S14 - Fiji - EP07

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:14

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP07

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:14

Michelle při soutěži o imunitu :D to bylo skvělý, samozřejmě chudák, protože spadla docela špatně, ale stejně jsem se tomu zasmál --> a nejlepší bylo, že to nikdo neviděl :D

Michelle je mi strašně sympatická, navigovala a poskakovala u toho jak americká roztleskávačka, bylo fakt skvělý se na to dívat a když ve finále vyhráli tu soutěž, tak u mě doma propukla obrovská radost, že to zvládli :idea:

Yau Man je pěkně vychcanej, je to sušinka, ale je rozhodně zákeřnej ..

a tribal council .. mno, bylo to blb vs blb --> Lisi nebo Rocky ... Rocky byl fyzicky asi silnější, takže dobrý pro Moto ... ale špatný pro mě, protože Lisi je snad ještě větší megera než byla Cirie ... i ty sebejistý grimasy, když dostala druhý hlas ... neuvěřitelný :cry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 11 čer 2015, 13:26

Konečně zábavná epizoda. Yau-Man při nalezení idolu a při zhotovování nového :mrgreen: Konečně mu přicházím na chuť. Pak Michelle při soutěži o imunitu :love: Earl a Alex taky fajn. Zbytek lidí mě buď i nadále štve (Rocky), nebo tak nějak pořád nevím, co si o nich myslet (Edgardo, Cassandra, Boo, Stacy, Lisi, Mookie, Dreamz), protože mi nepřijdou nějak extra zajímaví... Za Rockyho odchod jsem rád, vadil mi. Bohužel je v Jury... :down:

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Yau-Man, Michelle, Earl, Alex
Nejhorší: Rocky, Mookie, Stacy
(?)


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů