S14 - Fiji - EP06

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:14

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP06

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:10

Tak s výměnou jsem spokojený.. a jsem rád, že prohrálo Ravu a dostane Lisi .. jen ať si tam v táboře jdou všichni po krku :)

Anthony nebyl kdovíjaký hrdina, ale Rocky mu teda dával kapky .. akorát je smutný, že po tom, co předvedl na radě a všichni říkali, jak jim je Anthonyho líto, ho stejně nikdo nepodržel .. škoda, ale pokud zase prohrajou, odnese to on nebo Lisi a obě dvě varianty jsou dobře

pokud prohraje Moto - Cassandra přeběhne a zlikvidujou Boo-a a bude to zase dobře :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 11 čer 2015, 11:23

Tahle epizoda byla celkem fajn, tedy až na to, že až tady jsem přišel na chuť Anthonymu a on se hned pakoval. Rockyho kecy už se nedají poslouchat - co furt má s tím, že Erica byla super, když to on jí chtěl vykopnout? Co furt se zženštilostí a sukýnkama? Jsem rád, že NuRavu projelo soutěž, protože kdyby tahle banda svaloušů ovládla hru... děs běs. Earlova parta v NuMoto je mnohem sympatičtější. Pobavila Yauova poznámka, že už má dost sil udržet vlajku. Taky mi přišel dost hloupý způsob výběru, který kmen bude který - losování šátku? To jako fakt?

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Anthony, Earl, Yau-Man, Michelle, Alex
Nejhorší: Rocky, Boo
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 27 srp 2015, 15:39

Konečně velký zvrat. Ono bylo asi jasné že k nějakému velkému přerozdělení dojde protože doposud to byli jatka. A není se čemu divit když jedni mají i porcelán na odpolední čaj a druzí lížou rosu z listí.
Z Rockyho se stává nejprotivnější hráč co jsem zatím v Survivor viděl. Ty jeho cholerické záchvaty jsou na facku a co ty jeho reči proti Anthonymu...měl mu jednu vrazit za to vyloučení by to stálo. Doufám že ho příště vyhodí.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti