S14 - Fiji - EP11

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:16

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP11

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:25

Boo a jeho koleno bylo dost hnusný, docela mi mrazilo.. škoda, že Stacy a Cassandra se prozradili během nechtěné špionáže, ty dva trapáci se mohli ztrapnit ještě víc :)

soutěž o imunitu mi nevadila, její vítězka taky ne a to, že Alex podrazí Mookieho jsem čekal v momentě, kdy řekl, že má jeden hlas a chce, aby se počítal ;)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 14 čer 2015, 21:15

Booovo zranění vypadalo drsně, ale rozchodil ho. Pobavil Cassandřin chvat na Earla. Soutěž o imunitu trošku nudná, nepobral jsem, proč si Cassandra a Dreamz hned prvním tahem zlikvidovali vlastní políčka. Prohledávání Yau-Manova báglu sice bylo přes čáru, ale ok, nějak za zlé jim to nemám, to spíš pak později to vydírání. Poněkud zbytečná a přehnaná paranoia ohledně nového idolu pak vedla k dělení hlasů, díky čemuž se Alex dokázal zachránit, což jsem rád, protože ho mám radši než Mookieho. Hrál zatím docela dobře (jen se spojil snad krom Edgarda se samýma tupcema - Mookie, Dreamz, Lisi). Stacy měla pár fajn momentů. Dreamz vypadá jako čím dál větší blbec, viz. způsob, jakým si snažil udobřit chlapy...

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Earl, Stacy, Alex, Cassandra, Yau-Man
Nejhorší: Dreamz, Mookie
(?)


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů