasný proti komu stojí a jelikož ho chtěl vyřadit tak na soutěži o imunitu zazmatkoval a to se nepromíjí, protože u Ozzyho sem si nevšim ani jednoho jedinýho škobrtnutí.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP14

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:44

Tenhle díl je potřeba si zarámovat a pouštět si každý týden --> vypadnutí Parvati!! :o

Jinak doufám, že to vyhraje někdo z trojky Yul - Becky - Sundra ... mám je rád všechny 3 :eee:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S13 - Cook Islands - EP14

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:37

Tak Parvati je venku! Holka, co neumí rozseknout kokos, aniž by si rozsekla prst, a sleduje přípravu ryby poprvé po 28 dnech. :D Flirtovala, flirtovala, ale myslím, že na té odměně už trochu překročila jistou hranici. Byla silná v soutěžích. Jsem rád, že vypadla.
A kdo teď? Pokud nevyhraje Ozzy příště imunitu, tak si myslím, že poletí. Nechci, aby se tam Adam udržel. Ten kluk nic pořádně neudělal. Jediný tah, kterým se udržel ve hře bylo neustálé rytí do Jonathana. To, že je slabý v soutěžích, je fakt, nemyslím, že by to byla jeho strategie.

Vítězství přeju Yulovi. Má to tam vcelku pod kontrolou a je ohromně inteligentní. Každý jeho komentář je rozumný a navíc je to slušný diplomat, takže šance má velké. Podle mě se veze Sundra. Becky naopak taktizuje společně s Yulem, a jak už bylo párkrát vidět, má na Yula velký vliv. Těším se na finále!
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 29 srp 2016, 21:00

Tak v tomhle díle se v podstatě skoro nic nedělo, akorát jsme se rozloučili s Parvati, což je sakra škoda. Adamovi se fandí hůř, i když ty jeho ksichty jsou občas docela vtipný. Z Aitu se dá fandit akorát Ozzymu, Becky sice byla v týhle epizodě po hodně dlouhý době aspoň trochu fajn, líbilo se mi, že chtěla jít po Ozzym; Sundra nic moc, Yul mě moc nebaví a sem tam docela irituje, začíná být až moc arogantní, přijde mi.

Po 14. epizodě:
Nejlepší: Parvati, Ozzy
Nejhorší: Sundra, Becky
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti