S15 - China - EP01

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:19

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP01

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 18:56

Tak hezky z kraje: Líbí se, jak se pokaždé upraví ta samá melodie podle země konání :) Vždycky, když začíná nový Survivor, tak se těším na znělku :oops:

Čína jako lokace se mi nelíbí, mám raději ostrovní serie. Docela jsem ale překvapenej, že je komunistická Čína nechala tam natáčet ..

soutěžící: Zatím je mi nejvíc sympatický hrobař, vypadá to na pracanta a dobráka, samotář je moje oblíbená vlastnost :idea:
dále je mi sympatický Chicken, který se tam bohužel moc dlouho neohřál :cry: a nakonec Dave, který se jediný ve žlutém táboře projevil jako autorita a především projevil myšlení o sestavě kmene (narozdíl od zbytku jeho bandy).

Nesympatičtí: Extremní arogantní pipina Courtney + pánbíčkářka + PG + wrestlerka


Chicken to myslel s kmenem dobře, zbytek jej ale ignoroval a pak za ním naopak dolejzali ... v originále měl fantastickej farmářskej dialekt a je škoda, že nepřežil déle :-| Wrestlerku bych asi nechal, má potenciál se ještě ukázat, a zbavil bych se PG --> rozkazovala a přitom jsem jí do poslední chvíle neviděl dělat nic jinýho než nadávat na kmen
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 02 úno 2015, 01:05

Tak jsem se rozhodl jako další pro Čínu. První epizoda dobrá, osazenstvo víceméně sympatické, nic moc je jen tlustá kuchařka a co mě překvapilo, jak šíleně mi lezl na nervy Chicken. Přízvukem, kecama, komplet. Takže jsem pochopitelně rád, že letěl jako první :D U Zhan Hu si favorita hledám hůř než u Fei Long, kde jsou super lidi jako Todd, Courtney, Leslie a James, ono i Jean-Robert a Aaron mají něco do sebe, jediným hluchým místem je už zmíněná Denise a pak Amanda, které jsem si v tomhle díle skoro ani nevšiml. Zato Zhan Hu... to je kmen fajn lidí, kteří mě ale moc neberou - anebo mi na nich něco nesedí - anebo edit ignor...

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Todd, Courtney, Peih-Gee, Leslie, James
Nejhorší: Chicken
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S15 - China - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 29 srp 2015, 20:23

Vodní serie mám obecně raději než zemní, ale ted po několika vyloženě mořských a hodně vodních seriích je to příjemná změna.
Hráče jsem zatím neměl čas si oblíbit či neoblíbit, ale na první dojem mě zaujala Courtney, takový typ ženské zbožnuju a ty její průpovídky a koulení očima to je něco pro mě. Dále samotář James - vystihl moji povahu dokonale tak doufám že si ti dva povedou dobře a dlouho.
Kdo mě štval byla wrestlerka Ashley a ta pánbíčkářka - takoví lidé bývají většinou ti největší pokrytci a svině tak uvidíme jestli jsem se mýlil.
Co se týče Chickena. Nejdřív mi přišel zajímaví a snad bych mu mohl i fandit ale potom snad natruc nebo co nechtěl říct svůj názor a nechat to na "mladých" at se spálí čo coa lezl pak na nervy i mě, nevím co zamýšlel ale očividně to nebyla správná cesta.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S15 - China - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 17 bře 2017, 21:33

Dala jsem si rewatch Číny. Jednak proto, že si chci zlepšit chuť po BvW a taky proto, že si chci připomenout Jamese a Amandu v době, kdy ještě byli sympatický. :mrgreen:
Povedený první díl, moc se mi líbilo celý to uvítání a začátek hry, nebylo to tak drsný, jako třeba v Guatemale nebo tak. Fandím Fei Lungům, jsou mi 100x víc sympatický jak Zan Hu, kde mě víceméně zaujal jenom Frosti. Muj favorit je jednoznačně prohnanej steward Todd. :idea:
A samozřejmě Courtney, ta její hubatost mi chyběla. :dance:
Obrázek
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti