S14 - Fiji - EP01

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:11

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP01

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 00:58

Fandil jsem Ravu, ale mám pocit, že ten tým, který si vyberu na fandění vždy prohraje :lol:

Dreamz mi přišel jako blázen, jak tam pořád vykřikoval nějaký blbosti ... a při hádce s ním ten Rocky opravdu vypadal jako Rocky :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 04 čer 2015, 01:23

Hurá na Fiji, ze kterého si toho moc nepamatuju a vlastně jsem ho ještě v originále ani neviděl. První díl ok, twist s luxusem mi teď přijde horší než kdysi, když jsem ještě neměl ze Survivora tolik nasledováno. Nejkrutější rozhodně je to, jak bylo naloženo se Sylvií - zvolená všema za vůdce, řídila stavbu přístřešku... a pak je vlastně automaticky přiřazená do "chudého" kmene. Rozhodnutí dost na palici. Z celého castu mi je zatím nesympatický jenom "Rocky". Je na něm něco slizkého nebo tak něco. Noční hádka v mých očích ublížila i Dreamzovi, jinak se zdá fajn. Nejlepší zatím rozhodně Yau-Man a pak mě docela dost zaujala Erica a pár dalších, Sylvia, Earl, Boo, Cassandra, Rita (ta mi trochu připomíná jednu známou)... ale tak jde čistě o sympatie na první pohled, protože zatím nic moc nepředvedli... Jessica byla fajn, nevadilo by mi, kdyby zůstala, ale scházet mi taky nebude...

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Erica, Yau-Man, Sylvia
Nejhorší: Rocky
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 26 srp 2015, 13:40

Do tehle serie vstupuju s předsudky a tím je určitě odvozeno i moje dívání se na ní. Předem jsem se dočetl že tahle serie je zatracovaná kvůli krajně podezřelému castu. Vím že s podobnými opačnými předstudky půjdu v budoucnu i do Micronesie o které zas všichni říkají jak je geniální a velké očekávání předem bývá álokdy naplněno.
No uvidím jak to dopadne s Fiji zatím je to zajímavé, rozdělení na kmen luxusu a kmen holých zadků přináší zas něco nového a na holé zadky bych si nevsadil ani niklák, ale vsadím se že bude určitě nějaký zvrat...


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti