S14 - Fiji - EP10

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:15

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP10

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:23

Mno kmenovka sice stála za to, Ty úsměvy atd.. fakt pecka .. ale nemělo by se zapomínat na to, že za tohle můžou poděkovat jen a jen Dre-mu, který si toho všiml a druhý alianci to řekl .. měli by mu být pěkně vděční :arrow:

Stacy si to u mě trochu vylepšila, protože se od Alexe a spol distancovala .. přesto si myslím, že Michelle by tam byla lepší :idea:


PS: Cassandra a její "Hmm Hmm" je perfektní :lol: dělá to snad v každým díle 3x, ale přijde mi to strašně vtipný :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 14 čer 2015, 17:38

Epizoda mě bavila. Cassandra, Earl, Yau, Stacy, Boo měli všichni super momenty. Cassandra zaválela při soutěži o odměnu, líbil se mi pak její styl výběru lidí na loď. Stacy vymyslela likvidaci Edgarda a za to má plusové body, i za to, ke které alianci se přidala. Boo byl vtipný při soutěži o imunitu. U Earla mě vždycky dostane jeho pokyvování hlavou, přijde mi to čím dál vtipnější. Vyloženě nikdo mě tam teď na nervy neleze ani nevadí. Jen moc nechápu, proč třeba Edgardo nesnáší tolik Cassandru, jeho závěrečnou řeč jsem nepochopil.

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Earl, Yau-Man, Cassandra, Stacy
Nejhorší: Mookie, Dreamz
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 28 srp 2015, 20:09

Ty výrarazy tváří při kmenovce byly k nezaplacení. Určitě zatím vrchol celé serie.Tímto je final four daná pokud to někdo nepohnojí.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host