S14 - Fiji - EP13

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:16

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP13

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:31

Ty kmenovky jsou teď docela dobrý - Michelle to tam vždycky sluší :D navíc dneska měla krásnou květinu ve vlasech :lol:

Je neuvěřitelná škoda, že ten převrat proti Yau-manovi nevyšel, bohužel za to může Stacy, která se pro mě absolutně nepochopitelně prokecla :(

Pokud Dreamz vydrží do top 4 a skutečně vyhraje imunitu, věřím, že svému slovu dostojí :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 17 čer 2015, 18:00

Celý deal s autem je věc zajímavá ze všech stran. Yau-Man by podle všeho po předání imunity ve final 4 pro Dreamze hlasoval a šel do final 3 s Earlem a Cassandrou. Dreamz je zčistajasna dost chytrý na to, aby vymyslel fintu, jak deal porušit a vyjít z toho s jakžtakž čistým štítem (vyhození Yaua už ve final 6). Zaujal mě i fakt, že všichni očekávají ještě bez pochyb, že bude final 2 (takže Yau tím vlastně nechce přímou propustku do finále). Z celého dílu mě pak nejvíc pobavila Boova tajná odposlouchávací cesta ke studni. Nejvíc překvapilo, že Earl našel HII, což jsem si nepamatoval, myslel jsem, že ten poslední zůstane neobjevený... Cassandra měla legrační moment, když se šplhala zpátky na plošinu potom, co zahodila hák i s lanem do vody (ona je vůbec celkově ve většině soutěží dost strašná :D - ale jinak hraje docela dobře, viz. obrat proti Yau-Manovi a nezapojení Earla). Stacy byla většinou v pohodě, bavila mě. Bohužel pro ni jsou si trochu podobné s Michelle a na tu si z Fiji podle mě každý pamatuje o něco líp...

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Yau-Man, Boo, Earl, Stacy, Cassandra
Nejhorší: Dreamz
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 28 srp 2015, 23:28

No tak to bylo něco. Yau se ukázal jako šachový velmistr a předvedl odvážný gambit. Má to zdá se dobře spočítané. Dreamz mě svou kudlou do zad nepřekvapil, tak jsem to od něj očekával. Nechápu jak se takový člověk může podívat do zrcadla, absolutně beze cti, lidská spodina. Je to hra ale i tak by si měl člověk zachovat v těle kousek cti a tohle co uzavřel s Yau- Manem byl deal trochu většího kalibru a takhle ho podrazit? Člověk co uznává nějaké hodnoty přece cítí zavazek a potřebu mu dostát a splnit ho. Call of duty and honor.
Dvojice Yau-man a Earl opravdu drží při sobě, o Dreamzovi jsem toho napsal dost a Cassandra se mi začíná protivit. V soutěžích je tragická, při hlasování kam vítr tam plášť, nestydatě se veze.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti