S14 - Fiji - EP15

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:17

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 09:44

Další z hodně nízko hodnocených sérií a to především kvůli nízkému počtu zajímavých tváří. Snad kromě Yaua, Earla, možná Rockyho a Dramze žádná zajímavá postava. Poprvé také vítěz vyhrál blown-outem, jestli se to dá takhle nazvat a to díky tomu, že prostě nebylo pro koho jiného hlasovat. Akorát mě mrzí, že nezvítězil Yau-man, protože to byla prakticky jeho série
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:47

co se týče výsledku - z vybrané trojice jednoznačný vítěz, Cassandra a Dre zaslouženě nedostali jediný hlas :) :idea:


Serie měla hodně pomalý start a skutečně vysoký počet absolutně nesympatických lidí a sviní... V táboře bohatých se ukázalo několik pravých arogantních tváří (Lisi, Stacy) a v Ravu zase probíhala šikana a misogynie v přímém přenosu.

Určitě je pozitivum to, že čtyři jezdci se nedostali do finále :idea:

Další pozitivum byla Michelle - neuvěřitelný sluníčko (i když v reunion měla i Stacy nádherné šaty) :)

Poté, co vypadla Michelle, už jsem neměl favorita, ale v případném duelu Earl - Yau bych fandil Earlovi.

Yauman hrál důvěřivě a doplatil na to - bohužel.


Vítěz série: 9/10
Celkové hodnocení série: 5/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:56

Jak zkazit nadějnou sérii vypadnutím jednoho hráče před začátkem soutěže? Že nevíte. Koukněte na Fiji.

14 Favs - Yau-Man, Melissa
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 03 led 2014, 21:03

Jeden z nejhorších castů za celou historii show. Pouze Yau-man a Earl byli zajímaví, možná i ta Michelle, jinak fakt děs! Jak už bylo psáno výše, twist bohatý tábor vs chudý tábor pěknej opruz, prostě Fiji se nepovedlo :-|

Vítěz zaslouženej, ale radši bych viděl s titulem Yau-mana...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 18 čer 2015, 23:22

Reunion - tady byl pro mě docela překvapivě hlavní hvězdou Dreamz, jehož šaškování mě tu opravdu bavilo. Pobavilo, když na něj publikum bučelo a reagoval na to Boo :D Ke slovu se dostali všichni. Zaujala zmínka o pětičlenné alianci z prvního dne - potvrzuje to, co jsem nedávno četl na sucks, totiž fakta která nebyla v televizi nikdy odvysílaná ( že se během prvního společného dne utvořila velká aliance černochů a asiatů, takže Dreamz mluvil o alianci černochů... nebo to, že se lidi během prvního dne rozdělili na stavitele a zásobovače nebo tak nějak, na což pak doplatila třeba Liliana...)

Fidži - často čtu o tom, že je Fidži jedna z nejhorších sérií. Podle mě rozhodně není perfektní, hlavně cast je hrozný, nedokážu ani pořádně říct, kdo jsou z téhle řady mí hlavní favoriti, asi Earl a Sylvia, ale mám pocit, že za jiných podmínek bych jim asi úplně nefandil. Have/Have Not twist s luxus táborem potopil Ravu na pět kol a hlavně právě pátá epizoda mi už přišla skoro nekoukatelná. Swap to pak trochu zamíchal, horší to bylo s twistem po sloučení, který poslal ze hry Michelle. Celkově tahle série má plno hloupých twistů, které jsou blbé a dost na pěst. Vítěz je dobrý - dokonce se musím přiznat, že jsem radši za Earla, než kdyby vyhrál Yau-Man. Svým způsobem mě Fidži ale i bavilo, nehodlám se na něj nikdy v brzké době znovu dívat, ale bavilo. Existují i horší série, tipoval bych teď Fidži ve svém žebříčku někde kolem 20. místa, plus mínus 3-4 pozice.

Cast:
Jessica - zdála se fajn, ale je strašně dobře zapomenutelná
Erica - důvody k jejímu vyhazovu byly dost debilní a mrzí mě, že šla tak brzo. Mohla podle mě něco předvést
Sylvia - sice favoritka, u které mě mrzelo, že šla brzo, ale... něco mi na ní nesedělo? Nevím přesně... ale i tak jedna z top postav
Gary - taťka Šmoula, kterému se motala šiška. Krom toho o něm člověk vlastně nic nezjistil... rád bych mu fandil, zdál se sympatický, ale ono ani není kvůli čemu
Liliana - z toho málo, co bylo vidět, mohla být dobrá. Dokonce úžasná, myslím si. Jenže dopadla, jak dopadla... a nebylo z ní nic vidět krom jedné masáže
Rita - byla mi sympatická, ale co vlastně předvedla? Sexy, řekl bych
Anthony - víceméně mi vadil krom své poslední epizody. Nic moc, ale rozhodně favorit ve sporu s Rockym
Rocky - trochu oříšek. Svým způsobem byl vtipný, ale jeho způsoby a jednání s lidmi se mi nelíbilo...
Lisi - občas vtipná. Žádná hvězda
Michelle - zlatíčko... tak trochu symbol optimismu, držela s dobrou náladu i během dnů v Ravu. Jedna z favoritek
Edgardo - zpočátku mi byl nesympatický, časem jsem si na něho zvykl... prostě tam byl
Mookie - nevadil mi... největší blbost udělal, když Dreamzovi řekl o idolu
Alex - ze Čtyř jezdů jsem mu jedinému fandil. Vadilo mi jen jeho jednání s Cassandrou na FTC
Stacy - zpočátku mrcha, líbilo se mi, že hrála dost tvrdě. Jedna ze sympatičtějších
Boo - ze začátku jsem ho vůbec nemusel, dokonce mi lezl dost na nervy. V soutěžích borec. Ke konci mě bavily blbosti a ksichty, co dělal
Yau-Man - určitě jedna z hlavních postav Fidži, sympaťák a hrdina... ale... vlastně mi na něm kromě pár super momentů až tak nesešlo? To mě na celém sledování překvapilo nejvíc
Dreamz - vcelku mi nesedl a nejde ani tak o tu věc s autem. Nezajímavý a hlavně z toho vyšel tak nějak jako tupec. Sledovat ho mě moc nebavilo... plusové body za to, že podrazil Čtyři jezdce
Cassandra - moc vidět nebyla, ale přišlo mi, že nebyla špatná hráčka, aspoň po sociální a strategické stránce. Dreamze měla pěkně na provázku. Soutěžní výkony dost často k popukání... ale jinak celkem nudná.
Earl - nakonec nejspíš můj hlavní favorit celé řady. Sympatický, v pohodě, hráč. Nejlepší vítěz, s jakým celé Fidži mohlo skončit

Oblíbenci série: Earl, Sylvia, Michelle, Erica, Alex, Yau-Man, Stacy
Hodnocení vítěze: 8
Hodnocení série: 4,5
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP15

Příspěvekod sun.eagle » 29 srp 2015, 10:24

Fidži bych shrnul jako takovou "divnou" sérii. Po namlsání fanouška dokonalou předchozí řadou jakou byly Cookovy Ostrovy se taková latka překonává těžko to zaprvé, potom tu byly fakt hodně zvláštní twisty, které celou hru stavěli prakticky na hru na náhodu.
Dalším faktem je že tady byli zoufale nezajímaví hráči. Snad s výjimkou nějakých 4 idí - Yau-Man, Michelle,
Dreamz, Rocky to byl takový šedý dav.
I na toho Earla rychle zapomenu, při soutěžích nic moc, žádné hádky, hrál si celou dobu takovou tu svou nenápadnou hru a tiše tahal za nitky a profitoval se spojnectví nejlepšího hráče serie Yauem.
Navíc tahle seria nám dala jedny z nejotravnějších hráčů. Rocky, Lisa, Dreamz, Boo.
Asi bych našel i horší serie, ale moc jich nebude.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti