S14 - Fiji - EP14

Macuata, Vanua Levu, Fiji
February 8, 2007 – May 13, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S14 - Fiji - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:16

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S14 - Fiji - EP14

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 01:34

Výhra Yau-Mana o imunitu podle mě zasloužená, fandil jsem mu a vyloučení Boo-a bylo očekávané ... konečně je venku :)

Vzpomínky na hráče, kteří vypadli, jsou většinou přínosné - vždycky mě baví jejich komentář s odstupem času, kdy většina je vděčná za tuto výjimečnou příležitost, ale Rocky mě vážně pobavil, když začal "Pro čestnýho a přímýho člověka jako já ..." --> idiot .. potopil tam spoustu lidí a to nemluvím o tý šikaně Anthonyho ..

Finálová soutěž skončila podle očekávání - Dreamz vyhrál a jak vyšplouch Yau mana? Mno, to jsem teda nečekal ... :?


Finální kmenová rada byla teda docela drsná ... Michelle byla sluníčko, jako vždy, padla tam pak asi ještě jedna nebo dvě gratulace - ale jinak samá špína a nadávky (ne, že bychom to od těch slizounů z poroty nečekali)

Dreamz mě vážně sral, jak celý díl a celou radu opakoval, že od začátku hrál hru a že v průběhu dní nezměnil názor, když si nechal imunitu ... na radě měl slzy v očích velký jak hrachy a to by "hráč" neměl .... kdyby měl aspoň koule to přiznat, ale neměl - je to podrazák až do morku kosti
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S14 - Fiji - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 18 čer 2015, 18:14

Vyřazení Booa se dalo očekávat, na kmenovce zaujalo jenom Earlovo zahrání idolu. Pak už vše bylo hlavně o dohodě mezi Yau-Manem a Dreamzem. Dreamzovi uškodilo hlavně to, jak celou dobu mlel o tom, jakej je pro něj Yau-Man nejlepší táta, co zná, jak je muž svého slova a tak vůbec. Jinak jeho rozhodnutí skoro i chápu - až na to, že i když se dostal do finále, bylo to za cenu, že je teď za největší krysu. Co schytal od poroty si podle mě zasloužil - což mi ale nepřišlo zase u Cassandry. Alexova řeč k ní byla hnusná, vlastně jí nikdo nenechal mluvit, ani Lisi a myslím ještě někdo. Bylo mi jí líto, protože hrála dost dobrou hru a jediná její slabina bylo to, že stála skoro ve všech soutěžích za starou belu. Earlovi porota sem tam taky něco vyčetla, hlavně hlas pro Yau-Mana, ale Earl se podle mě obhájil dobře. Celkově podle mě zvládl FTC z celé trojice nejlíp, Dreamz mlel hovadiny a totálně se potopil, Cassandra zase nikdo nic zvládnout a vysvětlit nenechal...

Favorit ve final 3: Earl
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S14 - Fiji - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 29 srp 2015, 10:10

Dreamz to jako opravdu? opravdu tohle udělal? Ty jeho vytáčky že to byla hra jsou nesmyslné, při přebírání klíčků to myslel vážně ale pak se mu to rozleželo v palici a hamižnost zvítězila nad jeho ctí. Leda že by to byl nejlepší herec známého Vesmíru v celé jeho historii. :D Pak tam mele nesmysly jako že bude vzorem pro mládež a blablabla..s tímhle cejchem? tfuj...plivanec do tváře zasluhuje.
Cassandra tam byla vyloženě trapná, neměla čím porotu zaujmout či přesvědčit, pipka do počtu.
Earl zcela jednoznačný a zasloužený vítěz. Co víc k němu dodat, taky jako jedninný před porotou nazýval věci pravými jmény.
Ještě poznámka k Lisi, co předvedla při otázkách finalistům byla směsice lidské hlouposti, závisti a buranství. Doufám že ji už v žádné řadě neuvidím.


Zpět na „S14 - Fiji“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti