S14 - Fiji - EP12

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:16

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP12

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:28

mno tak k tomuhle dílu asi nenapíšu nic jiného než to, že jsem rád, že právník z Harvardu Alex je konečně venku :fuck:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 16 čer 2015, 23:11

Epizoda šla, s předvídatelným koncem. Blindside na Yau-Mana by se mi líbil víc - starouš je sice fajn, ale k mému vlastnímu překvapení mě baví jen tak nějak normálně, a přitom si ho pamatuju jako pravou a jedinou hvězdu Fiji. Dobrá epizoda pro Cassandru, teda až na to, že nakonec nic neudělala. Stacy sice skoro nebyla vidět, ale pobavilo mě scéna, kdy odsouhlasí Cassandře při sekání kokosu plán na Yau-Manův blindside, tam něco říká o tom, že není follower - a fakt je, že holka hraje docela chladnokrevnou hru. Nejvíc mi ale v téhle epizodě sednul Boo. Baví mě jeho nadšení, které do všeho dává - do soutěže, při odměně a tak podobně. Earl si drží standard. Dreamz mě čím dál víc nesedí...

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Earl, Boo, Alex, Stacy, Cassandra
Nejhorší: Dreamz
(?)


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti