S13 - Cook Islands - EP15

Aitutaki, Cook Islands, New Zealand
September 14, 2006 – December 17, 2006
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S13 - Cook Islands - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:09

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S13 - Cook Islands - EP15

Příspěvekod carneval » 28 srp 2013, 20:49

Finálová trojka zasloužená. Rozdělávání ohně byl trapas, ale docela zábavný ... prostřihy, jak se všichni včetně Jeffa nudí mě rozesmály :D Přestože to teda vypadalo, jako by ani jedna z nich nic nedělala, tak v každým díle bylo vidět, jak se do práce zapojují a na pláži se válela jen Parvati, Candice a spol z bývalého Raro (na začátku serie).

Holky nerozdělaly oheň, ale bylo to férovější než kdyby to rozhodl symbol imunity.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S13 - Cook Islands - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 31 srp 2016, 20:58

Adam se snažil aspoň zlikvidovat Yulův idol, no nikdo ho neposlouchal. Ozzy dal obě soutěže, díkybohu za to, Yul proti Becky a Sundře ve finále by byla dost nuda (a pomalu nejhorší final 3 ever, Ozzy to takhle aspoň trochu zachraňuje :D ). Rozdělávání ohně byla sranda, nejlepší moment finále. Rites of Passage taky ušlo, fakt mi to v dnešním Survu chybí...
Vítězství bych tady přál víc Ozzymu, jediný mě z Aitu4 celkem bavil, nebyl to úplný robot jako ty další tři. Docela mi lezlo na nervy, jak pořád všichni pěli ódy na Yula jakožto nějakého úžasného stratéga, přitom po strategické stránce měl snad jednu z nejsnazších cest do finále v historii. Tak trochu lezl do zadku porotě, přinesl klobouk Jonathanovi - no to je toho...

Favorit ve final 3: Ozzy
(?)


Zpět na „S13 - Cook Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů