S14 - Fiji - EP09

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:15

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP09

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:20

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :( :(

moje maličká šikovná Michelle :(

Dreamz to po*ral přesně jak mu to řekl Mookie v ukázkách na další díl, jeho škoda... ale moje škoda, že odstřihli moje sluníčko :(
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 13 čer 2015, 21:38

Tak sotva je pryč jeden stupidní twist s luxus táborem, vymyslela si produkce další a bohužel na něj doplatila Michelle, nejsympatičtější holka ve hře. Zákaz strategizování to celé jen domršil. A že to sloučení vypadalo zpočátku nadějně... popravdě jediný, komu jsem doteď nepřišel vůbec na chuť, je Boo. Earl, Yau, Michelle, Alex si udrželi standard mých top 4 favoritů. Dreamz taky v pohodě, jen kdyby ještě na konci nehlasoval jak hlasoval, a přidal bych si ho do oblíbenců...

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Michelle, Yau-Man, Alex, Earl
Nejhorší: Boo
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 28 srp 2015, 19:40

Hmmm. tak díky tomuhle nesmyslnému tahu produkce vypadla moje nejoblíbenější osoba serie Michelle. Nevíc proč produkce vytahuje skryté imunity aby je pak nenechala hráče využít podle jejich strategie. Celá tahle serie mi tak připomíná hru na náhodu kde více než jindy nezáleží na síle hráčů ať si pod slovem síla představíte cokoli, ale na štěstí. Taky mi připada že v téhle seriie prudukce míchá kmeny a přichází se soutěžemi zrovna jak se jí to aktuálně hodí a podle momentální situace a nepřijde mi že všechno bylo dopředu dané. Nevín no, mám z toho divný pocit.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti