Big Brother 11 (AU) - EP28

September 8, 2014 - November 26, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 11 (AU) - EP28

Příspěvekod milan » 04 říj 2014, 10:36

Episode 28
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: Big Brother 11 (AU) - EP28

Příspěvekod Alisch » 09 říj 2014, 12:59

Včera mi bylo Travise líto a přestal mi vadit. Dnes mě to přešlo.

A ten jeho výsměch indické učitelce angličtiny: po perlách jako childs, gears a yous by mu to fakt pomohlo.

Cast se podle m rozhodla dobře, protože by ji i Lawsona zbytek domu ukřižoval. I tak mám pocit, že teď půjde on nebo Travis.

Víc a víc se mi začíná líbit Ryan. Zatím nebyl nominovaný, což něco vypovídá.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 11 (AU) - EP28

Příspěvekod milan » 09 říj 2014, 18:19

Tak myslím, že Cat aj Lawson, i keď boli opití, vedeli hneď ráno po tej noci, čo robili, ale asi inak pôsobilo to, keď to videli na obraze (aj s vedomím, že to videla AU + tie úsmevy, ktoré boli nasilu a z úplnej trápnosti celej situácie, to len podčiarkujú).
Lawson plakal, a v tomto mini-rebríčku prekonal Jakea, ktorý mi teda poriadne pil krv (a jeho frustrácia bola zobrazená v plnej kráse pri tom videu na rozlúčku + potom reakciami v štúdiu na zostrihy jeho pôsobenia), obaja sú rovnako tragickí a hlavne to hrajú dosť na kamery, kopec ľudí vyčíta (vlastne aj ja) pár vecí Davidovi, ohľadne tých blbých poznámok, za ktoré už ale schytal niekoľko rán, no je iné byť single a takto ponížiť seba v TV, ako byť zadaný a robiť tieto fakt nechutné veci, kde to ešte berie ako frajer a je neskutočne arogantný poznámkami napr. ku Skye (sklapni a podobne). Ak by bol Lawson chlap v DR sa nerozplače a nebude do toho zaťahovať spomienku na mŕtvu mamu (niečo ako Jake s tými smutnými príbehmi), ale chlapsky povie, že spravil chybu, keď už vedel dopredu, čo k nemu Cat cíti, a mohol to očakávať, ale nespravil to, a týmto dúfam, padne na hubu aj v hlasovaní (škoda, že takto neskončila práve Cat tento týždeň pri vyraďovaní, keďže zvádzanie zadaného chlapa je z môjho pohľadu ešte horšie).
Čo sa týka Hotela, tak to bolo presne tak, ako som spomínal v min. diely, proste experiment vrámci iného experimentu na sociálnej báze, odkrylo sa krásne to, aký je Travis egocentrický a samoľúby kokot, niečo ako Jarrod v TAR AU, sám neovláda poriadne svoj rodný jazyk a naváža sa do iných, IQ dreveného koníka bez sebareflexie, kopec vecí ktoré vyčítal alebo si robil posmešky zo Sama, Priyi či poznámkami na adresu Lea robil sám, neskutočne otravný jedinec, škoda, že teraz nieje DE, mohli by odisť hneď dvaja: Lawson + Travis. S výsledkom udelenia prachov som spokojný, Jason si ich zaslúžil, čo sa týkalo hlasovania, je podľa mňa dosť drsné povedať niekomu pravdu do očí (+ aj tá ich debata čo si vyčítali ohľadne toho vzťahu Staff vs. Hostia).
Mňa ale neskutočne vytočilo, áno... Staff mal pravdu, mali brať na nich ohľad a rešpekt, lebo sú kamaráti a je to hra, ale keď začal myslím Leo (alebo Ryan) kecať niečo o tom, že nie sú ozajstný Hotel, napadlo ma, či práve tento "Staff" sa takto správa voči cudzím ľuďom v reálnom svete pri službách (hotel, predajne a podobne). Tiež mi prišlo trocha blbé komentovať napr. Skye, keď si z nej robili prdel a svojim spôsobom využili jej slabosť na sladké aby jej podkurovali a potom mohli riešiť, aká je... proste nemá vyslovene žiadne vychovanie čo do spoločenského diania, ale mám trošku pocit, že ju schválne prežierali, lebo ako chlap som si všimol, že neskutočne pribrala (na zadku v bikinách to je dosť vidno a aj brucho). To je ďalšia vec, na ktorú chcem poukázať, vyčítali Dionovi, že si udržuje váhu, prísun potravy, a je posadnutý cvičením, ale v podstate tam kopec z nich pribralo, dokonca aj Cat je celkom nafúknutá, neviem či to nesúvisí s tým, že má "krámy", ale pripisujem to skôr obžerstvu. Jedia kopec polotovarov, vyprážaného, pijú sladké vody, a keď objednávali jedlo ešte za Lawsona, chceli fakt kopec sladkých vecí. Dúfam, že BB si to všimne a trošku ich podusí na jedálničku alebo v rámci úlohy.

Fandím: Skye (zbožňujem jej DR spovede), Leo (snáď tam rozbije tých alfa samcov - Lawsona, Sama, Travisa), Jason (občas fandím nejakému gayovi, ale vždy keď nejakému fandím, tak je to na 100%, a vždy je to borec)

Neutrál: Priya

Zvyšok: Môže zhorieť :mrgreen:

Chýbajú mi: Dion, Katie, Lisa :(
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 11 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů